» »

Zdravniški pregled - Pasivno kajenje

Zdravniški pregled - Pasivno kajenje

SandmanGuy ::

Pozdravljeni,

čez dva dni imam zdravniški pregled za delo v proizvodnji. :)
Nikoli ne kadim trave, vendar pa se družim z prijatelji, ki to prakticirajo. Ne kadim zaradi tega ker me spravi v stanje safra oz. lahko grem po tem samo še spat. Zato je alkohol moja edina razvada. ;)

Težavo imam ker sem ta vikend, v soboto žural z nekaterimi od teh posameznikov kjer so skadili (okrog) !!sedem!! jointov. Ker sem dim pasivno vdihaval, vendar pa nisem bil zadet (ker drugače bi šel takoj spat) me skrbi, da mogoče zdravniškega ne bom naredil.

Zanima me torej, če bi bil lahko pregledovalec tako prijazen, da če mu razložim zgodbo, da bi me še vseeno spustil skozi. Smešno, ker se s temi prijatelji družim le enkrat na par mesecev. Kakšna škoda da je naneslo na prav to soboto. :8)

popster ::

medicino dela imaš? al thc test?

SandmanGuy ::

Medicino dela. Hvala za odziv.

Zgodovina sprememb…

popster ::

ce ne delas na visini in ne boš povedal doktorici resnice (beri:boš zamolčal passivno kajenje ali se celo zlagal) thc testa ne bos imel.

Smrekar1 ::

Po 72 urah takih minimalnih količin test verjetno nikakor ne bi zaznal.

SandmanGuy ::

Bral sem, da če mi ne dajo za podpisati, da se strinjam z pregledom za THC, da pregleda ne bo...

Imam brata dvojčka, ki ta vikend ni šel z menoj, zato bom gotovo tihotapil urin v primeru, da dobim kaksen dokument...

Sem pa danes dobil tudi napotnico kjer nič ne piše kateri pregledi se bodo izvajali vendar pa se mi zdi da za pomoč v proizvodnji - študent nebi smeli kar tako preverjati. Govorim iz izkušenj, ker sem pred dvemi leti ta isti pregled opravljal brez, da bi kaj podpisoval.

Za 72 ur pa nisem siguren, nekateri na tem forumu pišejo, da se lahko pozna tudi več tednov.

koyotee ::

Ce ne pise na papirju, ne bodo delali thc testa. Kot redni kadilec sem se spucal v 16 dneh.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Smrekar1 ::

SandmanGuy je izjavil:


Za 72 ur pa nisem siguren, nekateri na tem forumu pišejo, da se lahko pozna tudi več tednov.


Če kadiš ja, tudi po 1 mesec, če si pa samo pasivno zraven pa so količine tako majhne, da se ne bi smelo poznati.

SandmanGuy ::

Tako tudi sam sklepam,

vendar pa mislim, da me lahko upravičeno skrbi saj smo bili v zaprtem prostoru, kjer se je kadilo notri.

SandmanGuy ::

Prosil bi še, če mi lahko odgovorite na tole vprašanje.

Kdaj pa se dobi ta list papirja kjer je potrebno podpisati? Pred vzemom urina in krvi ali po tem?

Hvala :)

Zgodovina sprememb…

Mehmed ::

Zelo verjetno te noben ne bo testiral na to.
Ce te ze testirajo na to zelo verjetno ne bo problema.
Ce bi te taka stvar kdaj stala sluzbe verjetno tudi noces delat tam. Ker ce najebes tudi ce ne naredis nic narobe, izkljucno zaradi tega s kom se druzis, to ne zveni kot prijazno ali pa normalno delovno okolje.

r3dkv1c4 ::

troll tema

Limona ::

pa ka je OPju od pasivnega kajenja ne bo pozitiven test za mamila -.-

koyotee ::

Mozgane mu je ze sfuckalo ocitno
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285442 (15785) destroyer2k
»

Zaposlitev pošta in zdravstveni pregled (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9918431 (10533) karnekdo1
»

Zdravniški pregled za službo

Oddelek: Loža
155206 (4621) TheBlueOne
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6837497 (32181) St235
»

Zdravniški pregled za prostovoljno služenje

Oddelek: Loža
152678 (2072) koyotee

Več podobnih tem