» »

Vabilo na sejo senata

Vabilo na sejo senata

1
2
»

poweroff ::

Saj to pravim.

BTW, na podlagi česa bo sodnik v Okapijevem primeru izdal odredbo?
sudo poweroff

Ziga Dolhar ::

Na pravni podlagi - ČE ta obstaja. Če NE obstaja, je ne bo.
https://dolhar.si/

Vikking ::

Aha, zdaj razumem vaša pravila.

Jaz recimo oropam banko in potem bežim pred policijo. In ko skočim v svoje stanovanje, se mora policaj magično ustavit. In iti potem do sodnika in prosit za odredbo.

Seveda vmes ne sme kakšen drug policaj paziti na moja vrata, ker to bi bilo pa že tajno opazovanje. Če me je pa v banki slučajno posnela kamera, je pa to še nezakonito snemanje.

Ampak če pa se sprehajam po ulici z rokami v žepih, pa ziher skrivam jointe. In takrat me sme policaj sleči in pretipati. Celo, če sem mladoleten.

Ali kako pravite? :D


Se pravi po ropu banke, bi skočil v SVOJE stanovanje. Verjetno se je rop zgodil z neko grožnjo in predmetom osebi, da si dobil zahtevan denar. Na podlagi tega lahko policist brez problemov vstopi v stanovanje, saj gre za zavarovanje premoženja (ukradenega denarja) in omejitev ogrožanja življenj (iskanje in zaseg predmeta s katerim si grozil).
Da pa potem preiščejo celotno stanovanje ter zasežejo predmete, ker sumijo da poseduješ še druge ukradene stvari. Da bo zadeva zdržala na sodišču potrebujejo sodni nalog.
Pa še rešil si jim sam primer, da vedo kdo si, kje stanuješ, kje se trenutno nahajaš... super!

gzibret ::

Da malo obudim temo...

Doman, a so te zaprli? ;) Daj povej, kaj in kako je bilo.
Vse je za neki dobr!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo v Sloveniji te lahko preišče? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5212624 (7483) jype
»

Tudi slovenska policija razmišljala o nakupu Hacking Teamovega trojanca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10243306 (37722) matijadmin
»

O mučenju (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
19039579 (33884) jype
»

Tržni inšpektor in licence za "zastonjske" programe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
12344232 (31726) St235

Več podobnih tem