» »

AMD al Intel

AMD al Intel

SkIDiver ::

Kaj naj kupim? AMD al Intel. Kaj se bol splača po ceni in kompatibilnosti

Dax ::

Definitivno AMD. Kompatibilnost ni problem. Cena je pri AMD-ju dost nižja.

Koci ::

AMD jasno

1309976 ::

Pri amdju imaš mal dražje plate sam se še vedno splača,ker so hitrejši in ko vso ceno sešteješ tudi cenejši, sicer pa si mal cenike pogledi,v bistvu pa lahko tak ene kot druge dobr naviješ!:\

Tomi ::

Vsekakor AMD..
Samo poglej včerajšnje priporočene cene pod novicami in malo debate v prvih treh forumih..
metrodusa.blogspot.com

VASkO ::

kako drazje plate? saj so od 34 jurjev naprej, procesorji pa so ob istem taktu (TB-P3) cenejsi tudi do 40 jurjev.

Binji ::

Da ne bi niti pomislil na Intel!! AMD!!

OZZY ::

Amd in nič drugega. Kot prvo zaradi cene, kot drugo pa zaradi hitrosti. AMD ruls. Dobr pa je tud, da bi si kupil eno dobro plato zanj.

Huey P ::

Halo...??? Si ti spal zadnje čase???
Intel je bil vladar in nikoli nisi pomisli, da bi kupil kaj drugega, ampak zdaj pa so ga posrali... Kupi AMD DURONA al ATHLONA (T-bird) pa boš zadovoljen. Če pa misliš kupiti P3 ali Celeron pa si v dreku.

AMD AMD AMD AMD AMD
..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

Definitivno AMD! :\

TheHijacker ::

Sam sem bil veeeelik pristaš intela in tudi pomisliti nisem hotel na kaj drugega. Po pregledu vse možnih testov in cenikov sem tudi jaz prešaltal na AMD in sicer Tbird 900@1008... Mi ni žal, sam za plato sem dal mogoče malce preveč(KT7a RAID)... Kupi AMD!

jeti ::

Za razliko od ostalih bom jaz rekel: AMD!:P
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

3LeR. ::

To je tko k bi ne uprašu:

kaj hočeš dihat kisik al sarin

kaj hočeš laufat amd al intel

RETORIČNO VPRAŠANJE (BUREK!)



v vsakem primeru je boljši (OC, SPEED; CENA; ....)

mal je sam anoying k so plate mal zasoljene sam ti garantiram de ti ne bo žal če ga kupiš sam bod previden kje ga kupiš ker ene firme jih .. no koko bi se izrazu .. ne znajo montirat (megahit ,....)

tma sem ga jst kupu pa je bil vroč k prasica dokler nisam mal posegu v instalacijo hladilnika

Dalmatinc ::

Če maš BX plato nabavi INTEL (c2 677 -cca. 24.000) za igre je čist dobr. Drahač pa me razmišli in kupi AMD >:D

element ::

AMD! Boljši za OCjat, speed... Intel ga je res polomu, sploh, ker majo tok drage procesorje. Sam sem bil pristaš Intela, ampak zdaj sem se odločil za AMDja z velikansko močjo pranja že pri 40°c! :D:D8-)

SkIDiver ::

-3LeR: jst mislm sam sestavt. Men že ne bojo serviserji skup dajal, so namazan z vsem drekom8-O

Binji ::

Pametno. Jst itak ne maram celga compa kupovat. Mal zato ku cm vedet kaj in kako je notri malopa zato ker nonstop kaj sraufam tam okoli:D

Dalmatinc ::

PAMETNO8-O

divac ::

Takole je to. Odvisno zakaj ga boš rabil.

Za igre, Office, Winse, rolanje DivX-ov, MP3-jev itd. kupi AMD. Če pa rabiš zanesljivo računalo, ki ti ne bo zmrznilo po nekaj urnem mučenju s kodo in ti uničilo nekaj 1000 vrstic. Potem nabavi Intel. Prevajalniki pri raznih programskih jezikih so itak bolj optimizirani za Intel kot za AMD. Prav tako AMD zaostane pri aplikacijah za Linux in Dos.8-O



Pa brez zamere AMD-jevci, zadeva preizkušeno drži!

Dalmatinc ::

za igre kupi c2 če maš BX plato>:D

SkIDiver ::

Ja naj povem zakaj se odločam za nakup nove mašine. Mam P 166(ne se smejat), plato intel anchorage,usb,wt,512kb,430tx z zvočno OPL3-SA yamaha, 32mb ram, HDD 1,6 GB, S3 Trio V2 pci grafično. Mim grede kok to kosta ce prodam oz kok morm doplačat da kdo vzame.

AJA
AMD je res cenej in hitrej pa se plate so cenejše Abit je sam 42 jurcku:\

Binji ::

Kaj se cm smejat. Sm mel se en mesc nazaj Cyrixa 150@190:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD vs.INTEL P4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603353 (2342) Daliborg
»

AMD -- hvala za vse ribe in nasvidenje?

Oddelek: Novice / Procesorji
211922 (1922) Blue22
»

Kateri procesor ? AMD al INTEL ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716037 (5154) frenk
»

AMD vs Intel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1076387 (5000) Zheegec

Intel Vs. AMD (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615257 (4310) whatson

Več podobnih tem