» »

Pridobitev dvojnika homologacijskega kartončka

Pridobitev dvojnika homologacijskega kartončka

Domobrancek ::

Lep pozdrav vsem.

Torej februarja sem kupil avto vendar sem naredil to napako, da (do sedaj)nisem preveril, če ima avto tudi homologacijski kartonček. Sedaj, ko bo potrebno kupiti nove zimske gume sem ugotovil, da ga nima. Zanima me kakšen je postopek za pridobitev dvojnika? Kakor sem gledal moram na upravno enoto in tam vprašati, če mi ga lahko zrihtajo? Je še kak drug način..?

Hvala.

Lp

ginekk ::

Domobrancek je izjavil:

Lep pozdrav vsem.

Torej februarja sem kupil avto vendar sem naredil to napako, da (do sedaj)nisem preveril, če ima avto tudi homologacijski kartonček. Sedaj, ko bo potrebno kupiti nove zimske gume sem ugotovil, da ga nima. Zanima me kakšen je postopek za pridobitev dvojnika? Kakor sem gledal moram na upravno enoto in tam vprašati, če mi ga lahko zrihtajo? Je še kak drug način..?

Hvala.

Lp


Pogledaš lahko tudi na netu... (vse kar rabiš je številka prometnega dovoljenja in registracijo)

https://e-uprava.gov.si/javne-evidence/...

Domobrancek ::

ginekk je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

Lep pozdrav vsem.

Torej februarja sem kupil avto vendar sem naredil to napako, da (do sedaj)nisem preveril, če ima avto tudi homologacijski kartonček. Sedaj, ko bo potrebno kupiti nove zimske gume sem ugotovil, da ga nima. Zanima me kakšen je postopek za pridobitev dvojnika? Kakor sem gledal moram na upravno enoto in tam vprašati, če mi ga lahko zrihtajo? Je še kak drug način..?

Hvala.

Lp


Pogledaš lahko tudi na netu... (vse kar rabiš je številka prometnega dovoljenja in registracijo)

https://e-uprava.gov.si/javne-evidence/...


Hvala. Sem preveril ampak žal ne pokaže ničesar.. :'(

Assass1n ::

Na LPP dobiš duplikat. Če imaš številko zapisano v prometni je to dovolj greš tja in ga naročiš. Če pa nimaš sem jaz poklical na upravno enoto kjer je bil avto prvič registriran. Star je bil neke 15let pa sem dobil kopijo brezplačno domov. Na podlagi te kopije sem dobil duplikat.
Vrjetno ti ga zrihta tudi uvoznik.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preverjanje zgodovine avtomobila

Oddelek: Na cesti
4822251 (4808) starfotr
»

Velikost pnevmatik

Oddelek: Na cesti
181109 (567) Dr_M
»

Legit oglas?

Oddelek: Na cesti
213103 (2167) LeQuack
»

Scenic - prodaja

Oddelek: Na cesti
131847 (1167) andromedar
»

Število lastnikov avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5317560 (14938) St235

Več podobnih tem