» »

Google Keyboard auto-capitalizing ne deluje?

Google Keyboard auto-capitalizing ne deluje?

Jerry000 ::

Imam nov telefon Pixel 2 XL in seveda na njemu je Google Keyboard. Vklopil sem opcijo auto-capitalizing vendar opazil da ta ne deluje...ali je izklopljeno ali vklopljeno je rezultat isti. Imam star telefon OnePlus X in na njem je tudi Google Keyboard in tudi tam imam vklopljeno opcijo auto-capitalizing ampak tam deluje tako kot mora. Torej ko začnem pisat mi prvo črko da z veliko začetnico, prav tako ob vsaki piki mi stavek začne z veliko začetnico. Je imel kdo podoben primer? Kaj lahko storim? Glede na to da sem telefon uredil (inštaliral appe, uredil settinge vse) mi je malo tečno narediti factory reset sedaj.

bmwwww ::

Jerry000 je izjavil:

Imam nov telefon Pixel 2 XL in seveda na njemu je Google Keyboard. Vklopil sem opcijo auto-capitalizing vendar opazil da ta ne deluje...ali je izklopljeno ali vklopljeno je rezultat isti. Imam star telefon OnePlus X in na njem je tudi Google Keyboard in tudi tam imam vklopljeno opcijo auto-capitalizing ampak tam deluje tako kot mora. Torej ko začnem pisat mi prvo črko da z veliko začetnico, prav tako ob vsaki piki mi stavek začne z veliko začetnico. Je imel kdo podoben primer? Kaj lahko storim? Glede na to da sem telefon uredil (inštaliral appe, uredil settinge vse) mi je malo tečno narediti factory reset sedaj.


offtopic
V zadnjem obdobju opažam, da za vsako vprašanje, ki ga imaš odpreš novo temo. Majster si probal kdaj Google.com (how to....) :D

Jerry000 ::

Rad se pogovarjam :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3422667356 (68) GupeM
»

Veliki mobilniki - uporaba in nošenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232144 (1369) shadeX
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

Prizadeven kitajec OnePlus 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8128236 (22298) bojany
»

Problemi z biosom.

Oddelek: Strojna oprema
101192 (928) eprom

Več podobnih tem