» »

Ukradli so mi denar z bančne kartice!!!!

Ukradli so mi denar z bančne kartice!!!!

ananchel ::

Danes zjutraj vidim tole:

Številka transakcije: A26840
Številka kartice: 58223
Datum transakcije: 08.09.2018
Račun plačnika: 120-0000898302
Prodajno mesto: BRILLIANTDOWNLOADCOM, ESHOP
Status transakcije: Čaka na uparitev
Znesek transakcije: -39,95 USD

Zjutraj je bila še med neknjiženimi transakcijami, sedaj pa je že izvršena?
Kako naj dobim denar nazaj??????
Na tej strani nikoli nisem bila, niti slišala nisem še nikoli zanjo, kaj šele, da bi se na njej registrirala ali kaj kupila!!

PacificBlue ::

Prekliči kartico, če še nisi.

Na denar pozabi.

DeeCoy ::

Prekliči kartico, prijavi na policijo, prijavi na banki.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Tole se pogosto dogaja, če pridejo do podatkov o kreditni kartici preko phishinga ali podobne prevare. Prvi korak je obvezno preklic kartice, v drugem koraku pa reklamiraš transakcijo. Najbolje, da greš na svojo bančno enoto oz. tja, kjer so ti izstavili kartico in ti bodo točno povedali kaj in kako. Po tej proceduri obstaja verjetnost, da se ti denar povrne.

Lp

Jože

DeeCoy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

gusto ::

@ananchel, ti imaš vsesplošne težave. FB vdor, zloraba kartice, verjetno ima skupni imenovalec. Lahko pričakuješ še kak bonbonček.

Machete ::

Najprej prekličeš kartico in kasneje to čisto simpel reklamiraš na (online) banki. Opišeš zadevo in denar boš dobila nazaj v roku meseca do dveh.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gendale2018 ::

Če je kreditna dobiš denar nazaj, edino na čakat se znaš.
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Stari89 ::

Naslednji topic od ananchel: "Ne deluje ključ od vhodnih vrat, v hiši slišim glasove."

ginekk ::

PacificBlue je izjavil:

Prekliči kartico, če še nisi.

Na denar pozabi.


Zakaj pozabi? Ni to blockchain, banka tudi nosi neko odgovornost.
Meni so ukradli iz Maestro kartice v Sloveniji, slučajno sem opazil. Banka je vrnila praktično takoj. Kraja je pa bila ker je nekdo v Merkurju ponoči na strop namestil kamero ter svoj POS terminal. Tako so imeli vse podatke na dlani. Od takrat dalje sem bolj previden pri vtipkavanju PINa.

donvito ::

Kraja je pa bila ker je nekdo v Merkurju ponoči na strop namestil kamero ter svoj POS terminal.

Od kdaj imajo pa odprto tudi ponoči? Aja, sory, šef mu je najbrž posodil ključe, da je namontiral zadevo na strop. :))

ananchel ::

Sem preklicala kartico in reklamirala transakcijo.

Stari89 je izjavil:

Naslednji topic od ananchel: "Ne deluje ključ od vhodnih vrat, v hiši slišim glasove."

Pazi, da se ne bo to zgodilo tebi!!

gusto je izjavil:

@ananchel, ti imaš vsesplošne težave. FB vdor, zloraba kartice, verjetno ima skupni imenovalec. Lahko pričakuješ še kak bonbonček.

Pazi se bonbončka ti!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ananchel ()

flbroker ::

Zakaj prvo prides na slo-tech? A ni bolj logicno da najprej poklices na banko? Tam ti bodo vse porihtali, poklices pa reces da ti je kartica bila zlorabljena in da bi jo rada preklicala potem pa jim das podatke o neodobreni transakciji, denar pa bos dobila povrnjen.

Riff ::

imaš pa res smolo včasih

filip007 ::

Greš na banko in osebno urediš zadevo, bolj preprosto ne gre.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Samael ::

Vedno, ko odprem kakšno tvojo temo ananchel, se mi nekje globoko v srcu milo stori ob misli, kako se ti uspe prebiti skozi življenje ... :|

ginekk ::

donvito je izjavil:

Kraja je pa bila ker je nekdo v Merkurju ponoči na strop namestil kamero ter svoj POS terminal.

Od kdaj imajo pa odprto tudi ponoči? Aja, sory, šef mu je najbrž posodil ključe, da je namontiral zadevo na strop. :))


Nimaš tako dobre domišljije kot tatovi izgleda. Romun se je v trgovini skril med delovnim časom in počakal na zaprtje.

https://www.dnevnik.si/255143
https://slo-tech.com/novice/t260747/0
https://www.delo.si/novice/slovenija/ra...

abazuu ::

Konktiraj banko. ni res, da pozabiš na denar. Če gre za zlorabo, ki se je zgodila več folka, odprejo reklamacijo in lahko dobiš nazaj.

harmony ::

Ma to mas zihr kaksen app na smartfonu instaliran, ki letno podaljsuje zadevo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba TRR številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7021167 (18934) BlaY0
»

Varnost kreditnih kartic?!

Oddelek: Loža
273905 (2669) Phantomeye
»

Napaka banke - imam možnost povračila?

Oddelek: Loža
345616 (4165) Invictus

Več podobnih tem