» »

Hofer ne fer

Hofer ne fer

««
6 / 6
»
»»

Ganon ::

k4vz0024 je izjavil:

Saj smo Slovenci balkanci, mar ne?


Si se sem priselil iz Balkana?

zobnik ::

Briga me, ne kupujem te šare. Ni ga čez štedilnika na drva

k4vz0024 ::

Ganon, jaz od pamtiveka živim v Sloveniji. Evropa pa nas vidi kot balkance. Posebej Astrijci nas imajo za kmete.

Utk ::

Nč zato. Sej mi njih tudi. Pa hrvate za tate, italjane za geje in madžare za cigane.

dexterboy ::

Dakle svi smo mi složna brača? Hebemo jedan drugog od pamtiveka na sve načine, koji su moguči?
Če se samo spomnim Anite Blond...
:) :D :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Master_Yoda ::

Alamar je izjavil:

Spet iz muhe delate slona. Vsaka trgovina ima svojo cenovno politiko. Tudi v primeru avstrijskega in slovenskega Hoferja se pač nekatere cene razlikujejo zaradi več dejavnikov. Tudi v obratno smer, recimo za isti oglaševani termin. Manevrskega prostora za maržo je očitno dovolj.



Seveda, racunajo toliko kolikor je folk se pripravljen placati. In ocitno je vecina slovencev pripravljena placati vec kot avstrijci. Pa vidis to sedaj v decembrskem casu ko je puno folka v trgovinah in nabavlja, kot da se bliza konec sveta.
Dovie'andi se tovya sagain.

hipertija ::

Da ne boste mislili, da je samo pri nas dražje: "fontana čokolade", pri nas 17 ali 18,99€... v Avstriji 24€

MTB ::

k4vz0024 je izjavil:

Ganon, jaz od pamtiveka živim v Sloveniji. Evropa pa nas vidi kot balkance. Posebej Astrijci nas imajo za kmete.

Avstrijci nas. Švabi Avstrijce. In tako dalje...

Mato989 ::

hipertija je izjavil:

Da ne boste mislili, da je samo pri nas dražje: "fontana čokolade", pri nas 17 ali 18,99€... v Avstriji 24€


Ja saj to da je v avstriji drazje je razumljivo zaradi naceloma visje urne postavke zaposlenih... Dokler ni razlika glih 40 postov ali vec..

Pri nas navadn prodajalec v hoferju dobi kaj..dobrih 900e v avstriji pa 1.300 ali vec...

Tako da logika bi narekovala visje cene v avstriji ali pa vsaj enake kot pri nas... Ne pa da imamo mi drazje artikle s slabsimi placami
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

starfotr ::

Če daš v AT tako ceno, kot v SI, potem pride do problema, ker v AT ne prodaš dovolj.

Pri nas pa raja, lačna dobrin zaradi pomanjkanja v exYU in naučena iz preteklosti, da je "nemško=kvaliteta", dobi velike oči in kupi, čeprav ne rabi.

darkolord ::

Tistih Sous Vide cookerjev se pri nas ne bo prodalo ne vem koliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

starfotr ::

Sploh nima veze, če prodajo 3 kose v celi državi ali pa 3 kamione tega.

Z vsemi izdelki je tako. Raja neumna zapravlja, kot da je konec sveta. Zato so pa prišli te trgovci k nam, nisi zato tu, ker so dobrodelni.

Če spotoma še uničiš vse domače, da tuji lahko pridejo, potem imaš monopol.

Saj mi ne rabimo tujih trgovin, pa tujih bank, operaterjev... Imamo dovolj svojega.

Tujega nočemo, svojega ne damo. Žal je ravno obratno, tuje hočemo, svoje razprodamo/uničimo.

Utk ::

Vse kar je bilo naše je na vse možne grde načine izkoriščalo monopol.

Alien123 ::

starboi ::

To je pa ena izmed boljših novic v tem mesecu ... vse pohvale Hoferju, ker dela v dobro svojih zaposlenih.

user-pass ::

S tem je Aldi/Hofer vrgel rokavico Agrokorju in tudi Sparu in Lidlu. Ni boljsega za zaposlene.
Respect!

darkolord ::

Samo nekaj višje pa pi..akanje nad tem, da je cena nekaterih produktov višja :))
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711007 (7492) mojsterleo
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411308 (9007) HappyPills
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104023 (40481) zmaugy
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28462477 (56551) ...:TOMI:...

Več podobnih tem