» »

Xbox one x 1TB

Xbox one x 1TB

eldorado29 ::

Danes sem nabavil ta xbox. Ga priklopim. Izberem državo united states. Jezik englese. Nato me vpraša za network. Priklopim utp kabel. Kerega sem izklopo iz mojega racunalnika. Torej je kabel dober. A izpiše da cant pluggin in. Seveda sem izbrau wired network. Test netwprk ne dela. Nikakor ne poveže prek kabla.
Nato imam modem 15m vstran. Se želim prek wirelesa povezat na tisti modem. 2/3 je moč signala. Se noče povezat. Nato 2m vstran imam tplink ojačevalec signala. Na tega pa se je povezo. Sedaj 750mb posodobitek nalaga.

A fora ke da nočem imeti prek tega tplinka ker je slab in umes kar signal izgubi. Definitivno želim imeti prek kabla.

Ima kdo kak nasvet?

opeter ::

Če imaš na routerju nastavljen DHCP (da ti avtomatsko dodeli povezavo), predpostavljam, da bi morala mreža delovati. Zakaj pri tebi ne deluje pa boksigavedi.

Zakaj pa si izbral za državo USA?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

eldorado29 ::

Takoj ko sem prišel not ni bilo slovenije da bi lahko izbrau. Sicer sem še vedno v tem koraku. Dva naprej dva nazaj. Tak da lahko izberem kaj drugo.

Ampak sedaj sem xbox odneso k drugemu tvju kjer je tudi modem. Pa sem dau 1.5m dolgi utp kabel. Tu pa se takoj povezalo. Naj omenim da je oni 25m dolgi kabel dober. Ker je cel cajt pc biu gor priklopljen.

United kingdom bom mel. Ker je evropski pa bom lazje pol za naprej kake igrice med kolegi menjavo..nabavljo

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548365 (556) Lonsarg
»

HDMI ali UTP kabel?

Oddelek: Kaj kupiti
212881 (2429) SeMiNeSanja
»

daljši doseg wifi signala

Oddelek: Omrežja in internet
366318 (4631) maremare
»

wifi ne dela, dd-wrt (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514471 (3973) BorutK-73
»

dva računalnika z internetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91165 (1014) MadMax

Več podobnih tem