» »

T2 odstop od vezave

T2 odstop od vezave

jakapaka ::

Lep pozdrav,
Zanimam se v imenu kolega, torej ...
Vseliv se je k punci, le ta se je vezala na T2 za 2 leti zaradi ugodne ponudbe, ko je on prišel na lokacijo je videl da ji TV kocka, pogosto izpade internet pa je tako ali tako slab, po pregledu ruterja, modema, povezav, smo ugotovili da sploh ne pride blizu hitrosti ki je v paketu, 8MB linija + TV osnovna shema. Po enomesečnem klicarjenju je končno prišel T2 tehnik in nato še telekomvo tehnik, pa sta ugotovila da do priključka pride glih 8Mega MAX vdsl torej tu govorimo o celotni liniji (sam sem na VDSL2+ in 50 m od centrale in imam 120/75 max do modema)

po zgoraj napisanem sodeč T2 še vedno dosega linijo ki jo je primoran zagotavljat ampak pogosto prihaja do prekinitev, kakšne ima opcije oz ali lahko kako sproži postopek da odstopi od pogodbe oz. vezave, je kdo že imel podoben primer?

Pa prosim ne pisat mnenj , pišite samo tisti ki imate dejasnke izkušnje z omenjeno situacijo oz. poznate postopek.

Pa hvala za informacije vnaprej

noob96 ::

Zaposlen pri večjem slovenskem ISP, citiram: "Ne, žal nima opcij, lahko samo na svoje stroške odstopi od pogodbe"

Po malce pogovora, sem še izvedel, da se lahko redno beležijo izpadi, kockanje, ko storitev ne deluje in se tako dolgo pošiljajo reklamacije na račune, da se bo T2 naveličal odgovarjati na reklamacije in bodo ponudli brezplačno prekinitev pogodbe

Jarno ::

Opiši raje še druge možnosti za internetno povezavo na lokaciji, ker samo s spremembo operaterja se problem ne reši.
#65W!

6151 ::

T2 draži pakete trenutno, tako da lahko brez stroškov odstopiš https://www.t-2.net/novice/obvestilo-o-...

noob96 ::

6151 je izjavil:

T2 draži pakete trenutno, tako da lahko brez stroškov odstopiš https://www.t-2.net/novice/obvestilo-o-...


Jok brate, v tem primeru ti ne smejo zaračunat prekinitve razmerja (20eur) in pa pogodbene KAZNI. Samo oni pa vezavo ne imenujejo kazen ampak vračilo prejete ugonosti, tako da tega še vedno moraš plačati. Se pravi nič te ne "kaznujejo", samo vrneš jim ven popust za nazaj (in včasih še za naprej). Tako da ne gre tako gladko

šernk ::

poglej: Samoregulacijski kodeks o nadomestilih za nedelovanje ali slabše delovanje javnih komunikacijskih storitev operaterjev javnih komunikacijskih storitev v Republiki Sloveniji

https://www.akos-rs.si/files/Koncni_upo...

edit: vračilu ugodnosti za popust se ne izogneš v nobenem primeru.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

Miha 333 ::

noob96 je izjavil:

Zaposlen pri večjem slovenskem ISP, citiram: "Ne, žal nima opcij, lahko samo na svoje stroške odstopi od pogodbe"

Po malce pogovora, sem še izvedel, da se lahko redno beležijo izpadi, kockanje, ko storitev ne deluje in se tako dolgo pošiljajo reklamacije na račune, da se bo T2 naveličal odgovarjati na reklamacije in bodo ponudli brezplačno prekinitev pogodbe

To se ne bo zgodilo. Po izkušnjah bo T-2 zavračal vse reklamacije z avtomatiziranimi copy/paste dopisi in na koncu znesek terjal z izvršbo. Tako da boš dolg lahko izpodbijal šele pred sodiščem.

lojz123 ::

Imel podobno izkušnjo so me iz parice preklopili na njihov WIFI prve dni 40M in HD.
Ko pa so priklopili še ostale uporabnike po vasi pa katastrofa HD so mi
odklopili v večernih urah internet pod 1M, TV obup. Sem tedensko prijavljal napako
po emailu pošiljal slike hitrosti ter posnel kockanje TV ter jim poslal. Za kakšna dva meseca
so mi krepko znižali račun potem pa so mi poslali dopis da mi ne morejo zagotoviti hitrost in HD TV
ki je bila v paketu in da lahko spokam brez plačila posebnih ugodnosti. Ko sem zamenjal operaterja
ter šel nazaj na parico (sedaj imam HD TV ter 27M hitrost) sem dobil pa položnico za plačilo posebnih ugodnosti
ki sem jo seveda uspešno reklamiral (so se kao zmotili!!!).
So pa zviti, na pogodbi ki sem jo podpisal z t2 oranžni diamant piše do 40M in ni določena spodnja meja, pri telekomu pa je minimalno 10.
Vse skupaj dokumentiraj ter jim začni težiti probaj se še obrnit na AKOS.
Pa še to bil preje tudi na parici pri T2 max komaj 13M brez HDTV mislim da MPEG2 kodiranje
Če nisi na optiki čim dlje od njih.

noob96 ::

Miha 333 je izjavil:

noob96 je izjavil:

Zaposlen pri večjem slovenskem ISP, citiram: "Ne, žal nima opcij, lahko samo na svoje stroške odstopi od pogodbe"

Po malce pogovora, sem še izvedel, da se lahko redno beležijo izpadi, kockanje, ko storitev ne deluje in se tako dolgo pošiljajo reklamacije na račune, da se bo T2 naveličal odgovarjati na reklamacije in bodo ponudli brezplačno prekinitev pogodbe

To se ne bo zgodilo. Po izkušnjah bo T-2 zavračal vse reklamacije z avtomatiziranimi copy/paste dopisi in na koncu znesek terjal z izvršbo. Tako da boš dolg lahko izpodbijal šele pred sodiščem.


Pač tukaj sem mislil bolj radikalen pistop: nonstop klici v klicni center, da te spoznajo vsi agenti, obsiki v večji poslovalnici, kjer utrujaš in težiš do onemoglosti, zahtevaš poslovodjo, delaš gužvo se pritožuješ, prihajaš tako redno da te spet vsi spoznajo, ter pa dopisi na podjetje, pisanje po FB strani, ...

jakapaka ::

V večstanovanjski hiši ima lokalna kablska optični otok na katerega se lahko priklopi za 55 eur 130/8 linija +TV tako da na kablski bi bil priklopljen direkt na centralo, na VDSL pa je priklopljen preko telekomovega omrezja kjer je max sinh po 3x obisku tehnika 14MB

hotig ::

Mene pa zanima ali moraš, v primeru ko se odločiš prekiniti pogodbo (ni nobene vezave) res sam spakirat opremo (ruter, kable) in jim to odnesti v njihovo poslovalnico, kjer opraviš še s papirologijo? Zakaj pa sami ne pridejo to iskat in ne prinesejo papirjev za avtogram k meni domov?

gregor_m ::

hotig je izjavil:

Mene pa zanima ali moraš, v primeru ko se odločiš prekiniti pogodbo (ni nobene vezave) res sam spakirat opremo (ruter, kable) in jim to odnesti v njihovo poslovalnico, kjer opraviš še s papirologijo? Zakaj pa sami ne pridejo to iskat in ne prinesejo papirjev za avtogram k meni domov?


Ker si operater noče delati po nepotrebnem stroške obiska in bi s tem olajšal stranki odjavo naročnine. Operater hoče, da se vsaj malo potrudiš, če misliš odjaviti. Najde se en majhen delež naročnikov, ki raje pojejo tisti 1€ podražitve, kot da se ukvarjajo z odjavo/vračilo opreme.

hotig ::

No ja, pri meni so zadeve naslednje:
- Po klicu na T2 (pred enim tednom) so mi dejali, ni nimajo nobenega odpovednega roka in naj samo zapakiram opremo v original škatlo in jo prinesem v najbližjo poslovalnico.
- Že teden dni kličem in poskušam vzpostaviti kontakt z najbližjo poslovalnico (cca 15km vožnje v eno smer) pa se nihče ne oglasi.
- Danes se odpravim osebno do te poslovalnice in najdem na vratih listek z napisom "danes zaradi bolezni zaprto", kdaj je bil ta "danes" mi ni jasno ampak ta listek je lahko na vratih že od prejšnjega tedna in ne vem do kdaj bo še zaprta.
- Spet sem poklical na T2 in mi je oseba na drugi strani dejala, da lahko pošljem pisno odpoved ampak moram še vedno osebno odnesti opremo do naslednje poslovalnice (50km vožnje v eno smer). Lahko pa jim tudi pošljem opremo po pošti na lastne stroške.
- Uslužbencu na telefonu sem dejal, da mi oni onemogočajo prekinitev razmerja in da je to sedaj že zrelo za ZPS, AKOS, Varuha... pa še za kakšen urad ali inšpektorat, nato je odgovoril, da bo preveril kaj se da urediti... no ja bom počakal do jutri, potem pa začnem pisat pritožbe in prijave. Če oni nimajo cajta, da bi v razumnem času uredili zadeve, si bom sam vzel cajt za raznorazne urade, agencije in inšpektorje, kot pa za njihovo zaje...anje.

Mikrohard ::

Zakaj ti oni onemogočajo prekinitev razmerja? Ker si ti prelen, da bi se zapeljal 50km in vrnil opremo? Pa res so bedni pri T-2, da dovolijo zaposlenim na bolniško, čeprav nimajo zamenjave.

nsa_ag3nt ::

Pomoje je ceneje postati po pošti kot se peljati 2x50 km.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Bakunin ::

a ne "častijo" pošiljanje lastne opreme po Pošti ?

noob96 ::

A1 ima tako, da neseš opremo na pošto in je poštnina že plačana

starfotr ::

Zakaj se ne dogovoriš z obstoječim operaterjem, da mu dokumente o prekinitvi naročnine pošlješ po mailu? In obenem se dogovori, da ti naročijo kurirja/poštarja/tehnika, da ti pobere to doma.

Sicer pa, najlažje je skleniti novo naročniško razmerje pri konkurenčni firmi in ti novi operater prekine naročnino pri starem operaterju, prenese številke ipd.

zoran12 ::

Zivijo imam velik problem 15.2 me telemach odjavi od T2. Pogodbo z T2 pa sem imel do 28.2 in sedaj sem dobil poloznico za cc450 Eur. Sedaj bi moral po njihovo placati 420 Eur izgbo posebne ugodnosti. Mogoce kodo ve kaj se da narediti pri tem problemu???'

Mikrohard ::

Zakaj se pa nisi prej pozanimal? Saj imajo lepo napisano v pogodbi, da v primeru prekinitve vezave vrneš prejeto ugodnost (torej plačaš enako, kot da se nikoli ne bi vezal). Sicer je res bedasto, ker bi moral počakati samo še dva tedna... ampak napaka je na tvoji strani. Kaj drugega kot to, da se odpraviš v bližnjo T-2 poslovalnico in se poskusiš kaj zmeniti (lepa beseda lepo mesto najde), ti ne morem predlagati.

Zgodovina sprememb…

jypeepyj ::

zoran12 je izjavil:

Zivijo imam velik problem 15.2 me telemach odjavi od T2. Pogodbo z T2 pa sem imel do 28.2 in sedaj sem dobil poloznico za cc450 Eur. Sedaj bi moral po njihovo placati 420 Eur izgbo posebne ugodnosti. Mogoce kodo ve kaj se da narediti pri tem problemu???'

Standard za telemach i guess.
Isti problem, prešaltam iz telekom na telemach in posebej rečem da naj me s 1.3. vklopijo. Ja ja bomo bomo bla bla. 20.2. mi moj mobitel ne dela več, mi je takoj jasno da so me odklopil. Kličem pizdim nič ne pomaga. Zamenjam sim in dela že telemach, ampak sama sreča da nisem imel nobenih aneksov oz. še kaj za plačat. Ne vem zakaj to načrtno delajo, če sem jim posebej rekel da naj me šele 1.3. priklopijo.

delavec44 ::

Kaj ni povsod, da vrneš le sorazmerni delež prejete ugodnosti. Torej za preostali čas do poteka vezave? Za 2 tedna ne bi smelo biti dosti.

bombicar ::

jypeepyj je izjavil:

zoran12 je izjavil:

Zivijo imam velik problem 15.2 me telemach odjavi od T2. Pogodbo z T2 pa sem imel do 28.2 in sedaj sem dobil poloznico za cc450 Eur. Sedaj bi moral po njihovo placati 420 Eur izgbo posebne ugodnosti. Mogoce kodo ve kaj se da narediti pri tem problemu???'

Standard za telemach i guess.


Itak ker je telemach kriv da se je sou prestavit ko je bil še v vezavi....

Lonsarg ::

Zakoni ščitijo potrošnika in velevajo da smejo pri prekinitvi vezave zaračunati zgolj proporcionalni delež ugodnosti glede na preostale mesece. Torej masimalno 1/24 ugodnosti ti smejo zaračunat, celotnem znesek ugodnosti pa dvomim da je 420€*24=10k€.

Mikrohard ::

Lonsarg je izjavil:

Zakoni ščitijo potrošnika in velevajo da smejo pri prekinitvi vezave zaračunati zgolj proporcionalni delež ugodnosti glede na preostale mesece. Torej masimalno 1/24 ugodnosti ti smejo zaračunat, celotnem znesek ugodnosti pa dvomim da je 420€*24=10k€.

Če si tako prepričan, da tak zakon obstaja, nam lahko poiščeš tudi link do njega.

Morientes ::

delavec44 je izjavil:

Kaj ni povsod, da vrneš le sorazmerni delež prejete ugodnosti. Torej za preostali čas do poteka vezave? Za 2 tedna ne bi smelo biti dosti.


Plačaš za vse tiste mesece ki si jo koristil in ne koliko ti je še ostalo. Manj časa do poteka vezave, več boš plačal, ker si koristil tolko časa njihovo ugodnost. Najbolje je prec na začetku, ko vidiš, da stvar ne dela tako kot treba.



Glede podražitve T2 pa lahko sam rečem da so lopovi, še 2 leti ni pa bodo že 3x podražili storitve. Pa ko sem se pred dvemi leti vezal, so ta paket glih pred mano podražil za 5€, zdej v mojem času še za 6€, pa zdej ta četrta podražitev nevem kok bo nanesla. A so z lune padli. Še 3 mesece moram zdržat, pa grem na A1 po vsej verjetnosti, al pa sam internet vzamem in Hot Hofer za mobitel, pa je stvar rešena. Sorry, sam kar je preveč je preveč.

profii ::

Če boš gledal TV preko A1 se pripravi na katastrofalen vmestnik. In pa nelogične prekinitve med oddajami.

Lonsarg ::

Mikrohard je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Zakoni ščitijo potrošnika in velevajo da smejo pri prekinitvi vezave zaračunati zgolj proporcionalni delež ugodnosti glede na preostale mesece. Torej masimalno 1/24 ugodnosti ti smejo zaračunat, celotnem znesek ugodnosti pa dvomim da je 420EUR*24=10kEUR.

Če si tako prepričan, da tak zakon obstaja, nam lahko poiščeš tudi link do njega.
Zakon (ki je bolj splošen in ne govori direkt o zneskih) je tule: https://zakonodaja.com/zakon/zvpot/24-c...

Pravilo o sorazmernem vračilu ugodnosti pa izhaja iz raznoraznih sodnih praks:
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Če T2 res zahteva celotno plačilo prejete ugodnosti v dveh letih in je manj kot 1 mesec do konca je zmago na sodišču zagotovljeno (po veliko vloženih urah truda sicer). Seveda če se odločijo vložiti strašilno tožbo, strašilno zato ker vedo da nimajo prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mikrohard ::

Lonsarg je izjavil:

Če T2 res zahteva celotno plačilo prejete ugodnosti v dveh letih in je manj kot 1 mesec do konca je zmago na sodišču zagotovljeno (po veliko vloženih urah truda sicer). Seveda če se odločijo vložiti strašilno tožbo, strašilno zato ker vedo da nimajo prav.

Zmaga na sodišču je zagotovljena za T-2.

Pogodbena kazen je v luči določb ZVPot v korist podjetja dovoljena le, če je v skladu z načelom enake vrednosti storitev, torej če je sorazmerna glede na pridobljeno korist oziroma če je s plačilom le-te pokrita protivrednost neplačanega predmeta prodajne pogodbe; v nasprotnem primeru je nična


S podpisom vezave je prejel 460EUR ugodnosti. S prekinitvijo vezave mora ugodnost vrniti. Dejansko se mi zdi bolj nepravičen model, ki ga vi zagovarjate... da bi se vezal, prekinil po enem mesecu in moral plačati 95% pogodbene kazni, čeprav bi koristil samo en mesec ugodnosti.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Po enem mescu bi prejel šele naprimer 10EUR ugodnosti, ker je do konca še 23 mesecev bi po sorazmernosti formuli plačal 23/24 od 10EUR.

Sorazmerno ni isto kot enakost, ugodnost je po pogodbi v zameno za 24 mesecno vezavo, sorazmerno pomeni da je sorazmerje med tem koliko ugodnosti ti dajo in koliko od te 24 mesečne vezave si upošteval. Če si skoraj vso upošteval ti tudi skoraj vsa ugodnost ostane itd. Skratka ja, če je res tak pogoj v pogodbi je ničen gotovo. Sploh za zadnjih nekaj mesecev ni dileme da go ni sorazmernostno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mikrohard ::

Po tvoji logiki "sorazmernosti", se vsakemu splača "vezati". Prejel bi ugodnost, "vezavo" prekinil ob poljubnem trenutku (namerno v narekovajih), vrnil "sorazmeren" delež ugodnosti in bil finančno še vedno na boljšem kot tisti, ki se nikoli ni vezal (pa čeprav si se obnašal isto, kot če nikoli ne bi bil vezan... saj lahko prekineš kadarkoli). Meni se zdi logično, da se kadarkoli ob prekinitvi vezave (bodisi prvi dan, ali pa zadnji dan) vrne vse ugodnosti, ki si jih prejel na podlagi te vezave (saj se je nisi držal... torej plačaj toliko, kot če je nikoli ne bi sklenil).

Lonsarg ::

Nekaj so pogodbe med enako močnimi, kjer mora biti fer. Nekaj pa če je nekdo mala fizična oseba proti veliki gospodarski družbi. To da zaradi 15 dni plačaš 6 mesecec naročnine je "morda" fer, ampak sem prepričan po raziskovanju zadev, da je to prevelika moč nad fizično osebo po Slovenskih zakonih.

Je blo dost leta nazaj v medijih glede teh vezav, ko so šli masovno operaterji spreminjati pogoje da se vrača sorazmernostni del namesto celota zaradi bolj strogih zakonov oziroma sodnih praks, no očitno čisto vsi niso če ima T2 to grdo prakso. Primer dejanskega aneksa za popust na naročnino, ki upošteva točno to sorazmernostno formulo ki sem jo jaz omenil, stran 6.

Jaz res ne vem kaj se dogaja z T2 v zadnjih 5 let, nekoč so imeli najbolj uporabniku prijazno cenovno politiko, zdaj se pa obnašajo kot da hočjo še zadnje cekinčke pobrat in se požvižgajo na število strank.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

delavec44 ::

Ja, dejansko pri resnih firmah se ti vedno splača vezati, če ne rabi plačati neke velike pogodbene kazni ob prekinitvi. Recimo na telekomu se ti vsak mesec zmanjšuje ugodnost, ki jo moraš vrniti ob predčasni prekinitvi. Pri A1 je podobno.

Torej tace stran od T2.

prtenjam ::

profii je izjavil:

Če boš gledal TV preko A1 se pripravi na katastrofalen vmestnik. In pa nelogične prekinitve med oddajami.

Ha, ravno to me zanima :)

Tudi sam sem na T-2 že več kot 10 let in moram priznati, da mi je TV vmesnik zeloooo simpatičen. Vse deluje BP in zato tudi sem pri T-2 (...bil).

Prešel bom na A1 in me ravno to zanima. Kako izgleda TV vmesnik glede na T-2? Brat ima (recimo) Telemach in tam je vmesnik katastrofa. Najhuje je, da se mora oddaja končati, preden jo lahko gledaš "za nazaj". Pri T-2 je to povsem zvezno. Greš nazaj kolikor hočeš in kdaj hočeš.

Kako je torej to pri A1? Ne poznam nikogar, ki bi imel A1.

Hvala.
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si

XS!D3 ::

prtenjam je izjavil:

Brat ima (recimo) Telemach in tam je vmesnik katastrofa. Najhuje je, da se mora oddaja končati, preden jo lahko gledaš "za nazaj". Pri T-2 je to povsem zvezno. Greš nazaj kolikor hočeš in kdaj hočeš.

O čem ti to? Imam Telemach in praktično vsak dan gledam za nazaj tudi na ta način, da začnem gledat za nazaj oddajo, ki se še ni končala (mogoče 20min al pa pol ure kasneje, ravno toliko da preskočim vse reklame). Čisto zvezno in brez problema, kadarkoli hočem in karkoli hočem (pač za tistih 7 dni nazaj). Še za stari D3 box, ki sem ga imel par let nazaj in res ni imel najbol posrečenega vmesnika, se ne spomnim te težave, edino po koncu oddaje te je na live vrglo.

Poleg tega ima Telemach TV app za LG WebOS, ki ga T2 nima (A1 in Telekom pa niti za druge platforme).

Evolve ::

profii je izjavil:

Če boš gledal TV preko A1 se pripravi na katastrofalen vmestnik. In pa nelogične prekinitve med oddajami.


vmesnik je dober (ni perfekten, noben ni). Si najbrž fanatik telekoma tako da bluziš nekaj v tri krasne.

Dejansko pa je zmeraj bolje. Mamo A1 že 1 leto in je od začetka kar nekaj napredka

prtenjam je izjavil:

profii je izjavil:

Če boš gledal TV preko A1 se pripravi na katastrofalen vmestnik. In pa nelogične prekinitve med oddajami.

Ha, ravno to me zanima :)

Tudi sam sem na T-2 že več kot 10 let in moram priznati, da mi je TV vmesnik zeloooo simpatičen. Vse deluje BP in zato tudi sem pri T-2 (...bil).

Prešel bom na A1 in me ravno to zanima. Kako izgleda TV vmesnik glede na T-2? Brat ima (recimo) Telemach in tam je vmesnik katastrofa. Najhuje je, da se mora oddaja končati, preden jo lahko gledaš "za nazaj". Pri T-2 je to povsem zvezno. Greš nazaj kolikor hočeš in kdaj hočeš.

Kako je torej to pri A1? Ne poznam nikogar, ki bi imel A1.

Hvala.


Pri A1 gledaš kukr ti paše. Če se oddaja že rola komot skočiš na začetek in gledaš od tam, ni treba čakat da se konča.
Vmesnik je simpl, če ga obvlada moj fotr k je totaln antitalent za to ni hudič da ga nebi tudi ti :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evolve ()

Dimnik ::

To so pravljice, tudi na telemachu gre med oddajo ogled nazaj poljubno....eon tv aplikacija, eon box ,eon android aplikacija

Mikrohard ::

Problem Telemacha je to, da uporabnikom poleg Eon boxov, ki so OK še vedno "vsiljuje" stare D3 boxe, ki so precej slabši. Problem A1 je pa to, da imajo zastarelo IPTV platformo, ki je že leta ne nadgrajujejo (kar poglejte njihove mobilne aplikacije, pa boste hitro ugotovili, kakšno je stanje). Seveda se pa na vsaki platformi da gledat TV... človek se vsega navadi.

Matek ::

Mikrohard je izjavil:

Problem Telemacha je to, da uporabnikom poleg Eon boxov, ki so OK še vedno "vsiljuje" stare D3 boxe, ki so precej slabši.
Mjah, sem imel enega od teh starih boxov in se strinjam, da so jajca, ampak to je pač biznis. Poslati (nekaj?) sto tisoč ljudem naenkrat nov box pač pomeni nekajmiljonsko investicijo. Če tega ne narediš in ga daš samo novim uporabnikom, bo štala, ko bo nekdo videl stvar pri sosedu in klical na helpdesk, da zakaj je pa oni kot dolgoletni uporabnik manj vreden.

Potem ti preostane nov box postopno uvajati proti doplačilu. Pa še zaslužiš zraven :P
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mikrohard ::

Ne gre se zato, da samo starim puščajo stare boxe. Tudi pri novih "Eon" paketih uporabnikom še vedno pripada en D3 box, ki ga ne morejo kar tako zamenjati za Eon box... to je treba doplačat.

bombicar ::

Mikrohard je izjavil:

Ne gre se zato, da samo starim puščajo stare boxe. Tudi pri novih "Eon" paketih uporabnikom še vedno pripada en D3 box, ki ga ne morejo kar tako zamenjati za Eon box... to je treba doplačat.


Samo v paketu eon light. V full in premium ze imas box notr vstet.

mal dnara = mal muske 😃

prtenjam ::

XS!D3 je izjavil:

prtenjam je izjavil:

Brat ima (recimo) Telemach in tam je vmesnik katastrofa. Najhuje je, da se mora oddaja končati, preden jo lahko gledaš "za nazaj". Pri T-2 je to povsem zvezno. Greš nazaj kolikor hočeš in kdaj hočeš.

O čem ti to? Imam Telemach in praktično vsak dan gledam za nazaj tudi na ta način, da začnem gledat za nazaj oddajo, ki se še ni končala (mogoče 20min al pa pol ure kasneje, ravno toliko da preskočim vse reklame). Čisto zvezno in brez problema, kadarkoli hočem in karkoli hočem (pač za tistih 7 dni nazaj). Še za stari D3 box, ki sem ga imel par let nazaj in res ni imel najbol posrečenega vmesnika, se ne spomnim te težave, edino po koncu oddaje te je na live vrglo.

Poleg tega ima Telemach TV app za LG WebOS, ki ga T2 nima (A1 in Telekom pa niti za druge platforme).


Nisem mislil nič slabega. Spomnim se pač nekoč, lahko da je bilo že par let nazaj, vskakor pa je t-2 takrat že imel zvezno premikanje, sem bil na obisku in želel pogledati nek športni dogodek, pa nisem mogel nazaj, ker je še trajal. V kolikor se je to vmes spremenilo, očitno se je, se za "zavajanje" opravičujem.
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si

Mikrohard ::

bombicar je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Ne gre se zato, da samo starim puščajo stare boxe. Tudi pri novih "Eon" paketih uporabnikom še vedno pripada en D3 box, ki ga ne morejo kar tako zamenjati za Eon box... to je treba doplačat.


Samo v paketu eon light. V full in premium ze imas box notr vstet.

mal dnara = mal muske 😃

Tudi v premium dobiš en D3 box.

plavigrc86 ::

Jz sm naprimer moral pred približno 4-mi leti placati t2-ju za izklop okoli 35€ po končanih aneksih in tako kot ste rekli opremo odnesti v originalnih skatlah nazaj v eno od poslovalnic t2-ja. Samo vseh skatel nisem imel ker mi ni nihce ko so prinesli opremo rekli da naj sparam skatle. Nisem pa imel problema potem s tem.

Mikrohard ::

Škatle niso problem... meni so enkrat zaradi težav menjali modem pa sploh nisem dobil škatle.

profii ::

Kastastrofa je A1 vmestnik.
Kaj me moti:
-Med vsako oddajo se ti odpre menu in ti napiše kaj je na sporedu. Predvajanje se ustavi.
-Plastičen dalinc (k od kitajskega avtoradija)
-Nelogične funkcije na dalincu. Da najdeš info od oddaje moraš kar nekaj gumbov pritisnit, ne samo "info". Če želiš zamenjat kanal moraš pritisniti točno ch+ ali -, smerna tipka gor ali dol ima eno čisto drugo (nepomembno) funkcijo. Časovni zamik je tudi umetnost uporabljat.
-Glastnost ni niti približno linearna. Prvih 5 črtic je od 0 do 100%.
Ipd....

bombicar ::

Mikrohard je izjavil:

bombicar je izjavil:

Mikrohard je izjavil:

Ne gre se zato, da samo starim puščajo stare boxe. Tudi pri novih "Eon" paketih uporabnikom še vedno pripada en D3 box, ki ga ne morejo kar tako zamenjati za Eon box... to je treba doplačat.


Samo v paketu eon light. V full in premium ze imas box notr vstet.

mal dnara = mal muske 😃

Tudi v premium dobiš en D3 box.


D3 v premiumu je mišljen kot za drugo televizijo. Kot prvo si lahko izberes se vsejeno eon box če želiš.
Ubistvu si lahko izbereš conax, d3 v vsakem izmed paketov samo v full in premium dobis pa eon box zraven zastonj.

Mikrohard ::

Jasno... ampak po mojem mnenju bi morali dati uporabnikom na izbiro, da si vzamejo toliko Eon boxov, kolikor televizij njihov paket omogoča. Na pa, da imaš na enem TV-ju eon box, na drugem pa D3 ali conax. Saj popolnoma razumem, zakaj to počnejo (šparanje). Ampak za uporabnika je pa to slabše.

Pri T-2 si lahko vsak brezplačno zamenja stari box za novega. Pa na vseh boxih so na voljo iste storitve (z izjemo 4K).

Zgodovina sprememb…

100mib ::

A jaz prav razumem, da dejansko vsak operater sam določa v splošnih pogojih, kako je s stroški v primeru prekinitve naročnine v času vezave?

starfotr ::

Tudi cene določa vsak operater sam. Moreš mislit...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917590925 (1370) MrStein
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11948294 (18534) solatko
»

T2 ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6826065 (17139) Vuli
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19572703 (60149) Cruz

Več podobnih tem