» »

Klic iz nedostopne številke

Klic iz nedostopne številke

Miptrip ::

Pozdravljeni,

imam sledečo težavo nekdo me, kar naprej kliče iz 02 292 77 88, ampak vsakič ko se poskusim javit prekine takoj. Isto se zgodi če nazaj pokličem, telefon takoj prekine pa sem poskusil z več telefoni. Glede na google je lastnik maribor rav si (Dijaški dom Drava Maribor). Kaj je tukaj težava?

Kaboom ::

Blokiraj številko na svojem telefonu in mirno spat dalje.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

harvey ::

Lahko da imajo v stiku telefon ;-), ali pa kakšen preskok številk pri T-2, kjer se nahaja omenjena številka.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

matobeli ::

Poklič na informacije v ta Dijaški dom in jim povej kje je težava, pa naj se njihova tehnična služba s tem ukvarja.

hator ::

Mene je danes tudi nekdo klical iz te številke (02 292 77 88). Ko kličeš na nazaj, takoj prekine. ;(

neutronium ::

Mene ta cifra kar naprej kliče. Ko pokličeš nazaj na to številko 02 292 77 88 se klic s piskom prekine in ti odtrga denar z računa. Sem ugotovil, ker imam predplačniško kartico in takojšen vpogled v stanje. Dvakrat sem poklical preden sem posumil in preveril, da ti zaračunajo klic. Smrdi po goljufiji kjer je vpleten T2, ki je odgovoren, da je ta številka operativna. Kam to prijavit? ;((

Gagatronix ::

Zakaj sploh klicete nazaj? Ce te kdo res rab te bo ze nazaj poklicu.

modelno1 ::

Take stvari se prijavi AKOSu.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

AapocalypseE ::

Mene tudi občasno kliče ta številka.

Danes me je spet, ampak, da je bila zadaj 89 namesto 88.

Me zanima kdo ali kaj je to...

Zgodovina sprememb…

rgv45vg4t335 ::

To je pošta Slovenije, kličejo vas, da bi vas obvestili o prispeli pošiljki.

Butli :)
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

BCSman ::

Klicalo iz 022927786.
Imam obcutek, da te stevilke pripadajo NoviKBM oz njihovemu kontaktnemu centru.

smacker ::

Občutek te ne vara.

shadeX ::

Isti klic je danes dobila partnerka, na nepoznane številke se sicer ne oglaša. Potem Googlam in vidim da je to verjetno res NKBM, ker so jo pa že pred časom klicali za spremembe nekih paketov in drugih dodatnih storitev.

Tole je izjemno vsiljivo in ji te marketinške fore že najedajo živce. Številka gre na blok, ker očitno se ne mislijo ustavit spamat. Mislm dafuq, dajte že začet uporabljat Facebook ali pa Google za oglaševanje, ker iz letala se vidi da tole ne dela več in na dolgi rok dela samo škodo podjetju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MIHAc27 ::

Jaz imam enostavno pravilo (za privat in službeno), da neznanih številk ne kličem nazaj. Če me kdo rabi bo že ponovno klical. Pošlje lahko sms. Če ve email pa pač email.

;-) ::

Tole je nova kbm ampak klicejo tudi za kako pomembnejso stvar je pa res debilnobda nemores poklicat nazaj niti ne ves kdo klice

APPluk ::

Mene so zdaj ze ene 4x v roku enega meseca klicali iz 02 229 3120, verjetno gre tudi za NovoKBM, pa vedno kličajo ob najmanj primernem času.
Je imal kdo podoben klic in je bil od NKMB, da jim napišem mail, da naj mi povejo zakaj me potrebujejo (da nebojo več klicali) al je kaj drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: APPluk ()

Furbo ::

Ti bodo že povedali, ko boš šel prvič na banko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Mah to kličejo pa preverjajo če si res naročil za 21.9eur robe od enega random kitajca. Mene so skoz klical ko sem mel še predplačniško Viso pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

c3p0 ::

Novi lastniki NKBM so zgleda globoko v ameriškem marketing modelu, beri: teženje po telefonu s 1000 brezveznimi produkti. Kdo bo vlagal v njihove debilne sklade? Vložiš v kripto in narediš več v enem dnevu, kot tam v 10 letih :)

__Devil__ ::

APPluk je izjavil:

Mene so zdaj ze ene 4x v roku enega meseca klicali iz 02 229 3120, verjetno gre tudi za NovoKBM, pa vedno kličajo ob najmanj primernem času.
Je imal kdo podoben klic in je bil od NKMB, da jim napišem mail, da naj mi povejo zakaj me potrebujejo (da nebojo več klicali) al je kaj drugega?



Oživljam staro temo.

Tudi mene kliče ta številka pogosto, še vedno, 2 leti kasneje. Večkrat sem jim že povedal, da mene zanima ta paket za 5€ na mesec, ker se mi ne splača, ali pač? Junija sem dobil izračun vseh stroškov vodenja računa in članarine za Visa MasterCard, par nakazilo 80€ letnih stroškov za vodenje.

Vsak mesec ne kliče ta številka najmanj 1x, zdaj že vsak teden. Nisem se oglasil, ampak sem prepričan, da je spet za ta 5€ paket ponudba :). Zdaj ali vzamem paket, ali pa res blokiran številko :D

V-i-p ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz imam enostavno pravilo (za privat in službeno), da neznanih številk ne kličem nazaj. Če me kdo rabi bo že ponovno klical. Pošlje lahko sms. Če ve email pa pač email.

Tole ja in nič drugega.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
576481810 (5733) GupeM
»

Indijski telefonski prevaranti kličejo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14940817 (936) MIHAc27
»

Klic iz združenega kraljestva, ali gre za lopovščino in kriminal

Oddelek: Pomoč in nasveti
414717 (3598) xseki
»

Je dobil kdo ta klic?

Oddelek: Loža
387388 (4069) lolipop2
»

Je že kdo prejel tak telefonski klic?

Oddelek: Mobilne tehnologije
3613561 (11026) dottor

Več podobnih tem