» »

SETI fehler!

SETI fehler!

DeLonghi ::

PA TO NI RES!
Tako priblizno en paketek na tri dni obdelam (bolj malo przgan PC) in lepo s povprecjem tam okol 10 ur/paket nabijam svojo statistiko na Slo-Tech Seti...lepo pridno in posteno pomagam iskat zelence
In kaj se zgodi danes? Grem cekirat zadnji paketek ce je prispel v soboto in tako dvignem stevilko na 18... lepo pogledam in vidim da je prispel se en paketek v nedeljo (ni bil moj!)
Ves vesel (kewl en mi pomaga) se pogledam povprecje in se dobesedno ZGROOOZIM...
zadnji tuj paketek mi je spravil povprecje iz 11 ur na blizu 40 ur!!!
ce sem prej ponucal 220 ur za 18 paketov, sem jih zdaj ponucal blizu 800 za 19 paketov...torej en (ne morem si pomagat) KRE**EN mi je nabil 500 ur!!!!!!!!
Kako to preprečit? sem tolk raz****en da bi kr disconnecatal stvar...jebemtis krokodila po glavi
ne morem verjet.... :==========((((
Je kdo imel enkae probleme? Any help?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

JLP ::

Poglej fora SET@Homea ni v tem da maš najhitrej obdelavo pa da maš največ WUjov pa podobne bedarije. Fora je da se paketki obdelujejo in to je to. Pozab na une 40 al pa če bo kdaj 1000 ur povprečje in obdeluj naprej.
Live long and prosper!

Loki ::

Pa tut, ce ti se gre sam (alpa vecinoma) za paketke, pust przgan racunalnik, dobod si en program, da ti bo cachal paketke alpa sam napis bat skripto za to, pa obdeluj.
Recimo jest mam racunalnik 24/7 (razen ob nevihtah, ipd), SETI-ja mam pa nastimanga, da skos lavfa.

Nic ni lazjega kot to, da racunalnika ne ugasnes, ampak ga pustis pregledovat paketke.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1257949 (5702) d0rK
»

Seti@HOME

Oddelek: Omrežja in internet
181197 (866) Jeebs
»

SETI-HOME (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
593644 (3031) PaJo
»

SETIhome, HE HE...! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
381619 (1018) Loki
»

seti@home

Oddelek: Slo-Tech
362090 (1803) Igor

Več podobnih tem