» »

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC)

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC)

1
2
»

peko_deko ::

KraitPay je izjavil:

vsak delodajalec lahko od zdravnika zahteva tudi test drog, ki se dodatno plača.
Če to počnejo za pismonoše pa ne vem.

o katerem te mora obvestit in dobit tvoje dovoljenje drugače test ni veljaven in še najebeta lahko on + zdravnik

poleg tega so pa te testi tolk nezanesljivi, da glava boli, meni je kazal pozitivno na Buprenorphine @ Wikipedia ki ga nisem nikoli v življenju videl, zadnji opi, ki sem ga probal je bil pa 1 tramal (37.5mg) pol leta nazaj (itak jih ne maram) in negativno na benzodiazepine, čeprav sem jih pojedel ne vem kolk (bodmo konzervativni in recimo 1g flubromazolama, 1g clonazolama, 500mg nifoxipama, 500mg nitrazolama, 1g norflurazepama, 1g flubromazepama, zna bit da še kaj etizolama, metizolama, pyrazolama..... od tega bi mogli zaznat vsaj nifoxipam (metabolit flunitrazepama, norflurazepam (metabolit celga kupa farmacevtskih) in etizolama (že tolk popularen, da ni res)) v zadnjih par tednih (vključno par ur pred testom) in sem jih še celo čutil in to ornk......

project je izjavil:

Začnite kaditi sintetično marihuano pa nebo nič pokazalo na testu ;)

škoda da je vsaka naslednja generacija hujša (bolj nevarna)

prva je bila kul, ampak je prepovedana povsod

pol je šlo pa samo na slabše

Zgodovina sprememb…

St235 ::

bobby je izjavil:

Nisem bral vsega,... nee,.. delodajalec samo dobi potrdilo, ali si ali pa nisi fizicno sposoben opravljat dela. To je vse. On ne dobi in ne sme dobiti tvojih izvidov. Ce jih dobi, je najmanj zdravnik v prekrsku.
Ce bi pa dohtar ugotovil karkoli ze oh in sploh, pa je prijava iz strani dohtarja cisto na drugem nivoju.

Tko da cisto nic bat ceprav si dan prej kadil.


razen za službo, ker pač ne boš dobil potrdila, da si sposoben opravljat delo. Verjemi, da delodajalec ne predvidi testov za droge pri zdravniških pregledih zato, ker ima viška denarja.

bobby ::

St235 je izjavil:

bobby je izjavil:

Nisem bral vsega,... nee,.. delodajalec samo dobi potrdilo, ali si ali pa nisi fizicno sposoben opravljat dela. To je vse. On ne dobi in ne sme dobiti tvojih izvidov. Ce jih dobi, je najmanj zdravnik v prekrsku.
Ce bi pa dohtar ugotovil karkoli ze oh in sploh, pa je prijava iz strani dohtarja cisto na drugem nivoju.

Tko da cisto nic bat ceprav si dan prej kadil.


razen za službo, ker pač ne boš dobil potrdila, da si sposoben opravljat delo. Verjemi, da delodajalec ne predvidi testov za droge pri zdravniških pregledih zato, ker ima viška denarja.


Ja seveda, sej to je logicno, da potem pac dobis potrdila in adijo zaposlitev. To mi pa ja ni treba posebej pisat, ali pac?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

peko_deko ::

drugače pa rečeš kolegu ki ne kadi trave za flaško urina jo maš na telesni temperaturi in zliješ to v lonček

iz tujine lahko naročiš tudi fake uri ki naj bi bil neločljiv

če pa hočeš bit hardcore, se poščiješ, z mehur vbrizgaš kolegov urin in to je to, samo ko boš videl iglo te bo minilo

[D]emon ::

Urinski testi so popolnoma nezanesljivi... ob sprejemu na CMZ par dni nazaj je moj prvi urinski test indiciral prisotnost nekega zdravila, ki se uporablja za odvajanje od heroina (poleg prisotnosti benzodiazepinov, saj sem prejsnji dan vzel apaurin) katere pa nisem v zivljenju videl. Da o heroinu niti ne govorim.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

peko_deko ::

[D]emon je izjavil:

Urinski testi so popolnoma nezanesljivi... ob sprejemu na CMZ par dni nazaj je moj prvi urinski test indiciral prisotnost nekega zdravila, ki se uporablja za odvajanje od heroina (poleg prisotnosti benzodiazepinov, saj sem prejsnji dan vzel apaurin) katere pa nisem v zivljenju videl. Da o heroinu niti ne govorim.

lol lol lol lol

a tole - Buprenorphine @ Wikipedia

ahaha, pol nisi edini..... razen slik na netu ga pa v živo sploh videl še nisem niti nimam želje, ker so mi opiji itak bedasti (niti ničesar s podobno strukturo

je bil pa test negativen na benzote, čeprav bi pomoje mogel pokazat high score ne pa 0

ceprav da jim jebem mater, pa njihove antipsihotike v nizkih dozah brez stranskih učinkov

bil on napačnem času na napačnem kraju in to tolk lažejo da ni res... najprej te vprašajo če bi šel da te zdraavnik pogleda, rečeš ne, ne bi šel... 'to smo te iz vljudnosti vprašali', odgovorim aha 'obvezno prostovoljno'

prideš tam se obnašaš normalno, maš nizek pritisk in utrip (še vedno normalen), se normalno pogovarjaš, in vse, ne deluješ nevaren/nasilen in te vpraša pač če bi šel gor na oddelek, da te drug zdravnik pogleda, pa da je nek zlo dober bla blal, rečeš spet, da ti nič ne manjka in spet ista fora... prostovoljno obvezno..... prideđ gor zdravnika valjda ni, dobiš kao popolnoma varno nizko dozo antipsihotikov (pa še svinje so prebrisane, ta strup je raztpšljen v vodi

No pomirilo me ni, sem jeznega me je nardilo, pomojem par mg več in bi se jaz in nekaj bolničarjev peljalo na urgenco... no saj če kakega kdaj dobim na samem.... pa še reve so ble vedno v skupinah vsaj po 3 (no saj, visoki debeluhi brez mišic razen enega... prvega itak onesposobiš v prvem udarcu (težek predmet glava, oster predmet vrat in potem je še 1 na 1 s takim grem pa 1 na 1 komot, itak sem, večji močnejši in hitrejši od njega + zarad njihovih zdravil ti je itak vseeno in boš brez oklevanja ubil...) no pol sem nekak prišel do telefona in odvetnika, zraven še več antipsihotikov pa še do kupa lorazepama (mislim itak je najbolj sranje benzo, samo vsaj dejansko te pomiri, vsaj diazepam bi dali, če midazolama nočejo, naslednji dan je pa lepo sodišče reklo da kaj se pa grejo, v roke ste dobili čisto mirnega/nenevarnega človeka in ga naredili nevarnega.... tist 'dober' zdravnik mi je pa napisal spet neke recepte, ki jih nočem/ne rabim.... neke ssrije (pa kaj majo s tem tako veselje, kao zdravi vse (v resnici pa večini ljudi zdravi isto kot placebo), povzroča odvisnost, ma kup stranskih učinkov od tega da ti zjebe metabolizem, spolni nagon, težave z erekcijo, možnost samomora, .....), 150mg lyrice za 2 tedna pol pa 300mg, čeprav sem mu lepo rekel, da 1x 25mg ni ok, ker ne traja cel dan, 2x 25mg je še vedno malo premalo, ker na deluje cel dan 3x25mg je pa dovolj (ja vem da je to za večino ljudi premalo, samo pač smo tud izjeme) od višjih doz pa ni boljših učinkov (sej sva z osebno zdravnico probala, pa je to idealno.... pomaga kolkor pomaga, ni opazi stranskih učinkov (ok jst jo mam zarad anksioznosti, sem pa opazil da me nikoli še ni bolel hrbet pa tud če zaspim za računalnikom.. tko da ajde lahko bi rekli da je to stranski učinek... samo jaz nanj gledam kot na ekstra bonus tko kot to da naredi benzote močnejše). Unih ssrije ne mislim jest in so še vedno zazaprti v škatli, 75mg lyrice sem mogel odpirat, stehtat 25mg in potem vzet..... res bedarija.... aja neškodljive nizke doze antipsihotikov še en teden mi je zategovalo mišice in nisem mogel hodit/govorit normalno ( Extrapyramidal symptoms @ Wikipedia )

osebni zdravnici sem pa itak rekel, da če hočem benzote za zabavo je internet poln bolj euforičnih in v večjih količinah kot bi ona sploh lahko predpisala katerega koli za blazno malo denarja tko da pač od une škatle al dveh apaurinov (diazepam je od teh, ki se dejansko predpisujejo meni najbolj všeč...) na leto se ne mislim zadevat, ker mi bi itak rabil celo škatlo za dan al dva med tem, ko blazno boljši flunitrazolam (predstavljajte si še boljši in močnejši (0.1mg ~ 10mg diazepama) Flunitrazepam @ Wikipedia ) stane pa... no 10g sem dobil zastojn (vip), po kolk se bo prodajal ne vem nit nočem met opravka s tem........testiranih je blo pa še ogromno, zdaj samo še da vidimo, kaj se da sintetizirat dovolj poceni.............

aja, pa pomoje se s tem kolk kdo odvisen rata malo pretirava, tisti, ki ne se itak ne pritožujejo tko da ne vemo, sem pa že slišal da je nekdo postal rahlo odvisen od 2mg diazepama v tednu dni.... ne vem jst zase vem da par mesecev komot jem kolkr hocem in kar hocem, pol pa itak rata brezveze zaradi tolerance, ko neham se pa počutim normalno (čeprav bi večina mela ornk težave)...., po par tednih pa tud toleranca pade na baseline

 flunitrazolam

flunitrazolam



 3-oh flunitrazepam

3-oh flunitrazepam

joze67 ::

Po napisanem sodeč bo imel CMZ s teboj še veliko izzivov.

[D]emon ::

Po napisanem sodec je uporabnik peko_deko prej za zaprti oddelek v Polju...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

roko88 ::

peko_deko je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Urinski testi so popolnoma nezanesljivi... ob sprejemu na CMZ par dni nazaj je moj prvi urinski test indiciral prisotnost nekega zdravila, ki se uporablja za odvajanje od heroina (poleg prisotnosti benzodiazepinov, saj sem prejsnji dan vzel apaurin) katere pa nisem v zivljenju videl. Da o heroinu niti ne govorim.

lol lol lol lol

a tole - Buprenorphine @ Wikipedia

ahaha, pol nisi edini..... razen slik na netu ga pa v živo sploh videl še nisem niti nimam želje, ker so mi opiji itak bedasti (niti ničesar s podobno strukturo

je bil pa test negativen na benzote, čeprav bi pomoje mogel pokazat high score ne pa 0

ceprav da jim jebem mater, pa njihove antipsihotike v nizkih dozah brez stranskih učinkov

bil on napačnem času na napačnem kraju in to tolk lažejo da ni res... najprej te vprašajo če bi šel da te zdraavnik pogleda, rečeš ne, ne bi šel... 'to smo te iz vljudnosti vprašali', odgovorim aha 'obvezno prostovoljno'

prideš tam se obnašaš normalno, maš nizek pritisk in utrip (še vedno normalen), se normalno pogovarjaš, in vse, ne deluješ nevaren/nasilen in te vpraša pač če bi šel gor na oddelek, da te drug zdravnik pogleda, pa da je nek zlo dober bla blal, rečeš spet, da ti nič ne manjka in spet ista fora... prostovoljno obvezno..... prideđ gor zdravnika valjda ni, dobiš kao popolnoma varno nizko dozo antipsihotikov (pa še svinje so prebrisane, ta strup je raztpšljen v vodi

No pomirilo me ni, sem jeznega me je nardilo, pomojem par mg več in bi se jaz in nekaj bolničarjev peljalo na urgenco... no saj če kakega kdaj dobim na samem.... pa še reve so ble vedno v skupinah vsaj po 3 (no saj, visoki debeluhi brez mišic razen enega... prvega itak onesposobiš v prvem udarcu (težek predmet glava, oster predmet vrat in potem je še 1 na 1 s takim grem pa 1 na 1 komot, itak sem, večji močnejši in hitrejši od njega + zarad njihovih zdravil ti je itak vseeno in boš brez oklevanja ubil...) no pol sem nekak prišel do telefona in odvetnika, zraven še več antipsihotikov pa še do kupa lorazepama (mislim itak je najbolj sranje benzo, samo vsaj dejansko te pomiri, vsaj diazepam bi dali, če midazolama nočejo, naslednji dan je pa lepo sodišče reklo da kaj se pa grejo, v roke ste dobili čisto mirnega/nenevarnega človeka in ga naredili nevarnega.... tist 'dober' zdravnik mi je pa napisal spet neke recepte, ki jih nočem/ne rabim.... neke ssrije (pa kaj majo s tem tako veselje, kao zdravi vse (v resnici pa večini ljudi zdravi isto kot placebo), povzroča odvisnost, ma kup stranskih učinkov od tega da ti zjebe metabolizem, spolni nagon, težave z erekcijo, možnost samomora, .....), 150mg lyrice za 2 tedna pol pa 300mg, čeprav sem mu lepo rekel, da 1x 25mg ni ok, ker ne traja cel dan, 2x 25mg je še vedno malo premalo, ker na deluje cel dan 3x25mg je pa dovolj (ja vem da je to za večino ljudi premalo, samo pač smo tud izjeme) od višjih doz pa ni boljših učinkov (sej sva z osebno zdravnico probala, pa je to idealno.... pomaga kolkor pomaga, ni opazi stranskih učinkov (ok jst jo mam zarad anksioznosti, sem pa opazil da me nikoli še ni bolel hrbet pa tud če zaspim za računalnikom prosta delovna mesta. tko da ajde lahko bi rekli da je to stranski učinek... samo jaz nanj gledam kot na ekstra bonus tko kot to da naredi benzote močnejše). Unih ssrije ne mislim jest in so še vedno zazaprti v škatli, 75mg lyrice sem mogel odpirat, stehtat 25mg in potem vzet..... res bedarija.... aja neškodljive nizke doze antipsihotikov še en teden mi je zategovalo mišice in nisem mogel hodit/govorit normalno ( Extrapyramidal symptoms @ Wikipedia )

osebni zdravnici sem pa itak rekel, da če hočem benzote za zabavo je internet poln bolj euforičnih in v večjih količinah kot bi ona sploh lahko predpisala katerega koli za blazno malo denarja tko da pač od une škatle al dveh apaurinov (diazepam je od teh, ki se dejansko predpisujejo meni najbolj všeč...) na leto se ne mislim zadevat, ker mi bi itak rabil celo škatlo za dan al dva med tem, ko blazno boljši flunitrazolam (predstavljajte si še boljši in močnejši (0.1mg ~ 10mg diazepama) Flunitrazepam @ Wikipedia ) stane pa... no 10g sem dobil zastojn (vip), po kolk se bo prodajal ne vem nit nočem met opravka s tem........testiranih je blo pa še ogromno, zdaj samo še da vidimo, kaj se da sintetizirat dovolj poceni.............

aja, pa pomoje se s tem kolk kdo odvisen rata malo pretirava, tisti, ki ne se itak ne pritožujejo tko da ne vemo, sem pa že slišal da je nekdo postal rahlo odvisen od 2mg diazepama v tednu dni.... ne vem jst zase vem da par mesecev komot jem kolkr hocem in kar hocem, pol pa itak rata brezveze zaradi tolerance, ko neham se pa počutim normalno (čeprav bi večina mela ornk težave)...., po par tednih pa tud toleranca pade na baseline

 flunitrazolam

flunitrazolam



 3-oh flunitrazepam

3-oh flunitrazepam



Uf, tole pa je temeljit "članek" :) drugače pa sem bil na prelgedu zdravniškemu za zaposlitev za vojaka in kolega gladko padel na testu THC-ja.

johanblond ::

peko_deko je izjavil:

drugače pa rečeš kolegu ki ne kadi trave za flaško urina jo maš na telesni temperaturi in zliješ to v lonček

iz tujine lahko naročiš tudi fake uri ki naj bi bil neločljiv



Prijateljica mi je razlagala, da ko je ona delala zdravniški izpit za službo (LJ), je morala oddat urin na način, da takšna zamenjava ni bila možna.

peko_deko ::

in ta način je

koyotee ::

da te nekdo gleda ane
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mancini ::

drugače pa sem bil na prelgedu zdravniškemu za zaposlitev za vojaka in kolega gladko padel na testu THC-ja

kandidiraj za službe kjer ni teh preverjanj
če že v osnovi veš da neka služba nekaj zahteva, ti pa se ne držiš tega, zakaj rineš tja ali pa spremeni življenski slog

Dr_M ::

A je res taka jeba en ali 2 tedna pred testom ne kadit?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MTB ::

PamirG je izjavil:

Ali testirajo kri ali urin? Hvala za odgovor. Zdravniski delam v Skofji loki.

Urin. Če je resna organizacija, je pri odvzemu vzorca nekdo prisoten.

Furbo ::

Dr_M je izjavil:

A je res taka jeba en ali 2 tedna pred testom ne kadit?

Ja je, ker trava ne povzroča odvisnosti. Čaki kaj? Error.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Vitez ::

V lajfu sem imel že večkrat pregled za službo, pri različnih organizacijah, nikoli me ni nihče gledal zraven, kako ščijem. vedno je bilo: izvolite lonček, ste prepričani, da boste lahko dali vodo?..In sem šel sam scat.

MTB ::

No, glede na to da je moja služba takšna, kjer se to redno preverja, ti lahko potrdim, da se to izvaja.

St235 ::

Vitez je izjavil:

V lajfu sem imel že večkrat pregled za službo, pri različnih organizacijah, nikoli me ni nihče gledal zraven, kako ščijem. vedno je bilo: izvolite lonček, ste prepričani, da boste lahko dali vodo?..In sem šel sam scat.


Očitno še nikoli nisi bil zaposlen pri organizaciji kjer so takšne stvari pomebne. V okviru rednih zdravniških pregledih se urin daje zaradi zdravstvenih razlogov in ne zaradi prisotnosti THC. Obstajajo pa tudi službe kjer je to pomembno in obstajajo tudi pregledi kjer je potrebno zgotoviti nadzor nad odvzemom urina.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285421 (15764) destroyer2k
»

Zdravniški pregled za službo

Oddelek: Loža
155201 (4616) TheBlueOne
»

Koliko časa ostane trava v tebi?

Oddelek: Loža
245522 (4373) Rias Gremory
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529646 (16775) CoolBits

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7423814 (22405) leonmojca

Več podobnih tem