» »

Samsung TV - filmi z diska ne delujejo

Samsung TV - filmi z diska ne delujejo

hanuman ::

Kupil SAMSUNG LED TV UE55NU7172UXXH
priklopim zunanji disk, kjer ima kopico filmov, in vsak drugi ne dela, kao nepodprt format. Trgovec mi je pa zagotavljal da samsunga kupim ker ravno samsung vse živo podpira. Da bo hec še večji, sem pred tem imel Samsunga zdaj je star ene 7-8 let, pa sem te iste filme s tega istega diska gledal brez problema.
Prosim če lahko kdo pomaga, a sem jaz kaj spregledal, me je povozil čas, al je to zdaj to, da se je treba sprijaznit da pol stvari ne dela?
Quake or be Quaked

rdecaluc ::

Men se zdi da bi znal bit to da DTS ne podpira.
Est modus in rebus. ,typos

hanuman ::

Da bo hec se vecji imam se samsung bluray enoto z vhodom usb, in ce skopiram te iste filme na usb ključek ki ga vtakne potem v ta player in player izberem na tv filme lahko normalno gledam, ne pa tudi z diska ki je priklopljen direktno v tv. Nekater filme ja nekateri pa niso supported. swasta.
Quake or be Quaked

hojnikb ::

Verjetno DTS podpora. Izloči in primerjaj.
#brezpodpisa

TOP ::

Kot sem zdaj razbral serija 7 ne podpira DTS.Nobeden hec ni tole,če bi ti malo prej preveru, kaj podpira in kaj ne.Samsung bluray enota podpira.

rdecaluc ::

DTS/Xvid ni podprt v 2018 modelih zaradi nekega razloga. To se da obit preko zunanjih DTS dekoderjev, to je zaenkrat edina rešitev.

Edit: Link do obvodov
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

hanuman ::

rdecaluc je izjavil:

DTS/Xvid ni podprt v 2018 modelih zaradi nekega razloga. To se da obit preko zunanjih DTS dekoderjev, to je zaenkrat edina rešitev.

Edit: Link do obvodov


Hvala za ta link, kot kaže bo treba nabaviti še tole škatlico https://www.avforums.com/review/osmc-ve...
Quake or be Quaked

-valvoline- ::

Downlodaj si program avidemux (lahko tudi portable). Z njim prekodiras audio v mp3 ali aac, video pustis nespremenjen ter shranis kot mkv ce je video kodiran v h264 ali kot avi ce je kodiran z xvid ali divx.

Zgodovina sprememb…

Pinturicchio ::

Rešitev je Plex, deluje DTS brez problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX, Xvid DTS ipd.???

Oddelek: Zvok in slika
81345 (1147) MrStein
»

DTS zvok na WD TV

Oddelek: Zvok in slika
121755 (1242) king67
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355214 (4757) Ashrack
»

Zvok DTS iz WD na kino?!

Oddelek: Zvok in slika
111537 (1266) revvs
»

Nov test - Audigy2

Oddelek: Novice / Nova vsebina
252603 (2603) Jaffa

Več podobnih tem