» »

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment)

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment)

1 2 3
4
5

Izi ::

yoco je izjavil:

Izi, a mi lahko poveš s kom si govoril, da si prišel na Byzantin?

Verjetno je treba najprej končati večino questov na Groundbreakerju.
The Board hoče Wellsa in na neodvisnem Groundbreakerju je en sam predstavnik od The Board. Udom Bedford.
Samo omeni mu, da veš, kjer najti Wellesa in te bo poslal na Byzantium, kjer je sedež od The Board.
Seveda mu ne smeš omeniti, da poznal Wellesa, da ne boš sam končal kje v zaporu :P
Samo povej da bi rad pobral razpisani Bounty in da si slučajno nekje izvedel, kje se nahaja Welles. Potem boš dobil še en quest, pa Gladys te bo spet osušila za 8000 Bitov in že imaš odprto pot na Byzantium.

yoco ::

Tenx, zj se moram sam še spomnit kje se model nahaja :)

Lojzze ::

NI sile,za Byzantium karto in vseskupaj samo vztrajaš pri zgodbi in ti Phieas da vse,+ Illy na groundbreakerju dodatn kvest za Byzantium.da ne govorimo gate za Parvati!
vsaj pri meni je temu tako.kar so orožja tiče se popolnoma strinjam sez @Izi.,Science do 100 pol pa tinker d shit out of everything. "28 ur in on my way to byzantium...vsi companion kvesti fertik vse popedenano oborožen do zob,Assault Rifle Ultra navit na jurja+,Ellie ligt assaullt rifle mk 2 tud tam jurja+ corrosion,Parvati light machine gun 1500 plasma,+mojih kar je potrebno(assault ultra,tactical shotgun 2+shock,ali deadeye snajpa+shock) masakr.Short range Shotgun dela tako štalo za kozlat!! Od daleč Deadeye pravtako! kar bližje pride pa kompanjonke pospravjo. N mod sem dobil enkrat v začetku špa sm ga fuks prodal pa nema veze. DMG je čez glavo ko imaš enkreat -90% tinker ostalo je usput. Gnarja pa vsem tinker trošeju še vedno 65 000

aja pa Mind control gun sem dobil! To be tested!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lojzze ()

Izi ::

Ja, Byzantiuma se ne da zgrešiti, glavni quest te vedno pripelje tja.

Monarch sem tudi uspel uspešno rešiti brez prelivanja krvi. Na podoben način kot pri začetni lokaciji v igri. Tudi tukaj so lahko na koncu vsi prijatelji.

En minus pa je level Cap, ki je kot ponavadi spet prilagojen za dirkače, ki spustijo polovico igre. Že malo čez polovico igre se doseže maksimalni level 30 in potem naprej igraš RPG brez glavnega RPG faktorja, nabiranja izkušenj :|

yoco ::

Kaj? 8-O
Sam do lvl 30 lahko prideš?
Jaz sem ravnokar lvl 29, pa imam še 3 ali 4 planete za odkrit! :D

Lojzze ::

Nimaš,tisto so gas giant-i ki niso dostopni.

yoco ::

:|

Sp3m ::

A se še komu zdi, da je konec igre rushan in da so določene zadeve že vnaprej pripravljene za dlc, sploh ti planeti in tudi sam konec?

Na koncu igre sem imel na vsakem kompanjonu flame thrower in melee orožje in na vsakem kompanjonu dve različni nadgradnji pri orožju (flame thrower plazma in melee n-mod, shock in corrosive itd.), pri sebi pa je imelo vsako orožje drugo nadgradnjo (shock revolver, mitraljez plazma in drug mitraljez n-mod in tretji mitraljez corrosive) in je bil zadnji fajt vbistvu celo prelahek, tudi sami kompanjoni so praktično vse pospravili že pred menoj.

Tudi sam špil moraš vsaj na hard igrat, ker prvi dve stopnji končaš z levo roko.

Sploh na uni ladji, ki jo pol crashas se da večino z lie, bribe, intimidate čez priti in z uno disguise zadevico, brez da, bi en metek izstrelil.

ps: Zgoraj omenjene krave dobiš in izgubiš na enem questu, ki ga dobiš od Lylia na Groundbreakerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sp3m ()

xxxul ::

men se pr dooost špilih tko zdi, ampak mrbit je to samo občutek ker je špil prej dogaju, k veš da se bližaš koncu si pač down.

a se noben tle ni jgral z science weapons? so tolk tooo much uber owerpowered da glava boli, prav zabavni proti koncu....

zadnjega bosa recimo pomanjšaš in držiš pomanjšanga medtem ko ga tvoja kompanjona nažigata z mg...

edit: krave pridejo in grejo večkrat, stric google pavi da je homage firefly-ju (kot dost st ari v tem špilu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

Zmajc ::

Ha ha se mi je zdela nekam znana scena z kravami v cargo holdu.
Na splošno se mi zdi cela igra homage Firefly-ju ... western v vesolju. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Evo, pa sem uspel končati. Happy End.
Kaj se je zgodilo z Zemljo ne ve ve nihče, zelo verjetno ne obstaja več. Halcyon pa je sedaj cvetoče osončje, ki uspeva na vseh področjih, nove generacije pa si ob večerih pripovedujejo epsko povest o ladji Unreliable in njenem junaškem kapitanu Iziju 8-)

oo7 ::

In kakšna je končna ocena igre Izi ?

yoco ::

Sem tudi jaz končal. Igra je dobra, manjka ji pa, da je odlična. Predvsem šepa sama zgodba, ki se preveč hitro zaključi.

Izi ::

oo7 je izjavil:

In kakšna je končna ocena igre Izi ?

Tistih 86/100, kolikor je povprečna ocena kritikov je več kot zasluženih. Jaz bi dal isto oceno.
Za 90 pač ni, je še kar nekaj prostora za izboljšave.

Zmajc ::

Je Outer Worlds mišljen kot uvod v novo franšizo ali je to to in gremo dalje?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Je Outer Worlds mišljen kot uvod v novo franšizo ali je to to in gremo dalje?

Jaz bi rekel to je to in gremo dalje.
Obsidian že dela svoj naslednji veliki RPG, ki naj bi temeljil na Melee bojevanju.
The Outer Worlds se polno zaključi z razlago za več generacij naprej in ne pusti odprte nobene teme razen vprašanja kaj se je zgodilo z Zemljo.

Po drugi strani pa je zaradi precejšnjega uspeha igre logično prej ali slej pričakovati neko nadaljevanje. Verjetno čez kakšnih 10 let :D

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Je Outer Worlds mišljen kot uvod v novo franšizo ali je to to in gremo dalje?


Ja ampak nadaljevanje bi lahko bila xbox ekskluziva. Microsoft je leta 2018 kupil Obsidian.

Speaking during an interview with Game Informer, head of Xbox Studios Matt Booty revealed that Microsoft believes The Outer Worlds has the potential to be "an enduring franchise", hinting at the possibility of an Xbox exclusive sequel.

Lojzze ::

Drugi play. Dumb Melee delal za Board tokrat.Zakluček odbit.Šefica ti na koncu ponudi kar hočeš ti pa rečeš v dumb opciji men dol visi grem jest na en Rizzo's Purpleberry Shake :)

 DPS FTW :)

DPS FTW :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lojzze ()

oo7 ::

The Outer Worlds Is Getting Story DLC Next Year; Patch 1.2 Out Now

https://wccftech.com/the-outer-worlds-i...

oo7 ::

The Outer Worlds Wins Game Of The Year At New York Video Game Awards

https://www.gamespot.com/articles/the-o...

Zmajc ::

No ja...

Ok igra a GOTY materjal? Niti slučajno.

T-h-o-r ::

Zelo fajn, zabavna zadeva, sploh ko se ti z nekom ni ukvarjati in ga enostavno likvidiraš, lol. Pri kompanjonih zgodba ne gre tako globoko, kot pri kakem Mass Effect, vseeno pa zadovoljivo. Prava milina po na smrt dolgočasnem Kingdom Come.

Nekateri jamrajo, da je kratka, a imam že kar nekaj ur (raziskovanja) pa pri glavni zgodbi nisem zelo daleč. Je pač treba najprej vse queste dobit, potem pa it pobijat folk, mrtveci ne dajejo questov lol.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Zmajc ::

Za moj okus so šli čisto preveč v karikiranje vsega.

oo7 ::

Igra je izšla tudi za Switch Nintendo ampak grafika je precej slabša.

oo7 ::

The Outer Worlds: Peril on Gorgon - Announce Trailer

oo7 ::

The Outer Worlds: Peril on Gorgon DLC Gameplay | gamescom 2020

ahac ::

Opozorilo:
Če nimate savegame preden ste prišli na Tartarus (zadnji planet), ne kupit DLCja, ker ne bo dostopen!

To se je zgodilo meni. Takrat, ko sem igral sem očitno prepisal zadnji save pred tem planetom. Verjetno sem razmišljal, da itak ne bom več hodil nazaj, ker je to konec igre. Najstarejši save je še vedno na Tartarusu, starejših nimam več.

Zdaj pa ne morem nikamor: če grem naprej je igre konec (vrže v main menu), nazaj pa tudi ne morem, ker igra ne dovoli odletet s planeta.
To pomeni, da sploh ne morem igrat DLCja, razen če začnem igro še enkrat od začetka.

Upam, da bodo dodal opcijo, da greš vseeno lahko nazaj. Ampak zaenkrat sem requestal refund...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

23 oktobra igra The outher worlds izide tudi na Steamu.

oo7 ::

Pojavile so se govorice, da naj bi delali igro Outher Worlds 2.

The Outer Worlds 2 already in pre-production claims insider


https://metro.co.uk/2020/10/12/the-oute...

oo7 ::

Outher worlds na Steamu 29,99 eur -50%, do 6 novembra. Veliko za 1 leto staro igro.

Berem na Steam forumu ,da je ta igra kar SJW ;((. Kaj pa vi menite, ki ste jo preigrali.

PARTyZAN ::

Želim si jo preigrat, ampak pomoje ne bi prebavil njene "posebne" barvne sheme :). Verjetno bom počakal še par let, da ji cena pade, da mi ne bi bilo žal, če se jo hitro naveličam.

Argica ::

ravno dobil gratis steam kodo :)

oo7 ::

Argica je izjavil:

ravno dobil gratis steam kodo :)


Kako ti je to uspelo ? :)

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Outher worlds na Steamu 29,99 eur -50%, do 6 novembra. Veliko za 1 leto staro igro.

Berem na Steam forumu ,da je ta igra kar SJW ;((. Kaj pa vi menite, ki ste jo preigrali.


Ce uporabis izraz 'SJW' pol igra sigurno ni zate.

Nupina ::

oo7 je izjavil:

Berem na Steam forumu ,da je ta igra kar SJW ;((. Kaj pa vi menite, ki ste jo preigrali.

Ta igra je višek SJW agende! SJW je bistvo igre. Zgodba se vrti okoli SJW. Vsi liki in vse misije so SJW.
Jaz ti iz srca odsvetujem igranje! Če boš to igral, ne boš več pravi dec!!!
The future is woke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nupina ()

Izi ::

Glavni problem igre je, da je odločno prekratka za RPG žanr. Po moje je vredna nekje 15 do 20€.
Kar se tiče pa SJW, seveda je, tako kot vse kar v zadnjih letih prihaja iz Amerike. Je nadležno ampak se da ignorirati. Igra ni zanič, občasno ji uspe biti celo malo humorna :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

Glavni problem igre je, da je odločno prekratka za RPG žanr. Po moje je vredna nekje 15 do 20€.
Kar se tiče pa SJW, seveda je, tako kot vse kar v zadnjih letih prihaja iz Amerike. Je nadležno ampak se da ignorirati. Igra ni zanič, občasno ji uspe biti celo malo humorna :D


Ja saj bom še počakal, da pade cena se nič ne mudi.

ahac ::

Btw. 50% off je tudi na EGS.
Če imate še 10€ kupon (od prejšnje razprodaje ali od Rocket League) bo potem to 20€.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Glavni problem igre je, da je odločno prekratka za RPG žanr.


Ne, ni.

V 20 ur lahko spravis velik zgodbe, 40 ur je lahko ze za nekatere igre prevec, 60 ur je nekaj bolj ali manj maximum za igro, ki je res dobro napisana, vse kar je vec je pa ponavadi ze prevec in redko dobro uspeva. Outer Worlds je bla sicer med krajsimi vendar je pa to dalec od tega, da bi bila odlocno prekratka.

V bistvu je ravno obratno, precej iger je predolgih in mas lahko not en kup nepotrebnega grinda, ki bi ga komot izpustili.

Argica ::

oo7 je izjavil:

Argica je izjavil:

ravno dobil gratis steam kodo :)


Kako ti je to uspelo ? :)


fextralife ima večkrat žrebanja itd.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Izi je izjavil:

Glavni problem igre je, da je odločno prekratka za RPG žanr.


Ne, ni.

V 20 ur lahko spravis velik zgodbe, 40 ur je lahko ze za nekatere igre prevec, 60 ur je nekaj bolj ali manj maximum za igro, ki je res dobro napisana, vse kar je vec je pa ponavadi ze prevec in redko dobro uspeva. Outer Worlds je bla sicer med krajsimi vendar je pa to dalec od tega, da bi bila odlocno prekratka.

V bistvu je ravno obratno, precej iger je predolgih in mas lahko not en kup nepotrebnega grinda, ki bi ga komot izpustili.



Witcher 3 je 100 ur plus pa se mi ni zdela nič predolga.

BigWhale ::

Takih iger je izredno malo.

oo7 ::



Drugi DLC za igro Outher worlds. Enkrat letos marca.

oo7 ::

The Outer Worlds: Murder on Eridanos - Opening Cinematic

oo7 ::

The Outer Worlds 2 - Official Announce Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2021

oo7 ::

Igra je prodala več kot 4 miljone kopij.

The publisher reported that more than 4 million copies of the game have been sold.

oo7 ::

Začel sem igrati Outher worlds. Odločil sem se za strelno orožje ne za hladno orožje upam, da sem se odločil prav.

Zanimiva mapa in podoba sveta zelo pisano.

oo7 ::

V igri je več map. Jaz sem pri prvi. Ali se kasneje lahko vračaš nazaj na prejšnje mape ali je ne ?

BigWhale ::

Kaksnih vec map? Mislis rect, da je vec planetov med katerimi lahko letas? Potem ja, lahko se vracas, dokler ne prides do 'endgame', takrat te igra tudi opozori na to.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Kaksnih vec map? Mislis rect, da je vec planetov med katerimi lahko letas? Potem ja, lahko se vracas, dokler ne prides do 'endgame', takrat te igra tudi opozori na to.


Ja glede map sem mislil na planete.

Ne vem ali je to samo pri meni ampak imam zelo pogoste crash-e v igri direktno na namizje brez kakšnega sporočila.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149651 (1333) Furbo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864172082 (4467) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
454132 (260) TucoX
»

Borderlands 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015718 (8391) opeter
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype

Več podobnih tem