» »

kateri app na andridu omogoča uninstall appov

kateri app na andridu omogoča uninstall appov

#000000 ::

zanima me kateri app omogoče da preko PCja odinštaliraš, programe na telefonu, google play tega ne omogoča, a obstaja kak drug program ki to dopusti ?

smacker ::

klinker ::

#000000 je izjavil:

zanima me kateri app omogoče da preko PCja odinštaliraš, programe na telefonu, google play tega ne omogoča, a obstaja kak drug program ki to dopusti ?


Sistemskih noben, ker moras rootat da dobis dostop do sistemske particije.

starboi ::

#000000 je izjavil:

zanima me kateri app omogoče da preko PCja odinštaliraš, programe na telefonu, google play tega ne omogoča, a obstaja kak drug program ki to dopusti ?


Aplikacije na telefonu lahko na google playu vse odstraniš vse, razen sistemskih ( če me spomin ne vara, pri sistemskih samo posodobitve odidejo) . Sistemskih aplikacij pa ne moreš odstraniti , kot je zgoraj napisal uporabnik , če telefon ni rootan. Če imaš telefon rootan kupiš najboljšo aplikacijo za takšne in drugačne zadeve : Titanium Backup Pro.

Po prebiranju prispevka sem dobil občutek, da ti osnove androida in custom scene niso glih najbolj znane, tako da bo verjetno najbolje da si prebereš osnove, da ne bi telefona slučajno spravil v stanje neuporabnosti . Google : android custom root basics, kjer boš dobil vse informacije na prvih 2-3 zadetkih. Lp

Karen ::

Če je telefon rootan potem se da tudi sistemske odinstalirat (npr. kak bloatware). Torej rootana naprava, program Titanium backup, tam je funkcija Freeze apps, pa se da zamrznit katerokoli aplikacijo, pa tudi jo "odpeti" iz Playstore-a da ne teži z update-i, pa backupirat, pa potem pobrisat (lahko da se je kaj preimenovalo, že dolgo nisem delal tega, ampak spomnim se da sem s to aplikacijo vse opisano naredil).

klinker ::

Joj no, ne rabis lih TBP za odstranit sistemskih appov na rootanem fonu, je ze dovolj nek explorer ki zna brskat po sistemski particiji tipa es-explorer

Karen ::

Rabiš ne, je pa simpl:-), sploh če je treba še linke do playstore-a uničit.

BladE_ ::

starboi je izjavil:

Sistemskih aplikacij pa ne moreš odstraniti , kot je zgoraj napisal uporabnik , če telefon ni rootan.


Sprašuje, če je to možno preko PC... Načeloma je, root ni potreben!
Akcija - Reakcija

klinker ::

BladE_ je izjavil:

starboi je izjavil:

Sistemskih aplikacij pa ne moreš odstraniti , kot je zgoraj napisal uporabnik , če telefon ni rootan.


Sprašuje, če je to možno preko PC... Načeloma je, root ni potreben!


A da ja...bos se kj objasnu, al?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2533873814 (1556) nejc_nejc
»

Prenos aplikacij / podatkov / SMSov .. na nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
276872 (672) matobeli
»

Prvi pametni telefon - prosim pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
222742 (2029) He-Man
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4012240 (7509) BladE_
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11631913 (27191) CaqKa

Več podobnih tem