» »

folding - WU - team

folding - WU - team

zooXit ::

narjenih imam 50 WU-jk. Prjavu sm se na SloTech folding@home team (10824), pa mi ni nobene od tastarih enot štelo k team-u. To SUX!!! A se da to kako naredit?

njok ::

Ne, točk se ne da prenašat. Imamo pa tudi uradno S-T F@H temo.

Zheegec ::

Koliko pa so bili WU stari? Če jim je že potekel "rok trajanja"...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

njok ::

Samo malo... jaz sem razumel, kot da so bili prejšnji paketi obdelani in tudi poslani, vendar ne za #10824 team. Am I wrong?

zooXit ::

Ma ja! Jst (moja kišta) je obdelala 50 WUjk - že poslane na server od F@H. Sam takrat še nisem bil pri SloTech teamu... Mam pa isti username kot prej. To se mi zdi ful čudn, da ne morš prejšnjih enot prepisat k nekemu teamu (ker prej nisem bil pr nobenmu drugmu teamu... štekam da ne moreš prenašat od enga druzga teama na tretjega...).

No, whatever... pa še enkrat od začetka - zlagat!

goku :) ::

Ne meni se pa ne zdi nič čudno. Če bi se dalo prenesti točke, ki niso pri nobenem teamu k teamu(slo-techu) potem je smiselno prenašati pike kamor koli.


Strinjam pa se da bi lahko bilo urejeno rename!
Navijanje je kamen modrosti

Marjan ::

Nemogoče je, da ne bi bil pri nobenemu teamu!

Verjetno si bil pri teamu no. 0, ki je trenutno drugi najboljši na svetu:

http://folding.stanford.edu/cgi-bin/searchteamstats

:D :)

morphling1 ::

Jep team anonimnežev seka :)
Sicer pa to da se pik ne da prenašat je samo pozitivno, ker potem bi se začele kake finte med teami in prestopi folderjev ter posledično močno spreminjanje statistike v trenutku, to pa ni ok, tako in tako ne smete pozabit, da v bistvu še vedno delamo za en skupen cilj, tekmovalnost na nivoju ekip pa samo pospešuje produkcijo :)

Fold on
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

zooXit ::

Marjan:
Nisem bil pri nobenem teamu. Pod Team piše 'no team designation'.

Men bi se še zmerom zdelo smiselno, da če od začetka nisi pri nobeni skupini in po nekem cajtu pristopiš k neki skupini, da grejo enote z tabo (ker prej niso pripadale nobenemu drugemu teamu. pripadale so tebi in grejo s tabo v skupino kamor greš. seveda, pa sedaj pripadajo tej skupini in če greš k drugi skupini stare enote ne grejo s tabo).

No sej, nima veze. Verjetn mal čudno razmišljam.
Ugalvnm zdej foldam za SloTech. PAZTE SE!! he-he...

kookit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Folding@Home Slo-Tech team (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Loža
4251191762 (17926) xardas
»

Folding@Home -- Malo statistike

Oddelek: Novice / Obvestila
112416 (2416) Kleto
»

Na lovu za vesoljčki in proteini

Oddelek: Novice / Obvestila
122167 (2167) swar
»

Slo-Techove Razbačevine&#8482;

Oddelek: Novice / Obvestila
262397 (2397) Jeebs
»

Slo-Tech Folding At Home

Oddelek: Novice / Obvestila
302122 (2122) Tr0n

Več podobnih tem