» »

PS4 PRO ali Xbox one X?

PS4 PRO ali Xbox one X?

edi45 ::

Sedaj ko sem nabavil OLED in novo ozvočenje, je čas da kupim še eno konzolo za igranje, saj sem se umaknil iz PC-ja. Kaj se mi bolj splača kupit? ps4 pro ali xbox one x? koliko sem gledal primerjave ima xbox malo lepšo sliko, medtem ko je playstation dosti bolj razširjen pri nas, v Sloveniji. Torej to pomeni več rabljenih iger, več igralcev, tudi boljše igre? Ima sploh xbox še kaj druga za eksluzivo kot gears of war in forza?

filip007 ::

Ja mogoče boš pa Halo igral.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

McClane ::

Vzemi PS4, večji nabor eksluziv, večji trg rabljenih iger pri nas, tudi uradno podprt store.. Če se nisi res zapičil v določeno igro ki je samo na Xboxu potem res ne vem zakaj bi ga izbral.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

XsenO ::

ČE hočeš Xbox ekskluzive igrat nabavi ali posodobi PC, če se ne motim skoraj vse kar je bilo predstavljeno letos na E3 kot xbox ekskluziva pride tudi na PC.
Če te zanimajo PS4 ekskluzive pa nabavi PS4
1 + 1 = 1

edi45 ::

Bom kar vzel ps4 pro. Saj nad xboxom nisem bil nikoli preveč navdušen in še par "eksluziv" od xboxa imam na PC. PS pa je od nekdaj imel boljše eksluzive.

IL_DIAVOLO ::

Dobra odlocitev.

MisterM ::

Kakšen input lag pa ima tvoj OLED TV? Morda je že vnešen v bazo (https://displaylag.com/display-database.... Sicer je odvisno, katere igre želiš poganjati na TVju, a praktično povsod, kjer je faktor hitra odzivnost glede na dogajanje na zaslonu (npr. dirkačine, pretepačine), ti lahko visok input lag pošteno zagreni špil.

edi45 ::

Kupil danes ps4 pro, povezal vse in ze deluje v nulo8-)

filip007 ::

Zdaj pa lahko God of War in Detroit igraš.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

miko22 ::

Tudi jaz se odločam za nakup konzole. Kolikor sem na hitro preletel, xbox omogoča še kaj druga kot igranje igric? Nadzor stanovanja(kao kamera),...
so moje info točne ali ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701264341 (36396) DejchSLO
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264434 (10672) Larisabrownb
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517440 (14404) kevin55
»

xbox ali ps4

Oddelek: Kaj kupiti
186220 (5849) scipascapa
»

X-Box ONE Slim ali PlayStation 4 Slim

Oddelek: Konzole
315728 (5261) L1nK

Več podobnih tem