» »

BSplayer - slika zelene črte, Media Player - slika v redu, kaj nimam nastavljeno ?

BSplayer - slika zelene črte, Media Player - slika v redu, kaj nimam nastavljeno ?

Lith ::

OK, zdaj bi si rad pogledal film in mi ne diši ravno poslušanje glasneje zaradi razumevanja pa bi rad vključil podnapise - ker BS player to dela, ampak mi sliko filma popači so same zelenkaste črte po ekranu, v Media playerju v windowsih pa slika dela ok, samo FFDshow ne zna pokazat podnapisov (sej so čist enak ime.sub kot film.avi - film je sicer Xvid formata). Kaj imam narobe nastavljeno.... prosim pomoč

no, sem našel FFDshow configuration in vključil XviD, pa zdej dela v Media playerju, samo BSplayer.. ?
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤
  • spremenil: Lith ()

Lith ::

zdej pa imam tega že poln k..., ker mi BSplayer noče predvajat DivX filma in mi kaže sliko s črtami poprek (slika spodaj) in enostavno ne vem kaj naredit - kater kodek instalirat da me ne bo j.... v glavo, ker v Media playerju dela čist OK, BS pa ne... kaj potem ta BS uporablja

slika filma zgleda takole:

¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

Cranchi ::

codeki, codeki (kodeki) updejtat jih in to je to !

jamiroq ::

ljudje, dejte uporabljat DirectVobSub za podnapise; prikaže jih v vseh programih, ni problemov pri nalaganju (za samodejno nalaganje mora imeti podnapis isto ime kot film) pa še lepši so.

lith: imaš še kak drug kodek inštaliran poleg ffdshowa (za predvajanje filmov)? sem imel isti problem in se mi zdi, da je bil kriv bsplayer (vsaj jaz sem zvalil krivdo nanj :D, ker je v _vseh_ ostalih playerjih film delal lepo).

Lith ::

ja sevede mam še druge kodeke - instaliral sem pač Klite codec pack 2.06, z Xvid in DivX kodeki, ffdshow je tut not
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

msmiha ::

Jaz mam enak problem. BSPlayer mi pa je všeč samo zradai ene stvari, ker podpira program WinLirc. Zato bi bilo res fino če bi kdo znal ta problem rešit.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Lith ::

neki sem poskušal po metodi izključevanja in odkljukal neko nastavitev v FFDshow-u YV12 format (bog mi pomagaj, saj ne vem kaj delam) in zdaj mi v BSplayerju sliko lepo prikazuje.
Mogoče to ni čisto tista prava rešitev?

msmiha: dej probaj še ti, da vidimo pri čem je 'fora'

še slikce:
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

jamiroq ::

imo so razni codec-packi totalna bedarija (še posebno, če inštaliraš vse kar pade, ne pa samo tisto kar rabiš :D). ffdshow, ac3 filter, ogg-directshow filter in DirectVobSub so vse kar rabiš, čeravno sam ne kodiraš filmov, vse ostalo je nepotrebna navlaka. tako ali tako ffdshow skrbi za predvajanje vsek kodekov, če ga inštaliraš kot zadnjega.

Lith ::

ja sej te sem obkljukal pri instalaciji, ostale pa ne in dela čist v redu v Media playerju, samo BSplay me je pa j.... v glavo in sem napisal kaj sem naredil, prosim če se ti ne zdi tako v redu, potem pa napiši kaj naj instaliram (če ne kodek paketa)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

prismo ::

Poigraj se z Overley-om!

jamiroq ::

ma nee, kaj se meni zdi je vseeno :D. če tebi dela tako kot si naredil in ni nobenih stranskih efektov (pri predvajanju drugih filmov recimo) pol je OK :D. jaz sem samo napisal kaj po mojih izkušnjah deluje bp, in najmanj zapaca sistem z brezveznimi stvarmi.

msmiha ::

Pomojem codeci nimaj veze z tem problemom, ker če codec dela z drugim programom vredu zakaj potem ne bi delal tudi z BSplayerjem.
Drugače pa sem zdaj installiral najnovejšo verzijo BSplayerja in odklukal don't load DivX settings pa don't load AC3 settings in sedaj dela stvar normalno.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158380 (13528) BaRtMaN
»

PS3 + Tversity = XVID preko mreže

Oddelek: Konzole
62612 (2433) BigFoot
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412104 (9959) Jst
»

Problem z BsPlayerjem!

Oddelek: Programska oprema
201524 (1227) bastadu
»

Kako gledati .mpg file in imeti podnapise

Oddelek: Pomoč in nasveti
101123 (1011) para!

Več podobnih tem