» »

SETI@Slo-Tech

SETI@Slo-Tech

«
1
2 3

Loki ::

link
pojdite gledat na 199. mesto. :))

luni ::

w00t! zdaj pa hitro vsi racunat da pridemo med top 150!
Artificial Intelligentia

_Mortal_ ::

celo predzadnji
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

PaJo ::

Hehe, zelo zanimivo, tega pa resnicno nisem pricakoval tako hitro:D

No pa dobro, med 200 teami na svetu pa ni kar tako:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

pajo sej nismo med top 200 teami absolutno...
mi smo med top 200 klubi (tukaj), top 200 abs. je pa tukaj...

ampak se zmerej smo dobri.

PaJo ::

ja, saj vseeno, kar lep dosezek:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

krucymucy ::

dejmo hitr šopat na 100.000 paketkov

morphling1 ::

Jaz pa zdaj zlagam proteinčke, ampak sem se ravno pridružil slo-tech seti teamu skupaj s 1572 narejenimi paketki, tako da bi zdaj morali biti na 198. mestu :D
Hmm mogoče bom pa en dan foldal drug dan pa iskal male zelene...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

PaJo ::

Hehe lepo to.

No zdaj sem sel malo pogledat in sem nasel na tejle strani kar dobro statistiko:
http://www.setiatwork.com/cgi-bin/wkyst...

cisto na podnu pa tudi kaze kak smo glede klubov in kak glede teamov na splosno in sicer v prvem primeru smo na 197 v drugem pa ze na 394 :D

Tako da kar tako lepo naprej, smo pa ze presegli mejo 300 clanov, kar je tudi lepo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tomi ::

Lepo to.. Mene pa, če se ne motim, na faksu čaka narejen 1000. paket. Moram pogledati jutri zjutraj.
metrodusa.blogspot.com

d0rK ::

Ja pa kaksni 1000. pa 100.000. paket?!?!?!

Man gre to tko počassss pa mam kablca pa skos pržgan.Resda da laufam šele prvi dan [24Ur] pa mi je naredl 2 pektka samo....100.000. pa 1000. paket?

A mata kksno posebno internetno povezavo al sta že
veterana v tem?

:\

matic ::

pa saj ni vazna povezava tuki.. vazna je hitrost CPEja! ;)

Tody ::

SETI JE STAR k zmela že (no vsaj tok k slo tech :)

bobby ::

kje se dobi textovna verzija setija?????

Tomi ::

Na strani Seti@Home. Link najdeš na levi strani ali pa na Googlu.
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

okej, that does it. jzst grem seti nazaj vkljucit, ker mi je fajn gledat, kako napredujemo :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Tako je Sergio, lepo, da prideš nazaj..
Sicer pa sem sedaj sam tudi veliko bolj zadovoljen, ker sem ravno poslal 1000. paket.
Sicer pa, kako to, da so v NUK-u tako spredaj, kolikor jaz poznam, nimajo nevem kako močnih mašin.
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Ja v NUKu niamjo mocnih masin, majo jih pa zato kar nekaj na zalogi, verjetno kakih 100 ali pa se vec, pa mogoce se kej kako mainframe masino in stvar pici pakete kod po tekocem traku:D
Bom resnicno moral sprobat setija spravit na nas servercek v firmi, da vidim kak bi se kaj tam odnesla zadeva:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

that does it. jutr bo cel SiOL help desk v SETIju :D

hec, itak mi ne bi pustli :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Hm, Sergio, ko bi bilo to res...
Pa se mislil, da imam veliko paketov, če imaš 4 mašine vedno prižgane..
metrodusa.blogspot.com

bobby ::

brskam in brskam po tem setiju home page in al sem čorav al kaj,... jst ne najdem textovne različice setija!!!

mail

Thanatos ::

Command line client software

stanki si pa tega

i386-winnt-cmdline.exe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

bobby ::

I am back in the SETI program :D

Tomi ::

Se vidi, da se je sedaj še več ljudi vključilo, ker je sedaj število paketov/dan kar močno povečalo.
Kar tako naprej:D
metrodusa.blogspot.com

bobby ::

Spet jst :D
kaj je že un programček za seti-ja k lahko vč paketov dol potegneš tko da ni potrebno za vsak paket posamezno na net hodit?
se pardoniram.

Tomi ::

Poglej pod search, kjer imaš en kup tem, drugače pa, program je SetiGate, SetiQueue, Seti Driver ali kaj podobnega.
metrodusa.blogspot.com

krneki ::

Še ene slabe dva tedna pa mi bo padu 10.000-i paket:D

Thanatos ::

tko če moje pakete ste dobil celih 250. Sicer ni veliko bom pa vsaj povprečje dela na paket dvigoval :D

Loki ::

jest sem pa zaenkrat malo nehal...
je procesor preslab (c400@500)

d0rK ::

JZ mam Pentium 1Ghz...U kratkem[2 tedna da pridem z Anglije]pa P4 2.26 Ghz.a bom je to odvisem od tega?

Men gre še zmeri zelo počas.Mislm recimo: 5 paketkov v 60 ih urah.

Bom napestu setija še na fortove mašine.Tko ene dve sta na karti bom lohka dou gor.
Bol kot nč.

Tomi ::

Daj si text verzijo, ker bo potem šlo veliko hitreje. Razlika na P3 900 je od 12 na nekako 8,5 ure.
metrodusa.blogspot.com

DeLonghi ::

Prosil bi vsakega, ce napise koliko hitro mu racuna povprecno en paketek (WU)..
Zraven prosim se hitrost CPUja (tudi ce je OCjan) in plato
Jaz: athlon 1200@1330 na EPOX 133a
povprecje okoli 5h 30"

Posebej me zanima kaksen XP proc in P4



..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Thanatos ::

od 6h do 6h30. imam pa Tbirda 1000 @ 1240

Loki ::

celeron 400@500, 256mb ram, Windows 2000
12 - 13.5 h

p.s. zraven se napisite OS in kolicino rama, ker je to zelo pomemben podatek.

AMD 1800+ pa v nekako 5h, se mi zdi (kolega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

PaJo ::

Pri meni pa nekje med 4,5 in 6 urami in sicer na telje masini:
TB 1,4Gz, 512 rama in WinXp
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

_Mortal_ ::

Ram ni tok pomemben kot Cpu niti približno. Dovolj je da ga maš 32-64. Poglej FAQ!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

meni se pa ne da več :].

_Mortal_ ::

men seti sploh noče delat!;(
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

krucymucy ::

TB 1.52Ghz, FSB160 MHz ... 4ure 15 min povprečje!

Tomi ::

Mortal: ti si pa legenda, če ti Seti ne dela... Ker ne poznam nikogar, ki mi ne bi delal.
metrodusa.blogspot.com

_Mortal_ ::

jebi ga noče in noče. z njihove strani sem pobral verzijo 3.07 in še inštalirat se noče. neki začne basat o 30 sec
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Loki ::

lahk objavis kak printscreen?
in napisi, kaj tocno ti rece. (could not connect to the server?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

_Mortal_ ::

Please wait 30 seconds for this window to self-close after instalation while the instaler delets it's temporary files
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

LojzePek ::

Kje se da dobit najnovejši patch, da hitrejš računa, men rabi skor 5 minut, da mi 1% obdela. Pa DMA mam vklopljen, da se ne bo kdo smejal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

Loki ::

emm?
in kaj naj bi bil tukaj problem?

pocakaj kako minuto (vmes lahko delas karkoli), nato pa zapri okno, ce se se ni samo in pojdi pod c:\windows\temp (windows 9x/ me) ali c:\documents and settings\tvoj_user\local settings/ temp (mores dat show hidden files and folders na enabled) ter sam zbrisi.

nato (lahko tudi prej) samo pozeni klienta, izberi, da hoces narediti account (ce se nisi prijavljen), vpisi kak podatek (obvezna je uporabnisko ime, drzava ter e-mail, ce imas, se stran) ter moral bi zaceti delati.

Nato pojdi sem, vpisi e-mail, s katerim si se prijavil, da dobis password.
Le-tega bos dobil po nekaj sekundah po e-mailu, nakar moras iti se sem ter vpisati e-mail ter geslo, ki si ga ravnokar dobil (namig: uporabi copy & paste).

pek enkrat sem imel takega, da je cel paketek spljunil v 3 sekundah (brez heca, ampak sem ga imel samo kot test). je to dovolj hitro zate?

prakticno edini legalen patch, ki je na voljo dandanasnje dni, je lokalna racunalniska trgovina, kjer si lahko kupis nov procesor/ ram oz. navijanje procesorja.

btw. 5min/ % je zame svetlobna hitrost - men rabi 8min/ % (celeron 400@500)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

matic ::

Poleg hitrosti CPEja ni vazno skoraj da nic, razen to se ali laufate text verzijo ali windows (graficno - "nacickano" z grafi itd)

No jest laufam graficno na AMD1800XP+ in rabi cca 6 ur pa se mal.
(graficno pa laufam zato ker cene je cist brez veze! :D Morjo mau grafi pa tko se risat da je zanimiv.. drgac je pa cist brezveze!

slycer ::

Imam Celeron 500@500, ter 320 MB SDRAM pomnilnika. En paketek pa mi računa tam okoli 17-18 ur. Mogoče se bo to zdelo komu veliko, vendar pa zraven poganjanja SETI programa vedno kaj delam (pišem novice, igram SW: Galactic Battleground, ...). Poleg tega pa so za malce slabši rezultat krivi tudi Winsi, ki jih imam trenutno inštalirane že 2 leti. Imam pa grafično verzijo.
BTW, če komu SETI deluje prepočasi, kot bi moral, ga izklopite kot screen saver program.

krneki ::

Povprečno pri meni porabi:

P3 600 => 8h 15m
P3 700 => 9h 50m
P3 1000 => 6h 40m
P4 2200 => 3h 20m
A700 => 10h 20m
A1800+ => 3h 50m
R12k = 14h

Pr useh je win2k text 3.03, razen R12k je irix 6.5 3.04

DeLonghi ::

tole za 1800xp se mi zdi prehitro...meni dela na istem procu 4h 15"
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

morphling1 ::

Ram ni tok pomemben kot Cpu niti približno. Dovolj je da ga maš 32-64. Poglej FAQ!


_Mortal_ ,spet kažeš kolko pojma imaš, ram oz. hitrost rama je daleč najpomembnejša za hitro seti računanje, jaz mam Durona na Epox 8kha+ (ddr) 1134Mhz, pri čemer je ram na 175 cas2 turbo, pa mi v povprečju dela paketek 5h, ko sem imel pa Tb navitega ma 1.6GHz ter 160 cas2 turbo sdram na Abitki Kt7a mi je računal okrog 4ure in 40 min, tako da če malo primerjaš ti dve hitrosti procesorja vidiš ogromno razliko v MHz, pa majhno v času. Taka konfiguracija kot jo imam zdaj bi pa na xp-ju (pa tudi na morgan Duronu) delala dosti hitreje (~2.5 ure) ker se zelo pozna izboljšana struktura procesorja (data prefetch,sse...)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opteron in Seti@Home

Oddelek: Novice / Procesorji
332870 (2870) frenk
»

Duroni (morgan) +Seti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
583634 (2821) Boško
»

SETI@home = ?

Oddelek: Loža
191382 (1128) krneki
»

SETIhome, HE HE...! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
381613 (1012) Loki
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876688 (4713) Loki

Več podobnih tem