» »

Vprasanje za vse z Inspire 5300

Vprasanje za vse z Inspire 5300

lambda ::

A mi lahk kdo prosim opiše (vsaj približno - kj dober se tkole itaq ne da) koliko na glas mora biti subwoofer pri tem sistemu v primerjavi s sateliti.

Pa še to bi prosil: naj eden iz subwooferja izklopi kabel za center+subwoofer ki gre iz zvočne v subwoofer in potem naj testira, če se subwoofer še vedno sliši. Meni se namreč še zmerej - in to se mi zdi čudno ???

TNX

partysound ::

takole je:

jst imam audigy 2 platinum ter creative 6700 6.1

bas se mora še vedno slišat. notri ima kretnico ki iz signala za satelite FRONT in REAR pobere še base, ki naj bi šli na satelite.

signal ki pa ga dobi sub po kablu SUB/center je pa nižji bas kot gre na satelite. v subu je polno kretnic in logike.

to je narejeno če si ti doma prklopš 5 trosistemcov in lahko preživijo base. na sub pa prklopš še basovca, ki pa bo šel tz basi zelo nizko. nižje kot bas trosistemca.

tako nekako je to. tako imam jst trenuto. imam pet satelitov od KRKja k majo notr ojačevalc in pa aktivnega suba. stvar špila noro. 6700 pa mal počivajo :D

glede glasnosti pa čisto po okusu. kok maš rad bas

upam da sem zadel odgovor

ciao
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

lambda ::

Hvala...

partysound ::

a sm dobr odgovoru? mal na dolgo ampak bo a?

a so teli inspire 5300 enaki kot moji 6700 le brez zadnjega centra?

basovc nekje 22w rms?

katero zvočno pa imaš?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

lambda ::

Dobra obrazložitev ja. Sj zdj zastopim da valda mora basovc tut mau špilat, čeprav je kabel zanj izklopljen.
Je stvar pomoje podobna tvojim, basovc je 18 W RMS, sateliti pa 5 W.

Zdj sem mau driverje pomenjal pa vse dela in tud subwoofer je v primerni glasnosti glede na satelite. Pri nekih starejših driverjih se mi je pa zdelo, de je 5x pretih, pa četud je bil gumb na basovcu obrnjen do konca.
Pač software...

Zvočno mam pa na plati (gigabyte 7vax) Realtek ALC650 5.1 in se mi zdi kar dobra - takrat ko sem kupoval, sem prebral nekaj testov in so jo kar pohvalili in tud sam sem zadovoljen. Vsaj ni neka noname zvočna, kt jih ponekod najdeš. Ni sicer čist v rangu kake Live! 5.1, ampak za mojo uporabo je več kot dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013879 (2016) gorilla
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17237051 (20510) čuhalev
»

2.1 zvočniki z "normalnim" basom

Oddelek: Kaj kupiti
111180 (1180) Spajky
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658839 (7499) Clone
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564247 (3631) jest10

Več podobnih tem