» »

Logitech Z5500 + Logitech Z906 problem?

Logitech Z5500 + Logitech Z906 problem?

edi45 ::

Pozdravljeni,

torej imam Logitech Z5500 in so še dan danes vrhunski zvočniki, vendar sem si včeraj kupil Logitech Z906(nasledniki mojih Z5500) in Y AUX adapter, da bi imel obojne povezane na računalnik.
Problem je kot da računalnik nebi dal dosti glasbene moči od sebe ali kako bi rekel. Če imam obojne vžgane sploh ni bassa, ko ugasnem oz mutam ene začnejo drugi dosti boljši igrat, predvsem bass. Ko sem imel ene preko AUXA ni bilo problema, zdaj pa kot da ne dobijo dosti moči. Kaj bi bilo boljše mogoče če bi ene priklopil preko optičnega kabla, tako ali tako imajo obojni to možnost?

gmajna84 ::

za vsak izhod moraš imet svoj y kabel, ne samo za en? problem rešen, dela vse
lp
i7 8700K @ 5GHz|Intel UHD Graphics 630|16GB DDR4 3000MHz|
Asus Prime Z370 - A|NZXT Hale 90 v2 1000W 80+ Gold|
Corsair Carbide Air 540 White|Logitech G105 / G500 / Z623|

edi45 ::

gmajna84 je izjavil:

za vsak izhod moraš imet svoj y kabel, ne samo za en? problem rešen, dela vse
lp


ne, že vse lete imam z5500 na črni y kabl in delajo vsi zvočniki, saj se mi je zelen zlomil. 7 let nazaj sem že imel podobno zadevo preko tega AUX spliterja oz razdelilca na eni strani sem imel Z5500 na drugi pa 2kw woofer od avta, vezanga preko ojačevalca in pc napajalnika da je gnalo zadevo in je stvar špilala normalno. ni mi jasno zakaj zdaj ne morem usposobit.

Dr_M ::

Signal se razdeli, zato dobi vsaj komplet samo polovico moci.
Ce bos ene priklopil preko optike, bodo spilali eni ali drugi zvocniki, ne pa vsi skupaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

edi45 ::

Dr_M je izjavil:

Signal se razdeli, zato dobi vsaj komplet samo polovico moci.
Ce bos ene priklopil preko optike, bodo spilali eni ali drugi zvocniki, ne pa vsi skupaj.


Kak bi pa lahko priklopil obojne saj na youtubu je polno posnetkov ko majo od dva do stiri taksne sisteme priklopjene in vsi delajo normalno

MostWanted ::

potem boš pa moral te videje na jutubu podrobno pregledat in čakat ko bo omenjeno kakšne kable/priključke uporabljajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048310 (16804) Matej_K
»

Zvok TV-ja na domači kino

Oddelek: Zvok in slika
7857 (737) delfinus
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382788 (2211) 2mlavric
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
172506 (2046) svetetko
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
745889 (4681) ganzi

Več podobnih tem