» »

Pritrditev magnetne tablice L

Pritrditev magnetne tablice L

joze ::

Imamo kandidata za šoferja, ki vozi s spremstvom in moramo obvezno na zadnjem levem delu vozila imeti pritrjeno zeleno tablico L. Seveda sem kupil magnetno tablico in ob poizkusu montaže doživel šok. Moja Honda Civic je na edinem možnem mestu za montažo plastična :). Zadevo smo zaenkrat provizorično rešili tako, da smo tablico z notranje strani nalepili na zadnjo šipo, kar pa je slaba rešitev, ker je šipa položna in zatemnjena. Ker potrebujem dolgotrajno rešitev me zanima če ima kdo kakšno pametno idejo kako in kam pritrditi tablico...
Hvala

MoRp ::

Mogoce bi lahko resil z vakuumskimi priseski?

Ali nalepko, ki jo bos dal dol cez dve leti. Ce si kje iz okolice Lj, ti jo lahko naredim. Mislim da imam se ravno za eno ali dve dovolj materiala...

Ce je notranja obloga lahko odstranljiva, na notranjo stran magnet, na zunanjo L tablico (ceprav zadeva potem ni ravno enostavno odstranljiva)

Jaz bi dal nalepko na zunanjo stran stekla (da bi mi ne zbledela barva okoli nje v roku 2h let)

Isotropic ::

nalepko

Siddh ::

Notri za oblogo nalepi kos železa :D


joze ::

Nalepka ne pride v poštev, ker avta ne bo ves čas vozil ta voznik, železo ne vem če bom dobil zadaj za oblogo, bom poizkusil. Mogoče so priseski še najboljša rešitev, samo moram potem nekako na njih montirat tablico....

DrSergioDJ ::

...

Machete ::

Tole ja. Jaz jih kupujem tule. Drži kot pribito :P
http://www.svetmagnetov.com/kv20x10x1-m3
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MoRp ::

Če ne vozi "pripravnik" za voznika, ali to pomeni, da ne smeš imeti L tablice gor?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja v krožišču - razlike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10211101 (8843) MrStein
»

Dobri aftermarket parking senzorji

Oddelek: Na cesti
222793 (1940) matobeli
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22349311 (32908) Mare2
»

Vinjeta - jo že imate? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81256558 (26560) Mare2
»

Avto šola

Oddelek: Loža
168233 (7882) SkIDiver

Več podobnih tem