» »

AMD vs.INTEL P4

AMD vs.INTEL P4

1
2
»

Anzeee ::

ma ja itaq... sam kaj k bo šele čez pou leta to pršlo...:\ zdle morm prvo disk dobit (maxtor 300gb 7200rpm 16mb).. da lahk use fajle dol iz tega diska dam da bo pc prpravlen za prestavitev k mami... pol pride umes še mobitel... po bo pa pc...:d komi čakam... sj bom še pisu ka točno bom nabavu pa to :D :D

BluPhenix ::

Se pravi smo imeli mi tukaj celo debato in ti razlagali nekako kaj in kako, za nakup ki bo prišel na vrsto v čez predvidoma pol leta? Veš kaj se lahko v pol leta (ali več) še spremeni. Kaj ko bi to spraševal takrat ko rabiš, ne pa vsakič ko razmišljaš kaj bi kupil? Zato naj bodo dovolj že narejene teme, kaj misliš?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Fizikalko ::

:( Mene je tudi šokiralo. :(

Anzeee ::

js sm prašu k nikjer drugje nism zaslediu teme o primerjavi intela in AMD-ja... nabavu bom točn to kar je napisan, mogoče pa kako nadgradnjo tega... premislu si pa ne bom... ni pa nujno da bom točno čez pou leta to nabavu... pač ko bom res nuno rabu... pa useen hvala za odgovore:))

Tejc ::

Da se jest neki dodam. Primerljiva sta ta dva izdelka glede na performance (enako hitra):
- INTEL Pentium D 840 3.2/800 2MB BOX LGA - 168.240 sit
- ATHLON 64 X2 3800+/1MB BOX S939 - 96.480 sit

Mislim da to pove vse, pa lep pozdrav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tejc ()

flipflop ::

Zanimivo, ker si napisal da boš kupil v bližnji prihodnosti, to je max 14dni za moje pojme. Do takrat ko boš ti kupoval se bo marsikaj spremenilo, bo spet treba ponovno vso debato na novo udarit.

Daliborg ::

Malce drugacna "strojna" primerjava :B
AMD vs intel p4....hmmm....
vzam sekundno lepilo in ga namesto termalne paste nanesi.(dont ask)
pocakas par sekund da se hladilna rebra lepo gor nalepjo, potem pa vzam vse skup v roke
(proc naliman na rebra)
zdj pa uzam izvijac v roke pa kladu pa odbij processor dol.
Izzid:
-za amd neznano
-intel p4 2.4 (testirano) se vedno deluje @ 2.8 (34° idle) z pomankljivostjo bakra :D (dont ask)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

BluPhenix ::

Kateri athlon, tisti s heatspreaderjem ali brez? Pa intel, kateri?

Sicer pa >:D zelo merodajen test>:D
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

flipflop ::

Vsekakor, jaz sem se zaradi tega odločil da bom kupil Intel, ker redno lepim proc s sekundnim lepilom in ga nato narazen trgam.:(

Tejc ::

Daliborg. Ok razumem če bi kakšna bjonda skup sestavljala računalnik bi še razumel tale tvoj test, drugače pa mislim da je brez poante. Pa brez zamere.

Daliborg ::

:B
..no ko se bo se komu z AMD-jem to zgodl bo meu pa ta test poanto, prej pa mogoce res ne :)

(sekundo lepilo kot primerjava) v bistvu je imel premal paste pa se je lepo vakumsko nekak zapeku gor.
Se opravicujem ce je prevec off topic. Pa Tejc nc zamere ni :)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU mate in utemeljite zakaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23923324 (15104) 54j0
»

Dual Core AMD/Intel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Strojna oprema
107589207 (24515) Isotropic
»

kaj kupiti pentium ali AMD??

Oddelek: Kaj kupiti
482854 (1731) Volta
»

Dualcore DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575111 (4289) ricola78
»

Slabosti in prednosti AMD 64 in Pentium-a 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
804771 (3698) tiborrr

Več podobnih tem