» »

LPP medkrajevni in Urbana

LPP medkrajevni in Urbana

Jerry000 ::

Zanima me, ali lahko uporabljaš Urbano kartico na LPP avtobusih na medkrajevnih relacijah? Recimo LJ - Vrhnika. Ali je Urbana samo za mestni (LJ)?

MTm2H37rqt7B ::

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Aha ok. Torej če prav razumem, zelena Urbana deluje enako kot Rumena, s tem da je vezana na ime in ni prenosljiva. Uporablja se pa na enakih področjih in polniš (dobroimetje) jo tudi lahko poljubno.

MonoPattern ::

Moraš izbrat število con, ko plačaš. Pa stane več denarja, se pa da plačati z rumeno.

starfotr ::

Medkrajevni, kot na primer na Vrhniko nima con. Šoferju moraš povedat, kam greš, on vnese začetno in končno destinacijo, ti prisloniš urbano, na kateri moraš imeti denar in to je to. Isto, kot, da bi plačal z gotovino, samo, da ni opravka z gotovino v busu, pač pa je na urbanomatu ali na prodajnem mestu.

Če imaš pa mesečno, pa samo prisloniš in se pelješ. Kot, da bi se peljal v mestnem busu.

Jerry000 ::

starfotr je izjavil:

Medkrajevni, kot na primer na Vrhniko nima con. Šoferju moraš povedat, kam greš, on vnese začetno in končno destinacijo, ti prisloniš urbano, na kateri moraš imeti denar in to je to. Isto, kot, da bi plačal z gotovino, samo, da ni opravka z gotovino v busu, pač pa je na urbanomatu ali na prodajnem mestu.

Če imaš pa mesečno, pa samo prisloniš in se pelješ. Kot, da bi se peljal v mestnem busu.

Torej z rumeno Urbano lahko plačam medkrajevni bus? Sprašujem ker sem že velikokrat vprašal šoferja če je možno z Urbano plačat pa so rekli da ne (res je bilo to že kako leto ali dve nazaj).

[D]emon ::

Na Vrhniko ne vozijo samo LPP-jevi busi. Na LPP lahko placas z Urbano, na preostalih pac ne.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Ah ok, mogoče sem pa ravno na te naletel ko sem spraševal. Hvala!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urbana (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29852295 (1177) Lonsarg
»

App za Urbano kartico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
435592 (1558) LeQuack
»

branje stanja urbane ?

Oddelek: Programska oprema
264992 (3962) [D]emon
»

lpp redarji, kontrola urbanih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9320965 (15988) Šimpanz
»

Uporabna vrednost urbane (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24350049 (46896) Ziga Dolhar

Več podobnih tem