» »

Mimovrste

Mimovrste

Kleemen ::

Cela Slovenija se zadnje dni pritožuje nad spletno trgovino Mimovrste zaradi počasnega "procesiranja" naročil. Svoje naročilo sem oddal že 16.11. pred Black Fridayom in še vedno ga niso niti odpremili. Na Mimovrste se tako kot vsem ostalim strankam izgovarjajo na Black Friday, kot vsako leto da imajo veliko naročil, da je praznični čas, itd. Pač izgovori, če bi bil to problem in če vedo da je vsako leto isto bi povečali število zaposlenih ali karkoli, ne pa da prihaja do tega vsako leto. Kaj lahko v tem primeru naredimo stranke? Za vikend bo en mesec od oddaje naročila in izdelkov še vedno nisem prejel. V mojem primeru se gre še za tak izdelek, ki je trenutno nujno potreben - zimske gume. Lahko na kakšen način vplivam na Mimovrste ali lahko samo čakam? Na maile sploh ne odpisujejo, pravico imam do odstopa od naročila, ampak tega ne bom naredil. Pred par dnevi sem na Mimovrste naročil tudi božična darila, ki naj bi jih prejel v tem tednu, ampak kot kaže bo presenečenje če sploh pridejo do konca leta. :D
  • zaklenilo: zee ()

RegulusDraco ::

zakaj bi božična darila kupil v trgovini kjer vidiš da imajo zadnje čase neke notranje težave?

Nakup gum prekliči in jih kupi drugod. Sneg se bliža. Razen če ne rabiš avta, potem pa čakaj.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Uros!no ::

Torej imaš problem z Mimovrste in še oddaš naslednjo naročilo in upaš, da bo poslano hitreje? Po zadnjih izkušnjah raje naročujem v Nemčji.

Poleg počasnega procesiranja imajo problem ker nimajo artikla na zalogi kot piše.

Poglej https://www.idealo.de/ :)

shadeX ::

Uporabi aktivno temo.

Mimovrste

koyotee ::

Gumax.si
Kupon za nekaj malega popusta: zvestobajelepa
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kleemen ::

Za takšno ceno kot na Mimovrste jih ni nikjer na svetu. Nokian 48eur kos, vsi ostali jih imajo od 55-70eur/kos. Mudi se ne, tako da ni problema počakat, zanima me samo če lahko kako vplivam na Mimovrste, glede na to da bi morali odposlati najkasneje 23.11. pa še vedno niso. Ne obstaja noben zakon glede teh stvari?

Ales ::

No ja, s 55 na 48 je sicer ceneje, a če pri ceni 55 gumo dejansko imajo, pri ceni 48 pa nimajo, je vsaka debata odveč. Tudi če bi napisali ceno 38 namesto 48, a ni vseeno?

Najprej moraš dejansko izdelek imeti, da si lahko najcenejši.

Na Mimovrste imajo izgleda res razpad sistema, da se grejo take stvari.

VelkBla ::

Zgleda jih imajo tudi dobavitelji malo na vrvici, je pa res, da ko ti ponudijo odstop od artikla ali pa zamenjavo, bi lahko bili malce bolj ažurni ali pa da ne uporabljajo "prežvečene" izgovore.


Glede gum...si pogledal na Euroton mogoče?

TOP ::

Kleemen je izjavil:

Za takšno ceno kot na Mimovrste jih ni nikjer na svetu. Nokian 48eur kos, vsi ostali jih imajo od 55-70eur/kos. Mudi se ne, tako da ni problema počakat, zanima me samo če lahko kako vplivam na Mimovrste, glede na to da bi morali odposlati najkasneje 23.11. pa še vedno niso. Ne obstaja noben zakon glede teh stvari?

zakon obstaja edini,da ti kupiš gume drugje,tole naročilo pa stoniraš.Kak zakon bi ti želel,da ti prodajo gume katerih nimajo na zalogi.

OldSkul ::

A kdo dela v firmi, ki je dobavitelj Mimovrste? Me zanima kako plačujejo, mogoče imajo tudi težave s plačevanjem obveznosti.

zee ::

shadeX je izjavil:

Uporabi aktivno temo.

Mimovrste


Zato zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432844924 (420) KiNgKoNgX
»

Pnevmatike 195/60/R15 nasveti

Oddelek: Na cesti
131363 (1109) rosomah
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28777447 (48229) slemarko
»

Western Digital disk RMA

Oddelek: Pomoč in nasveti
302928 (2168) Skyman

Več podobnih tem