» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

««
22 / 34
»»

cekr ::

Najemnina za NEO box bo po novem 4€.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Vili_vanili ::

Mene pa zanima, kako na Mikrotik bridge-u (dve anteni SXTsq Lite5 5GHz) spraviti v delovanje TV? Par frejmov gre skozi, potem pa postane slika zelena... Pogled nazaj pa dela super. Vem da so zakasnitve in zrak problem pri IPTV, ampak vseeno me zanima, če komu to že dela oziroma kaj moram nastaviti? Hvala :)

rejven ::

Joze_K je izjavil:

tudi jaz imam na 3 Sony Android TVjih NEOlite, vsepovsod vrhunska kvaliteta... res pa je da sem na optiki (300Mb)


tudi pri meni ni problema. Slab ruter, pa velik prometa čez nejega in ne zmore?

Daniel ::

Vili_vanili je izjavil:

Mene pa zanima, kako na Mikrotik bridge-u (dve anteni SXTsq Lite5 5GHz) spraviti v delovanje TV? Par frejmov gre skozi, potem pa postane slika zelena... Pogled nazaj pa dela super. Vem da so zakasnitve in zrak problem pri IPTV, ampak vseeno me zanima, če komu to že dela oziroma kaj moram nastaviti? Hvala :)


Bo treba pa še kaj več napisat o sami konfiguraciji. Torej ali je v uporabi multicast, boxi, aplikacija, konfiguracija omrežja itd...

Vili_vanili ::

Daniel je izjavil:

Vili_vanili je izjavil:

Mene pa zanima, kako na Mikrotik bridge-u (dve anteni SXTsq Lite5 5GHz) spraviti v delovanje TV? Par frejmov gre skozi, potem pa postane slika zelena... Pogled nazaj pa dela super. Vem da so zakasnitve in zrak problem pri IPTV, ampak vseeno me zanima, če komu to že dela oziroma kaj moram nastaviti? Hvala :)


Bo treba pa še kaj več napisat o sami konfiguraciji. Torej ali je v uporabi multicast, boxi, aplikacija, konfiguracija omrežja itd...


Na Telekom modemu (brez posebnosti) je antena priklopljena direktno v TRUNK port. Ena antena je nastavljena kot PTP Bridge AP, druga kot PTP Bridge CPE. Oboje z Quick Set - torej default nastavitve. Speed test na sosednjem objektu pokaže 100MB dol in 20gor...
V uporabi je NEO, ki direkt na modemu dela BP, preko antena pa kocke oziroma zelena slika.
Z NEO Lite še nismo probali, ker je potrebna menjava TVja.

webmaher ::

lahko poveš kakšne so bitne hitrosti...resolucija slike je predvidevam 1920X1080 25fps... predvsem me zanimajo kanali s športno vsebino predvsem vse Arene, Šji, oba Eurosporta, HRT 2, SLO2, ORF1, ARD in ZDF...

P.S. in če sem prav zastopil so bitne prek njihovega boxa precej višje od tistih, če imaš svojega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

Daniel ::

Vili_vanili je izjavil:

Daniel je izjavil:

Vili_vanili je izjavil:

Mene pa zanima, kako na Mikrotik bridge-u (dve anteni SXTsq Lite5 5GHz) spraviti v delovanje TV? Par frejmov gre skozi, potem pa postane slika zelena... Pogled nazaj pa dela super. Vem da so zakasnitve in zrak problem pri IPTV, ampak vseeno me zanima, če komu to že dela oziroma kaj moram nastaviti? Hvala :)


Bo treba pa še kaj več napisat o sami konfiguraciji. Torej ali je v uporabi multicast, boxi, aplikacija, konfiguracija omrežja itd...


Na Telekom modemu (brez posebnosti) je antena priklopljena direktno v TRUNK port. Ena antena je nastavljena kot PTP Bridge AP, druga kot PTP Bridge CPE. Oboje z Quick Set - torej default nastavitve. Speed test na sosednjem objektu pokaže 100MB dol in 20gor...
V uporabi je NEO, ki direkt na modemu dela BP, preko antena pa kocke oziroma zelena slika.
Z NEO Lite še nismo probali, ker je potrebna menjava TVja.


A tole kaj pomaga?
https://m.youtube.com/watch?v=CCbVzl6Wt...

Mikrotika sicer nimam nobenega v bridge konfiguraciji, imam pa dva Nanobeama in tam multicast gre čez brez posebnih težav na par km. Morda tu in tam malo skocka, to pa je vse.

Vuli ::

Vili_vanili je izjavil:

Daniel je izjavil:

Vili_vanili je izjavil:

Mene pa zanima, kako na Mikrotik bridge-u (dve anteni SXTsq Lite5 5GHz) spraviti v delovanje TV? Par frejmov gre skozi, potem pa postane slika zelena... Pogled nazaj pa dela super. Vem da so zakasnitve in zrak problem pri IPTV, ampak vseeno me zanima, če komu to že dela oziroma kaj moram nastaviti? Hvala :)


Bo treba pa še kaj več napisat o sami konfiguraciji. Torej ali je v uporabi multicast, boxi, aplikacija, konfiguracija omrežja itd...


Na Telekom modemu (brez posebnosti) je antena priklopljena direktno v TRUNK port. Ena antena je nastavljena kot PTP Bridge AP, druga kot PTP Bridge CPE. Oboje z Quick Set - torej default nastavitve. Speed test na sosednjem objektu pokaže 100MB dol in 20gor...
V uporabi je NEO, ki direkt na modemu dela BP, preko antena pa kocke oziroma zelena slika.
Z NEO Lite še nismo probali, ker je potrebna menjava TVja.


a kar brez vlan-a?
Pa če bi drugo anteno spremenil na Station Bridge in Nv2 protokot na obeh?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

Daniel ::

Načeloma, če je bridge ne rabiš VLANov, ker, ker gre na eni strani noter gre na drugi strani ven. Vsaj pri UI tako deluje. Bi pa res bila boljša opcija na drugi strani station bridge, vsaj po neki osnovni logiki.

Voss ::

Kaj je fora, da na Neotu neprestano meče Wifi ven? Pa nisem edini s to težavo. Na eno uro ali manj moram ponoviti zagon. Poizkušal sem ponastaviti tovarniške nastavitve, klical sem tudi na Telekom. Brez učinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Ghost007 ::

drek roba. Pa ne za vse naprave. Telefon recimo več ne vidi medtem ko na laptopu normalno deluje....

Voss ::

Ghost007 je izjavil:

drek roba. Pa ne za vse naprave. Telefon recimo več ne vidi medtem ko na laptopu normalno deluje....


Men komplet vse mrkne. Od TV-ja, laptopa pa do mobija.

Starost naprav zagotovo ni razlog. Vse znotraj manj kot dveh let.

Vuli ::

slab napajalnik/adapter?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

bobiii16 ::

od kje pa ti to, , si najbrž tam zaposlen?

cekr je izjavil:

Najemnina za NEO box bo po novem 4€.

a si tam zaposlen da to veš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bobiii16 ()

cekr ::

Ne, nisem. Vsak uporabnik Telekomovih storitev je dobil obvestilo o tem že en mesec nazaj.

Pozdravljeni, s 1. 8. 2022 se spremeni cena najema TV-komunikatorja. Ostali pogoji najema ostanejo nespremenjeni, kar pomeni, da najemni TV-komunikator, za katerega do sedaj niste plačevali, ostaja brezplačen tudi po 1. 8. 2022. Prav tako bomo do 30. 9. 2022 prenehali z uporabo mobilne tehnologije tretje generacije (3G). Več informacij: http://ts.si/4spremembe-1-8-2022. Telekom Slovenije, d.d.


Kdor ima še kakšen stari box v uporabi, se bo lahko še šlepal en čas. En dan se bodo pa tudi za te spomnili, da so tehnično zaostali. Moje mnenje: To so bili že z dnem lansiranja.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

KTr1sk ::

cekr je izjavil:

Najemnina za NEO box bo po novem 4€.

Če prav razumem, bo najcenejša opcija za dodatne sprejemnike aplikacija NEO TV LITE za 1,49€
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Furbo ::

Fak ti boksi niso vredni več kot 20EUR, pa še slabši uporabniški vmesnik imajo za previjanje naprej/nazaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

cekr ::

V enem letu bodo imeli škatlice plačane.
Ne upajo dvignit cene cele naročnine, bodo pa tako.

Komur je vseeno, če slika ni ravno v nulo, bo bolje, da uporabi Neo-lite.
Obstaja sicer še cenejša varianta.

Iz tega dodatka naj financirajo rtv naročnino. Nam jo naj pa ukinejo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Vuli ::

cekr je izjavil:

Ne, nisem. Vsak uporabnik Telekomovih storitev je dobil obvestilo o tem že en mesec nazaj.

Pozdravljeni, s 1. 8. 2022 se spremeni cena najema TV-komunikatorja. Ostali pogoji najema ostanejo nespremenjeni, kar pomeni, da najemni TV-komunikator, za katerega do sedaj niste plačevali, ostaja brezplačen tudi po 1. 8. 2022. Prav tako bomo do 30. 9. 2022 prenehali z uporabo mobilne tehnologije tretje generacije (3G). Več informacij: http://ts.si/4spremembe-1-8-2022. Telekom Slovenije, d.d.


Kdor ima še kakšen stari box v uporabi, se bo lahko še šlepal en čas. En dan se bodo pa tudi za te spomnili, da so tehnično zaostali. Moje mnenje: To so bili že z dnem lansiranja.


sej so že, mam ene 3 boxe in par box s, pa nimam kaj znjimi.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Daniel ::

Vuli je izjavil:

cekr je izjavil:

Ne, nisem. Vsak uporabnik Telekomovih storitev je dobil obvestilo o tem že en mesec nazaj.

Pozdravljeni, s 1. 8. 2022 se spremeni cena najema TV-komunikatorja. Ostali pogoji najema ostanejo nespremenjeni, kar pomeni, da najemni TV-komunikator, za katerega do sedaj niste plačevali, ostaja brezplačen tudi po 1. 8. 2022. Prav tako bomo do 30. 9. 2022 prenehali z uporabo mobilne tehnologije tretje generacije (3G). Več informacij: http://ts.si/4spremembe-1-8-2022. Telekom Slovenije, d.d.


Kdor ima še kakšen stari box v uporabi, se bo lahko še šlepal en čas. En dan se bodo pa tudi za te spomnili, da so tehnično zaostali. Moje mnenje: To so bili že z dnem lansiranja.


sej so že, mam ene 3 boxe in par box s, pa nimam kaj znjimi.



Kakšne boxe imaš? Na N7700 TV še zmeraj normalno dela.

Furbo ::

Če pod normalno razumeš stalno tečnarjenje s pop-up obvestili, potem ja.

Umetno zastaranje, da nas bodo lahko lupili z naročninami.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Vuli ::

N8200 in Netgem 5200. N7700 nisem imel varjnate dobit.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

znoritis ::

Se opravičujem za moj neumesten upad v temo.
Prosim pomoč obupni gospodinji.
Otroci (9 in 10 let) so letos med šolskimi počitnicami prvo leto sami doma in zjutraj, od kar odprejo oči pa do 17:00, ko prideva z možem iz službe,
preživijo pred TV gledujoč sinhorniziran Nickelodeon in vseh njegovih 11546321342 epizod (seveda obvezno sinhorniziranega, ker bog ne daj, da bi se naučili kakšno angleško besedo) Spužija in Nevarnega Henrija.
Obnašanje ob 17:00 je potem podobno temu, kar vidita na tv.
Norim.
Vsak dan zjutraj pred odhodom od doma skrijem daljince.
Če me seveda ne prehitita in skrijeta prej, kar je vedno bolj pogosto.
Vmes smo daljinec "izgubili" in naročili novega - sumim, da "izgubljen" sploh ni izgubljen, ampak ga imata mulca nekje spravljenega.
Kako naj blokiram ta program furevig? Seveda bi potem nadaljevala še z Minimaxom, Otom ipd sinhroniziranimi neumnostmi.
Za vso pomoč se vam že vnaprej globoko zahvaljujem.

stara mama ::

Odnesi TV iz stanovanja, pa bojo tud oni, kot vampirji, morali ugledat dnevno svetlobo.

Zgodovina sprememb…

cekr ::

V nastavitvah se da program skrit. Je pa zelo verjetno, da je mulc en korak pred tabo.
In vse to že ve. Bo zelo hitro vklopil program nazaj.
Najboljša rešitev je dolg pogovor o tem in onem. Kako je sluhovod narejen pri kom, je pa že drug problem.
Lahko pa odklopiš cel box in ga odneseš s seboj.

Ha, ha.
Saj ni tako hudo. Vsi smo bili nekoč hišni tolovaji.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

klemenSLO ::

to smo že mel eno debato enkrat.... program sicer lahko zakleneš s pin kodo ampak jeben yutube APP pa ne moreš.
Tako da mulci gladko gledajo yutube.
Tako da en velik fail da ne moreš aplikacij zaklepat.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

stara mama ::

Za obvod imaš 1000 in en način, vse od chromecasta, do poceni kitajskih boxov, pa bognedaj da imata svojo tablico/telefon, ...
Še vedno najbolj ziher rešitev kot sem rekel, da odmontiraš TV, če že hočeš točno tak pristop. Pa še tega si bota sama priklopla, če ga ne odneseš od bajte.

Zgodovina sprememb…

klemenSLO ::

stara mama je izjavil:

Za obvod imaš 1000 in en način, vse od chromecasta, do poceni kitajskih boxov, pa bognedaj da imata svojo tablico/telefon, ...
Še vedno najbolj ziher rešitev kot sem rekel, da odmontiraš TV, če že hočeš točno tak pristop.

to ni rešitev da moram sto in en obvod inštalirat.
Mora bit uporabniku prijazna.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

stara mama ::

Vzgoja otrok ni nikoli uporabniku/staršu prijazna.
Nimam še toliko stare mularije, vidim pa že zelo dobro problem.
Zato je neodgovorno od mene da samo kritiziram, ker starš ima v tem primeru velik problem.
Bi pa vseeno predlagal drugo smer vzgoje, recimo kaka opravila, aktivnosti kje drugje, ne samo doma bit, ... Jasno bi TV odnesel od doma le v skrajnem primeru, ko ne zaleže čisto nič več drugega in smo še samo pri dretju in jokanju.

Zgodovina sprememb…

znoritis ::

Sem pisala na Telekom pa so me prijazno poučili, da je sinhorniziran tisoč in en program nadstandardna ponudba in
če strnem njihov odgovor "kaj bi sploh rada - nehaj težit".
Sem jim predlagala, da bi lahko razvili in tržili kakšno aplikacijo/zavihek za blokiranje (jo z veseljem plačam pa mogoče še kakšen starš), pa moj povsem brezplačen dobronameren predlog ni padel na plodna tla in se se me rešili po hitrem postopku - sumim, da so celo blokirali moj mail.
Boxa ne morem fliknit skozi okno, ker imam dše enega 35 letnika pri hiši, ki mu začne trzat levo oko, če samo začnem pogovor obračat v to smer.
O youtubu raje sploh ne bi - tisto še nista pogruntala kako se nažge brez "talk in" daljinca, ki pa je itak pod ključem, ker drugače sta cel dan gledala stvari kot so food challange ipd neumnost zaradi katerih ti, kot staršu, mimogrede pade mrak na oči.


Draga stara mama:
Bila sta že v treh taborih - skupaj 13 dni. Na dopust gremo avgusta. Vsi treningi se začnejo septembra.

Mulca imata tablo opravil na kateri se je danes znašlo:
- pospravi pomivalca
- zloži cote
- obesi cote
- posesaj
- zaboga pojdi se ven kopat - zakaj pri hudiču smo kupili žnj metrski bazen, če ga nihče ne uporablja
- pojdi gledat, če vse živali okoli bajte še živijo in jim daj za pit in jest in se malo ukvarjaj z njimi
- preberi kakšno stran ali dve v knjigi (booooooriiiing)
- Igrajta se družabne igre
- kolo? Badbintom? karkoli?
- izumita nekaj?
- pojdita se potepat k sosedu (prosim?!?!!ni šans!!!)

Vse skupaj opravita v 1-2 urah. Imeli smo že prisilno kopanje v bazenu - 5 min ven in not in pred tv (vključno z preoblačenjem).
Tablic in gsmja na njuno grozo nimata.
Pc je pod kodo.

Dajte mi še vsaj leto ali dve prosim....
Potem tak vem da bo: piši kuči....

Masayoshi ::

Izklopi varovalko na kateri je TV (tako da te ne vidita ko to narediš, pa pazi da ni na isti varovalko mogoče hladilnik/zmrzovalnik ;)). Tega nekaj časa ne bosta pogruntala (razen če te vidita ko to delaš).

znoritis ::

Varovalko znata že par let nazaj vklopit :S

Masayoshi ::

Pri Sonyju lahko blokiraš vhod...

https://helpguide.sony.net/tv/iaepm1/v1...

aljo558 ::

znoritis je izjavil:

Se opravičujem za moj neumesten upad v temo.
Prosim pomoč obupni gospodinji.
Otroci (9 in 10 let) so letos med šolskimi počitnicami prvo leto sami doma in zjutraj, od kar odprejo oči pa do 17:00, ko prideva z možem iz službe,
preživijo pred TV gledujoč sinhorniziran Nickelodeon in vseh njegovih 11546321342 epizod (seveda obvezno sinhorniziranega, ker bog ne daj, da bi se naučili kakšno angleško besedo) Spužija in Nevarnega Henrija.
Obnašanje ob 17:00 je potem podobno temu, kar vidita na tv.
Norim.
Vsak dan zjutraj pred odhodom od doma skrijem daljince.
Če me seveda ne prehitita in skrijeta prej, kar je vedno bolj pogosto.
Vmes smo daljinec "izgubili" in naročili novega - sumim, da "izgubljen" sploh ni izgubljen, ampak ga imata mulca nekje spravljenega.
Kako naj blokiram ta program furevig? Seveda bi potem nadaljevala še z Minimaxom, Otom ipd sinhroniziranimi neumnostmi.
Za vso pomoč se vam že vnaprej globoko zahvaljujem.



Če vas prav razumem bi želeli, da imajo otroci zgolj dostop do risank. Za to je na NEO napravi ena super rešitev, ki se ji reče Otroški park in ko greste notri izberete primerno vsebino za njiju (10-12 let) otrok ne mora ven iz tega razen če pozna kodo, ki ste jo vi nastavili na začetku oziroma jo lahko tudi spremenite potem v nastavitvah.

znoritis ::

Ne ne - jaz bi rada, da otrok ne bi imel dostopa do risank.
Najboljše bi še bilo, če bi se TV nepreklicno ugasnil po 1 uri gledanja - tako bi bila volkulja sita in kozlička cela.
Moje želje bi bile zaklep določenih programov v celoti - lahko tudi izbris.

sirotka ::

videc ::

Odklopi kabel, ki gre od modema do NeoBox-a. Pa bo mir. :)
Ali pa poglej, če se da na modemu/routerju nastavit časovno omejitev.

Tody ::

Mislim če hočeš da ne gledata tv jim vzames kabel od televizije do boxa hdmi in ga neses sabo v službo. Zadeva rešena. Kot rečeno pa zdaj samo rešuješ simptom in ne vir. Tako da vrjetno treba it težko pot vzgoje.

rs1975 ::

Pri Elektru naroči redukcijo do 17:00 pa bo... :) hec...
Imam malo starejša otroka kot ti (12 in 14). Sin je tudi mahjen na Nickelodeon, starejša hči pa nonstop NF. Ampak se po pravici kaj dosti ne sekiram, ker vem da bosta na nek način le prišla do tistega kar hočeta. V bistvu je to še najmanj od neumnosti kar bi jima lahko šlo po glavi, ko sta sama doma. Konec koncev sem kot mulc tudi sam preživel nešteto ur za računalnikom, ko sem bil sam med počitnicami, pa ne verjamem da mi je kaj škodilo :)

Robert ::

Zadnje čase se mi dogaja da NEO box-a pri gledanju za nazaj prekinjata ("zmrzujeta") za kratek čas in to kar pogosto. Ob prejšnjih Siol Box-ih (Netgem 8200) tega ni bilo. Kakšen nasvet kaj narediti, mogoče reset modema ali box-ov ? Paket NEO C (optika, modem INNBOX V60U). Box-i so povezani na modem preko stikala, bili tudi prejšnji a je delovalo brez težav.

Daniel ::

Če je na stikalu tudi kakšen računalnik lahko poskusiš tole, kar je objavil mitfif (Tam je sicer šlo za težave s starejšimi BOXi in ne NEO.): OK. Na PCjih izključite funkcijo na ethernet kartici ( Shutdown Wake on LAN ). Podrobnosti spodaj:

- Start
- Nastavitve
- Omrežje in internet
- Ethernet
- Spremeni možnosti omrežne kartice
- Desni klik na Ethernet
- Lastnosti
- Konfiguriraj
- Dodatno
- Shutdown Wake on LAN
- Potrebno dati na Disabled
- V redu

Robert ::

Daniel, hvala za odgovor, ne na stikalu nimam računalnika, le tega imam povezanega direktno na port modema Innbox.

Daniel ::

Vseeno lahko poskusiš, ker porti na modemu so praktično stikalo in se tudi obnašajo tako.

hamurabi ::

Pozdravljeni,

Ali je kdo že probal NEO Lite app na kakšnem android box-u? Amazon Fire TV npr.?

KTr1sk ::

hamurabi je izjavil:

Pozdravljeni,

Ali je kdo že probal NEO Lite app na kakšnem android box-u? Amazon Fire TV npr.?


Jaz sem kupil
Nokia Android TV Streaming Box 8000

https://www.amazon.de/-/en/Android-Stre...
deluje brez težav, sicer preko wifija še nisem preizkusil imam preko utp kabla.
Najprej je slika malo slabša, ampak se takoj popravi, izgleda da je odvisno kakšno povezavo interneta imaš.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Neo TV lite app (app za android TV), se je uspešno sideloadal na FireTVja. App je deloval normalno, do vpisnih podatkov. Vpisnih podatkov nimam, ker nimam telekoma-a.

Daljinec je deloval normalnot. Tudi HDMI CEC.

Edino ikona oz. ploščica je stisnjena v UIju.

FireTV lite

Upam, da ti kaj pomaga.
Huawei LTE CPE master.

hamurabi ::

Katero verzijo apk si naložil?

blast3r987 ::

Pozdrav.

Jaz sem si aktiviral 30 dnevni brezplačni preizkus NEO aplikacije.

Zanima me, kaj se zgodi po tem 30 dnevnem obdobju. Ti brišejo račun ali ti potem zaračunajo aplikacijo in po kakšni ceni na mesec?

aerie ::

blast3r987 je izjavil:

Pozdrav.

Jaz sem si aktiviral 30 dnevni brezplačni preizkus NEO aplikacije.

Zanima me, kaj se zgodi po tem 30 dnevnem obdobju. Ti brišejo račun ali ti potem zaračunajo aplikacijo in po kakšni ceni na mesec?

Nobenga računa ni. Po 30 dneh ti preneha delat z dobljenim geslom. Nato naročim novo geslo. Samo drug email naslov mora biti. Tako že več kot leto in pol. Ko jih jebe.

Dr.S ::

Ali kdo uporablja aplikacijo NEO na amazon firestick-u?
Sem probal namestiti in noče naložiti.

Hvala
««
22 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deco X60 (3pack) in NEO

Oddelek: Omrežja in internet
19991 (338) KTr1sk
»

Katero omrežno stikalo za več TV-jev in PC-jev

Oddelek: Omrežja in internet
16996 (631) krepki
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7619819 (8175) Ghost007
»

Siol TV preko layer 2 switcha

Oddelek: Omrežja in internet
3910315 (3702) Daniel
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166099 (5830) Klemzz

Več podobnih tem