» »

Nadležne ptice - iztrebki

Nadležne ptice - iztrebki

bizgech ::

Sosed nad mano (3. nadstropje) ima na balkonu polno ptic. Ne vem ali same pristajajo ali jih on hrani, ampak njihovi iztrebki na koncu pristanejo na mojih roletah. Obrišem roleto in drugi dan ista zgodba - polno iztrebkov na roleti. Eno je, če bi ptice pristajale na mojem balkonu... ker pa gre na nadstropje višje, nimam nobene ideje, kako bi bi jim preprečil letanje oz. pristajanje na balkonu. Kakšen nasvet?

Jarno ::

Lahko poskusiš s čem takim, nimam pa osebnih izkušenj.
https://www.vrtickarji.si/katalog/65/st...
#65W!

Invictus ::

Baje plastične lutke vran uspešno odganjajo vse druge ptice. Nisem pa sam sprobal...

Ampak boš moral to pri sosedu namontirat.

Če pa hrani ptice, ga opozori, da je to prepovedano. Sem imel isti problem v prejšnjem stanovanju, kjer so hranili golobe z vsemi posranimi posledicami kasneje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

starfotr ::

Če ne gre zlepa, to je s pogovorom s sosedom, gre pa zgrda. Prijava uporavniku. Lahko tudi gnoj pred njegova vrata in po vratih,v nabiralnik, po avtu.

Ali pa pokličeš policijo.

joze67 ::

Kaj bo policija? Aretirala golobe, ker nimajo prijavljenega prebivališča?

scipascapa ::

Naredila zapisnik, ki se ga da upravniku bloka....verjetno je to tudi kršitev hišnega reda.

Mare2 ::

joze67 ::

Njen balkon ni javna površina. Kakšen imajo hišni red, pa lahko samo ugibamo. V hišnem redu lahko piše marsikaj. Da bi policija prihajala zaradi (domnevnih) kršitev nekega neznanega hišnega reda, če te niso tudi kršitve zakona, ne verjamem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastovicje gnezdo na fasadi

Oddelek: Loža
4913211 (5463) ;-)
»

Žar v bloku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314033 (11200) OK.d
»

Klimatska naprava, kako in kaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
104796 (3161) 3p
»

soseda se pritožuje nad hrupom ki ga ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6919716 (13994) [D]emon
»

Prepoved kajenja doma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17917122 (12567) bluefish

Več podobnih tem