» »

Osvajanje žensk v 21. stoletju na vasi - Kmetje v zaostanku?

Osvajanje žensk v 21. stoletju na vasi - Kmetje v zaostanku?

shadeX ::

Pod večjimi naslovi na eni izmed spletnih strani opazim ta članek "Namesto na medene tedne bi ženko peljal v hlev". Članek povzema enega izmed tekmovalcev resničnostnega šova (Kmetija). On je kmet in pravi, da ima veliko dela in nima časa za nič drugega.

Vse ok, ampak potem začnem brati (citiram):

Na vprašanje, ali bo ob takšnem tempu imel kaj časa za dekle, Daniel v smehu odgovori: "Ona se bo že navadila. Tako kot bom jaz rekel, tako bo plesala. Če hoče. Če ne, pa lep pozdrav.


Pravi, da ne ve, kako je, če imaš strto srce, in da ga še nobeno dekle ni spravilo v jok. Daniel odločno: "Niti me nikoli ne bo." Kljub temu, da je star 25 let, za seboj nima resnejše zveze. Daniel: "Nisem se niti hotel vezati. Ni se mi dalo. Imel sem punce, tako na hitro, za mimogrede."



Zdaj je začutil, da je morda čas za spremembe, in v njem se je prebudila želja po družini. Daniel: "Če nimaš, družine, kaj si potem? Nič. Če nimaš družine, potem je brez veze garati na kmetiji."




Morda bo spoznal dekle prav v šovu Ljubezen po domače, če pa bo sledila poroka, bo izbranka morala pozabiti na eksotične medene tedne, saj se naš podeželski junak boji višine in letenja. Toda kam bo peljal svojo ženko? Daniel v svojem slogu: "Nikamor. V hlev delat."



Recimo da fant ne trola, meni se zdi da ima človek malo preveč visoka pričakovanja s takim odnosom in imam občutek, da je ostal v 50, 60, letih prejšnega stoletja. Zanimivo je to, da sem v celem članku dobil občutek kot da se žensk otresa (jo ne išče) na koncu pa sam prizna, da brez ženske si nula.

Pravijo, da za vsakega na tem svetu obstaja boljša polovica, ampak bodimo realni:

- Tako kot bom jaz rekel, tako bo plesala. Če hoče. Če ne, pa lep pozdrav.
- Nisem se niti hotel vezati. Ni se mi dalo. Imel sem punce, tako na hitro, za mimogrede.
- Nikamor. V hlev delat.

Katera bi si v sodobnem času, želela nekoga, ki že na začetku nepreklicno pravi, da je on šef, na kmetijo bo prišla izključno delat, meanwhile njenih želja ne bo upošteval?

P.S - A je povsod na kmetih tako?
  • predlagalo izbris: SloLord ()

Magic1 ::

Možnosti je kar nekaj. Ena možnost je da bo samski, druga je da bo dobil eno totalno copato od ženske, tretja da bo delno k pameti nekoč prišel.
Sej je pri dostih modernih ženskah tudi podobno. Ena nerealna pričakovanja, ko pa so stare 30+ pa jih skoraj nihče več ne povaha, nekje globoko v njihovih glavah pa še vedno mislijo, da so upravičene do princa. Seveda so potem samske in si same kupujejo rože na 8. marec...
Ljudje si s takim razmeišlanjem pač zreducirajo opcije na minimum.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

kingsix ::

Hahaha.. Ja to je ta (zaostala) kmečka mentaliteta.

jype ::

shadeX je izjavil:

na koncu pa sam prizna, da brez ženske si nula.
Saj lahko si fanta najde. En s podobnimi prepričanji, ki je tudi samski, po tem forumu veliko piše o tem, kako grozne so ženske. Mogoče se pa ujameta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Miha 333 ::

Nikar ne jemljite izjav udeležencev resničnostnih šovov resno. To je vse zrežirano oziroma pripravljeno tako, da je čim bolj škandalozno, žgečkljivo in še kaj ter da o tem ljudje govorijo, ker se to prodaja.

shadeX ::

Zrežirano ali ne. Poba si je naredil slabo reklamo kakorkoli obrneš.

Predstavljaj si da pride nekam v družbo se predstavi ženski, ona pa mu odvrne "A nisi ti tisti, ki bi žensko namesto na medene tedne poslal v hlev"?

Jaz sicer verjamem, da je to on povedal. Delo televizije je pa seveda dobit take ljudi in njihove najbolj škandalozne stvari izpostavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jype ::

Saj so tudi ženske, ki bi raje šle v hlev z resnim tipom, kot na medene tedne z lolekom.

imagodei ::

Tale tema, tako kot vse v zvezi z resničnostnimi šovi, nima nekega groznega apela, zato samo na hitro. Tole:
Zdaj je začutil, da je morda čas za spremembe, in v njem se je prebudila želja po družini. Daniel: "Če nimaš, družine, kaj si potem? Nič. Če nimaš družine, potem je brez veze garati na kmetiji."

Ja, dobro jutro? Zakaj bi življenje zapravljal za garanje na kmetiji, z ali brez dekleta? A je kmetija sama sebi namen? Te "One-man-band" (one-family) kmetije, ko človek nima niti enega prostega dne, kaj šele čas za počitnice, druženje (z izjemo nalivanja z alkoholom v vaški gostilni, potem ko spraviš živino v red in ko je pretemno za ostala opravila), hobije, so anahronizem. Razumem utečene kmetije, kjer sta prisotni vsaj 2 generaciji delovno sposobnih odraslih (poleg družine z dvema odraslima (in otroki) še stari starši, ki so še pri močeh), raje pa še več sorojencev z družinami. Absolutno pa ne razumem te romantike, da nekdo gara od jutra do večera, 365, zdrav, bolan... In zdaj bi rad v to potegnil še eno naivčino? Otroci ne bodo mogli orenk pomagat še vsaj do 10 leta starosti, raje še več.

E, pa neka, vsak tele 'ma svoj vesele.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

jype je izjavil:

shadeX je izjavil:

na koncu pa sam prizna, da brez ženske si nula.
Saj lahko si fanta najde. En s podobnimi prepričanji, ki je tudi samski, po tem forumu veliko piše o tem, kako grozne so ženske. Mogoče se pa ujameta.


Poslušaj jypeta. On je expert za te zadeve.
Babo dobiš tako, da se ji povsem podrediš in ostaneš tiho, dokler te ne pozove.
Če si res priden imaš kako urco pythona ali dve an dan. Pač odvisno kolk si ji ustregel.
Za seks pa ne rabiš skrbet, si že sama uredi.

Tak je pač moderen moški za 21. stoletje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Poslušaj vostoka. On je sicer še devičnik, ampak je bral v nedeljcu, kako te reči potekajo.

vostok_1 ::

Da. Me še niso nategnili tako kot tebe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Jaz uživam. Katoliška mladina se sicer križate, ampak to ni moj problem.

SimplyMiha ::

Na kmetih velja, da mora vsakdo dajat od sebe - ni prostora za jemalce, kot so mestni ljudje.

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Na kmetih velja, da mora vsakdo dajat od sebe - ni prostora za jemalce, kot so mestni ljudje.
Tako je. Tudi ni prostora za serijske jamrače, kakršni so kleni slovenski desničarji.

SimplyMiha ::

Kognitivna disonanca? Enkrat si zatrjeval, da smo zaplankani kmetavzari ali nekaj v tem smislu.

bambam20 ::

jype je izjavil:

Jaz uživam. Katoliška mladina se sicer križate, ampak to ni moj problem.



Saj se tudi verniki poslužujejo analca.

MasterTade ::

Na podeželju so stvari malo drugačne. Še vedno je močna tradicija, na kmetih toliko bolj. Ne sicer povsod ampak splošno gledano pa

bambam20 ::

MasterTade je izjavil:

Na podeželju so stvari malo drugačne. Še vedno je močna tradicija, na kmetih toliko bolj. Ne sicer povsod ampak splošno gledano pa



Podeželje niso samo kmetije. Dajmo prenehat s tem.

next3steps ::

To ni kmet, to je idiot. Takih je polno vsepovsod. /thread

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Kognitivna disonanca? Enkrat si zatrjeval, da smo zaplankani kmetavzari ali nekaj v tem smislu.
To je stanje duha, ne pa geografska lokacija.

next3steps ::

Se strinjam. Kmetavzarji so vsesplošno zaplankani.
Pa sem s kmetov, da ne bo napak obsodb.
Pa imamo v lasti malce več od standardnega Slovenceljna ali pa kakega drugega navadnega kmetavzarja.

bambam20 ::

next3steps je izjavil:

Se strinjam. Kmetavzarji so vsesplošno zaplankani.
Pa sem s kmetov, da ne bo napak obsodb.


Se ti vidi po izražanju in razmišljanju. Ni potrebno, da še to pišeš.

next3steps ::

Jaz sem poseben. Nadpovprečno inteligenten, nadpovprečno razgledan, z nadpovprečnim obsegom in širino znanj.
Naj spremenim mojo trditev: Slovenci ste vsi po vrsti kmetavzarji, therefor ste zaplankani - ne glede, kam se geografsko opredelite.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vremenske nevsecnosti in lastniki gozdov (in drugi) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28335368 (30188) louser
»

Praznjenje greznic na vasi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12717872 (14196) noraguta
»

Davek na kmetijske nepremičnine in kmečke subvencije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33764605 (57919) Invictus

Več podobnih tem