» »

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian

1
2
»

blackbfm ::

Če se ti bojiš njihove neobičajnosti, to še ne pomeni, da njihov obstoj predstavlja kakršnokoli grožnjo družbi.


Mislim da vecino resnično ne briga ce se en Marko iz Ljubljane v sebi pocuti temnopoltega 60gender-nonbinary-trans-whatever. Te ljudje imajo nek hud kratek stik v glavi, ki pomoje sploh ni vzročno povezan s samim spolom/identiteto. Vsa drama okoli tega je pa zato ker dolocena politika rabi taksne labilne triggered ljudi, tako da v neki meri ali pa momentu *lahko* predstavljajo grožnjo družbi.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Dri3r je izjavil:

To sodi v kategorijo Genetic and rare diseases, malo morgen.
Tako kot desničarstvo.


Posebna vrsta v tej kategoriji je tudi Jype in levičarstvo. Uničili ste Evropo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

fikus_ ::

To:
"Hipatija: No, punca je povsem na tekočem z zadevami. Če si lahko danes vsak sam določi spol, zakaj si ne bi smel rase, starosti...."

Predvsem pa išče pozornost s takšnimi "provokacijami"! In to celo deluje, kar kaže tudi ta tema!

Vprašanje je, koliko verjame v to kar govori!

c3p0 ::

WallSreet je izjavil:


Tale Dr.Phil mi je bil že od nekdaj čuden saj vedno kliče v oddajo neke posebneže s katerimi potem promovira določeno agendo. Dvomim da je naključje da je prav zdaj v oddajo poklical "Treasure" in s tem še dodatno prilil olje na ogenj in še dodatno začinil debate o rasizmu. Se nebi čudil če bi pri tem igrale vlogo kakšne tajne službe, recimo FBI. Tole bi znal biti COITELPRO pt2. FBI ponovno na delu.


Saj je (mislim da dr. Phil) imel tudi obratno gostjo, belko, ki se ima za črnko. Na drugi strani pa imamo 1/1024 native american soon-to-be-president Elizabeth Warren.

jype je izjavil:

Jaz komot rečem nigger, pa me to ne naredi rasista.


Pojdi v geto in se to zaderi, nato pa jim razloži svoje stališče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

gus5 ::

nevone je izjavil:

Biološki spol je definiran tako, da je ženska tisti, ki proizvaja jajčeca, moški pa tisti, ki proizvaja spermije. Seveda so te funkcije lahko okvarjene, takrat pač na ta način ne moreš določiti spola. Lahko pa oceniš, katere organe za to funkcijo poseduje, ki pa so pač okvarjeni.
Obstaja več arbitrarno izbranih bio-specifik, ki služijo kot indikatorji bio-spola; sploh ne vse povezane z reprodukcijo. Vse bio-specifike (če se prav spomnim, jih je kar 8) 'ovržejo' binarno (t. j. moško-žensko) matrico – spolna dihotomija & binarnost pri človeški vrsti ne obstaja; že navržen primer: kromosomskih kombinacij, ki služijo kot spolni indikatorji, je kar 6.
In ne le to, obstajajo osebe, ki imajo tako bio-specifike, ki jih pripisujejo bio-moškim, kot tudi specifike, ki jih prisujejo bio-ženskam; primer: obstajajo osebe, ki imajo maternico & vagino, hkrati pa XY kromosomsko kombinacijo.

jype ::

c3p0 je izjavil:

Pojdi v geto in se to zaderi, nato pa jim razloži svoje stališče.
O, pogumen desničar bi rad, da grem užalit črnce, ker njega ni dovolj v hlačah, da bi jih šel sam?

PacificBlue ::

Saj ni rekel, da jih greš užalit. Tudi sam praviš, da beseda nigger te še ne naredi racista. Malo medkulturnega dialoga pa res ne škodi oz je celo zaželjeno, vsaj tako pravijo levičarji.

jype ::

PacificBlue je izjavil:

Tudi sam praviš, da beseda nigger te še ne naredi racista.
Rasista. Seveda me ne, mi pa na kraj pameti ne pade, da bi z njo označeval črnce, ker gre za žaljivo rasistično oznako.

Tudi Korošcem ne pravim vindišarji, ker jim ni všeč, če jih označuješ z izrazom z očitno negativno konotacijo, komot pa to besedo uporabljam in nisem rasist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

Potem so tudi temnopolti rasisti, če nas imenujejo belci?

Za vindišarje so se pa ljudje tudi sami opredeljevali, ker jim je bila ljubša avstrijska kot pa balkanska kultura.
Načeloma je bila to sprva čist nevtralno poimenovanje, so pa nacisti to kasnej zlorabili.

c3p0 ::

jype je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Pojdi v geto in se to zaderi, nato pa jim razloži svoje stališče.
O, pogumen desničar bi rad, da grem užalit črnce, ker njega ni dovolj v hlačah, da bi jih šel sam?


Nisem desničar in ne uporabljam te besede, ti jo. Seveda le na varnem za tipkovnico.

jype ::

c3p0 je izjavil:

Nisem desničar
Seveda si, noben levičar nima tako slaboumnih pripomb.

nevone ::

Obstaja več arbitrarno izbranih bio-specifik, ki služijo kot indikatorji bio-spola; sploh ne vse povezane z reprodukcijo.


Mislim, da je vsa spol(nost) prvenstveno vezana na reprodukcijo. Odstopanja zadev ne spremenijo kaj dosti. Ljudje smo pa potem začeli iskati še druge specifike in jih vezati na spol.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Gender dyspohria je psihična motnja, katere obstoj pa nikakor ne dokazuje, da je spol možno spremeniti.
Kaj beseda "spol" v tem kontekstu pomeni?

Spol v tem kontekstu pomeni skupek bioloških karakteristik (kromosomov, reproduktivnih organov...), ki določajo ali je oseba moški ali ženska.

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Vsekakor "follow the money" in te bo pripeljal do medicinsko-farmacevtskega kompleksa, ki v transpolnosti, še posebej pa v transhumanizmu, ki je končni cilj, vidi zlato jamo.
Morda v državah, kjer "predpisi ne omejujejo zasebne gospodarske pobude". Znotraj EU so te reči precej dobro urejene in je pisati o zaslužkarstvu precej intelektualno nepošteno.

Ja, v EU bomo to veselico plačali davkoplačevalci, kar pa še ne pomeni, da ne bodo s tem služile velike korporacije, ki imajo zaradi tega interes promovirati trans agendo.


Dej se ze izobrazi, da ne bos takih bedarij pisala. Pri nekaterih osebah sploh ni jasno definiran. Dokler ti niti osnove niso jasno, bi bilo bolje, da si tiho.

kazarmilker ::

Jaz sem Napoleon, zato mi morate davkoplačevalci plačati konjenico, meč in grad. Kdor je proti je primitivec poln sovraštva in ga je treba nemudoma zapret ker je nevaren za napredek.

nevone ::

Jaz sem Napoleon, zato mi morate davkoplačevalci plačati konjenico, meč in grad. Kdor je proti je primitivec poln sovraštva in ga je treba nemudoma zapret ker je nevaren za napredek.


Problem je, da se ljudem odreka pravica biti kar želijo, tudi, če nimajo iz tega naslova nobenega neposrednega impakta z ostalo družbo. Zgolj njihova osebna želja in preferenca je za nekatere že nesprejemljiva. In dokler bo tako, bo pritisk na tej fronti pač močan.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kazarmilker ::

nevone je izjavil:

Jaz sem Napoleon, zato mi morate davkoplačevalci plačati konjenico, meč in grad. Kdor je proti je primitivec poln sovraštva in ga je treba nemudoma zapret ker je nevaren za napredek.


Problem je, da se ljudem odreka pravica biti kar želijo, tudi, če nimajo iz tega naslova nobenega neposrednega impakta z ostalo družbo. Zgolj njihova osebna želja in preferenca je za nekatere že nesprejemljiva. In dokler bo tako, bo pritisk na tej fronti pač močan.

o+ nevone


Se strinjam, to da mi davkoplačevalci na želijo financirati pohoda s konjenico nad Waterloo je skrajno nesprejemljivo v današni napredni družbi. Ne vem zakaj mi odrekate pravico biti kar si želim?

nevone ::

Se strinjam, to da mi davkoplačevalci na želijo financirati pohoda s konjenico nad Waterloo je skrajno nesprejemljivo v današni napredni družbi. Ne vem zakaj mi odrekate pravico biti kar si želim?


Želeti biti, kar si želiš in želeti dobiti, kar si želiš sta dve različni stvari.

Da se ta pereč sociološki problem potem zvede izključno na finančno dobrobit je zgolj manever, ki ne pomaga odpravljati osnovnega problema.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kazarmilker ::

nevone je izjavil:


Želeti biti, kar si želiš in želeti dobiti, kar si želiš sta dve različni stvari.


Vem, če grem v lekarno po steroide zase ali pa za mojega bika me boste napadali in poslali sedet ker nisem normalen.
Če pa grem po estrogen za svojega 4 letnega sina me boste pa slavili in me nosili po rokah.

KAVINSKY ::

Če je spol zgolj socialni konstrukt, zakaj potem določeni ljudje čutijo potrebo menjati spol?

nevone ::

KAVINSKY je izjavil:

Če je spol zgolj socialni konstrukt, zakaj potem določeni ljudje čutijo potrebo menjati spol?


Ker rezultatnta vseh (družbenih in bioloških) sil tako kaže. Če bi nekatere sile zmanjšali, bi morda ne čutil več potrebe po tem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

KAVINSKY ::

nevone je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Če je spol zgolj socialni konstrukt, zakaj potem določeni ljudje čutijo potrebo menjati spol?


Ker rezultatnta vseh (družbenih in bioloških) sil tako kaže. Če bi nekatere sile zmanjšali, bi morda ne čutil več potrebe po tem.




Biološko - moški, kateri postane ženska ne bo upala roditi ali dojiti. Bo zgolj izgledal, kot ženska.
Družbeno - moški lahko gre za negovalca oz. ostane doma in skrbi za družino. Ni mu potrebno spreminjati spola za to.

WallSreet ::

Thread je šel že zdavnaj v kurac. Še en dokaz da se ne da imeti normalne debate ne da bi zraven vlekli svoja politična prepričanja. Sem vedel da takšnih tem nebi smel odpirati na Slo-Techu saj Slovenci o teh stvareh nimajo pojma. Fuck yall

KAVINSKY ::

WallSreet je izjavil:

Thread je šel že zdavnaj v kurac.


Pričakuješ globoke debate na fake goste White trash TV showa? :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon je moral ukiniti pristranski AI za pomoč pri zaposlovanju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10722349 (19567) gtu

Nemško ustavno sodišče zahteva priznanje tretjega spola (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6313726 (12938) zee
»

Določanje spola pri pogovoru v angleščini

Oddelek: Loža
415980 (4964) Invictus

Več podobnih tem