» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
30 / 31
»»

oo7 ::

Here's more evidence that Elden Ring DLC is destined for February

https://www.theloadout.com/elden-ring/d...

oo7 ::

Verjetno zelo kmalu trailer za Shadow of the Erdtree in mogoče tudi datum kdaj izide ;)



Elden Ring DLC gets a mysterious Steam update for the first time in two years, sparking even more Shadow of the Erdtree hype

https://www.gamesradar.com/elden-ring-d...

PacificBlue ::

Jaz sem jo vceraj začel igrat.
Ajd prvo sem si mogel potegnit dol widescreen fix. Brez tega bi mi bilo prav žal 35eur al koliko je že bila v winter sale-u.

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem jo vceraj začel igrat.
Ajd prvo sem si mogel potegnit dol widescreen fix. Brez tega bi mi bilo prav žal 35eur al koliko je že bila v winter sale-u.



In kako gre ? Je vredu igra ?

oo7 ::

Elden Ring: Shadow of the Erdtree May Launch in Two Months, Judging From Some Past FromSoftware DLC Releases

https://wccftech.com/elden-ring-shadow-...

Aprila bi bilo kar fejst :)

PacificBlue ::

Super je zaenkrat:) Imam samurai build pa uchigatano. Zdaj sem se v Limgrave..
Nisem velik igral Dark Souls iger, tako da sem se moral mal navadit oz se se navajam na ta stil.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Super je zaenkrat:) Imam samurai build pa uchigatano. Zdaj sem se v Limgrave..
Nisem velik igral Dark Souls iger, tako da sem se moral mal navadit oz se se navajam na ta stil.


Dark souls je malo počasnejša kot Elden ring. Ja Limgrave je začetna lokacija. Kar vzami si čas in dobro razišči mapo se splača... Če je kak nasprotnik pretežak ga pusti za kasneje.

PacificBlue ::

Me je dobro potegnila igra. Že pri 11 levelu sem se slučajno znašel v Swamp of Aeonia. Prišel iz podzemlja tja, v katerem so bili kristali in sem komaj prebil skozi, ker sovrazniki so precej visji level. Sploh tisti beli skeleton, ko strelja nate ledene puscice, kjer si prakticno instant dead.
V Swamp Aeonia mi je šlo velik boljše. Vizualno je tale del res fascinanten. Od tam sem fast travel nazaj v Limgrave.
Zdajle se pa borim z Margit, pred Stormveil gradom. Prvi pravi boss.
Sicer me pa zanima, kako priklices Torrenta oz kako nastavis tipko?
Zaenkrat ga moram iz inventorija, kliknat nato na prstan in use..kar je pa zelo nepriročno. Z X tipko prekličem konja, samo s katero tipko ga pa spawnam?Tale sistem mi je malo čuden:)

Mato989 ::

Moram rect da me je minilo igrat ne vem koliko sem dosegel pobil par bosov poclearal vecino od 3 area limgrave pa ono po castle na levo pa desno pa nekam spodaj sem prisel pa radhana sem fental ipd ko sem pa prisel do kopije tistega prvega bossa od zacetka ko prides ven z tombsov pa mi je blo meh
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Me je dobro potegnila igra. Že pri 11 levelu sem se slučajno znašel v Swamp of Aeonia. Prišel iz podzemlja tja, v katerem so bili kristali in sem komaj prebil skozi, ker sovrazniki so precej visji level. Sploh tisti beli skeleton, ko strelja nate ledene puscice, kjer si prakticno instant dead.
V Swamp Aeonia mi je šlo velik boljše. Vizualno je tale del res fascinanten. Od tam sem fast travel nazaj v Limgrave.
Zdajle se pa borim z Margit, pred Stormveil gradom. Prvi pravi boss.
Sicer me pa zanima, kako priklices Torrenta oz kako nastavis tipko?
Zaenkrat ga moram iz inventorija, kliknat nato na prstan in use..kar je pa zelo nepriročno. Z X tipko prekličem konja, samo s katero tipko ga pa spawnam?Tale sistem mi je malo čuden:)



V Equipment imas sekcijo quick item (tam kjer imaš npr flaško za zdravljenje) tja daš SPECTRAL STEED WHISTLE in potem, do Torenra dostopaš tako kot, do flaške za zdravljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

PacificBlue ::

Zdaj mi je pa jasno. :D
Tnx

oo7 ::

(Leaked) Elden Ring: Shadow of the Erdtree Limited Edition Xbox Controller via PlayAsia?

Releasing on February 25th, 2024



oo7 ::

Glede na izid kontrolerjev verjetno bi lahko pričakovali, da tudi DLC Shadow of the Erdtree izide 25 februarja ?

oo7 ::

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Release Might Be Close as SteamDB DLC Section is Now in Quality Assessment

https://wccftech.com/elden-ring-shadow-...


oo7 ::




So popravili izid DLCja iz 25 februarja na Q1

oo7 ::

Kitajski Tencent naj bi delal na mobilni verziji igre Elden Ring

https://hop.si/2024/02/06/kitajski-tenc...

oo7 ::

"Shadow of the Erdtree bouda just be Elden Ring 2": Elden Ring's Shadow of the Erdtree's Latest Update Indicates Massive Things are Coming

https://fandomwire.com/shadow-of-the-er...

oo7 ::

Elden Ring Trademark Is Now Fully Owned by FromSoftware

https://www.ign.com/articles/elden-ring...


Zanimivo, da je Bandai Namco najbolj prodajajno igro kar tako prepustil.

jijetelu ::

vprašanje kakšni so bili dogovori za zaprtimi vratmi, dejstvo je da je Bandai Namco glavnino za distribucijo Elden Ringa že naredil in zaslužil, verjetno pa si prizadeva za nadaljno sodelovanje s FromSoftom pri novih igrah.

glede DLCja za Elden pa genialno od genialnosti, kaže da bo izid točno na isti dan ko izid Dragon Dogme 2 in Rise of the Ronin. Sami genialci na delu, res, majke mi, svaka čast.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

vprašanje kakšni so bili dogovori za zaprtimi vratmi, dejstvo je da je Bandai Namco glavnino za distribucijo Elden Ringa že naredil in zaslužil, verjetno pa si prizadeva za nadaljno sodelovanje s FromSoftom pri novih igrah.

glede DLCja za Elden pa genialno od genialnosti, kaže da bo izid točno na isti dan ko izid Dragon Dogme 2 in Rise of the Ronin. Sami genialci na delu, res, majke mi, svaka čast.



Ja Bandai Namco je zaslužil s Elden Ring ampak nadaljevanje igre bi lahko bilo še bolj finančno uspešno zato čudno, da so spustili tako močan IP ?

Zadnjič sem nekje pisal, da so čudni, da Dragon Dogma 2 in Horizzon Zero Dawn 2 izideta samo 1 dan narazen a zdaj pa še Rise of the Ronin ? Mislim, da se bo nekdo prestrašil in premaknil izide vsaj 1 igre. Ne verjamem,d a bi še DLC porinili v tisto gnečo ? :| Je pa možno vse dandanes.

oo7 ::

Trailer za DLC izide danes čez dobrih 5 ur ?


Slika je iz uradnega računa From software.

oo7 ::

Današnji trailer naj bi bil dolg okoli 3 minute igra pa naj bi izšla 21 junija 2024.

oo7 ::

ELDEN RING Shadow of the Erdtree - Official Gameplay Reveal Trailer

oo7 ::

Je možno, da je tole Miquella ?



Dvojček Melanije ? Samo Miquella je imel blond lase Melania pa rdeče ?

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Je možno, da je tole Miquella ?



Dvojček Melanije ? Samo Miquella je imel blond lase Melania pa rdeče ?



Ta na sliki se menda kliče Messmer The Impaler.

oo7 ::

Elden Ring Director Answers All of Our Shadow of the Erdtree DLC Questions | IGN Fan Fest 2024
We dive into the Elden Ring DLC with Hidetaka Miyazaki.

https://www.ign.com/articles/hidetaka-m...

oo7 ::

FromSoftware tried something new with Elden Ring's Shadow of the Erdtree: "We wanted to go more in-depth and bring a denser and richer level design"

https://www.gamesradar.com/fromsoftware...



Noben nič ne komentira novega trailerja Shadow of erdtree ? :|

jijetelu ::

kva pa čmo komentirat, pač pokazal so določene stvari, k zame niso niti tok posebnost, folk pa kao navdušen.

Sem poslušal tudi zaključke znanih youtubarjev glede samega trailerja in tudi intervijuja, pa ni prav veliko jasno, kako bo zgledal sam gameplay v DLCju.

Zgleda da bo ponovno ogormna open world mapa, na nek način podobna zgodba, z manjšimi in glavnimi boss sovragi, pač dodal so notri nova orožja in nove uroke, kar je bilo čisto za pričakovat, s tem da bo očitno DLC gameplay povsem ločen od main igre in se ga bo dalo igrat tako z nižjimi kot višjimileveli.

Zgleda da bodo dodali v DLC neko novo mehaniko napredovanja poleg klasičnega nabiranja levelov in upgradanja orožij, ki bo specifična samo za DLC, kar upam da je, ker drugače ne vem v čem bo sploh smisel igrat. Kar se mene tiče, je v sami osnovni igri čist preveč orožij, oklepov, urokov ipd...., zaradi načina vpliva atributov na dejansko zmogljivost, pa višanje levelov od 150 vpliva zgolj minimalno.

oo7 ::

Gameplay verjetno ne bo prav veliko različen čeprav v trailerju je videti nov ash of war neka kung fu verzija.

Ja upam, da se bo igra prilagodila igralčevemu levelu kajti jaz imam level 300+ samo potem vprašanje kako bo če boš šel komu pomagati kakšnega šefa ali pa kdo tebi kako bo to delovalo s leveli.

oo7 ::

LORE Breakdown | Shadow of the Erdtree Trailer

oo7 ::

Pa še video od največjega poznavalca From software iger :)

Secrets in the Shadow of the Erdtree Trailer

oo7 ::

Miyazaki je rekel, da ene stvari v igri ni uspelo odkriti še nobenemu igralcu.



A "Small Element" In Elden Ring Still Remains To Be Discovered, Says Director


https://exputer.com/news/games/elden-ri...

oo7 ::

jijetelu je izjavil:



Zgleda da bodo dodali v DLC neko novo mehaniko napredovanja poleg klasičnega nabiranja levelov in upgradanja orožij, ki bo specifična samo za DLC,



Ja si imel prav.

Even "high-level" Elden Ring veterans will have a tough time in the DLC thanks to unique Sekiro-like difficulty scaling

You can't just grind your way out of Shadow of the Erdtree

https://www.gamesradar.com/even-high-le...

PacificBlue ::

Heh, fajn. Imamo radi izzive:)

Now this is funny

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Heh, fajn. Imamo radi izzive:)



Res je :)
Čeprav Sekiro je bil že kar prehud izid.

oo7 ::

Another cool detail. Messmer is the only boss who wields a weapon in his left hand.

Google "left hand evil" and this is the official Google answer: "Throughout human history left-handedness has been considered as sinful and associated with the devil, weakness, and evil".




Do zdaj so vsi šefi imeli orožja v desni roki.

oo7 ::

Elden Ring Dataminer Finds Alternate Opening for the Game

Elden Ring's recently-discovered alternative opening adds a new twist to the game's beginning, offering players a unique starting point on a beach in Limgrave.


Elden Ring - New Melina and Torrent Cutscene Restored

PacificBlue ::

So izgleda želeli ustvariti večji wow efekt na začetku, ko prides v Limgraveu ven na plano:)

Imam pa en izziv, težavo ker mi namreč Twin Maiden Huska v Roundtable Hold, ko jima dam bell bearing ne prikažeta več dodatnih prodajaln. Prva 2 shopa imam, od takrat sem mi pa ne prikaže jih več. More bit neki bug, vseeno sem šel še v Church of Vows, pa ni efekta:)

jijetelu ::

PacificBlue je izjavil:

So izgleda želeli ustvariti večji wow efekt na začetku, ko prides v Limgraveu ven na plano:)

Imam pa en izziv, težavo ker mi namreč Twin Maiden Huska v Roundtable Hold, ko jima dam bell bearing ne prikažeta več dodatnih prodajaln. Prva 2 shopa imam, od takrat sem mi pa ne prikaže jih več. More bit neki bug, vseeno sem šel še v Church of Vows, pa ni efekta:)


Bell Bearings drugih prodajalcev se pri Twin Husk prikažejo ločeno, ostali bearings pa samo širijo ponudbo osnovne prodajale takorekoč. Smithing stones miners bearing 1 doda v ponudbo smiting stone 1 in 2 ipd....

oo7 ::

In a new interview, Elden Ring director Hidetaka Miyazaki shares some new details about the upcoming DLC's new features and scale.

https://www.pcgamesn.com/elden-ring/sha...

The Realm of Shadow, is connected to the main map in Elden Ring via a portal accessed by touching the withered arm emerging from the cocoon found in Mohg's boss arena.

PacificBlue ::

jijetelu je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

So izgleda želeli ustvariti večji wow efekt na začetku, ko prides v Limgraveu ven na plano:)

Imam pa en izziv, težavo ker mi namreč Twin Maiden Huska v Roundtable Hold, ko jima dam bell bearing ne prikažeta več dodatnih prodajaln. Prva 2 shopa imam, od takrat sem mi pa ne prikaže jih več. More bit neki bug, vseeno sem šel še v Church of Vows, pa ni efekta:)


Bell Bearings drugih prodajalcev se pri Twin Husk prikažejo ločeno, ostali bearings pa samo širijo ponudbo osnovne prodajale takorekoč. Smithing stones miners bearing 1 doda v ponudbo smiting stone 1 in 2 ipd....


Ja mal je konfuzjno:) Torej imam sedaj bell bearing shop 1 in 2, ostali bearings so mi pa povecali ponudbo osnovne prodajalne. To sem opazil.
Moram najti se ostale bearings da dobim boljso ponudbo za navaden oz somber smithing stone 8, 9 itd. da lahko reinforcam navadno ali special weapons.

S tempom, kot ga igram(malo časa)bom verjetn konec z igro ravno pred izzidom novega DLCja:)
Je pa definitivno v mojmu izboru top 5 iger vseh časov.

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

jijetelu je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

So izgleda želeli ustvariti večji wow efekt na začetku, ko prides v Limgraveu ven na plano:)

Imam pa en izziv, težavo ker mi namreč Twin Maiden Huska v Roundtable Hold, ko jima dam bell bearing ne prikažeta več dodatnih prodajaln. Prva 2 shopa imam, od takrat sem mi pa ne prikaže jih več. More bit neki bug, vseeno sem šel še v Church of Vows, pa ni efekta:)


Bell Bearings drugih prodajalcev se pri Twin Husk prikažejo ločeno, ostali bearings pa samo širijo ponudbo osnovne prodajale takorekoč. Smithing stones miners bearing 1 doda v ponudbo smiting stone 1 in 2 ipd....


Ja mal je konfuzjno:) Torej imam sedaj bell bearing shop 1 in 2, ostali bearings so mi pa povecali ponudbo osnovne prodajalne. To sem opazil.
Moram najti se ostale bearings da dobim boljso ponudbo za navaden oz somber smithing stone 8, 9 itd. da lahko reinforcam navadno ali special weapons.

S tempom, kot ga igram(malo časa)bom verjetn konec z igro ravno pred izzidom novega DLCja:)
Je pa definitivno v mojmu izboru top 5 iger vseh časov.



V kateriji regiji pa si sedaj ?

DR0N ::

Evo.. lvl 133 in ostal še mi je zadnji šef, kateri pa mi presenetljivo dela težave v drugi fazi.
Za moje pojme top 5 špilov vseh časov. Vse je bilo top. Glasba, okolica, šefi. Tole je prvi dark souls špil katerega igram. Pred leti sem sprobal DS1 in bi je bil prelesen špil...
ER je prvi špil po cca 10 letih, ki me je tako "vlekel" k igranju. RDR2 sem odnehal po par urah.
Zadnji špil je bil gothic 2, ki me je tako pritegnil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DR0N ()

oo7 ::

Ja zadnji šef je tečen :)
Jaz sem ga premagal ampak priznam sem imel pomoč drugega igralca drugače ni šlo.

PacificBlue ::

oo7 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

jijetelu je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

So izgleda želeli ustvariti večji wow efekt na začetku, ko prides v Limgraveu ven na plano:)

Imam pa en izziv, težavo ker mi namreč Twin Maiden Huska v Roundtable Hold, ko jima dam bell bearing ne prikažeta več dodatnih prodajaln. Prva 2 shopa imam, od takrat sem mi pa ne prikaže jih več. More bit neki bug, vseeno sem šel še v Church of Vows, pa ni efekta:)


Bell Bearings drugih prodajalcev se pri Twin Husk prikažejo ločeno, ostali bearings pa samo širijo ponudbo osnovne prodajale takorekoč. Smithing stones miners bearing 1 doda v ponudbo smiting stone 1 in 2 ipd....


Ja mal je konfuzjno:) Torej imam sedaj bell bearing shop 1 in 2, ostali bearings so mi pa povecali ponudbo osnovne prodajalne. To sem opazil.
Moram najti se ostale bearings da dobim boljso ponudbo za navaden oz somber smithing stone 8, 9 itd. da lahko reinforcam navadno ali special weapons.

S tempom, kot ga igram(malo časa)bom verjetn konec z igro ravno pred izzidom novega DLCja:)
Je pa definitivno v mojmu izboru top 5 iger vseh časov.



V kateriji regiji pa si sedaj ?


Trenutno sem v Volcano Manor, pri Lordu Rykardu. Sem pa sicer prišel v Leyndell in do Godfreya, pa mi je bil mal pretezak boss in sem vmes se vrnil v Vulcan Manor, kjer sem opravil prve tri sidequeste pri Tanithi. Sedaj sem level 90, po 120 urah igranja. Sem pa izgubil že ogromno run. Sprva me je še bolelo, zdaj mi je pa vseeno:)
Tisti serpent hunter orožje sem upgredal na +7, pa sem prvo fazo boja z Lordom Rykardom dokaj enostavno preživel, v drugi fazi me je pa pokončal. Bo pa verjetno šlo zdaj dokaj gladko skoz. Sem ugotovil po parih neuspelih poskusih, kako se moraš sploh fightat z njim.
Tudi zato mi je igra tako zanimiva, ker ima vsak boss drugaćen stil.
Zelo zelo sem se mučil z Istvanom recimo, ker je noro agresiven, pa do tistega trenutka nisem uporabljal ščita. V zadnjem poskusu sem ga pa pokončal, brez da bi me on enkrat uspel usekat z mečem.
Eni bossi so mi skoraj prelahki, Radahna sem v prvo premagal, pa je kao eden težjih bossov. Moram pa še premagat Astel, mi ga po večkratnih poskusih še ni uspelo.

Pezdicek ::

Radahna so nerfali če se ne motim.

Linko ::

Mene so najbolj jebale one mačke bossi v rovih, sploh tam ko sta dve :)) Ostali bossi so lepo cepali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()

PacificBlue ::

Za tiste mačke sem uporabil crystal darts in se potem sfajtajo med sabo. Jih kao brainwasha:)

Je pa v Elden Ringu na stotine takih in drugačnih for, če ne bi mal spsremljal na youtube, ne bi tega nikol izvedel. Že samo recimo fire weapons se ti zmanjša power za okoli 10 procentov, če recimo dežuje:)

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:


Trenutno sem v Volcano Manor, pri Lordu Rykardu. Sem pa sicer prišel v Leyndell in do Godfreya, pa mi je bil mal pretezak boss in sem vmes se vrnil v Vulcan Manor, kjer sem opravil prve tri sidequeste pri Tanithi. Sedaj sem level 90, po 120 urah igranja. Sem pa izgubil že ogromno run. Sprva me je še bolelo, zdaj mi je pa vseeno:)
Tisti serpent hunter orožje sem upgredal na +7, pa sem prvo fazo boja z Lordom Rykardom dokaj enostavno preživel, v drugi fazi me je pa pokončal. Bo pa verjetno šlo zdaj dokaj gladko skoz. Sem ugotovil po parih neuspelih poskusih, kako se moraš sploh fightat z njim.
Tudi zato mi je igra tako zanimiva, ker ima vsak boss drugaćen stil.
Zelo zelo sem se mučil z Istvanom recimo, ker je noro agresiven, pa do tistega trenutka nisem uporabljal ščita. V zadnjem poskusu sem ga pa pokončal, brez da bi me on enkrat uspel usekat z mečem.
Eni bossi so mi skoraj prelahki, Radahna sem v prvo premagal, pa je kao eden težjih bossov. Moram pa še premagat Astel, mi ga po večkratnih poskusih še ni uspelo.



Kakšen stil pa igraš ? Magija, faith, arkane... ?
Rykard mi je bil eden lažjih šefov. Z astelom sem imel pa kar veliko dela je kar tečen šef.
Radhan mi tudi ni bil težak ne v prvo ne v drugo.
Te čaka še nekaj težkih šefov ;)

oo7 ::

Linko je izjavil:

Mene so najbolj jebale one mačke bossi v rovih, sploh tam ko sta dve :)) Ostali bossi so lepo cepali.


Ja tiste mačke so res tečne sploh na začetku.

Pa teli kristalkoti so tudi zajebani


Ne vem kolikokrat ga moraš zadet, da se mu začne poznati škoda sploh pa, ko te napadajo trije. Še dobro, da obstajajo spirit ashes :)
««
30 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911581 (383) yayo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830163 (942) oo7
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171855 (3254) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768603 (1356) oo7
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019867 (5514) FlyingBee

Več podobnih tem