» »

Stevo striženje

Stevo striženje

Nejcop ::

Živjo!

Do zdaj sem hodil v frizerski salon, ki ga nebom imenoval in so me do zdaj vedno zaje****. Zdaj sem se odlocil da se narocim pri dobrem frizerju in placam malo vec. Pri frizerju nisem bil ze 4 mesece ker sem se preveč bal, da bi me ponovno... Torej odlocil sem se da se grem ostričt k Stevu. Ali ima kdo ze izkusnje z njim? Ali dobro ostriže? Ali upošteva želje strank?

Lp in hvala za odgovore.

Daliborg ::

Sem najprej pomislil da si ženska in ti skoraj zaželel vesel 8. Marec.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Mare2 ::

Daliborg je izjavil:

Sem najprej pomislil da si ženska in ti skoraj zaželel vesel 8. Marec.


Hja, če so mu naredili "štenge" je kar zajebano. :)

berlusconi ::

Glej s pozitivne strani; negelde na to kar ti bodo naredili s frizuro zdaj, boš imel čez mesec ali dva popravnega :) Ne skrbi...lasje zmeraj zrastejo.

Vazelin ::

dvomim da stevo osebno striže

Isotropic ::

stevo ne strize osebno, razen mogoče izjemoma (slavne osebe, za big bux). cene so čist normalne za običajno striženje (govorim za tisti salon blizu aškerčeve, dosti let nazaj sicer).
isto velja za mič styling.

Rok Woot ::

Tudi Stevo striže, drgač pa pazi, da te ne pobarva na zeleno. Navsezadnje je bivši vodja green dragonsov. Glede na to, da si se že odločil, pa nevem zakaj sprašuješ za mnenje.

Rok Woot ::

Zakaj govoriš o množini, mene striže punca ali pa se sam. Pa ti vostok?

shadeX ::

mene striže punca


Jaz sem tudi partnerki rekel, če bi se naučila strižt. Pogledala je par tutorialov na youtubu, probala in od takrat tudi mene (in domače) striže ona.

ali pa se sam.


Sam pol maš sam eno možno frizuro. Na kolk mm greš z mašinco?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

vostok_1 ::

Rok Woot je izjavil:

Zakaj govoriš o množini, mene striže punca ali pa se sam. Pa ti vostok?


Tam kjer so seksi frizerke.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

shadeX ::

Kaj pa maš od tega, če greš k seksi frizerki?

bambam20 ::

Mene je samo enkrat v srednji frizerski šoli tista, ki se je učila strižit naredila zadaj stopničke :).


Drugače pa mislim, da pri Stevotu pa Mič Stylingu in podobnih nimajo zaposlenih frizerjev, ki ne bi znali strič.

To me res čudi, da v kakšenm slaonu ne bi znali strižit. Na koncu ima fizer v šoli obvezno prakso.

Nejcop je izjavil:

Živjo!

Do zdaj sem hodil v frizerski salon, ki ga nebom imenoval in so me do zdaj vedno zaje****. Zdaj sem se odlocil da se narocim pri dobrem frizerju in placam malo vec. Pri frizerju nisem bil ze 4 mesece ker sem se preveč bal, da bi me ponovno... Torej odlocil sem se da se grem ostričt k Stevu. Ali ima kdo ze izkusnje z njim? Ali dobro ostriže? Ali upošteva želje strank?

Lp in hvala za odgovore.


Stevo zna strižit. Drugače ne bi vodil tudi seminarjev za frizerje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Apple ::

Minus za Stevico. Nikol vec v njegov salon....
LP, Apple

LeQuack ::

Enostavno se ostrižeš tako kot Ameriški marinci in to je to.
Quack !

Vazelin ::

V uno temo o plešavosti poglej, kaj so resnične težave, ki te najverjetneje čakajo:DStopničke bodo le še sladek spomin:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

next3steps ::

berlusconi je izjavil:

Glej s pozitivne strani; negelde na to kar ti bodo naredili s frizuro zdaj, boš imel čez mesec ali dva popravnega :) Ne skrbi...lasje zmeraj zrastejo.

Tri tedne.

Vazelin je izjavil:

V uno temo o plešavosti poglej, kaj so resnične težave, ki te najverjetneje čakajo:DStopničke bodo le še sladek spomin:))

Strojček za 20 evrov me je rešil frizerja za nadaljnih 30 let. A veš koliko bo to prihranka ?!?!

Zgodovina sprememb…

GrX ::

next3steps je izjavil:

berlusconi je izjavil:

Glej s pozitivne strani; negelde na to kar ti bodo naredili s frizuro zdaj, boš imel čez mesec ali dva popravnega :) Ne skrbi...lasje zmeraj zrastejo.

Tri tedne.

Vazelin je izjavil:

V uno temo o plešavosti poglej, kaj so resnične težave, ki te najverjetneje čakajo:DStopničke bodo le še sladek spomin:))

Strojček za 20 evrov me je rešil frizerja za nadaljnih 30 let. A veš koliko bo to prihranka ?!?!


In 30 let boš fural precej isto frizuro.. pretty boring

next3steps ::

To ali lasulja. Nimamo ravno dosti izbire.

bambam20 ::

next3steps je izjavil:


Strojček za 20 evrov me je rešil frizerja za nadaljnih 30 let. A veš koliko bo to prihranka ?!?!



Strojček za 20EUR je v primerjavi s kvalitetno lasuljo iz naravnih las za od 2500 - 4000 jurje poceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

A obstaja da si uskladiščiš lase kot spermo in po potrebi nardijo iz tvojih las lasuljo?

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

A obstaja da si uskladiščiš lase kot spermo in po potrebi nardijo iz tvojih las lasuljo?


Hmm.. Dobro vprašanje.. lasulje iz naravnih las so še vedno jebeno drage. Vprašanje kako je z dejanso obstojnostjo las na dolgi rok? A lahko las razpade?

Nisem vedel , sem pa 2 dni nazaj izvedel, da Lado Bizovičar nosi lasuljo. :).

Vazelin ::

A se ti ne zdi čudno da ima 90 procent hollywooda košate lase?:D pomoje jih je 3/4 na lasulji

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

A se ti ne zdi čudno da ima 90 procent hollywooda košate lase?:D pomoje jih je 3/4 na lasulji


Res je. Samo so kvalitetne oz. iz naravnih las in se seveda ne opazi. PLus, zadeve ni potrebno vsak dan pred spanjem snemati iz glave.

Osebno sem 2010 spoznal punco, ki je imela lepe valovite lase. Potem mi je njena kolegica povedala, da ima ta punca lasuljo. Če mi ne bi povedala ne bi sploh vedel, ker se ne opazi. Kako bi se leopazilo, če je v posebno tanko mrežico takni pravi lasje :).

Dolgo sem razmišljal kam je šle na transplatacijo lasišča pevec Elton John, ki je bil že v 80-ih popolnoma plešast po sredini.. Glede, kako sumljivo goste lase ima, sklepam, da ima tudi on lasuljo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210174 (3328) Berserker
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528985 (10117) Alamar
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409423 (7911) energetik

Več podobnih tem