» »

Je dobil kdo ta klic?

Je dobil kdo ta klic?

Jerry000 ::

Dobil klic s številke +41-44-888-9999, na telefonu mi kaže lokacijo Zurich, naglas je bil indijski. Spraševal je o nekem investingu, kar sem odklonil in takoj prekinil. Oglasil sem se ker sem tudi pričakoval nek klic iz tujine in sem mislil da je to to...pa ni bilo :D. Zanima me če je kdo od vas tudi dobil ta klic in se javil? Scary je da je vedel moje celotno ime in priimek. Vendat na tem postu vidim da je kar nekaj jih dobilo klic. Upam samo da ni kaj narobe ker sem se oglasil.

https://whocallsme.com/Phone-Number.asp...

sandmat ::

sem dobil, sem rekel, da nimam denarja, je bilo hitro konec :D

XLapse ::

02 292 77 85 , kliče koga ta cifra? kaj je ta scam k se javim in vse tiho ? Sm blokiral, pa še kliče naprej. Cifro sm zasledil na tem forumu že in izvir je isti nek dijaški nevem kaj.

@OP = ne iz tam ne, dobil sem pa že iz ZDA klice k uno wtf is this? Sm pogooglal pa je nek religijski kult muslimanski, ne me hecat kje so mene najdli.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: XLapse ()

shadeX ::

Večkrat. Nikoli se nisem oglasil.

Zakaj se sploh oglašate na neke shady tuje številke? Bi pa vseeno rad vedel, komu leaka imenik številk.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Zakaj se sploh oglašate na neke shady tuje številke? Bi pa vseeno rad vedel, komu leaka imenik številk.

Sem napisal zakaj, drugače se jaz tudi ne, ta pa mi je leaknila skozi :)

butch3r ::

večina call centrov je danes v indiji, mogoče zato indijc???

btw, so pa tudi mene že klicali iz +35220301312 - neka lux cifra in isto lapajo neki od investicij, pa če sem kdaj kej trejdal pa to... uglavn pichka ni in ni hotela odnehat, pa sem jo potem prosil, naj me pokliče "in my bussines hours" in potem se itak nisem več javil :)

sumim da so cifro dobl s kakšne crypto pizzzdarije... Je bil pa tak težek naglas (pomoje indijski), da nisem razumel za kero zadevo me gnjavijo :)

kixs ::

Meni je enkrat zvonilo in pise lokacija Litva. Ura nekaj do polnoci. Se ne javim, grem googlat stevilko in dejansko stevilka od nekega zobozdravstvenega centra v Litvi. Niso vec klicali, js pa tudi nisem nazaj. Seveda je lahko tudi fake stevilka.

XLapse ::

XLapse je izjavil:

02 292 77 85 ,

večkrat me klicari iz kopra uradna oseba, sicer ne več odkar sm vse oddal potrebno.

Je možno da je ta cifra kaj povezana? ker kot sm guglal je nikjer ne najde razen nek dijaški nevem kaj k je itak isti scam kot je en že napisal na slo tech. (podobna cifra)

c3p0 ::

Boiler Room

deleted ::

Tudi sam dobil klic. Večkrat. Cifro so skoraj gotovo dobili od Bitstampa. Moja teorija. Si registriran?

harmony ::

XLapse je izjavil:

@OP = ne iz tam ne, dobil sem pa že iz ZDA klice k uno wtf is this? Sm pogooglal pa je nek religijski kult muslimanski, ne me hecat kje so mene najdli.

Ja tam, kjer puscas svoje odtise. Nehaj ze brat o prikljucitvah v teroristicne skupine.

GrX ::

shadeX je izjavil:

Leakjo raznorazne aplikacije, ki imajo vpogled v telefonski imenik. Sploh ni nujno da to aplikacijo namestiš ti, ampak je dovolj, da jo namesti en od tvojih prijateljev, ki ima tvojo telefonsko število v imeniku. Jap, čisto preprosto je. To je pač rezultat tistih, ki se požvižgajo nad pravicami do zasebnosti, ker baje nič ne skrivajo.. Imamo nekaj takih cvetk tudi na SL.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: GrX ()

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
259121642 (1303) Gejspodar
»

Nekdo kliče vsak dan

3728511 (24245) tomaz-
»

Je že kdo prejel tak telefonski klic?

3610739 (8204) dottor
»

Zalezovanje po telefonu (strani: 1 2 )