» »

Definicija Homo sapiens-a

Definicija Homo sapiens-a

kr3ten ::

Zanima me, kakšno je vaše merilo, da nekoga smatrate kot homosapiensa?
Npr. jst smatram vse ljudi, ki se razmnožujejo z razumom za homosapiense. Vsi ostali ljudje, ki se razmnožujejo nagonsko, pa ne uvrščam med homosapiense ampak za vsaj 1 stopničko nižje.
To pa zato, ker ljudje, ki se razmnožujejo nagonsko, ustvarjajo revščino, ki se je ne da izkoreniniti. Ljudje ki so lačni in živijo v bedi se kljub temu razmnožujejo in logično da revščini ne moreš narediti konca.
Ljudje ki pa se razmnožujejo z razumom, pa so precej bolj inteligentni, ker preden se odločijo za potomstvo, premislijo ali bodo otroku lahko nudili dostojno življenje ali ne.
Jst naprimer ne bom imel potomstva, če ne bom imel vsaj 2k mesečnih prihodkov. Zdaj si pa zamislite, koliko folka na tem planetu ima potomce, kljub temu, da še za lastno dostojno življenje nimajo.
Najbolj sem pa jezen, ko pomislim, da bi se lahko jaz rodil takšnim ''primitivcem'' in bi že v štartu imel zje*an lajf.
  • spremenilo: kr3ten ()

tikitoki ::

Najboljse, da jih evtaniziramo.

harvey ::

Najbolj sem pa jezen, ko pomislim, da bi se lahko jaz rodil takšnim ''primitivcem'' in bi že v štartu imel zje*an lajf.

Že na samem štartu si se zakopal - razum, nagon, inteligenca, revščina,.. so pač pojmi, ki ne bivajo ravno v isti množici. Ne gredo paralele ravno po tej premici. Homo Sapiens je zgolj uvrstitev v sistem in nič več. Da bi bil bolj aktualen in bližji tvojemu premisleku - tezi, bi moral uporabiti pojem "supremacy".
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Shegevara ::

Z 2.000€ mesečnega dohodka si že skoraj na meji 1% najbogatejših zemljanov. Ti bi rad, da ostali izumrejo in ostane na svetu 70 milijonov ljudi? Ekonomija bi se ti porušila in verjetno ne bi imel takšne plače prav dolgo več.

jype ::

OP, tvoj lajf je zjeban do maksimuma.

kr3ten ::

Sploh mi ni jasn zakaj pljuvanje po meni.

Katero možnost bi raje izbrali:
A) ste nekje na ulici in prosite za 10 centov, ali pa delate 12 ur v tovarni za pest riža na dan
B) sploh ne obstajate, vas ni na tem planetu

Verjetno si želite možnost C) imate inteligentne straše, ki vam nudijo dostojno življenje, oz. vas pripravijo do dostojnega samostojnega življenja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

BCSman ::

Tudi, če imaš 2k plače, te naslednji dan lahko zadane kap in bo tvoj otrok moral plačevat 1k+ na mesec za 24urno nego v domu upokojencev.

showsover ::

za kaj je 2k plače prelomnica in zakaj?

Vazelin ::

showsover je izjavil:

za kaj je 2k plače prelomnica in zakaj?

kao dobra plača. podobno kot 300k sit se je reklo da je odlična plača
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kr3ten ::

Ja vsaj 1500 - 2000 rabiš za svoj dostojen lajf ane ...

jype ::

kr3ten je izjavil:

Sploh mi ni jasn zakaj pljuvanje po meni.
Predvsem zato, ker si vzgojen tako, da si del problema in je tvoja odstranitev iz družbe edini dolgoročno vzdržen ukrep.

kr3ten ::

jype je izjavil:

kr3ten je izjavil:

Sploh mi ni jasn zakaj pljuvanje po meni.
Predvsem zato, ker si vzgojen tako, da si del problema in je tvoja odstranitev iz družbe edini dolgoročno vzdržen ukrep.


Načeloma se ne kregam z internet troli, ampak dones sem mal razpoložen za tipkanje (nimam nobenga frenda, da bi žogo brcal ali kaj podobnega). Izberi zgolj eno izmed možnosti ki sem ti jih navedel zgoraj. A,B, ali C. Vse možne odgovore lahko direktno povežeš z tematiko mojega posta, ki IMA SMISEL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

showsover ::

kr3ten je izjavil:

Ja vsaj 1500 - 2000 rabiš za svoj dostojen lajf ane ...

ymmv

Vazelin ::

kr3ten je izjavil:

Ja vsaj 1500 - 2000 rabiš za svoj dostojen lajf ane ...

samo kokica je lahko 50usd dnevno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Dri3r ::

Ah ja v takšnih čudnih časih živimo da se tukaj celo strinjam z Jurčkom. Ko boš imel otroke, dragi OP, boš razumel da oni ne potrebujejo denarja ampak ljubezen, tvoj čas in skrb..upam da je tole le še ena FDV troll tema, če pa ni, mi je žal za tvoje otroštvo dragi OP. Nisi ga imel.
dri3r

Bwaze6 ::

"Nomen est Omen!"

Personanonim ::

12 Successful People Who Started off Dirt Poor

21 billionaires who grew up poor

In tako dalje.

Sicer pa bogastvo samo po sebi ni nobeno zagotovilo za življenje dostojno človeka.
Prevečkrat samo hrani tiste najnizkotnejše lastnosti človeške vrste.
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

GregiB ::

Homo Sapiens ni filozofski ampak biološki pojem, ki uvršča človeka v drevo vrst (tipski specimen je baje Carl Linneaus, ki je ime skoval). Koga imaš ti smatraš za Homo Sapiensa je irelevantno in ne, nima smisla. Sestavek je najmanj homofoben in sovražen... Res, pojdi si najti frenda da boš lahko brcal žogo, kr3ten....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvijalci umetne inteligence za prepoved avtonomnih orožij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5514300 (12167) nevone

Mensa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26554588 (46714) zee
»

Pokojnina in delovna doba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116877 (15475) connel
»

V Pegatronu še slabše kot v Foxconnu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11025089 (22004) nekikr

Več podobnih tem