» »

Problem z BsPlayerjem!

Problem z BsPlayerjem!

maretek ::

Hay,imam težave z BsPlayerjem,ker mi noče odpreti noben film,kajti vedno napiš " file cannot be open".Prosim če mi lahko kdo pove kateri kodeki so konkretni za Bsplayer in kaj se še da mogoče narideiti da bom lahko gledal filme preko tega programa!

Hvala!

LP

poluks ::

downloadaj si prave codeke, lahko je to kak paket kodekov.

drugace ti je pa bsplayer najboljsi za gledanje filmov z koncnico .avi
ce pa skinjujes filme si pa probaj skinjevat z koncnico XVID. se najbolj odnese

NEO_ ::

Kodeki, ki jih rabiš za predvajanje filmov:
- DivX Codec
- ffdshow
- Xvid

Imam nameščene in mi filmi delajo brez težav :D

lp NEO_

Jan987 ::

jest mam samo tega drugega pa mi filmi delajo vredu.

poluks ::

ta ffdshow dela cool, ja mam tudi samo tega pa dela vse vredu, ce pa mi kaj zasteka pa odprem filem v MPplayeru pa mi jih sam skine v parih minutkah, pol jih pa sm se instaliras (se mi zdi to najlazja pot)

probej pa bos vidu:\ :\ :\

Goldee ::

ffd show + ac3 filter pa dela use, no razen te VLC fore :P

Brainstorm ::

Jst pa mam problem, da se mi izpisujejo dvojni enaki podnapisi, eni v spodnjem delu filma drugi še nižje v črnem robu.
V mapi mam samo ene podnapise, naloženi so tazadni k-lite mega codec pack 1.33 in tazadn bsplayer vse na frišno.
Uglavnem nisem nč spreminjal kr naenkrat se je to pojavlo, kaj bi to blo kok rešit zadevo

Thanks

Goldee ::

da nima ta film ze ugrajene podnapise?

poluks ::

da nima ta film ze ugrajene podnapise? :)) :)) :))

cene pa jih probaj malo premikat gor dol ----> costum pozition:\

Goldee ::

kaj?

Quikee ::

Mozno je, da se uporabljata za podnapise tako VobSub kot tudi BSPlayer sam.. se mi je ze dostikrat zgodilo, da sem mel dvojne podnapise v takem primeru. Pac ene izklopis pa je.

poluks ::

kaj kaj?:P :P :P :P

doublemp ::

Probi prtisnt "S" med predvajanjem in eni podnapisi (od BSPlayerja) bi mogl zgint.

Brainstorm ::

mm12 , kot si reku sem stisnu s-show subbtitles in eni so zginali in to tisti ki sem jih skoz prej uporabljal in sem jih lahk prestavo al nižje al višje
Ti pa ko so še zmeri aktivni se jih pa sploh ne da prestavljat gor dol.
Podnapisi 100% niso posneti že v sam film ker mi to dela tut na starejših filmih pr katerih se to prej ni dogajalo, ker sej če podnapise odstranim iz mape kjer je film pol se pa sploh ne prikažejo?:\
Probal dat tut podnapise od drugega filma v mapo in jih preimenovat kot film in isto se 2x prikazujejo in pol morem zmeri ob zagonu bsplayerja stisnat S, al pa če pod specifikacije in subtitles jih tam disejblam, pol se mi pa sam eni prikazujejo nad katerim pa nimam nobene kontrole da bi spreminjal font al pa pozicijo, uglavnem še enkrat podnapisi niso zapečeni v cca 50 filmov ki jih mam.

Če še ma kdo kako idejo kok to poštimat, thanks

Zgodovina sprememb…

Quikee ::

Ja ce mas ta problem ko sem ga jaz navedel se ti more zelena puscica doli v tray-u dodat ko nalozis film. Ce je tako dvakrat klikni na puscico in se ti odprejo nastavitve.. pol pa gres v "misc" in obklukas "hide subtitles" stisnes OK in se ti drugi podnapisi vec ne bi smeli prikazovat.

Brainstorm ::

Quikee, bo neki na tem točno da se pokaže zelena puščica spodaj ko jo včasih ni blo ka sploh je to in s katermu programu sem jo dobil zravn.
Sem kliknu na njo in dal hide subtitles pol so pa res ble sam ene sam se jih ni dalo brat ker so full trzale-utripale.
Ka si mislu s tem da možno da še vobsub uporablja podnapise zravn?

Zgodovina sprememb…

Damjan Jagar ::

Si slučajno na novo inštaliral Divx Total Pack?
http://jagar.si

Brainstorm ::

Inštaliran mam mega codec pack 1.33 sam se je to začelo dogajat že mislim da pr 1.30 verziji, sam sej sem vse lepo odinštaliral in dal na novo gor pa je enako, ok sej ni panike bom pač izklaplal zmeri sube na oni zeleni puščici pa je.

Quikee ::

VobSub je program (oz. DirectShow FIlter) za prikazovanje podnapisov.. tudi ce jih predvajalnik ne podpira. Tvoj codec pack ko si ga instaliral je vrjetno instaliral tudi VobSub. Ker BSPlayer ze interno podpira prikazovanje podnapisov ti je zaradi tega prikazovalo dvojne podnapise. Resitev pa je pac, da izklopis podnapise od VobSub-a ali BSPlayerja.. ali pac odinstaliras VobSub. Se ena resitev popolnoma izklopis VobSub isto kot prej kliknes na zeleno puscico in v General tabu nastavis Loading na Do not load. Potem se VobSub nikoli ne bo zagnal sam od sebe in zelene puscice vec ne bo.

Brainstorm ::

Thanks Quikee zrihtano, sem nardil po tvojem receptu in zdej mam spet hvalabogu sam ene podnapise.

bastadu ::

Da ne bom nove teme odpiral... Mogoče ve kdo, kako bi v BSPlayerju dosegel, da bi se mi 'glavno okno' vedno prikazalo na istem zaslonu, če je le teh več? Namreč imam nastavljeno, da se film od BSPlayerja zažene na izhodu za TV in pravtako se tam pojavi tudi glavno okno. Če ga potegnem na monitor je vredu, samo ko ga minimiram in nazaj povečam, se zopet pokaže na TVju... Problem je, ker imam sedaj TV v drugi sobi in glavnega okna ne morem prijeti z miško in ga potegniti na monitor, ker ga ne vidimi... Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VobSub!?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61640 (974) bastadu
»

Slovenski media player v XP

Oddelek: Programska oprema
92370 (2229) neoto
»

Problem pri TV-out s PODNAPISI

Oddelek: Pomoč in nasveti
51340 (1277) darkolord
»

Kako gledati .mpg file in imeti podnapise

Oddelek: Pomoč in nasveti
101132 (1020) para!
»

Dvojni podnapisi kako?

Oddelek: Zvok in slika
61037 (951) Predator

Več podobnih tem