» »

ADSL

ADSL

Freak ::

nameravam se naročit na ta ADSL. Ampak jst nimam ISDN-ja, tko da ne vem če se sploh da to izpeljat? Zanima me kok me bo to vse skupi stal in če imate z njim kakšne izkušnje. Baje da doseže hitrost 1Mb/16s.

Dax ::

Preračuni si... ISDN te pride minimalno ene 30 jurjev, plus 30 za adsl, plus vrtanje po stenah... plus še kak dodaten telefon ene 1000 mark računi...

Dalmatinc ::

a ste tko nesposobni; glej pokliči na telekom 080 8000......pa ti povejo za prklučke (ala ISDN) pol pa pogledaš na netu al pa že kr na pamet veš da je ADSL 30.000 + 8000 mesečno... Aja ISDN je 24.000 pa če greš u Avstrijo dobiš ISDN telefon za 12.000 čukov kar je pa prebližen tolk kt tanajcenejši paket z telefonom..........grrrrrrrrrrrrrrrrr:\

3LeR. ::

provzaprov je ISDN 25k +30k za ADSL+xy(montaža, ipd.)
ja ene 70k boš pa dal, če je ADSL sploh na voljo kjer si ti doma

Freak ::

to je preveč. Raj pol za kej pametnejšga zagonm dnar! Hvala za informacije!:))

Dalmatinc ::

Freak ......pametno>:D

whatson ::

pa verjetno, da bo kak paket, ki bo vključeval tudi isdn poleg adslja...

Dalmatinc ::

sanjaj:8)

Freak ::

možno, da mu bo cena padla tko kot ISDN-ju!8-)

Dalmatinc ::

ja mogoče ko bo minilo par sončnih soliticijev ........>:D

PaJo ::

Cena za ADSL se mi ne zdi glih pretirana, je pac tako da je treba dat neko nalozbo, da se ti stvari na koncu obrestujejo, ker itak zastonj ti nebodo v zivljenju nix dali;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Koci ::

priklop te stan 30.000 potem pa mesečna naročina 8.000 za ASDL in 3.000 za ISDN

Koci ::

aja pa še 25.000 boš moral dat za ISDN (priključek)

Dalmatinc ::

Sam če mene vprašaš se raje prvo pozanimaj kje je ADSL možen>:D

Koci ::

baje jih bodo prvo pirklapljali v LJubljani, do konca maja pa naj bi prišel tudi v Kranj in ta obrbnejša mesta

Quickbeam ::

kaj to letos?

Koci ::

ja letos

PaJo ::

Ja vald da letos, saj pa morajo narediti se nekaj prej ko jim spustijo drugega operaterja na trg:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

30.000 SIT za ADSL ni nic. Jaz dam takoj ce mi ga nalednji teden priklopijo! Telekom ma bistveno vecje stroske pri nadgradnji central kot 30 k.

Elemen_T ::

Cena ADSL tako naročnine kot aktivacije bo v kratkem zagotovo padla...to je sicer moja presoja ampak se mi zdi da je zelo realna...cena tako poznane in aktivne tehnologije mora pasti sicer je s Slovenijo nekaj zelo narobe. Mogoče bomo imeli tudi študentje kak popust, če ne drugje pa na mesečni naročnini.
Po preverjenih informacijah bodo storitve ADSL v Kranj in njegovo okolico (besnica, bitnje...) prišle okoli maja..jaz računam na december ker se pri teh stvareh vedno kaj zavleče.

Lep pozdrav!

lukaf101 ::

Konkurence na področju fiksne telefonije še nekaj let ne bo, država samo igra da se prizadeva za to, drugač pa vsi vlečejo dnar iz telekoma in se materialno koristijo na račun telekoma.

Dalmatinc ::

AMIS napovedal ADSL za 1. naslednji mesec>:D

Avenger ::

Jah žal nismo vsi v centru LJ, tko da se pridružujem mnenju andreja.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Freak ::

no ok pol ADSL odpade. Kaj pa ISDN, mislim, da stan okrog 30 k sit,ampak ne vem, če sta v paketu tud modem in telefon?

Elemen_T ::

Da, v paketih sta modem in telefon...paket pa moraš izbrat ker jih je malo morje....drugač pa se ISDN ne more primerjat z ADSLjom...never!!>:D

bosstjann ::

v kranju bo adsl zlo kmal ker ga čez 14 dni pridejo montirat (pizkusno) enmu telekomovcu

Freak ::

ja ampak ISDN rabš, če hočeš met ADSL. Zanima me kok stanejo posamezni paketi.8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716710 (4266) clemmy
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049578 (7260) flipflop
»

Telemach kabel ali Siol ADSL?

Oddelek: Kaj kupiti
292292 (1818) Fury
»

ADSL URADNE SIOL CENE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615411 (3850) Reso
»

TELEKOM ZAČEL TRŽIT <b>ADSL</b> (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
595518 (3968) Opkow

Več podobnih tem