» »

Einhell

Einhell

gregc1 ::

Zanimam se za nakup akumulatorskih mašin znamke einhell. Me zanima če kdo to uporablja in pa kako je z baterijam? Spodaj sem podal par primerou. V avstriji v obiju to znamko oglašujejo kot da je res uredu.


https://www.amazon.de/Einhell-Handstaub...
https://www.amazon.de/Einhell-Rasentrim...
https://www.amazon.de/Einhell-Akku-Rase...

Tribal ::

To je čip šit roba. Saj ti je že iz cene jasno, da ni kvalitetna kajne?
Enkrat kupil udarni vrtalnik za 20€ in ja kvaliteta ceni primerna po 10ih luknjah fuč glava. Vrti se še ampak to je pa vse.

Kvaliteta se lahko primerja z elektro-mashinen in podobnimi... parkside je že mogoče boljše kvalitete :D

FX6300B ::

če že jemlješ vzami raje direktno na šrtom, brez baterije.. tisti se ponavadi po pol leta že kar dobro pozna da ni več nova
sploh pa udarni vrtalnik... zakaj bi kdo hotel to imeti na baterije?
May the force be with you!

golf3 ::

Jaz bi ti prelagal da pogledaš orodja Ryobi. Cena ni pretirana kvaliteta pa kar solidna. Imajo pa zelo široko ponudbo.

gregc1 ::

FX6300B je izjavil:

če že jemlješ vzami raje direktno na šrtom, brez baterije.. tisti se ponavadi po pol leta že kar dobro pozna da ni več nova
sploh pa udarni vrtalnik... zakaj bi kdo hotel to imeti na baterije?



Mogoče če bi vedel zakaj so ljudje izumili stroje na baterjo nebi spraseval neumnosti. Kako pa veš da se ponavadi po pol leta dobro pozna da ni več nova? sploh si pa omenil udarni vrtalnik...?

golf3 je izjavil:

Jaz bi ti prelagal da pogledaš orodja Ryobi. Cena ni pretirana kvaliteta pa kar solidna. Imajo pa zelo široko ponudbo.



Nisem slišal še za to firmo. Je pa nemška. tako kot einhell. Mislim pa da ni dosti razike. Se mi pa že v štartu dopade ker ima kosilnica samo eno baterijo. Hvala za tole :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

kody ::

ryobi je japonska roba

gregc1 ::

kody je izjavil:

ryobi je japonska roba


a ok. najdu sm na nemski strani pa sm automatsko mislu da je nemska. ha. sory. U nemčji prodajajo na veliko :)

FX6300B ::

@gregc1 vem ja zakaj so "izumili" na baterijo... udarni vrtalnik pa sem omenil ker ga je @Tribal pred mano. vem da ni v linku ampak vseeno
May the force be with you!

gregc1 ::

Einhell firma ima poceni in pa malo dražje mašine. Tiste malo dražje so malo bolše. Vendar pa ne vem kašne so baterije. Če so trpežne. Boljšega orodja od bateriskega ni. Mora pa biti baterija kvalitetna.

FX6300B ::

Orodje Einhell če ti kaj pomaga, res je stara tema ampak vseeno
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

gregc1 ::

FX6300B je izjavil:

Orodje Einhell če ti kaj pomaga, res je stara tema ampak vseeno



vem sem videl. staro je zato sem na novo odpru temo. tehnika gre naprej :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199213 (7318) lopov
»

akumulatorski vrtalni vijačnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921874 (4326) TheBlueOne
»

Komplet akumulatorskega orodja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2813021 (8339) bozgo88
»

Orodje Einhell

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1621080 (6668) krneki0001
»

Amazon in Barnes & Noble se pričkata o avtonomiji baterij

Oddelek: Novice / Android
267338 (5795) Stripy

Več podobnih tem