» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

««
21 / 34
»»

Daniel ::

Nikoli se nisem kaj dosti poglabljal v to, ker pač nisem na OŠO, je pa res povsod okrog nas upravitelj vseh OŠO omrežij GVO. In tam so večinoma vsi na gigabit portih in so omejitve zgolj administrativne narave. Bi pa znalo biti možno, da nekateri upravitelji še zmeraj delajo s 100 Mbit opremo.

quadro933 ::

Baje da na NEO C na OŠO sploh ne moreš doplačat višje hitrosti interneta, na NEO svet pa lahko...

cekr ::

A so komu že povečali hitrost na 1Gb? Meni je tehnik dejal, da zaenkrat ostajamo še na 600.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

DamijanD ::

Kolega je okrog 10 maja klical in so mu takoj vključili.
Jaz sem pa klical okrog 14ga in so rekli, da bi moralo biti do konca tedna, da postopoma vključujejo. In ker še nič ni bilo sem včeraj ponovno klical in je teta tam preverila in rekla, da bo do konca meseca 100%

NejcSSD ::

Jaz sem včeraj porajtal, ne vem od kdaj, da imam cca
950/105. A ma kdo prav 1000(limit kabla, portov gbit itd...). Moram probat direktno na modemu, to je blo probano na dolgem in starem CAT5E kablu na drugi strani hiše.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Daniel ::

Na gigabitnem portu ne moreš dobiti ven čistih 1000.

NejcSSD ::

Sem si mislil, no jaz imam nadgrajeno hitrost, verjamem pa da nekateri dobite še do konc mesca. Tako nekak mi je bilo rečeno v mesecu maju.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Jebomir ::

predrzni007 je izjavil:

Veliko naš je preko rune ošo, to je nefer, spet izpadamo kljub temu da smo na fucking optiki, to ni nikaršnja nadgradnja optike ,ošo je pa mali k1urac od bige.

Sucks to be you, bro!

LP,
Franc iz Zgornje Kungote

eTheBlack ::

Daniel je izjavil:

Na gigabitnem portu ne moreš dobiti ven čistih 1000.

950 je kljub temu premajhna. Moralo bi biti 980-990 zlahkoto. Seveda, kakor je rekel dolgi cat5 kabel, kaksna stvarca v ozadju, ...

Daniel ::

eTheBlack je izjavil:

Daniel je izjavil:

Na gigabitnem portu ne moreš dobiti ven čistih 1000.

950 je kljub temu premajhna. Moralo bi biti 980-990 zlahkoto. Seveda, kakor je rekel dolgi cat5 kabel, kaksna stvarca v ozadju, ...


https://www.gigabit-wireless.com/gigabi...

cekr ::

Sedaj se bo videlo, koliko v resnici potegnejo razni Giga routerji. Pred letom so mi pri preklapljanju po pomoti na ful odprli pipico. Zadeva ni letela več kot 750 Gb. Je pa seveda lahko bil problem v samem speedtestu, ki takrat mogoče še ni prebavljal takšno hitrost.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MacGyver141 ::

Daniel je izjavil:

eTheBlack je izjavil:

Daniel je izjavil:

Na gigabitnem portu ne moreš dobiti ven čistih 1000.

950 je kljub temu premajhna. Moralo bi biti 980-990 zlahkoto. Seveda, kakor je rekel dolgi cat5 kabel, kaksna stvarca v ozadju, ...


https://www.gigabit-wireless.com/gigabi...


No sej glede na ta link je potem čist vredu, če mi speedtest pokaže max 943 mbit. Računalnik mam pa priključen na približno 20 let star cat5e kabel dolžine 40m-50m, pa 2x štukan vmes.

eTheBlack ::

Daniel je izjavil:

eTheBlack je izjavil:

Daniel je izjavil:

Na gigabitnem portu ne moreš dobiti ven čistih 1000.

950 je kljub temu premajhna. Moralo bi biti 980-990 zlahkoto. Seveda, kakor je rekel dolgi cat5 kabel, kaksna stvarca v ozadju, ...


https://www.gigabit-wireless.com/gigabi...

Imaš prav, moja napaka. Sem bolj razmišljal na hitrost in ne samega prepustnosti porta

strom_15 ::

Telekom nudi hitrosti tudi do 2 Gbps

https://www.blog.uporabnastran.si/2022/...

xseki ::

strom_15 je izjavil:

Telekom nudi hitrosti tudi do 2 Gbps

https://www.blog.uporabnastran.si/2022/...

Kot del te nadgradnje zdaj lahko uporabnikom predvsem v večjih mestih omogočijo nadgradnjo na download hitrost 2Gbps. Upload hitrost se ne spreminja in ostaja 100 Mbps.

Zakaj se naši IPSji držijo 100Mbps uploada kot pijanec plota?

starfotr ::

KraitPay je izjavil:

KraitPay je izjavil:

Tisti ki imate Optiko; mi smo ravno spremenili paket na tisti B paket pri Telekomu. Prišel je serviser in menjal en del v modemu. Prvo vprašanje; kaj je menjal?
Drugo vprašanje, v bazi je moral nekaj "konfigurirati"; kaj točno bi moral konfigurirati.

Skratka odkar smo menjali paket in spremenili hitrost iz 100 na 350, TV kocka, še slabše med predvajanjem za 2s popolnoma zmrzne. Kje lahko iščem vzroke, preden kamorkoli kličem. Mi je pa žal da me ni bilo doma ko so konfigurirali stvari, ker zgleda da nekaj ne štima. Do sedaj je vse delovalo BP.


Evo je prišel tehnik in menjal modem, kabel iz modema do ruterja; preveril kable do boxov pa ni našel nič napačnega. Nam pa po menjavi paketa TV zmrzuje, pogled za nazaj večino časa sploh ne deluje. Zvok ni sinhroniziran s sliko. Vsi porti so na Trunk, oba boxa imata direktno povezavo do Iskratelovega modema.
Sem večeraj zvečer naredil speedtest; pa je bil 350/3 , moral bi biti pa 350/100 (priključen direktno na modem preko kabla; brez torentov).

Ima kdo kakšno idejo?


Prestavili so te iz P2P na GPON.

KTr1sk ::

Brez da bi kaj podpisal te lahko preklopijo iz P2P na GPON? Namreč sam sem na P2P in ne bi rad da bi me na "prisilo" prestavili na GPON.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

starfotr ::

Ja, seveda. Se mi je ravno to zgodilo ja eni lokaciji pred parimi dnevi. Pridejo, menjajo modem in gredo dalje.

eTheBlack ::

Tale 2Gbps je pa mamljiv, Neo C brez mobi pa glede na hitrost je dokaj poceni

e-marko ::

Mi je kar malo žal, da nisem ostal na A1. Vidim, da sedaj brez vezave ponujajo 500/100 na optiki.
Malo sem bil razočaran že, ko sem dobil modem Comtrend GRG-4260u. Wifi je bolj krš.

Upam, da Telekom kaj zviša na Neo C iz 350/100, ne samo na Neo Svet C.

Malo je tudi hecno, da na Mega HD programski shemi ne morem gledati Formule 1 in se moram posluževati Telemachovega paketa od sorodnika.


Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

eTheBlack ::

e-marko je izjavil:

Mi je kar malo žal, da nisem ostal na A1. Vidim, da sedaj brez vezave ponujajo 500/100 na optiki.
Malo sem bil razočaran že, ko sem dobil modem Comtrend GRG-4260u. Wifi je bolj krš.

Upam, da Telekom kaj zviša na Neo C iz 350/100, ne samo na Neo Svet C.

Malo je tudi hecno, da na Mega HD programski shemi ne morem gledati Formule 1 in se moram posluževati Telemachovega paketa od sorodnika.


Lp

Hočeš reči, da podpiraš Telemachove neumnosti in njihov monopoly v povezavi z Sport Klub? Nevem kaj se buniš in kriviš druge, namesto Telemach samega.
https://www.blog.uporabnastran.si/2021/...

Zgodovina sprememb…

mitko25 ::

Jeseni bo pa zgodba drugačna?

''Od maja 2020 Telekom Slovenije, A1 Slovenija in T-2 v svoji programski shemi namreč nimajo več programov Sport Klub in ostalih programov, ki jih z njimi tržijo v paketu. Edini večji operater v Sloveniji, ki te programe ima, je Telemach, ki pa je prek United Group in United Media tudi lastniško povezan s programi Sport Klub. Ali se bo dostopnost programov Sport Klub v prihodnje spremenila ni znano, saj imajo ti operaterji konkurenčni program Arena Sport, ki pa ga nima Telemach. Arena Sport je za letošnjo sezono pridobila pravice za prenos tekem klubskih nogometnih lig La Liga, Serie A in Ligue 1. S sezono 2022/23 pa se na Arena Sport seli tudi angleška liga Premier League.

xseki ::

mitko25 je izjavil:

Jeseni bo pa zgodba drugačna?

''Od maja 2020 Telekom Slovenije, A1 Slovenija in T-2 v svoji programski shemi namreč nimajo več programov Sport Klub in ostalih programov, ki jih z njimi tržijo v paketu. Edini večji operater v Sloveniji, ki te programe ima, je Telemach, ki pa je prek United Group in United Media tudi lastniško povezan s programi Sport Klub. Ali se bo dostopnost programov Sport Klub v prihodnje spremenila ni znano, saj imajo ti operaterji konkurenčni program Arena Sport, ki pa ga nima Telemach. Arena Sport je za letošnjo sezono pridobila pravice za prenos tekem klubskih nogometnih lig La Liga, Serie A in Ligue 1. S sezono 2022/23 pa se na Arena Sport seli tudi angleška liga Premier League.

Jeseni bo Sport Klub samo še program za okras na vmesniku. Dejansko se lahko zgodi, da SK ne bo imel niti ene večje lige (top 5).

webmaher ::

Nemška Liga... verjetno tako kot do sedaj skupaj s Šji... ker imajo tudi tekme slovenske reprezentance pa slovensko ligo morda vseeno lahko pričakujemo kak dogovor in bodo VSI dostopni povsod...

xseki ::

Sicer ne vem do kdaj ima Šport TV pravice za Bundesligo ampak je možno, da se kaj zmenijo ja.

cekr ::

Vse te specializirane športne programe bi morali dat v svoje pakete.
V vsem dolgem naročniškem obdobju nisem niti 1x začutil potrebe po raznih Sport klubih, tv sportih, arenah... 10 kanalov z nogometom na 100 in en način je čisto mimo.
Ampak, to sem jest. Komur pa ni škoda časa za gledanje pete paragvajske občinske lige, naj pač to plačuje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

e-marko ::

eTheBlack je izjavil:

e-marko je izjavil:

Mi je kar malo žal, da nisem ostal na A1. Vidim, da sedaj brez vezave ponujajo 500/100 na optiki.
Malo sem bil razočaran že, ko sem dobil modem Comtrend GRG-4260u. Wifi je bolj krš.

Upam, da Telekom kaj zviša na Neo C iz 350/100, ne samo na Neo Svet C.

Malo je tudi hecno, da na Mega HD programski shemi ne morem gledati Formule 1 in se moram posluževati Telemachovega paketa od sorodnika.


Lp

Hočeš reči, da podpiraš Telemachove neumnosti in njihov monopoly v povezavi z Sport Klub? Nevem kaj se buniš in kriviš druge, namesto Telemach samega.
https://www.blog.uporabnastran.si/2021/...



Ne vem sicer, kje si videl, da se bunim in podpiram Telemach? Opazko pa menda lahko podam ali ne?
Mi sploh ni všeč njihova politika, ne. Imam Telekom, pogrešam pač Formulo 1, za nogomet pa mi je čisto vseeno.


Lp
...somebody, somewhere...

LepiDasa ::

ziki je izjavil:

Si bom sposodil to temo, ker je še najbolj aktivna, kar se tiče NEOta. Glede na to, da smo prisiljeni zamenjati Box S za Neo škatlico in naletel na težavo.

Za Box S sem imel stvar nastavljeno tako, da iz Telekomovega modema (trunk port) gre kabel v moj router, kjer imam potem na enem portu nastavljen VLAN na 3999. Zadeva je do sedaj delovala brez problema, če pa zamenjam Box S za NEO, se le-ta ne more povezati, oz jamra, da ni povezave.

Router ne bi preklapljal v kakšen koli drugi mode, ker ga primarno rabim za WiFi. Gre za en jajc od routerja, za 20EUR, tako da kakšnega OpenWRT-ja ne morem inštalirati gor, ampak ima kljub temu en kup nastavitev, ki se jih lahko spreminja.

Sem kaj zgrešil, pozabil, so se kakšne nastavitve spremenile? Kolikor sem googlal, nisem našel nič kaj takega, da bi se port ali kaj spremenilo, zato mi je čudno, da na isti konfiguraciji Box S deluje, NEO pa ne.

Hvala za pomoč.



Zdravo,

imam podoben oziroma skoraj identičen problem. Kot je svetovano v komentarjih sem poizkusil s sposojenim dumb/unmanaged switchem, iz katerega potem en kabel gre v NEO, drugi pa v router. Na tak način tudi NEO deluje BP, vendar imam dejansko zdaj router samo za to, ker potrebujem Wi-Fi v nadstropju oziroma na vrtu.

Res je, da ima tudi sam NEO opcijo, da vključiš AP, ampak deluje preko 5 GHz omrežja, zato mi starejše naprave tega omrežja ne zaznajo + naprava nima zunanje atene, tako, da je dejansko s signalom pokrit samo tisti prostor v katerem je NEO.

Ena opcija torej je, da kupim nek poceni switch za 15-20€ in mi bosta delala tako router, kot NEO, ampak bi se najrajši znebil ene dodatne naprave, specifično routerja, ki igra v mojem primeru samo vlogo AP. Zanima me, če bi mi lahko priporočali kakšen cenovno dostopen router, ki ima možnost nastavljanja tako tagged, kot untagged VLANov, da bi ga lahko primerno skonfiguriral, da bo delal z NEOtom, torej, da ne bi rabil kupovati switcha, ampak bi zamenjal obstoječ router.

Hvala!
Nekoč na parkirišču očku počila je guma ...

Daniel ::

Mikrotik Hap AC2 ali AC3. Sicer nisem čez njega priklapljal še nobenega NEOta, pri starejših BOXih pa se je dalo nastaviti marsikaj.

Ghost007 ::

Tudi meni ni uspelo skozi Asus in Netgear spravit sliko. Internet na Neo boxu deluje, IPje dobi, vendar se slika ustavla kot da premalo bandwidtha. Probal sem celo v AP modu in enako. Skozi navadni tp-link switch pa seveda deluje...

Če prav razumem. Kadar je ruter v access point modu bi moral delovati kot standard switch z wifi support. Kljub temu ni slike ali pa se ugabno zatika...
Izklopit mu ne morem več nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Daniel ::

Težava je lehko tudi v tem, da ti multicast gre tudi na WiFi vmesnik, kar ve povzročati kupe različnih težav.

Ko se dokopljem do prvega Neo Boxa, ki bo priklopljen čez Mikrotik bom vedel kaj več, drugače pa bi zadeva po moje morala delovati isto kot stari BOXi, na VLANu 3999 in VLANu 1.

Vuli ::

neo dela čist isto kot box, vlan 3999 in vlan 1.
Poskusi nardit posebej network za neo. mej za par lanov in wifi, svoj dhcp, za iptv pa drug dhcp
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

LepiDasa ::

Vuli je izjavil:

neo dela čist isto kot box, vlan 3999 in vlan 1.

Očitno ne čisto isto, glede na to, kar je zapisano na prejšnji strani:

mitfif je izjavil:

BOX deluje tako z netagiranim kot tagiranim 3999 VLANom. NEO deluje samo z tagiranim VLANom 3999.

Pa mislim, da je ravno to problem tudi v mojem primeru, ker nimam dovolj "naprednega" routerja, da bi lahko nastavljal tagged in untagged VLAN.
Kaj točno pa gre preko VLAN 1? Za 3999 sem že slišal in imel tako nastavljeno tudi na starem Boxu, za 1ko pa še nikoli.
Nekoč na parkirišču očku počila je guma ...

Daniel ::

VLAN 1 je osnovni VLAN vsake naprave, tega se pri večini naprav nič ne nastavlja.
Netagirani 3999 je v bistvu VIDEO port na Telekomovi opremi, ki je bil v uporabi pri Sagemih. Modem (router) odstrani VLAN3999 in promet pošlje napravi na LAN portu kot VLAN 1 (uporabno za naprave, ki ne vedo delati z VLANI), ampak je ta VLAN vseeno podatkovno ločen od internetnega prometa (port je lahko tagged ali untagged).

VLAN 3999 in VLAN 1 (TRUNK port). V tem primeru naprava dobi internetni promet po osnovnem VLAN1, TV pa po VLAN 3999. Da to deluje mora naprava, ki sprejema TV znati delati z VLANI (neke vrste virtualna mrežna kartica). Promet je med sabo ločen, čeprav potuje do naprave po istem kablu.

Večina osnovnih usmerjevalnikov si ni ravno pretirano dobra z VLANi, zato tudi toliko težav z nastavljanjem tega. Najlažje je vsaj meni osebno zadevo nastaviti na Mikrotiku, se bi pa zagotovo našel nekdo, ki mu bo ista zadeva izgledala kot utopija, ker ko prvič pogledaš tisti vmesnik res ne moreš vedeti kako to storiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

cekr ::

Ne vem, zakaj toliko komplicirate s temi nastavitvami. Najbolj enostavno je z uporabo najbolj osnovnega switcha. Vse ostalo vam bo ob morebitni okvari routerja prinašalo samo težave.
Če pride do okvare, samo zamenjate switch in ste rešeni.
Z routerjem pa nikoli ne boste vedeli, če bo novi delal ravno tako kot je potrebno.
Da ne govorim, da samo vi veste, kaj je problem. Nihče drug ne bo znal tega rešit.

Router je lahko ne vem kako nastavljen pa se ne bo obnašal tako kot navadni switch. Vse preizkušeno.
Tudi navadni Acces point se ustavi pri tem problemu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Daniel ::

Mikrotik HAP AC2 recimo nima popolnoma nobenih težav, če čez njega pelješ VLANe za 3 TVje, enega lahko pelješ še preko EOIP na oddaljeno lokacijo itd. Dela popolnoma brez problema. Odvisno od tega kaj kdo rabi.

Vuli ::

tudi menidela bp na AC3, pej sem mel boxe zdaj pa Neote, isti konfig.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Daniel ::

Seveda, saj sta praktično ista. AC3 ima več RAMa in podporo za WifiWave2, ostalo je pa praktično isto kar se specifikacij tiče.

Ghost007 ::

Daniel je izjavil:

Težava je lehko tudi v tem, da ti multicast gre tudi na WiFi vmesnik, kar ve povzročati kupe različnih težav.

Ko se dokopljem do prvega Neo Boxa, ki bo priklopljen čez Mikrotik bom vedel kaj več, drugače pa bi zadeva po moje morala delovati isto kot stari BOXi, na VLANu 3999 in VLANu 1.


V starih časih sem IPTV z UDPxy spravil v ruter z dvema kablama. Video port v LAN. Danes se verjetno ruteru sfuzla ce mu dovedem TRUNK v WAN in LAN istočasno. IPTV server sicer še vedno poganjam na pcju z VLAN 0 in 3999.

Daniel ::

Povsem odvisno od routerja. Je pa res, da taka konfiguracija ni priporočljiva niti iz varnostnih razlogov, ker svoj lan odpreš proti njihovemu TV omrežju.

mitfif ::

Mikrotik nastavitve SIOL TV:

DamijanD ::

Ali pa ta ista tema stran 13 in malo nazaj/naprej

divx man ::

Zdravo,

Mene pa samo zanima omejitev petih naprav pri NEO mobilni aplikaciji. Ali lahko dejansko registriram samo 5 naprav ali lahko registriram tudi več naprav, pa jih lahko samo 5 dela istočasno?

LP

rejven ::

divx man je izjavil:

Zdravo,

Mene pa samo zanima omejitev petih naprav pri NEO mobilni aplikaciji. Ali lahko dejansko registriram samo 5 naprav ali lahko registriram tudi več naprav, pa jih lahko samo 5 dela istočasno?

LP


Ta omejitev kot vem je za neo tv lite aplikacijo (android tv), ne za mobilno verzijo.

MacGyver141 ::

Tudi mobilne naprave so omejene (opazil prejšni teden...). Medtem ko naprave preko browserja, pa zgleda niso omejene.

cekr ::

Preko brskalnika je problem loviti število aktivnih. Odpreš nov session, prejšnji se še ni izbrisal in je sranje, če si ravno šesti. Bi pa to lahko rešili tako, kot je HBO. Se dovoli samo 5 streamov hkrati in je rešen problem. Telekom ima pa rešeno na število aktiviranih aparatov hkrati.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

borutv44808 ::

Se moja grenka izkušnja z Neo TV lite aplikacijo. Skratka, preizkusil sem jo na dveh napravah in sicer dela, ampak je kvaliteta slike bistveno slabša kot pri Neo tv boxu. Slika sicer teče, ampak komaj. Premalo slik na sekundo, na vsake dve do tri sekunde se pa za hip celo zatakne. Minorno ampak na velikem tvju opazno. Poskusil sem s tv boxom za 16€ (x96 mini) in s tv boxom za 90€ (xiaomi). Z direktno priklopljenim kablom ali preko wifi-ja. Pasovna širina Neo tv lite aplikacije je programsko omejena na 5,145 Mbps, kar je premalo. Slika na njihovem tv boxu seveda deluje odlično, ker mu niso omejili pasovne širine. Po več klicih na tehnično pomoč probleme s sliko vztrajno zanikajo. Gospodična na tehnični pomoči me pokliče in pravi da se so se posvetovali s tehniki in da aplikacije ne bodo spreminjali in da ne zagotavljajo kvalitete slike na drugih (ne neo tv box) napravah. Nato so mi spet (že tretjič) ponudili njihove Neo boxe za 3€ na mesec. Ker potrebujem tri, to ni več zanemarljiv strošek. Zelo sem razočaran nad Telekomom in njihovo tehnično pomočjo. S svojo Neo aplikacijo naredijo sliko komaj gledljivo (sploh na mojih večjih plasma tv-jih, kjer se zatikanje še toliko bolj opazi), tako, da je uporabnik prisiljen vzeti njihove tv boxe z večjo pasovno širino. V reklamah nikjer ne povedo, da je kvaliteta slike z aplikacijo pač slabša. Najbrž s tem manj obremenijo omrežje in lahko povežejo več uporabnikov za isto ceno. Zame je njihova aplikacija za pametne televizorje veliko razočaranje. Njihove tehnike seveda problem ne zanima in so me na koncu prav na hitro odslovili.

Bravo Telekom, še eno razočaranje....

Borut

Masayoshi ::

Meni je pred cca pol leta (sedaj nimam več) na Nvidia Shield lepo delovala. Na 65 nisem nič opazil štekanja ali pa padanja frejmov...

sirotka ::

Pri meni deluje bp na Philips Tvju in na chromecastu z google TV. Kvaliteta slike ni slabša, niti ni česa drugega.

Joze_K ::

tudi jaz imam na 3 Sony Android TVjih NEOlite, vsepovsod vrhunska kvaliteta... res pa je da sem na optiki (300Mb)
««
21 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deco X60 (3pack) in NEO

Oddelek: Omrežja in internet
19989 (336) KTr1sk
»

Katero omrežno stikalo za več TV-jev in PC-jev

Oddelek: Omrežja in internet
16995 (630) krepki
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7619819 (8175) Ghost007
»

Siol TV preko layer 2 switcha

Oddelek: Omrežja in internet
3910315 (3702) Daniel
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166099 (5830) Klemzz

Več podobnih tem