» »

GPS sport tracker

GPS sport tracker

A110 ::

Ker se dosti ukvarjam s tekom in pohodništvom in je telefon ponavadi izjemno nepraktičen kot merilnik me zanima kaj bi se dalo kupiti do nekje 100e (ceneje tem bolje :D) da bi merilo razdaljo, višino, hitrost,... pač to kar recimo dela andomondo na telefonu samo da bi bilo bolj praktično za nositi (recimo zapesnica, pas, ura,...). to bi uporabljal izključno takrat ko se ukvarjam s športom in ne ves čas. hvala za nasvete :D

shadeX ::

shadeX ::

Če zaspiš z njo ti beleži tudi kakovost spanca

Mavrik ::

Jaz mam Gear Fit 2 Pro in se vredu izkaže - avtomatično prepoznavanje aktivnosti, GPS, Spotify offline playback, solidna baterija, sledenje spanju pa še kaj.

Amazon.de pravi da je Gear Fit 2 nekje 80EUR: https://www.amazon.de/Samsung-Gear-Fit-...
The truth is rarely pure and never simple.

thramos ::

180, ne 80.

Za 70 dobiš že omenjen Amazfit bip v BigBangu, od Kitajcev pa še kakšnih 10, 20 € ceneje. In je super zadevica, baterija dejansko zdrži tedne, ekran je super viden tudi v sončni svetlobi, merjenje hitrosti, razdalje, pulza ipd. pa opravlja odlično.

A110 ::

sem gledal ta amazfit bip ampak berem reviewe da naj bi merilec srca bil dokaj nenatancen in da zna vcasih trajati po pol minute da se vklopi gps ki pa je pri meni skoraj najpomembnejsa stvar. v oci mi je se najbolj padel garmin vivosport in pa ze omenjeni amazfit bip. sicer je razlika v ceni skoraj za se en amazfit bip ampak nekako iscem razloge za upravicitev nakupa vivosporta. ali ima kdo izkusnje z katero izmed teh 2?

thramos ::

Ja, saj pravim - baterija in zaslon sta super. GPS dela, fix pa zna vzet pol minute, ja. Srčni utrip pojma nimam kako je natančen, čez palec bi rekel, da je ok.

A110 ::

mislim da bom vzel kar vivosport. sem našel za sprejemljivo 90e s poštnino tukaj. škoda samo da ni tiste svetlo zelene verzije več na zalogi

kuglvinkl ::

imam Viovsport ene 3 mesece. Super zadeva kot senzor za zajem podatkov.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078161936 (2409) GupeM
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441880 (2650) GupeM
»

Pametna športna ura

Oddelek: Kaj kupiti
183295 (2001) Heisenberg
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213189 (2243) Jst
»

Samsungov drugi zapestni poizkus: Gear Fit 2

Oddelek: Novice / Android
3213314 (10659) BigWhale

Več podobnih tem