» »

Ps 4 pro in tv

Ps 4 pro in tv

sulicar ::

Imam ps4pro in samsung u55 serije 6,ki je uhd z hdr....pro igri god of war mi ne podpira hdr in slika ni čez cel ekran...zakaj?povezano imam preko hdmi kabla

hojnikb ::

podpira zadeva sploh hdr10 ?
Overscan maš na off ?
#brezpodpisa

sulicar ::

Imam model UE55mu6172u

edi45 ::

Ne da bi bil zloben ampak HDR na teh budget tvjih je isto, kot da ga ni. V nastavitvah za HDMI Na TV vklopi 4:4:4 opcijo, nastavitve za grafiko na ps4 nastavi resolucijo na 2160p RGB in ostale nastavitve na full in auto. Za sliko pa isto pod display settings na ps4 in potem nastavi cez celi ekran. Sam sem imel isti problem pri God of war na prejsni televiziji s prejsnjim ps4 projem.

IL_DIAVOLO ::

Da si sposodim temo.

Imam dokaj star lg tv, model 32lv4500 in me zanima, ce je taksen tv dovolj funkcionalen za konzolo.

Lp

edi45 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Da si sposodim temo.

Imam dokaj star lg tv, model 32lv4500 in me zanima, ce je taksen tv dovolj funkcionalen za konzolo.

Lp


Seveda zakaj pa ne bi bil? Še slabše in starejše TVje imajo nekateri. Tudi ps4 pro recimo lahko kupiš brez problema, čeprav je samo full HD. Boš imel vseeno lepšo sliko kot npr z navadnim ps4 in boljši frame rate.

sulicar ::

edi45 je izjavil:

Ne da bi bil zloben ampak HDR na teh budget tvjih je isto, kot da ga ni. V nastavitvah za HDMI Na TV vklopi 4:4:4 opcijo, nastavitve za grafiko na ps4 nastavi resolucijo na 2160p RGB in ostale nastavitve na full in auto. Za sliko pa isto pod display settings na ps4 in potem nastavi cez celi ekran. Sam sem imel isti problem pri God of war na prejsni televiziji s prejsnjim ps4 projem.



Ce dam hdmi nastavitev na uhd color oz. 4:4:4 mi izgine slika..crn ekran..

Na ps pa mi 2160 rgb pise da ni podprt :-(???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sulicar ()

edi45 ::

sulicar je izjavil:

edi45 je izjavil:

Ne da bi bil zloben ampak HDR na teh budget tvjih je isto, kot da ga ni. V nastavitvah za HDMI Na TV vklopi 4:4:4 opcijo, nastavitve za grafiko na ps4 nastavi resolucijo na 2160p RGB in ostale nastavitve na full in auto. Za sliko pa isto pod display settings na ps4 in potem nastavi cez celi ekran. Sam sem imel isti problem pri God of war na prejsni televiziji s prejsnjim ps4 projem.



Ce dam hdmi nastavitev na uhd color oz. 4:4:4 mi izgine slika..crn ekran..

Na ps pa mi 2160 rgb pise da ni podprt :-(???


To opcijo podpirata po večini samo HDMI 1&2 in dokler ne boš imel tega, boš imel 2160p RGB ne podprt.

Za sliko čez celi ekran pa greš na PS4 pod Settings >Sound and screen >Display Area Settings in stiskaš Enlarge, dokler ne pride slika čez cel ekran.

sulicar ::

Na tv imam hdmi 1,2 in 3ARC...ps imam priključen na hdmi 1...

IL_DIAVOLO ::

edi45 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Da si sposodim temo.

Imam dokaj star lg tv, model 32lv4500 in me zanima, ce je taksen tv dovolj funkcionalen za konzolo.

Lp


Seveda zakaj pa ne bi bil? Še slabše in starejše TVje imajo nekateri. Tudi ps4 pro recimo lahko kupiš brez problema, čeprav je samo full HD. Boš imel vseeno lepšo sliko kot npr z navadnim ps4 in boljši frame rate.


Hvala edi :)

sulicar ::

Ok sliko čez cel ekran sem resil..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701289179 (61234) DejchSLO
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387645 (5801) Bye
»

Gledanje 4k filmov na Led Smart Tv Samsung

Oddelek: Zvok in slika
134014 (3519) bbobst
»

Na YouTubu prvi posnetek v ločljivosti 8K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
8633224 (28546) PrimozR
»

Playstation 4 ali Playstation 3 ?

Oddelek: Konzole
159162 (8781) AnWar

Več podobnih tem