» »

Zdravniški pregled za službo

Zdravniški pregled za službo

Domobrancek ::

Torej: Kmalu bom imel zdravniški pregled za službo (Lahko, da bo v roku 2 tednov..lahko, da bo šele decembra). Stvar je v tem, da sem pred 1 tednom šel ven s kolegi, ki kadijo travo in tudi sam naredil 2 dima (dejansko sta bila samo 2 dima.). Po tem, ko sem dobil službo sem kajenje skoraj povsem ukinil. Ponavadi naredim 2 dima na vsake 3-4 mesece. Nazadnje sem pred tem kadil pred 3 meseci in tudi takrat naredil samo 3 dime. Dnevno se ukvarjam s športom (fitnes, nogomet..) in pijem veliko vode (pa ne zato, da bi se prej "spucal". Tako sem navajen.). Kakšna je verjetnost, da bo pri pregledu kaj pokazalo, če ga bom imel v 3 tednu novembra oz še kasneje?(torej, če ga bom imel v 3 tednu novembra bo minilo 15+dni od kar sem naredil tista 2 dima).

Stric google pravi, da se to v urinu pozna od 7 do nekje 30 dni tako, da bi moralo biti glede na količino, ki sem jo pokadil do takrat že vse ok. Govori se, da v našem podjetju tega sploh ne iščejo vendar hočem biti siguren, da bo vse ok. Ima kdo iskušnje s kakšno podobno situacijo?

tikitoki ::

You are being paranoid. Ce te to tolk skrbi, ne kadi trave.

zuz3k ::

Stric google ima prav. Pokazalo ne bo samo, če boš usak dan tekel 10 km v hrib. Priporočam, da začneš že danes.
Life is a psychological game.

Evolve ::

tudi če bi kaj pokazalo, kaj moreš zdej.. prej bi mislu

THC in ostalih substanc se pri običajnih pregledih ne preverja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evolve ()

koyotee ::

Gres v lekarno po tester in to je to.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tony1 ::

THCja medicina dela ne preverja, ker bi firmo to preveč stalo.

aaa1 ::

Evolve je izjavil:

tudi če bi kaj pokazalo, kaj moreš zdej.. prej bi mislu

THC in ostalih substanc se pri običajnih pregledih ne preverja.


Tako je, ker je potrebno te stvari ekstra plačat, te ponavadi v naprej opozorijo da se na zdravniškem gleda tudi prisotnost drog, pa tudi če bi skadil cel joint, pa nisi reden kadilec gre prej kot v enem tednu ven. Problem je pri rednih uporabnikih, takrat pa traja malo več da se sčistiš, pri heavy userjih tudi 90 dni da zgine iz urina. Pri rekreativni uporabi ni panike.

vostok_1 ::

Že ki ste na temu, kaj sploh medicina dela preverja iz krvi?
Samo droge?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MadMen ::

tony1 je izjavil:

THCja medicina dela ne preverja, ker bi firmo to preveč stalo.

Seveda delajo(recimo farmacevtska podjetja), testi niso niti toliko dragi... saj urinski.

vostok_1 je izjavil:

Že ki ste na temu, kaj sploh medicina dela preverja iz krvi?
Samo droge?

Droge ti v večini primerov ne testirajo, tudi moraš posebej soglasje dati(saj jaz se moral). Drugače testirajo te splošne parametre v krvi in vodi, nič bav bav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

ranko123 ::

vostok_1 je izjavil:

Že ki ste na temu, kaj sploh medicina dela preverja iz krvi?
Samo droge?

elektroliti, hemogram, jetra

lp

tony1 ::

vostok_1 je izjavil:

Že ki ste na temu, kaj sploh medicina dela preverja iz krvi?
Samo droge?


Nehaj kaditi zeleno, ker te dela paranoičnega. V prvi vrsti gledajo krvni sladkor.

Alien123 ::

Ne bojo nasli nic.. sodelavci ni pokazalo nic pa je par dni prej kadil

Magic1 ::

Je dosti odvisno od količine. En joint bo relativno hitro šel iz sitema, pri rednem uživalcu pa se zasledi tudi po enem mesecu. Preverja se glede na delo, ki ga opravljaš. Voznike in nevarnejše poklice kar preverjajo za droge.
Magic

111111111111 ::

Magic1 je izjavil:

Je dosti odvisno od količine. En joint bo relativno hitro šel iz sitema, pri rednem uživalcu pa se zasledi tudi po enem mesecu. Preverja se glede na delo, ki ga opravljaš. Voznike in nevarnejše poklice kar preverjajo za droge.

Pa Krko, Lek, itd...

anketar ::

elita šmrka koko tebe pa skrbi ta thc, paranoid much

TheBlueOne ::

Ce sta bila dva dima in ne trije potem vse OK. Ce so bili trije pa lazes, kar pa ni prav in to delodajalci cutijo. :)

No, ce bi bila trava v taksnih intervalih problem, potem jaz ne bi prestal nobenega pregleda.

In tudi, ce so pripravljeni placevati vse periferne teste za droge ipd., mi ni jasno zakaj bi bilo problem ce kadis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114536 (9546) solatko
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285433 (15776) destroyer2k
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6837489 (32173) St235
»

Zdravniški pregled - Pasivno kajenje

Oddelek: Loža
134184 (3309) koyotee

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7423815 (22406) leonmojca

Več podobnih tem