» »

Rubež premičnih stvari

Rubež premičnih stvari

1
2
»

mmcmmc ::

Ni treba ti verjamem. Uživaj v svojem križarskem pohodu zoper državo. Pa probaj spotoma ne še kakšne firme odpret in na njo pozabit.

jb_j ::

sem lih hotu rečt, da mi lohk tut verjameš na besedo

tomy5 ::

Na FURSu so dokaj razumni ljudje kolkor imam službeno opravka z njimi in se da čist lepo pogovarjat če imaš prav.
Če pa misliš da ti ni treba plačevat obveznosti ki jih drugi moramo pa se motiš, pač pravila igre so napisana za vse in ti nisi neka avtomatzska izjema da se ti bo cela Slo klanjala in delala lpt ti razmišljaš.
Preveč sem že spoznal takih "one man band company" ki mislijo da imajo edino oni vedno prav.

jb_j ::

Ma ja država ima prav, da rubi 2.2k davka na 2.2k dohodka.

In problem je, ker JAZ pametujem.

NE DA SE MI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

tomy5 ::

Raje kot da tuliš in prepričuješ sebe prilimaj odločbo in pravnomožne dokumente, samo na podlagi tega ti lahko kdorkoli svetuje če si tega želiš.

jb_j ::

NE DA SE MI VEČ!

ukvarjat z brezveznimi stvarmi.
reševat težave, ker ima država probleme.
in pisat nepotrebne pritožbe, če bi neka malenkost državne uprave razumela zakone.
in ker zaradi tega, ker nimam izobrazbe nisem upravičen do skoraj kakršnekoli pritožbe. (ker vsako pritožbo rešujejo po pol leta ali več)
meni pa postavljajo 8 in 14dnevne roke.

koji kurac.
jebite si mater vsi!
(državna uprava)

lep pozdrav iz zakotja

upam da kmalu crknem kot žival,
in upam da si nabašete žepe na mojih plečih.

lp,

J

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

tomy5 ::

Nepoznavanje zakonov ne opravičuje. Če rečem d anisem vedel da ne smem nekoga ubiti zato še nisem nedolžen.

jb_j ::

tomy5 je izjavil:

Nepoznavanje zakonov ne opravičuje. Če rečem d anisem vedel da ne smem nekoga ubiti zato še nisem nedolžen.


ne razumem. a sem kje napisal,da imam dolg zaradi nepoznavanja zakonov?
in najbrž bi bilo prav, da bi se fizično na nekoga spravil, ker je to ena navadna svinjarija, ker se me obravnava kot nobenega človeka na celem svetu.

še računovodkinja pravi, da je vse v zvezi s s.p.jem poravnano, jaz nisem tisto leto dobil dohodnine zaradi te dejavnosti.

in zdaj me terjajo za 2.2k na 2.2kbruto dohodka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

mmcmmc ::

Tudi če maš prav, kdo pa bo tebe resno jemal če groziš požigi in fizičnim nasiljem.

Si mogoče pomislil na to da bi tvoj "problem" bil rešen če bi se pogovarjal kot neki človek ne pa kot neandertalec z žrtvenim kompleksom.

Me ne bi presenetilo, če bi ta računovodkinja rekla kar hočeš slišat samo, da te čim prej od sebe odjebe.

Pa bog ve koliko podrobnosti, ki ne ustrezajo tvoji zgodbi žrtve ti nam ven spustiš, glede na to kake mutne poslove maš ti to opravljane (sp za drugega, subvencije, socialna pomoč).

jb_j ::

mmcmmc je izjavil:

Tudi če maš prav, kdo pa bo tebe resno jemal če groziš požigi in fizičnim nasiljem.

Si mogoče pomislil na to da bi tvoj "problem" bil rešen če bi se pogovarjal kot neki človek ne pa kot neandertalec z žrtvenim kompleksom.

Me ne bi presenetilo, če bi ta računovodkinja rekla kar hočeš slišat samo, da te čim prej od sebe odjebe.

Pa bog ve koliko podrobnosti, ki ne ustrezajo tvoji zgodbi žrtve ti nam ven spustiš, glede na to kake mutne poslove maš ti to opravljane (sp za drugega, subvencije, socialna pomoč).



komu sem grozil?

če rečem,da bi bilo dobro da bi fizično obračunal z nekom je to le moje osebno mnenje!

Če bi mu rekel razbil te bom, iz oči v oči, potem bi to bila grožnja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

K0l1br1 ::

Glede na to, kako natančen da si, poglej bolje, ker ni napisal, da si komu grozil.

jb_j ::

K0l1br1 je izjavil:

Glede na to, kako natančen da si, poglej bolje, ker ni napisal, da si komu grozil.


preberi njegov 1. stavek

K0l1br1 ::

1. stavek - ne piše tega, kar trdiš, da piše,

mmcmmc je izjavil:

Tudi če maš prav, kdo pa bo tebe resno jemal če groziš požigi in fizičnim nasiljem.

jb_j ::

K0l1br1 je izjavil:

1. stavek - ne piše tega, kar trdiš, da piše,

mmcmmc je izjavil:

Tudi če maš prav, kdo pa bo tebe resno jemal če groziš požigi in fizičnim nasiljem.


ni tega natačno izjavil, je pa napeljeval na to.

pa kaj potem, če bi jaz izjavil razbil bi vse v državni upravi?

a potem imajo vsi uslužbenci državne uprave pravico, da me tožijo zaradi groženj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

K0l1br1 ::

jb_j je izjavil:

ni tega natačno izjavil, je pa napeljeval na to.

Ni napeljeval. Skozi tvoje poste se kaže zgolj to, da razumeš stvari, tako kot se tebi zdi, ne pa tako, kot stvari so.

mmcmmc ::

Glej da se izjasnim.

Kar sem hotel reči, da nimaš lastnosti uravnoteženega človeka in več kot očitno, da imaš neko čudno definicijo grožnje.

Če se tako obnašaš agresivno v živo potem ni čudnega da:

A) slišiš kar hočeš slišati, ker vsi rečejo 'Ja prav imaš', ker se te vsi hočejo iz pisarne znebiti in si oddahnejo ko oddideš,

ali pa

B) ti noben ne pomaga tako kot bi pomagal nekomu, ki se ne dere in omenja požigov davčne in fizičnih napadov na rubeža. Ker ljudje so zelo sproščeni ko jim eden tam govori kako bo požgal davčno in razfukal rubeža (pa tudi če zate to ni "grožnja", ampak osebno mnenje)?

Fora je če greš na upravno enoto, ali davčno ali bilo kam in se obnašaš kot človek te bodo oni tudi obravnavali kot človeka. In se bodo dejansko potrudili, da ti pomagajo. Zdaj pa če se obnašaš kot idiot, kaj misliš kako te bodo takrat obravnavali?

Pa še to: če so vsi okoli tebe neumni in slabi, samo ti pa pameten in veš za kaj se gre, bi bilo mogoče pametno premisliti, da ni mogoče obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mmcmmc ()

jb_j ::

Ne problem je, ker nisem človek in sem opica in se bom tako tudi obnašal.

Nisem nikogar označil za neumnega, rekel sem samo, da se ne bom več šel po pravilih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Invictus ::

Ti kar... Ne igraj po pravilih...

Želim ti lepo življenje v davčnem dolgu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jb_j ::

Tebi tudi (lepo življenje), ker se greš po samih pravilih in nisi niti opica, niti človek.

In ne znaš razmišljat s svojo glavo, ampak le tako kakor so te naučili.

Machete ::

Pa saj se nikoli nisi šel. Človek najdi si pomoč nekoga, ki mu ni vseeno zate. Trenutno te vidim v živem blatu. Bolj kot cviliš in kažeš na vse druge, globje te bo pozaugalo. Ne bo pa lahko, tak dolg ima zelo dolg rep. Samo odloče se ali bo Demoklejev meč nad tabo naslednje 2 leti ali pa 10.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jb_j ::

Eh jebi ga, sem pač donkihot in david, proti mlinom na veter in goljatom, v današnjem kapitalizmu.

In bom scal proti vetru, dokler ne bom premočen do kosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

K0l1br1 ::

Škoda, ker ne dvigneš nivoja, na ta način ti ne bo uspelo.

Machete ::

Scanje proti vetru ni borba šibkega ali opeharjenega, ampak samodestruktivno vedenje. Vsaj to loči.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jb_j ::

Machete je izjavil:

Scanje proti vetru ni borba šibkega ali opeharjenega, ampak samodestruktivno vedenje. Vsaj to loči.


In tudi če je, kdo je vsevednež, ki ima pravico do prepričevanja da nimam prav. (ker tudi samodestrukcija je pravica vsakega posameznika)
Če bi bilo drugače, bi bili cigareti prepovedani.

Vsaka stran ima svoj krožnik dreka, ampak se mi zdi, da je moj veliko bolj prazen, kot pri ostalih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Machete ::

Prav imaš. Ej JB_J, res imaš prav!! Vse kar pravič je čisto tako kot praviš da je.
Same barabe povsod. Prokleta gamat kapitalistična birokratska.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jb_j ::

Machete je izjavil:

Prav imaš. Ej JB_J, res imaš prav!! Vse kar pravič je čisto tako kot praviš da je.
Same barabe povsod. Prokleta gamat kapitalistična birokratska.


Le malo jih je, samo kadar imam opravke z njimi, ne bom imel lepih besed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Invictus ::

Glede na to, da je do rubeža prišlo, in ker nisi nič prej napisal, ignoriral pošto s strani FURSa, bi rekel, ali da si butast, ali pa res verjameš v neko svojo kvazi pravico.

Ampak tole v info...

Od takega butlja kot si ti, sem jaz na dražbi odkupil stanovanje za pol cene...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

jb_j ::

Invictus je izjavil:

Glede na to, da je do rubeža prišlo, in ker nisi nič prej napisal, ignoriral pošto s strani FURSa, bi rekel, ali da si butast, ali pa res verjameš v neko svojo kvazi pravico.

Ampak tole v info...

Od takega butlja kot si ti, sem jaz na dražbi odkupil stanovanje za pol cene...


Super. Dobro deluje izkoriščevanje.
In še zakonsko upravičeno je.

lepo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Šmorn ::

Glede na prebrano nič čudnega, da si v situaciji v kakršni si. Pa še ponavljalo se bo. Prevzemi odgovornost za svoja dejanja.

Invictus ::

Dečko, zamudil si vse pritožbene roke.

2,2k EUR je še poceni šola. Nekateri izgubljajo stanovanja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jb_j ::

Invictus je izjavil:

Dečko, zamudil si vse pritožbene roke.

2,2k EUR je še poceni šola. Nekateri izgubljajo stanovanja.


Ne ni, in če nekateri izgubljajo stanovanja, bi morali bolj jasno vedeti državi, da ljudstvo vodi državo, ne posamezniki v vladi.

In če so to grožnje ali nasilno vedenje, bi to dalo jasno vedeti državi, da nekaj ni vredu, da zaradi 10k ali manj izgubijo hišo ali stanovanje.

To sicer naj bi bila ideja demokratičnega kapitalizma, da ljudje izbirajo kaj je dobro za državo, ne elita s polnimi malhami denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

49106 ::

S pufi ovladuješ države in posameznike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

K0l1br1 ::

jb_j je izjavil:

Invictus je izjavil:

Dečko, zamudil si vse pritožbene roke.

2,2k EUR je še poceni šola. Nekateri izgubljajo stanovanja.


Ne ni, in če nekateri izgubljajo stanovanja, bi morali bolj jasno vedeti državi, da ljudstvo vodi državo, ne posamezniki v vladi.

Stanovanja izgubljajo zaradi dolgov.

jb_j ::

In po kakšni logiki kako lahko Trump, potem zastopa revne državljane?
(ali je preživel 1 noč v bronxu?)

Invictus je izjavil:

Glede na to, da je do rubeža prišlo, in ker nisi nič prej napisal, ignoriral pošto s strani FURSa, bi rekel, ali da si butast, ali pa res verjameš v neko svojo kvazi pravico.

Ampak tole v info...

Od takega butlja kot si ti, sem jaz na dražbi odkupil stanovanje za pol cene...


lepa gesta, reveža, ki ni imel denarja si prenesel okoli za 50% njegovega denarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

49106 ::

In po kakšni logiki kako lahko Trump, potem zastopa revne državljane?
(ali je preživel 1 noč v bronxu?)



jb_j ::

in je nekak mal smešn, ljudje s skoraj nič denarja, volijo med bogataši, ker imajo sami vojno med sabo kdo bo imel več denarja.

je bla SDS, in so se kregal, da je preveč SDjevcev na vodilnih položajih.
in pride nova odrešilna SMC in se spet kregajo, da imajo SDS-ovci preveč ljudi na vodilnih položajih.

ljudje pa kot ovce se kregamo za ene in druge, kdo si bo nakopal več denarja.
elita pa vsake toliko pomeče malo drobiža, malo več za soc. pravice, malo za mlade družine in podobno.......


ehhhhh, naj dajo vodilno stranko in vse v njihovi družini in vse na vodilnih položajih, na minimalen standard-plače-socialne v državi (in se jim z izvolitvijo pobere vse premičnine/nepremičnine),
(pa naj javno razpolagajo z vsem denarjem in stroški, ki ga dobijo) in potem gledajo za dobro ljudi
pa bomo pol gledal kako se bodo boril za revne

me zanima, kako bi se obnesli cerar in trump, ko bi jim njihovo premoženje prodajali po 50% popustu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

49106 ::

Predlagam, da na volitvah glasuješ za Levico.

jb_j ::

npr.:

ljudstvo izvoli vlado, oni se odrečejo vsemu premoženju in denarju, ki ga imajo........
in se jih postavi v najbolj revne dele v državi z najnižjimi dohodki oz. socialno pomočjo......
in potem iščejo rešitve, kako priti v višji standard življenja, z novimi zakoni.....

49106 je izjavil:

Predlagam, da na volitvah glasuješ za Levico.


ne maram nobenih, ki se opredeljujejo za levico,desnico ali sredinsko vlado.
bi pa volil ljudi, ki bi se res borili za najšibkejše živeče v državi. in mogoče živeli njihovo življenje.
in tam iskali napredek v državi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

49106 ::

ne maram nobenih, ki se opredeljujejo za levico.
bi pa volil ljudi, ki bi se res borili za najšibkejše živeče v državi.


Ne razumem. Pravzaprav praviš, da ne maraš ljudi, ki se borijo za socialno najbolj ogrožene.

P.S. Levica je stranka.

http://www.levica.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jb_j ::

49106 je izjavil:

ne maram nobenih, ki se opredeljujejo za levico.
bi pa volil ljudi, ki bi se res borili za najšibkejše živeče v državi.


Ne razumem, saj pravzaprav praviš, da ne maraš ljudi, ki se borijo za socialno najbolj ogrožene.

P.S. Levica je stranka.

http://www.levica.si/

NE, LEVICA ni to. bori se le za hrano pri velikem koritu.

Lahko vzameš to kot mojo samopromocijo (in najbrž tut je na nek način)

Pravim pa drugače, tudi, če bi imel denar, bi najbrž šel živet v romsko naselje,bronx,prikoličarsko naselje, da bi spoznal njihove težave in mogoče dobil tudi kakšno rešitev. Če me seveda ne bi pospravl zarad ekstremističnih izjav včasih.

In mogoče bi bilo dobro, da bi se vlade po svetu tudi postavile v takšno vlogo.

Ne le, da imajo gala večerje, najemejo par govorcev, da imajo dobro lastno zabavo.
Al pa da se precednik postavi za 1 dan v vlogo vsakdanjih državljanov, NE! Hočem da živi njihovo življenje!

IN JEBEŠ FALKON IN ZASEBNA LETALA, naj letijo v ekonomskem razredu, da malo, ampak res malo, razmislijo kako bi lahko bil ekonomski razred v avionu BOLJŠI!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

In če bo vse po sreči, mi nikoli ne bo treba nositi obleke in kravate.
Ker pravijo, da obleka naredi človeka, in to hudo sovražim.
Človeka naredijo njegova dejanja.
In obleka je le kurčev statusni simbol, kot bmw ali mercedes parkiran na dvorišču.
Ja, dobro, da na svetu ni socialne diskriminacije!

49106 ::

NE, LEVICA ni to.


Potem pa upaj, da ne pridejo v parlament (in da boš še naprej med socialno ogroženemi, za katere ni nikomur mar, razen levici). Srečno.

jb_j ::

49106 je izjavil:

NE, LEVICA ni to.


Potem pa upaj, da ne pridejo v parlament (in da boš še naprej med socialno ogroženemi, za katere ni nikomur mar, razen levici). Srečno.


nope, levica se bori le za veliko korito, malo več bi pometala za socialno šibke.
in to bi bila le kaplja v morje, ker se najbrž lahko steče tudi kakšno jezero v to morje, ampak eliti,
tista ki ima 1% ljudi in poseduje več kot 80% denarja na svetu, to ni mar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

49106 ::

Praviš, da je borba za 450eur socialne podpore, borba za korito?

jb_j ::

49106 je izjavil:

Praviš, da je borba za 450eur socialne podpore, borba za korito?


pri vladi JA.
pri ljudeh je to le kaplja v morje.

zee ::

Dovolj. Tema se je že zdavnaj izpela. OP ima tudi (z razlogom) naziv.

Hvala sodelujočim, ki ste poskušali pomagati z nasveti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jb_j ::

zee je izjavil:

Dovolj. Tema se je že zdavnaj izpela. OP ima tudi (z razlogom) naziv.

Hvala sodelujočim, ki ste poskušali pomagati z nasveti.


hvala in lp,

tudi po mojem mnenju se lahko zapre ta tema. (če ima to kakšno vlogo)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubež (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12834313 (2030) 2dark
»

Rubež, čeprav sm v najemu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20530325 (23880) 49106
»

Rubež, vendar lastnine ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
659367 (6764) mikhaair

Rubež premičnin - prosim za nasvet

Oddelek: Loža
469336 (7657) Gandalfar
»

Kako preprečiti rubež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7332889 (18191) Invictus

Več podobnih tem