» »

Pihanje 0,0

Pihanje 0,0

«
1
2

Kristijan00 ::

Pobi serbus, zanima me ce ti policaj lahko da pihati doma?

jb_j ::

Če dojemaš ženo za policaja, potem jasno da ja.

Če misliš na državno službo za javno dobro,
potem tut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Kristijan00 ::

Narobe si me razumeu ker sm tut narobe napisu... Mislu sm da npr. Se prpelejo za teboj in ti doma ustavis gres iz avta in oni ti dajo za pihat

jb_j ::

Kristijan00 je izjavil:

Narobe si me razumeu ker sm tut narobe napisu... Mislu sm da npr. Se prpelejo za teboj in ti doma ustavis gres iz avta in oni ti dajo za pihat


Ker ti podajo utemeljen sum, ti lahko preverijo stopnjo alkohola.
(utemeljen sum je pa lahko, nepravilna pozicija vozila na vozišče) pa tudi, da prepozno/prekmalu vklopiš smerokaz.
Mogoče te lahko lahko reši Bat-Cave, če si Bat-Man.

Razen, če lahko njihov utemeljen sum, dokazano zavrneš.
(kar je malo možno, če nimaš telemetrije v avtu, in nadzorne kamere 360stopinjske)

Proti dvema policistoma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Long story short:

Ko ti policaj reče: "Pihat!"

Rečeš lahko le: "Kako močno?"
in ti noben odvetnik na svetu ne more pomagat.
Mogoče sodnik.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

BivšiUser2 ::

Kristijan00 je izjavil:

Narobe si me razumeu ker sm tut narobe napisu... Mislu sm da npr. Se prpelejo za teboj in ti doma ustavis gres iz avta in oni ti dajo za pihat

Ja lahko to naredijo. So oba strica tak dobili. Pač te ustavijo ob prvi priliki, zaj pa kje si točno tisti trenutek pa je povsem irrelevantno.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

shadeX ::

Kristijan00 je izjavil:

Mislu sm da npr. Se prpelejo za teboj in ti doma ustavis gres iz avta in oni ti dajo za pihat


Seveda lahko.

smacker ::

Čisto laično, ampak sej se bo kak Lakotnik oglasil in hitro popravil moje napake: Če hočejo izvajat kontrolo prometa, te morajo ustavit v prometu, ne pa priti za tabo na dvorišče. Si pa s tem, ko si mu izročil dokumente (vozniško in prometno), privolil v kontrolo in priznal da si vozil, tak da zdaj se lahko pod nosom obrišeš. Moraš bit pa precej pravno podkovan in spreten z besedami, da policaja naženeš iz dvorišča in pri tem ne užališ uradne osebe. Tega se dobro zavedajo, zato pa lovijo tako.
PS: drink & drive... not cool man

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

shadeX ::

Če hočejo izvajat kontrolo prometa, te morajo ustavit v prometu, ne pa priti za tabo na dvorišče.


Na dvorišče se ne bodo pripeljali samo zato ker se jim je takrat dvignil. Kot si rekel, če izvajajo kontrolo te bodo ustavili na licu mesta. Če ne boš ubogal njihovih ukazov oz. pozivov da ustaviš, se bodo normalno odpeljali za tabo na dvorišče, magari tudi v gozd, na njivo,.. kaj pa si pričakoval?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Furbo ::

smacker je izjavil:

Čisto laično, ampak sej se bo kak Lakotnik oglasil in hitro popravil moje napake: Če hočejo izvajat kontrolo prometa, te morajo ustavit v prometu, ne pa priti za tabo na dvorišče. Si pa s tem, ko si mu izročil dokumente (vozniško in prometno), privolil v kontrolo in priznal da si vozil, tak da zdaj se lahko pod nosom obrišeš. Moraš bit pa precej pravno podkovan in spreten z besedami, da policaja naženeš iz dvorišča in pri tem ne užališ uradne osebe. Tega se dobro zavedajo, zato pa lovijo tako.
PS: drink & drive... not cool man

Tipično šank pravo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PacificBlue ::

Če mu boš dal pihati, se strinjaš z njegovimi postopki. Če pa ne, pa se lahko francoza delaš in mu rečeš da si pešec če stojiš izven vozila ali pa si kaj namisli..kolegu so prišli policaji odzadaj v gostilno, da bi pihal pa jim je rekel da jim lahko samo osebno pokaže, da v gostilni pa res ne vozi avta. Seveda moram rečt da sem proti vožnji pod vplivom alkohola. Mi pa gredo na živce policaji, ki v nočnem času spijo v avtih, se vozijo okoli, namesto da bi naredili tud kak sprehod čez mesto. Pol te pa lovi tam kot najhujšega kriminalca.

connel ::

Saj si kriminalec če voziš pijan, ne samo to, tudi potencialni morilec, pa obračaj besede kakorkoli hočeš.

grandioso74 ::

smacker je izjavil:

Čisto laično, ampak sej se bo kak Lakotnik oglasil in hitro popravil moje napake: Če hočejo izvajat kontrolo prometa, te morajo ustavit v prometu, ne pa priti za tabo na dvorišče. Si pa s tem, ko si mu izročil dokumente (vozniško in prometno), privolil v kontrolo in priznal da si vozil, tak da zdaj se lahko pod nosom obrišeš. Moraš bit pa precej pravno podkovan in spreten z besedami, da policaja naženeš iz dvorišča in pri tem ne užališ uradne osebe. Tega se dobro zavedajo, zato pa lovijo tako.
PS: drink & drive... not cool man
narobe, brat je prehitro vozil, a mu globe zaradi prehitre voznje niso napisali, ker mu normalno niso mogli dokazati kako hitro je vozil, so mu pa seveda sledili domov, ker so sumili, da je nekaj narobe, bil pa je vinjen in so mu poloznico napisali na lastnem dvoriscu, seveda ti lahko doma napisejo kazen, po kaksni logiki ti lahko tam, kjer si prekrsek naredil, a se nisi ustavil in sibal dalje, napisejo ti pac tam kjer te ustavijo. Torej po tvoji logiki, napravim prekrsek, policija me vidi, jaz stisnem na gas, da pridem cimprej na svoje dvorisce in sledi end of the story, ko bi le bilo tako, bi bilo pa spotoma se vec zrtev.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

Stari maček ::

Ne pij, ko voziš in ne zapravljaj našega časa!

smacker ::

Furbo je izjavil:

Tipično šank pravo.

Res, ampak meni zadošča, da me ne nategujejo na vsakem koraku ;)

grandioso74 je izjavil:

narobe, brat je prehitro vozil, a mu globe zaradi prehitre voznje niso napisali, ker mu normalno niso mogli dokazati kako hitro je vozil, so mu pa seveda sledili domov, ker so sumili, da je nekaj narobe, bil pa je vinjen in so mu poloznico napisali na lastnem dvoriscu, seveda ti lahko doma napisejo kazen, po kaksni logiki ti lahko tam, kjer si prekrsek naredil, a se nisi ustavil in sibal dalje, napisejo ti pac tam kjer te ustavijo. Torej po tvoji logiki, napravim prekrsek, policija me vidi, jaz stisnem na gas, da pridem cimprej na svoje dvorisce in sledi end of the story, ko bi le bilo tako, bi bilo pa spotoma se vec zrtev.
Al pa pač nehajte pi**darije na cesti delat, pa bo vse ok.
Super, tvoj brat je po novem zakonodaja. Pusti brata pa se raje sam brat se nauči. Je razlika med tem, da so te zaustavljali (obstajajo predpisi in signalizacija - lizika ali modre lučke + vozite za mano) in tem da so ti sledili in te nameravali ustavit čez 3km. Če imajo kakšne dokaze (slika radarja, tudi pričanje uradne osebe) o prekrških, ti lahko pošljejo položnico, na dvorišču pa nimajo nobene pravice izvajat kontrole prometa.
Pejte par pirov s kakim pravnikom al pa policajem spit, da vam razjasni osnove ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

MTB ::

Super, vozil je prehitro in še pijan. In zdaj se tu sprašujemo, če mu lahko dajo pihat na dvorišču???
Takemu vzet izpit in poslat med tiste, ki so nastradali zaradi pijanih bedakov nič krivi in dolžni.

smacker ::

Sprašujejo se, kaj pravi zakonodaja, ne kaj bi ti naredil.

grandioso74 ::

U

smacker je izjavil:

Furbo je izjavil:

Tipično šank pravo.

Res, ampak meni zadošča, da me ne nategujejo na vsakem koraku ;)

grandioso74 je izjavil:

narobe, brat je prehitro vozil, a mu globe zaradi prehitre voznje niso napisali, ker mu normalno niso mogli dokazati kako hitro je vozil, so mu pa seveda sledili domov, ker so sumili, da je nekaj narobe, bil pa je vinjen in so mu poloznico napisali na lastnem dvoriscu, seveda ti lahko doma napisejo kazen, po kaksni logiki ti lahko tam, kjer si prekrsek naredil, a se nisi ustavil in sibal dalje, napisejo ti pac tam kjer te ustavijo. Torej po tvoji logiki, napravim prekrsek, policija me vidi, jaz stisnem na gas, da pridem cimprej na svoje dvorisce in sledi end of the story, ko bi le bilo tako, bi bilo pa spotoma se vec zrtev.
Al pa pač nehajte pi**darije na cesti delat, pa bo vse ok.
Super, tvoj brat je po novem zakonodaja. Pusti brata pa se raje sam brat se nauči. Je razlika med tem, da so te zaustavljali (obstajajo predpisi in signalizacija - lizika ali modre lučke + vozite za mano) in tem da so ti sledili in te nameravali ustavit čez 3km. Če imajo kakšne dokaze (slika radarja, tudi pričanje uradne osebe) o prekrških, ti lahko pošljejo položnico, na dvorišču pa nimajo nobene pravice izvajat kontrole prometa.
Pejte par pirov s kakim pravnikom al pa policajem spit, da vam razjasni osnove ;)
ne bodi pameten, za hitrost ga niso mogli kazniti, ker mu niso mogli dokazat hitrost, ceprav so ga komaj dohajali, so mu pa zato promile s katerimi je vozil.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

smacker ::

grandioso74 je izjavil:

ne bodi pameten, za hitrost ga niso mogli kazniti, ker mu niso mogli dokazat hitrost, ceprav so ga komaj dohajali, so mu pa zato promile s katerimi je vozil.

Sem vse razložil, ti samo beri, dokler ne razumeš: https://slo-tech.com/forum/t733359/p610...

MadMicka ::

Se pravi, če je ograjeno dvorišče in poveš policajem, da je to tvoja last, potem ne smejo vstopiti in ti dati za pihat. Pač rečeš, ne bom pihal in kazni zaradi tega ne dobiš, še vedno te pa lahko obravnavajo za prekršek zaradi pobega oz. neupoštevanja navodil uradne osebe, ko so te ustavljali..

http://www.sodnapraksa.si/?q=id:2015081...

grandioso74 ::

smacker je izjavil:

grandioso74 je izjavil:

ne bodi pameten, za hitrost ga niso mogli kazniti, ker mu niso mogli dokazat hitrost, ceprav so ga komaj dohajali, so mu pa zato promile s katerimi je vozil.

Sem vse razložil, ti samo beri, dokler ne razumeš: https://slo-tech.com/forum/t733359/p610...

Izgleda, da poziras svoje besede.....shadex ti je zelo dobro napisal.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Pihat doma, ni potrebe, lepo stopiš ven in rečeš alora, nismo na cesti, nisem (še ubil babe) ipd. zato ne obstaja NOBENE POTREBE, če pa želite da piham prinesite magični papir, SODNO ODREDBO.

Drugače ni nobene potrebe DOMA pihat, vsaj jest je ne vidim.

smacker ::

grandioso74 je izjavil:

Izgleda, da poziras svoje besede.....shadex ti je zelo dobro napisal.

S shadexom se popolnoma strinjam, ampak je dodal en namišljen pogoj, ki spremeni situacijo. Preberi še parkrat, verjamem da boš tudi ti dojel. ;) Predvsem se osredotoči na:

grandioso74 je izjavil:

Je razlika med tem, da so te zaustavljali (obstajajo predpisi in signalizacija - lizika ali modre lučke + vozite za mano) in tem da so ti sledili in te nameravali ustavit čez 3km.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

avtek ::

Kolikor je meni znano, se policisti brez naloga ne smejo pojaviti/pripeljati na tvoje dvorišče.

Podobno situacijo sem videl pred leti, ko se je oseba X pripeljala na dvorišče osebe Y. Oseba Y je prišla ven in vprašala policiste kaj delajo na njegovem posestvu, kako se pišejo in kje imajo nalog. Policisti so sedli nazaj v avto in se odpeljali. Oseba X oz. lastnik avtomobila pa je dobil 500 (250) EUR kazni za pobeg.

feryz ::

Ne rabiš pihati, če ti sledijo do tvojega dvorišča. Zagotovo, ker sem imel tak primer.
Ampak boš pa plačal za pobeg. Tudi to je gotovo.

Boljša je druga varianta. Oz. odvisno, koliko si požrl.

avtek ::

(Mislim) da je problem tudi na kakšen način bežiš. Če divjaš - prekoračitev hitrosti, neupoštevanje semaforjev, znakov, prehitevanje po polnih črtah itd, boš dobil kazen tudi tisto. Če "umirjeno bežiš", pač ne :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

feryz ::

Če jih boš zavrnil, bodo seveda čim več napisali na poročilo. To je logično.

shadeX ::

smacker je izjavil:

grandioso74 je izjavil:

Izgleda, da poziras svoje besede.....shadex ti je zelo dobro napisal.

S shadexom se popolnoma strinjam, ampak je dodal en namišljen pogoj, ki spremeni situacijo. Preberi še parkrat, verjamem da boš tudi ti dojel. ;) Predvsem se osredotoči na:

grandioso74 je izjavil:

Je razlika med tem, da so te zaustavljali (obstajajo predpisi in signalizacija - lizika ali modre lučke + vozite za mano) in tem da so ti sledili in te nameravali ustavit čez 3km.


Ne mi podtikat nekaj kar nisem nikoli trdil.

louser ::

feryz je izjavil:

Če jih boš zavrnil, bodo seveda čim več napisali na poročilo. To je logično.

Še vedno lahko o pravnomočnosti kazni odloča sodišče.

MacLeod ::

OP, kot si že tudi sam ugotovil si postavil napačno vprašanje. Zato si tudi dobil take odgovore, kot jih lahko prebereš.
Pri tem odgovoru je potrebno poznati več okoliščin. Prva je, ali so te ustavljali preden si zapeljal na dvorišče?

dice7 ::

Saj nimas na dvoriscu imunitete, ce te policaj vidi, da si zapelal z glavne ceste na dvorisce ko butl ima utemeljen sum ti dat pihat

connel ::

Jasno da ne, do tega pride ko nekdo nekaj sliši, jasno popolnoma napačno, potem pa to še trosi naokrog.

MacLeod ::

Nihče ne govori o imuniteti na dvorišču. Gre se za pravilnost postopka.

MacLeod ::

Nekaj odgovorov je kar dobrih. Nekateri pa nimate pojma in pač pišete neumnosti, ker bi radi nekaj "pametovali".

#000000 seveda ni potrebe, obstaja tudi odklon. Moraš poskusiti, magični papir pa dobiš po pošti, najprej od policije, potem pa še od sodišča.

Ne glede, zakaj se pripeljejo za tabo, ali nisi ustavil pri ustavljanju in se delaš neumnega, ali si naredil kaj hujšega - npr. prometno, pa si pobegnil s kraja na dvorišče - kakršnokoli, lahko je tvoja last ali "prijateljeva", formalno pravno, če te vidijo voziti in stopiti iz avta, ti lahko odredi preiskus z alkotestom. Je pa od tebe odvisno kaj boš naredil. Lahko rečeš, kolegi v modrem na mojem dvorišču ste, prosim da greste, verjetno bodo tudi odšli. Seveda te pa čakajo pozdravi po priporočeni pošti.
Kaj vse ti lahko naštejejo si pa lahko poiščeš tule:
http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...
Predvsem poglej 107.člen

Marsikdo bi si moral prebrati tole, zadeva se vsake toliko časa spreminja, ne boste verjeli kaj vse piše v tem zakonu. :D

Ignorantia iuris nocet!

shadeX ::

Lahko rečeš, kolegi v modrem na mojem dvorišču ste, prosim da greste, verjetno bodo tudi odšli.


Torej bom jaz pijan, policista lepo prosil naj odide z moje posesti in se tako imuznil alkotestu (ali odvzemu krvi).

Mislim da v tej logiki nekaj ne štima.

strup121 ::

štima štima, ker imaš vso pravico odklonit odrejen preizkus alkoholiziranosti ali strokovni pregled. samo potem moraš sprejet tut posledice svoje odklonitve.

MacLeod ::

shadeX, a bi si prosim vzel vsaj malo časa in prebral 107. člen iz povezave, ki sem jo prilepil?

z3ro ::

shadeX je izjavil:

Lahko rečeš, kolegi v modrem na mojem dvorišču ste, prosim da greste, verjetno bodo tudi odšli.


Torej bom jaz pijan, policista lepo prosil naj odide z moje posesti in se tako imuznil alkotestu (ali odvzemu krvi).

Mislim da v tej logiki nekaj ne štima.

Točno tako je bilo pri znancu, bil je pijan, pripeljal na dvorišče in policista dobesedno nagnal..sta odšla ampak od takrat naprej ni imel miru pred njimi..vse dokler ni ostal brez izpita.

MacLeod ::

Potem sta bila neka "Jankota". Da naletiš na pravega prometnika, ti ne uide tam min. 2k plačilni nalog. Pa prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

Ko ti je enkrat odrejen preizkus alkoholiziranosti pa si pijan, "si pečen". Pa lahko je to na cesti ali na dvorišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

destroyer2k ::

Sam za informacijo podam, kaj se zgodi. Kolega je isto naredil, pač prekršek v prometu (nič kaj posebnega ne spomnim se pa kaj točno) in policisti so šli za njemu in so ga dohiteli na njegovem dvorišču. Sedaj ker je imel napačno mnenje da mu doma nič ne morejo je odklonil alko test, po odklonitvi so policisti spisali vse papirje in odšli.

Ko je prišla pošta iz sodišča je ugotovil da je odklon alko testa avtomatsko 18 kazenskih pik, ter skupne kazni kot je že eden napisal okoli 2k€.

zmaugy ::

Hipotetična situacija: patrulja se pelje za tabo, ne signalizira ali kaj podobnega, zgolj sumi da si alkoholiziran in na mestu, kjer se boš ustavil, želijo opraviti alkotest.
Greš domov in ko se pripelješ na dvorišče, te že čakaj odprta garažna vrata (daljinec) in samo zapelješ notri in vrata se zaprejo za tabo. Nato iz garaže znotraj hiše odideš v bivalni del hiše. Policaji zvonijo, ti pa se ne zmeniš zanje. Ali pa gre odpret žena, ki jim pove, da si šel spat in da lahko odpeketajo, če nimajo naloga za aretacij/preiskavo/...
Kaj zdaj?

Dodatno pojasnilo: VEDNO vozim z 0,00 alkohola. Zadnje kazenske točke sem dobil leta 2009 (3). Pred tem leta 2005 (1). Ne prej in ne kasneje nobenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

branimirII ::

Nikoli ne pijte, ne samo ko vozite. Razen ce se zelite pretvorit v pijanec looking guy. To kulturo pijancevanja je potrebno presekat. Dost je hlapcevskega pijancevanja in utapljanja skrbi in zalosti v alkohol.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Nikoli? Dve do tri mali pivi na mesec, 4-5 krat na leto cca 2 do 3 kozarce kvalitetnih vin ob večerji s kolegi. Nikoli potem za volan.
Mislim da nisem v nevarnosti.

branimirII ::

Je ze kar postalo normalno, da se ga vsak petek nazge. Podn kultura. Tudi samicam zelo neprivlacna. Bodite tapravi deci in resite tezave kot se spodobi. Ventile si sproscajte v sportu. Ne pa kot beta samci in zgube v alkoholu.

zmaugy ::

branimirII je izjavil:

Je ze kar postalo normalno, da se ga vsak petek nazge. Podn kultura. Tudi samicam zelo neprivlacna. Bodite tapravi deci in resite tezave kot se spodobi. Ventile si sproscajte v sportu. Ne pa kot beta samci in zgube v alkoholu.


A to zdaj ti meni naslavljaš tole?

branimirII ::

Ne. Nasplosno. Ti si se kar uredu. Tebe se da zrihtat.

zmaugy ::

A bejž no...

St235 ::

zmaugy je izjavil:

Hipotetična situacija: patrulja se pelje za tabo, ne signalizira ali kaj podobnega, zgolj sumi da si alkoholiziran in na mestu, kjer se boš ustavil, želijo opraviti alkotest.
Greš domov in ko se pripelješ na dvorišče, te že čakaj odprta garažna vrata (daljinec) in samo zapelješ notri in vrata se zaprejo za tabo. Nato iz garaže znotraj hiše odideš v bivalni del hiše. Policaji zvonijo, ti pa se ne zmeniš zanje. Ali pa gre odpret žena, ki jim pove, da si šel spat in da lahko odpeketajo, če nimajo naloga za aretacij/preiskavo/...
Kaj zdaj?

Dodatno pojasnilo: VEDNO vozim z 0,00 alkohola. Zadnje kazenske točke sem dobil leta 2009 (3). Pred tem leta 2005 (1). Ne prej in ne kasneje nobenih.


hipotetično ti v takem scenariju res težko kaj naredijo. Je pa dovolj, da ti, preden zaviješ domov pobliskajo z lučmi in bodo upravičeno trdili, da gre za pobeg.

Drugače pa nismo v ZDA, da bi policija potrebovala ne vem kakšne odredbe, da stopi na zasebno zemljišče. Odprto dvorišče, pač ne sodi v enako kategorijo kot nedotakljivost stanovanja.

smacker je izjavil:

Čisto laično, ampak sej se bo kak Lakotnik oglasil in hitro popravil moje napake: Če hočejo izvajat kontrolo prometa, te morajo ustavit v prometu, ne pa priti za tabo na dvorišče. Si pa s tem, ko si mu izročil dokumente (vozniško in prometno), privolil v kontrolo in priznal da si vozil, tak da zdaj se lahko pod nosom obrišeš. Moraš bit pa precej pravno podkovan in spreten z besedami, da policaja naženeš iz dvorišča in pri tem ne užališ uradne osebe. Tega se dobro zavedajo, zato pa lovijo tako.
PS: drink & drive... not cool man


Ne pije vode, policija seveda lahko sledi kršitelju tudi na dvorišče in tam opravi postopek. Sodna praksa, ki bi dopuščala, logiko, da je voznik varen če le pripelje na dvorišče bi bila z vidika varnosti v prometu nedopustna.

Ravno tako, zato, da opravijo postopek na dvorišču, ki je enostavno dostopno (dovoz z ceste), ne rabijo nikakršnih sodnih odredb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

smacker ::

1. Blendanje z lučmi ni ustrezna signalizacija, pri kateri bi bil dolžan ustavit. Če je za tabo, rabi luči + sireno, sicer te mora prehitet in spustit tablo "Vozite za mano".
2. Daj se v vlogo policista in povej, kako boš začel postopek, na mojem dvorišču, ko sem jaz že zlezel iz avta? Boš pristopil in začel "Dober večer, kontrola prometa, vozniško in prometno prosim?" Dobiš nazaj "Oprostite? Kakšen promet? Kaj je kaka cesta tu po novem?" pa se lahko spelješ ;)

St235 ::

1. Ne bluzi. Govoril sem o modrih luceh ma strehi. In ne sirena ni nujna, sem manj napis.

2.preberi prej linkno sodbo, da vidim ce si vsaj pol pismen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neprimerno verbalno zelo grdo obnašanje Policaja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35549625 (39897) tryhard
»

Kazen po pošti - Ustavitev

Oddelek: Na cesti
133789 (3008) Mehmed
»

Radar detektor-kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
348559 (7623) RockyS
»

Vabilo na sejo senata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5314870 (13532) gzibret
»

kazen+napake v postopku+napake v zapisniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609350 (8025) Tilen

Več podobnih tem