» »

Folding@Home Slo-Tech team

Folding@Home Slo-Tech team

««
85 / 86
»»

BigSexy ::

http://folding.extremeoverclocking.com/... Tudi jaz foldam z GPUjem, pa mi vse štima :)
To Infinity And Beyond !

Jst ::

Uaaa, jaz sem na desetem mestu...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mr1two ::

puf, jaz sm pa do 44.ga prilezel, sam zdej počivam, ker je šla grafična bajbaj, trenutna pa noče/ni podprta s strani programčka...samo opozorilo mi vrže..
po drugi strani pa prihaja poletje in ne rabim dodatnega gretja sobe :)

Jst ::

ATI5850 ni podport?

edit: Vsaj meni ne dela...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

mr1two ::

poskusi s kakšnimi drugimi gonilniki. Čudi me, da nebi bil podprt,če je recimo 4850 deloval brez težav(zakaj potem nebi podprli bistveno hitrejše reči, še posebej po enem letu ali koliko časa je že na trgu)...
meni ne dela na 7600gs(nevem točno zakaj, ampak ne bom jokal zaradi tega in se ne ubadam s tem)

mr1two ::

Če še kdo ne najde rešitve zakaj 5850 ne deluje z FAH GPU(vrne error, da gpu ni podprt):

Zaženi, ko se pojavi opozorilo se tudi v orodni vrstici pojavi ikona(opozorila ne zapremo)
Desni klik na ikono v orodni vrstici, izberemo "configure"
Jeziček advanced, na dnu je okno "Additional Client Parameters" v katerega vpišeš:
-forcegpu ati_r700
Zapreš nastavitve, pritisneš OK na opozorilu.
Ponoven zagon GPU klienta bi moral biti uspešen


Preverjeno deluje na WIN7 x64/Catalyst 10.8. ( 8/25/2010 )/ASUS 5850 directCU TOP

jest10 ::

Počasi bom spet malo zalaufal proizvodnjo, da malo ogrejem sobo dokler se ne zalaufa centralne kurjave:D

roCkY ::

Sem ravno dopoldne razmišljal v to smer;).

energetik ::

jest10 je izjavil:

Počasi bom spet malo zalaufal proizvodnjo, da malo ogrejem sobo dokler se ne zalaufa centralne kurjave:D

Dobra ideja, ravno včeri me je malo začelo hladit v sobi... :D

STASI ::

Sme malce lestvico gledal. Pa sem ugotovil, da sem aktiven vendar ne vem na kateremu računalniku. Doma nimam Foldanja naštimanega, pr sestri tud ne, edino v bivši službi morda na dveh do treh mašinah.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Tody ::

Kake pakete majo zdaj to :) Moj i3 2,6 giga na jedro že 36 ur melje en paket na 100% pa je šele na 60% Poleg tega se mi ne zdi lih zdravo ventilator laufat na 100% skos zarad tega ma sigurno krajšo življensko dobo.

mr1two ::

Ja ventilator bo sigurno prej šel ane...
Kaj naj jaz rečem? Gpu klient(ali celo 2), in vsaj 2 CPU klienta hkrati:) Rezultat-> dobro ogrevana soba :D
Ko bojo najemodajalci dovolj kurili, potem bom pozaprl malo te kliente, prej ne...
Drugače mislim da s F@H tudi krajšam(o) življensko dobo napajalnika...ampak to me ne skrbi, dokler so linije stabilne :))
u...proc naj bi kuril 125W, according to HWmonitor:|
no ja, temperature so pa tja, 50 na cpuju, pa 65 na gpuju
FOLD ON!

satyr ::

Jaz pa že vrsto let foldam za Ars Technica Team Egg Roll team (moj osebni page), bom pa zdaj mogoče kakšno od mašin naštimal na Slo-Tech team... :)

satyr ::

mr1two je izjavil:

Ja ventilator bo sigurno prej šel ane...
....
Drugače mislim da s F@H tudi krajšam(o) življensko dobo napajalnika...

Ja no, sej ti ga ni treba na 100% CPU laufat... Jest ga vedno naštimam tam na max. 30-40% CPU, ne glede na to, da je na IDLE CPU priority, in da čisto nič ne vpliva na uporab(n)o(st) računalnika!
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

HairyFotr ::

Po dveh letih premora imate spet moji dve jedri...

Law_Enforcer ::

Še sploh kdo aktivno folda za Slo-Tech team? Za najboljši izkoristek uporabite Nvidia grafične kartice (že 8800GT so dobre folderke) in GPU3 client (FAQ tu). Če foldate z večjedrnimi procesorji, si nastavite SMP client (FAQ tu) - razlika je neverjetna; na mojem I5 750 cca 1400 točk za navadnim clientom, s SMP pa 7000+.

Aja.. Lunamit, fajn si pospešil v zadnjem mesecu, ampak jaz se ne dam kar tako ;)

zile ::

Samo še 23 vas zvija :)
Imam pa še dobre 3 tedne, pol pa štafeta pripada tebi Law :) Jest sem svoje prispeval. Keep folding.

roCkY ::

Mah tale "eko" elektrika s faktorji na porabo je nardila svoje. Nekak sem se odločil da ne bom toliko futral elektra.

Tody ::

Men se na prenosniku skos na ful sliš ventilator ker seveda delajo jedra na polno, pa se mi ne da poslušat skos tega šumenja :)

Jst ::

Slo-Tech kot ekipa ima negativni trend. Vedno manj zvijamo proteine.

Škoda, da (GPU) folding program nima nastavitve urnika. Jaz (z GPUjem) prispevam samo ponoči in je smotano, da moraš sam zagnati in ugasniti program...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Highlag ::

Ja če še prve strani tega foruma nihče ne vzdržuje....
Sam sicer še vedno foldam. Ko je računalnik prižgan, vendar samo 1 core. Nazadnje ko sem gledal kateri klient in podobno ni bilo še ničesar, kar bi lahko namestil brez raziskovanja kako uporabljati.

Mogoče bi morali zadeva malce reklamirati? Včasih so se na glavni strani pojavljali vsaj linki, ki so zadevo reklamirali. Danes ni nič.
Never trust a computer you can't throw out a window

jest10 ::

Če bi pri F@H potalali kaj bitcoinou za xyz ur procesiranja, bi bil odziv dosti boljši:D

energetik ::

Če je pa že tko vroče v stanovanju, ne bi mel še dodatnih par 100W zravn.

Rias Gremory ::

Mi lahko kdo prosim pove kje se pridružim Slo-tech ekipi? Prva stran ni osvežena, nekateri linki ne delajo. Prosim za pomoč. :)

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Tody ::

Ko inštaliraš klienta vpišeš team 10824

Rias Gremory ::

Sem. Še kaj, kar bi moral vedeti?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Jst ::

Ne.


edit: Odvisno, ali laufaš GPU ali CPU klienta.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Rias Gremory ::

CPU klient.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Jst ::

Si uporabil High performace client ali navadnega? HPC izkorišča vsa jedra, medtem ko tisti na prvi strani ne - vsaj včasih je bilo tako. Jaz uporabljam HPC za GPU.

Pa povem vam, da 88gts512 hitreje dobivaš točke, kot pa z ATI 5850...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zero0ne ::

Stara tema, pa vseeno.

"ZankerH" se nam je pridružil par dni nazaj in je trenutno odgovoren za 100% povečanje outputa ekipe. S čim to foldate? 8-O

uname -o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zero0ne ()

Tody ::

Sej zdej ma pa že dost prenosnikov quad core oziroma ta velke škatle majo že kej več.

Zero0ne ::

Tody je izjavil:

Sej zdej ma pa že dost prenosnikov quad core oziroma ta velke škatle majo že kej več.


Vem, ampak zanima me konkretno. Tudi ivy bridge i7 dobijo "samo" ~10k ppd.
uname -o

roCkY ::

Kar nekaj časa nisem obiskal domače strani projekta. Pred dnevi pa se je med iskanjem nekega direktnega linka v bookmarkih znašel pod kurzorjem...
Vmesnik za WIN končno sam postori vse potrebno, da se mašinca začne potiti na polno.
Z GPU clienti pa so še vedno "težave" saj začne štekat izris in je nujno izklopit za normalno delo pa čeprav gre le za brskalnik. Nikakor pa ne gre recimo IPTV gledat.
Kak mesec grem ponovno zvijat 24/7 s pisarniškim in hišnim PC (če se ne bom naveličal izklapljat) ter kako malenkost še morda prenosnik...

Tody ::

Jest na prenosniku in zdaj kot edinem rač ne foldam, ker nabije vente na 100% in poleg hrupa sem prerpičan, da to zmanjšuje delovno dobo prenosnika.

CaqKa ::

imam novega klienta, tegale 7. laufam ga na prenosniku asus 1201n, ki ima tudi nvidia ion. po defaultu mi je dal en gpu slot in en smp slot.
jih je tudi že nekaj naredil vendar se v statistiki ne pokažejo.
na začetku ob prvi inštalaciji še driverji niso bli naloženi, pa sem en wu naredil z uniprocesor.. tisti se je očitno pokazal ostali pa več ne.
ma kdo podobne težave pa ve kako to porihtat?

CaqKa ::

tolko ljudi je nehalo foldat da v teamu sploh ne bo težko prit med top 100 :>

foldam z atom 1,6 in nvidia ION, cpu daje nekje 150 točk na dva dneva, ion pa 300 na pol dneva :>
več kot je pred leti bil sposoben moj celeron 566 :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

wooted ::

bom še jaz dodal nekaj točk ;(( pri tem zadnjem klientu se ne da spreminjati kdaj uporablja samo gpu in kdaj cpu+gpu? so kakšni tweaki?

Dr_M ::

Noro. Po dolgem casu sm spet zalaufu folding.
Z CPU+GPU bi po prvih izracunih dobil v enem dnevu vec pik, kot sm jih prej nabiral 1 leto (tam nekje leta 2003) :)
Samo je tole cisto prevec stresno za moj comp.:))

RejZoR ::

Jezst sem par dni nazaj zalaufal World Community Grid (WCG) in ga nastavil, da maksimalno koristi GPU (HD7950) in CPU. Ampak mi je šlo na jetra, da se je sistem obešal čeprav ni dosegal nobenih posebnih temperatur in tud stress load ni bil nikoli problem. Očitno nek bug, najverjetneje na GPU delu.

Sem pa z GPU-jem opravljal WU-je (Working Unit) v 10 minutah, kar bi CPU rabil preko 3 ure. GPU je opravil 8 WU-jev v 10 minutah, CPU pa 8 WU-jev v 3 urah. Razlika kot noč in dan. Samo vprašanje kolk štroma papa v takem primeru...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roCkY ::

Se pač na elektriko grejemo. Stranski proizvod pa morda kaj uporabnega prinese.

CaqKa ::

meni se je folding z vklopljenim GPU tepel z chrome, ki ima prav tako GPU v uporabi... samo s cpu pa se mi ga več ni dalo uporablajt tako da sem po slabem mescu dol zradiral vse skup. v veliki večini sem dol vse skupaj fliknil bolj zaradi nikakvega supporta okrog tega če kakega WUne pošlje v rezultate glih takrat ko se njemu zadzdi, v naslednjih poskusih pa njihovi serveri niso dosegljivi, za backup serverje pa vejo da so izklopljeni..

Unknown_001 ::

Hei !

Malo sem si pogledal zadevo in bi tudi sam rad neki CPU ali GPU powerja posodil, ker sem bolj malo na računalniku zadnje čase. Zdaj me zanima če vaša skupina še aktivno deluje, in bi prosil da mi poveste kako se priključit, pa zanima me, če mora bit zadeva 24/7 prižgana in kako je z porabo interneta -> koliko prometa stvar ustvari, če je skos prižgana?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jest10 ::

Eh, zdej se raje minira xyz kovance.

Unknown_001 ::

Ma ne zanima me neka oh in sploh valuta, ker profitiral ne bom čisto nič (sem že zamudil obdobje ko se je z računalnikom kaj dalo napraskat skupaj), kle je pa vsaj nekaj možnosti da bo nekaj koristnega nekoč iz teh izračunov nastalo, če se gre to tako zares, sam me Tomijevi stari posti malo zadržujejo ker se večinoma z njim strinjam, sam še vedno je boljše kot nič.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jest10 ::

No z računalnikom se da še vedno kaj napraskati skupaj, jasno pa ne na BTCju;)

Rias Gremory ::

Eto jst sem mal začel foldat... pa da vidmo.
Kdo kaj ve koliko se na uč poraba poveča (CPU folding)?
edit: sem na ST ekipi btw.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Tale tema je sicer zamrla ampak Folding še zmeri živi, zdaj se zgiba tudi projekt proti novemu virusu ki postoši po svetu. Trenutno samo GPU bodo dal pa tudi CPU projekte. Če mate kak cikel preveč mogoče ne škodi da spet začnete... Tudi uporabniška izkušnja je danes zelo izboljšana in ti ni treba bit napol strokovnjak da zaženeš zadevo je klik instal zadeva ratala.

Če je kdo pozabil smo 10824 :) jaz sem se spomnil po 5 letih te cifre :P

mihec87 ::

Thnx za št. ekipe... Sicer mi dela samo gpu projekt...

AngelOfDeath ::

Evo še link u informacijami.

https://foldingathome.org/2020/03/15/co...
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

AndrejCop ::

Dejmo to mal nakol razposlt pomoje je dost važn da se zej začne čim več foldat za korono pa itak je cenej elektrika :)
««
85 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotech Folding Installer

Oddelek: Programska oprema
282311 (1643) rap3r
»

folding - WU - team

Oddelek: Pomoč in nasveti
81008 (899) zooXit
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525328 (5328) frenk
»

Kako v ekipo?

Oddelek: Loža
151566 (1279) frenk
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392608 (2608) Phoebus

Več podobnih tem