» »

Vaje za moč

Vaje za moč

Unknown_001 ::

Po dveh mesecih fitnessa sem pogruntal da mi je vse skupaj totalno brezveze. Namreč, sej je fajn, maš 1000 in 1 pripomoček za vadbo, pa še in še bi lahko našteval, sam tu nastanejo problemi. Vaje so za moje pojme preveč izolirane in v mojem primeru se je že dogajalo, da sem si nabil biceps, pa rame niso večjega napora več držale. Ok, gremo rame popravit. Potem pogruntam, da me hrbet izdaja, in spet super gremo hrbet trenirat, pa bench press in ugotovim, da me spet neki XY stvar jebe in sem tako dobil le cel kup moči ki ni dobro razporejena in va RL situacijah ne pomaga toliko kolikor bi lahko. V kratkem si nameravam umisliti Bolgarsko vrečo (homemade varianta) a ne bo dost. Rad bi kakšen pameten nasvet za dobre vaje, po možnosti take, ki jih v vojski prakticirajo ki dobro obremenijo mišice in so namenjene izključno pridobivanju na moči. Velike salame od rok ki samo "dobro izgledajo" me ne zanimajo več zato se bi raje posvetil izključno RAW power-ju. Če kdo pozna kako res dobro vajo, naj jo prosim napiše. In pa rad bi zvedel kakšna je logika ponovitev in setov ko se dela izključno za moč.

Hvala in Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Ps. zaželjene so tudi vaje za noge, ki sem jih malo zanemaril, ampak ker sem smučar niso bogvekakšen problem zaenkrat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Freaxx ::

-Bench
-Bent over row
-Overhead press
-Pullup
-Squat
-Deadlift

Kaj še čakaš? lotiš se v programu 5x5 (Z težo s katero lahko narediš 5 ponovitev in narediš 5 serij)
Dan 1 Bench, Bent over row, deadlift.
Dan 2 Overhead press, pullup, squat.
Najprej s štango, potem vsak set dodaš 10 kg in ko prideš do svoje 5x5 teže nardiš 5 serij. Simpl as that.
Ne komplicerat po nepotrebnem, in to so samo koristne vaje za vsak dan.
lp.

Sriple Tix ::

Res, da se v teme o fitnessu in podobnem ne mešam rad, ampak če sem prav razumel, si v dveh mesecih nabil biceps do te mere, da ramena ne zdržijo več teže, ki jo premikaš z rokami za trening bicepsa in tudi na splošno si dobil toliko moči, da čutiš, kako ni dobro razporejena po telesu?
Če sem narobe razumel (in najbrž sem), vprašanje mirno prezri.

Unknown_001 ::

Sriple Tix je izjavil:

Res, da se v teme o fitnessu in podobnem ne mešam rad, ampak če sem prav razumel, si v dveh mesecih nabil biceps do te mere, da ramena ne zdržijo več teže, ki jo premikaš z rokami za trening bicepsa in tudi na splošno si dobil toliko moči, da čutiš, kako ni dobro razporejena po telesu?
Če sem narobe razumel (in najbrž sem), vprašanje mirno prezri.


Točno tako. Isto se mi dogaja pri sklecah, kjer se triceps in prsa sploh ne morejo namatrat dobr, ker prej hrbet odneha recimo. Zato sem prišel na idejo da je najbolje izvajati vaje, kjer hkrati deluje več mišičnih skupin hkrati ki se enakomerno razvijejo.

Freaxx je izjavil:

-Bench
-Bent over row
-Overhead press
-Pullup
-Squat
-Deadlift

Kaj še čakaš? lotiš se v programu 5x5 (Z težo s katero lahko narediš 5 ponovitev in narediš 5 serij)
Dan 1 Bench, Bent over row, deadlift.
Dan 2 Overhead press, pullup, squat.
Najprej s štango, potem vsak set dodaš 10 kg in ko prideš do svoje 5x5 teže nardiš 5 serij. Simpl as that.
Ne komplicerat po nepotrebnem, in to so samo koristne vaje za vsak dan.
lp.


Ok, sam jst mam samo ročke doma, tak da večina naštetih vaj bo treba iomprovizirat, za štango pa ne vem kam bi jo dal oz. kaj kupit.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

_IKE_ ::

Unknown_001 je izjavil:



Ok, sam jst mam samo ročke doma, tak da večina naštetih vaj bo treba iomprovizirat, za štango pa ne vem kam bi jo dal oz. kaj kupit.



Če gre za ročke na pri katerih lahko menjavaš/dodajaš uteži potem lahko vse zgoraj opisane vaje delaš tudi samo z ročkami....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Unknown_001 ::

Kul :)

Se bom kar lotil :D drgač pa če kdo še kaj podobnaega pozna bi kr prosu da napiše.

Še enkrat hvala.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

fantasycamp ::

če maš odzun vsaj par štang!



Freaxx ::

fantasycamp je izjavil:

če maš odzun vsaj par štang!



Res je, vse vaje z telesno težo so super. Večina osebnih trenerjev (mislim na tiste, ki so kaj vredni, ne naučeni iz knjige), bi začetniku najprej svetovala vaje z lastno telesno težo. Zato ker s temi vajami pridobiš moč, ravnotežje, atletskost, ki je potrebna za nadaljni bolj specifičen trening. Če so ti sklece premalo, si probal kakšno drugačno variacijo? Roke bolj narazen, bolj skup, privzdignjene noge. Lahko poskusiš tudi sklece iz stoje etc.

Z ročkami se tudi da izvajat veliko vaj, toda brutalna moč bo prej prišla od dolge štange, s katero lahko delaš večje obremenitve. Za začetek pa ti svetujem iz lastnih izkušenj, da delaj na mobilnosti vseh sklepov in nauči se pravilno izvajanje vaje.

fantasycamp ::

Freaxx je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

če maš odzun vsaj par štang!



Res je, vse vaje z telesno težo so super. Večina osebnih trenerjev (mislim na tiste, ki so kaj vredni, ne naučeni iz knjige), bi začetniku najprej svetovala vaje z lastno telesno težo. Zato ker s temi vajami pridobiš moč, ravnotežje, atletskost, ki je potrebna za nadaljni bolj specifičen trening. Če so ti sklece premalo, si probal kakšno drugačno variacijo? Roke bolj narazen, bolj skup, privzdignjene noge. Lahko poskusiš tudi sklece iz stoje etc.

Z ročkami se tudi da izvajat veliko vaj, toda brutalna moč bo prej prišla od dolge štange, s katero lahko delaš večje obremenitve. Za začetek pa ti svetujem iz lastnih izkušenj, da delaj na mobilnosti vseh sklepov in nauči se pravilno izvajanje vaje.


ja samo poglej te k leta delajo street workout ti oni delujejo samo atletsko grajeni ali delujejo tud mal več ? ;)

Tilen ::

Zraven še mal praškov pojejo, pa je.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Unknown_001 ::

Ja, res si bom mogu štango umislit, ker tile rezultati me pa kr srbijo, sam ne bi rad bil neka orng omara (piške ne marajo nekih zverin :D)Sklece sem probal že v vseh možnih kombinacijah in jih redno še vedno izvajam, sam je bolj premalo ker mam občutek kot da sem se s tem komaj dobro ogrel. Drgač pa glede bolgarske vreče me zanima kolk je to efektivno. Kolikor sem gledal treninge mora to bit kar orng zadeva, in če bi dost cajta s tistim žaklom okol mahal bi ob priliki ko bi blo treba kj delat pomagat to vse samo letelo po luft :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

fantasycamp ::

Tilen je izjavil:

Zraven še mal praškov pojejo, pa je.



ti mal trolaš ane, Hannibal dela to že 17 let in se je opravičil na videu da pač ne je glih zdravo hrano ampak junk food, model je ulci odrastu...kaj pričakuješ da ve vse o nutristiki?

Ljudje ki niste nikol več kot svinčnika dvignl vidite mišico in takoj so steroidi in praški, nebi pa sami eno leto vsaj probal telovadit da vidite kolik se da z hrano...

Unknown_001 je izjavil:

Ja, res si bom mogu štango umislit, ker tile rezultati me pa kr srbijo, sam ne bi rad bil neka orng omara (piške ne marajo nekih zverin :D)Sklece sem probal že v vseh možnih kombinacijah in jih redno še vedno izvajam, sam je bolj premalo ker mam občutek kot da sem se s tem komaj dobro ogrel. Drgač pa glede bolgarske vreče me zanima kolk je to efektivno. Kolikor sem gledal treninge mora to bit kar orng zadeva, in če bi dost cajta s tistim žaklom okol mahal bi ob priliki ko bi blo treba kj delat pomagat to vse samo letelo po luft :D


če boš preveč razmišlju ne boš nč naredi jest delam vsak dan 100 sklec pa 200 dipov pa to je zdej komaj uvajanje ker pač nikol nisem!

Bom z meseci še dodajal ker pač nisem še tok lahek..

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

@fantasycamp
Ok, bom upošteval mnenje :D

Zdj pa glede žakla8-)
http://homemadegymequipment.com/bulgari...
Kak to v DIY verziji zgleda

In tako zgleda "original"
http://www.olimpus-shop.si/index.php?ro...

Oboje je isto za vadt, sam kar je razlika v ceni (za kar 100EUR) in pa Homemade ne zgleda tako lepo fensi.

Ka pravte, a bi to blo za kj :D ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

fantasycamp ::

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/f...

to je boljš! če znaš doma par lukenj zvrtat!

Freaxx ::

fantasycamp je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zraven še mal praškov pojejo, pa je.



ti mal trolaš ane, Hannibal dela to že 17 let in se je opravičil na videu da pač ne je glih zdravo hrano ampak junk food, model je ulci odrastu...kaj pričakuješ da ve vse o nutristiki?

Ljudje ki niste nikol več kot svinčnika dvignl vidite mišico in takoj so steroidi in praški, nebi pa sami eno leto vsaj probal telovadit da vidite kolik se da z hrano...


fantasycamp, why you acting all buthurt? Beljakovniski praški so efektivni če si nemorš dost beljakovin prvoščit. Sm poskusil enega čokoladnega, pa mi je isto kot bi čokoladno mleko pil, neokusno in nepotrebno, vsaj dokler ne tekmuješ. Mlečna industrija pač dobro proda, kar ostane od predelave :))

fantasycamp ::

Freaxx je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zraven še mal praškov pojejo, pa je.



ti mal trolaš ane, Hannibal dela to že 17 let in se je opravičil na videu da pač ne je glih zdravo hrano ampak junk food, model je ulci odrastu...kaj pričakuješ da ve vse o nutristiki?

Ljudje ki niste nikol več kot svinčnika dvignl vidite mišico in takoj so steroidi in praški, nebi pa sami eno leto vsaj probal telovadit da vidite kolik se da z hrano...


fantasycamp, why you acting all buthurt? Beljakovniski praški so efektivni če si nemorš dost beljakovin prvoščit. Sm poskusil enega čokoladnega, pa mi je isto kot bi čokoladno mleko pil, neokusno in nepotrebno, vsaj dokler ne tekmuješ. Mlečna industrija pač dobro proda, kar ostane od predelave :))


model nč ne veš o men, jest ga tud uporabljam pa ne zato ker deluje ampak ker ne dobim zraven nepotrebnih OH in maščob, kar sem hotel povedat je da je hrana dovolj, ne rabiš injekcije!

Sem enako dobro treniral tud brez, samo kdaj se ti res ne da tok kuhat in tukaj pridejo super v uporabo!

Matija82 ::

Freaxx je kar povedal četudi menim, da je trikrat na teden bolje kot vsak dan.

Bodi pa res pozoren na izvedbo vaj z utežmi. Pravilna forma je osnova napredka in vadbe brez poškodb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

fantasycamp ::

Res dobro pove za začetnike!

boha ::

vaje z lastno težo, to je vse kul, sam je treba tud noge delat. teli modeli majo vsi po vrsti dolge hlače, najbrž z razlogom. to da se osredotoča samo na zgornji del trupa, nog se pa ne dela, to je zame brezvezno pozerstvo. če se motim, potem vzamem nazaj, drugače pa ja... brezveze.

da dobro zgledaš in si močan, delaj to kar ti je že Freaxx napisal. To so vaje, ki vključujejo čim več mišic. Pa pejt nazaj na fitnes, druge ni.

zadevo lahko kasneje nadgradiš še s power clean-i (oz. kar s clean & jerk-i, pa tudi snatch-i). zakon vaje.

Free Bird ::

Trenutno je za mano (žal) kar nekaj mesecev poležavanja, kar je seveda prineslo dodatne kilograme. Sem nekako brez kondicije in moči.

Mogoče kak nasvet s čim naj začnem, da se spravim v formo? Kak začetniški tip vaj itd.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

alexa-lol ::

Prva 2 tedna pojdi samo 2-3 na teden na kakšen hrib.. potem se javi ponovno tu.

V 1 tednu se ne da naresti nič, se pa ob zmerni aktivnosti pozna v roku 2 mesecev.

Unknown_001 ::

Free Bird je izjavil:

Trenutno je za mano (žal) kar nekaj mesecev poležavanja, kar je seveda prineslo dodatne kilograme. Sem nekako brez kondicije in moči.

Mogoče kak nasvet s čim naj začnem, da se spravim v formo? Kak začetniški tip vaj itd.?


Jutranja rutina sklec bo kar kul.

Malo kolsarjenja, za kondicijo, če se ti da rahel tek vsak dan, kjer malo stopnjuješ intenzivnost.

malo razgibavanja zjutraj, da boš malo bolj fleksibilen, ne pa cel tog ko klada.

V glavnem dokaj lušne zadeve za delat, ki se ti ne morejo zamerit.
Trebušnjake pa pust, ker glih en kurac pomagajo, če lahko po kmečko povem.

ps. kosilnico lahko brez pogona rineš po zelenici, da bojo noge malo šponale :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Free Bird ::

No, saj tak kripelj tudi nisem, kot se vam je mogoče zazdelo. :)

Recimo, zadnjič sem se prvič letos spravil na kolo, pa sem bil po 50 km kar precej zmozgan. :)
Predvsem pa bolj take aktivnosti, kjer z nogo ne udarjaš ob tla pretirano. Imam tudi malo zdravstvanih problemov. :|

Unknown_001 ::

Free Bird je izjavil:

No, saj tak kripelj tudi nisem, kot se vam je mogoče zazdelo. :)

Recimo, zadnjič sem se prvič letos spravil na kolo, pa sem bil po 50 km kar precej zmozgan. :)
Predvsem pa bolj take aktivnosti, kjer z nogo ne udarjaš ob tla pretirano. Imam tudi malo zdravstvanih problemov. :|


Ja pol pa malo daljše kolesarske ture delaj dnevno, pa bo :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Aquinas ::

Za moč je bodyweight fitnes odličen, vendar noge zaostajajo. Freaxx ti je napisal dober začetniški program. Štango bo treba kupit, ali pa mesečno za fitnes.

Lahko pa kombiniraš BW fitnes in bolgarsko vrečo za noge.

Unknown_001 ::

Aquinas je izjavil:

Za moč je bodyweight fitnes odličen, vendar noge zaostajajo. Freaxx ti je napisal dober začetniški program. Štango bo treba kupit, ali pa mesečno za fitnes.

Lahko pa kombiniraš BW fitnes in bolgarsko vrečo za noge.


Če zame govoriš, se teh metod že poslužujem :D (tema že nekaj časa stara)

Freaxx ov program pa je res TOP šit.
Pa še une taprave DIPSE sem dodal. (Ne, to niso tisti pussy bench dipsi)

Štango pa jst zdj nadomeščam z nadstreškom :D ki me ravno prav drži.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kitajc ::

Sam imam podoben problem. Čez zimo bi rad nabral nekaj moči. Mišična masa me niti ne zanima, ker bi rad ohranil približno tako težo (75kg, 178cm) kot jo imam (kolena itd). Lastim si dve ročki in 14kg uteži (1,25 in 0,5kg) ter drog za dviganje. Doma si bom izdelal klop, ki jo očitno rabim. Namen sem imel kupiti tudi palico in nekaj uteži (2x5kg npr). Za začetek je verjetno teh 14kg dovolj, da se navadim.

Verjetno bom kupil tole. Bi kje dobil ceneje?
palica
uteži


Izvajal pa bom spodnje vaje 2x tedensko. So v teh vajah zajete mišice celega telesa ali bi moral še kaj dodati?

Freaxx je izjavil:

-Bench
-Bent over row
-Overhead press
-Pullup
-Squat
-Deadlift
lp.


Občasno sem do sedaj že izvajal vaje z lastno težo, ampak nisem kaj dosti pridobil na moči.

Hajznberg ::

jst ti lahko prodam klop, za 50eur je kar solidna klopca tam do 100kg benča bi lahko delal

pa še isto težo/ višino mam kot ti tako da lahko kakšen sparing udarva ko prideš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hajznberg ()

medus ::

kupi si tole in sledi programu kot je napisano - http://www.amazon.co.uk/Starting-Streng...

kitajc ::

Koliko uteži naj kupim za začetek 2x2,5kg, 2x5kg, 4x2,5kg? Ali naj si kar takoj kupim palico? Prav draga sicer ni, a 30€ za nekaj, kar bi lahko počel tudi z ročkami mi je preveč.

Za primerjavo lahko povem, da če obesim vse uteži na ročko (kolikor jih gre - približno 12kg z ročko), lahko dvignem ročko 1-2x (vaja za biceps).

@Hajznberg

Nalepi sliko klopce, če jo res prodajaš!

mgermo ::

Kitajc, boljš je da greš v fitnes, ker z neko bogo klopco in 20kg uteži ne bo nekega napredka.

Unknown_001 ::

2x 2.5kg ; 2x 5kg ; 4x 10kg ; 2x 20

Nekako najbolje, glede na to da boš postopno obremenitev večal. recimo greš na vsaki strani 10, 12.5, 15, 17.5, 20, ...po zaporedju an=10+n(2.5)

mgermo je izjavil:

Kitajc, boljš je da greš v fitnes, ker z neko bogo klopco in 20kg uteži ne bo nekega napredka.


Na dolgi rok je ceneje kupiti uteži.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kitajc ::

Unknown_001 je izjavil:

mgermo je izjavil:

Kitajc, boljš je da greš v fitnes, ker z neko bogo klopco in 20kg uteži ne bo nekega napredka.


Na dolgi rok je ceneje kupiti uteži.


Fitnes za 3 mesece me takoj stane 100€. S tem denarjem bi si lahko kupil kar nekaj uteži in palico, poleg tega pa imam v kleti idealen prostor.
Če bi bila moja plača nekaj tisočakov, bi imel letno karto še za kaj drugega kot pa le za fitnes. Ampak ni! ;)

Zakaj se doma ne bi dalo pridobiti toliko moči kot v fitnesu oz. koliko težje naj bi to bilo?

Unknown_001 ::

kitajc je izjavil:



Zakaj se doma ne bi dalo pridobiti toliko moči kot v fitnesu oz. koliko težje naj bi to bilo?


Tega nihče ne pravi. Lahko greš pa še fizički radnik varianto. Kup pet žaklov cementa pa jih nosi gor pa dol po štengah. Pa 5 kubikov peska pa z lopato prešaflaj ene parkrat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Matija82 ::

Unknown_001 je izjavil:

kitajc je izjavil:



Zakaj se doma ne bi dalo pridobiti toliko moči kot v fitnesu oz. koliko težje naj bi to bilo?


Tega nihče ne pravi. Lahko greš pa še fizički radnik varianto. Kup pet žaklov cementa pa jih nosi gor pa dol po štengah. Pa 5 kubikov peska pa z lopato prešaflaj ene parkrat.


Trening za moč ni enako fizičnemu delu, niti le-ta nima pol toliko potenciala za pridobivanje moči plus možnost poškodb je veliko večja (konkretno za prenašanje cementa).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

Ciklamen ::

Ah ne ne, kramp pa lopata sta edini sprejemljivi orodji za vse. Fitnes je za pičkice, ki se gledajo pred ogledalom.

Če hočeš delati doma, potem veliko sreče, saj jaz zase vem, da če ne bi imel kolega, h kateremu hodimo telovadit, ne bi mrdnil niti s prstom na nogi. In ja, če si zaposlen pa če ti denar ostane čez mesec, potem vsekakor svetujem nekega strokovnjaka, da ti pove kako pravilno delati vaje, koliko krat kaj na teden, itd. Večina folka se spravi v fitnes, pa potem preživi 3/4 tedna na rokah in joških, potem pa hrbta ne delajo dosti pa nog ne, potem se pa napredek ustavi pa če povečujejo obremenitev jih vse drugo špana itd, da ne omenjam kak grdo zgleda nabit zgornji del pa piščančje tačke :)

Če pa se že odločiš, da boš doma delal, pa si nabavi tudi neke 5, 10, 20kg uteži, že za kakšne vaje kot so dead lift, squati, thrusterji, veslanje, itd. :)
- End of the Post ->

kitajc ::

kitajc je izjavil:

Izvajal pa bom spodnje vaje 2x tedensko. So v teh vajah zajete mišice celega telesa ali bi moral še kaj dodati?

Freaxx je izjavil:

-Bench
-Bent over row
-Overhead press
-Pullup
-Squat
-Deadlift


Občasno sem do sedaj že izvajal vaje z lastno težo, ampak nisem kaj dosti pridobil na moči.

Heisenberg ::

Jaz vsakemu začetniku priporočam tole: http://bodylastics.com/
https://www.youtube.com/results?search_...
Sam jih uporabljam že od leta 2006 in so ZAKON! Jih ne zamenjam za nič!
Tudi profiji jih uporabljajo, ker dejansko ni meje. Lahko kvihtaš samo nekaj kilc ali pa 100kg in več!
Variacij vaj je toliko kolikor imaš domišljije.


:)

Zgodovina sprememb…

FTad ::

Ciklamen je izjavil:

Ah ne ne, kramp pa lopata sta edini sprejemljivi orodji za vse. Fitnes je za pičkice, ki se gledajo pred ogledalom.

Če hočeš delati doma, potem veliko sreče, saj jaz zase vem, da če ne bi imel kolega, h kateremu hodimo telovadit, ne bi mrdnil niti s prstom na nogi. In ja, če si zaposlen pa če ti denar ostane čez mesec, potem vsekakor svetujem nekega strokovnjaka, da ti pove kako pravilno delati vaje, koliko krat kaj na teden, itd. Večina folka se spravi v fitnes, pa potem preživi 3/4 tedna na rokah in joških, potem pa hrbta ne delajo dosti pa nog ne, potem se pa napredek ustavi pa če povečujejo obremenitev jih vse drugo špana itd, da ne omenjam kak grdo zgleda nabit zgornji del pa piščančje tačke :)

Če pa se že odločiš, da boš doma delal, pa si nabavi tudi neke 5, 10, 20kg uteži, že za kakšne vaje kot so dead lift, squati, thrusterji, veslanje, itd. :)


Se popolnoma strinjam z napisanim. Enostavno je potrebno razkirat nekaj $$, da ti nekdo pokaze pravilno izvajanje vaj in sestavi ustrezen jedilnik.

kitajc je izjavil:

kitajc je izjavil:

Izvajal pa bom spodnje vaje 2x tedensko. So v teh vajah zajete mišice celega telesa ali bi moral še kaj dodati?

Freaxx je izjavil:

-Bench
-Bent over row
-Overhead press
-Pullup
-Squat
-Deadlift


Občasno sem do sedaj že izvajal vaje z lastno težo, ampak nisem kaj dosti pridobil na moči.


Ja seveda ni rezultatov, ce pa si to delal obcasno in si upam trditi da z nepravilno tehniko. Verjetno tudi nisi imel ustreznega jedilnika, ki bi pripomogel k napredku...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637997 (6393) IL_DIAVOLO
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527126 (5841) cordoba
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013682 (10766) Unknown_001
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921259 (18239) BlueBerry

Več podobnih tem