» »

SETI@Slo-Tech

SETI@Slo-Tech

1 2
3
»

PaJo ::

Jaz mam v firmi tudi proxy-a vmes in stvar cisto ok laufa. Ker uporabljam SetiDriver ma ta okvircek kamor vpises naslov proxy serverja in port na katerem laufa. Uporabis pa iste nastavitve kod jih imas v browserju in bi stvar moral delovat cisto brez problema, meni vsaj deluje in to vec kod leto dni:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

DeLonghi ::

MAter, a ves da sem takoj ko sem postal vprasanje, sel se enkrat preverjat nastavitve in ugotovim, da sem imel moznost vpisat proxy ves cas pred nosom...prekleto, vcasih so resitve tako blizu, mi pa iscemo slona;(
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

BaRtMaN ::

Ne, ne. Ti iščeš miško, ko imaš pred sabo slona.
Sicer pa:
a kdo ve kdo je tale model:
109) planitax_luigi 125 1634 hr 44 min 13 hr 04 min 40.5 sec Wed Apr 11 00:05:58 2001 United States
???

Marjan ::

Poglejte tole:
http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stat...

Slovenia na 30. mestu 8-O

Zgleda smo čisti psihoti. Še malo pa bomo Kitajsko prehiteli!!!

krneki ::

uf kje, Slovenia je bla dost bolša pred parimi leti, zdej gre pa sam še navzdol. Če hočeš videt kako Sloveniji ZARES gre poglej tole statistiko.

DeLonghi ::

UFFF..ste videli USA? pol milijona paketov na teden!!!!

Mi jih naredimo slabih 2000 na teden...no glede na prebivalstvo in napram amerike, bi jih morali delat okoli 4000, da bi procentualno delali z isto frekvenco glede na st. prebivalstva...ni svoh vsekakor...se bomo ze zboljsali!

Kaj drugi mislite? Ali je seti program pokazatelj razvitosti informatike v drzavah ali/in tudi hardware-a?


..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

morphling1 ::

Samo nekaj zakaj , slo-tech ne naredi folding@home teama, to je zdaj dosti bolj popularno kot seti, vsaj med raznimi navijaško usmerjenimi web stranmi, pa že tako na prvi pogled je stvar dosti bolj koristna kot pa seti.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DeLonghi ::

folding@hometeam? dej, razlozi, v cem je stvar?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

BaRtMaN ::

Neki v zvezi z geni. Če sodeluješ, te v prihodnosti čaka 1 zastonj klon!!! :D

Mislm, da je SETI tim dost, ker zdej je polno teh @home programčkov in je po mojer najbol ostat na klasiki. 8-)

morphling1 ::

Nima veze z geni, tiso je genome@home
Se mi ne da prevajat ampak je tu zelo lepo razloženo, zelo koristna stvar, v kateri bi res morali vsi sodelovati s prostimi računalniškimi cikli, dajmo slo-tech naredit team.

Folding@Home is a distributed computing project that is run by the Pandegroup at Stanford University. There is some description of the project and what it is about HERE, and I will try to provide an explanation to you on this page.

The purpose of the project is to discover how proteins fold and how they misfold. When a protein creates itself it does so through a process known as folding. It takes just fractions of a second for the protein to be created, however there are numerous steps that take place during the process and there are things that can go wrong during the creation of the protein causing it to misfold. Misfolded proteins are thought to be responsible for many of the more difficult to cure diseases that people are afflicted with every day. This project is concentrating on the Alzheimers proteins and how they fold and misfold, but models are being created that should allow for future research in all areas of medicine. Finding out how proteins fold and misfold requires that we break down the steps of the entire folding process and then recreate the process. Though the process takes very little time it is very complicated. Analyses of the folding of even the simplest of proteins requires significant super computing power, and more complex analyses has been impossible until recently. The amount of computing power required to perform these calculations and to come up with any worthwhile results is massive and most supercomputers today would buckle under the pressure. This is where we come into the picture with Folding@Home.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dr_M ::

jst mam skor 1200 paketov ze, pa nism v nobenmu "klubu". kaj morm nardit da use te pakete prenesem v slo-tech team?

PaJo ::

Odsurfaj semle:Slo-Tech SetiTeam
Vpisi emal in geslo, ki si ga dobil od seti-ja.
Pritisni Join Group in to je to:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dr_M ::

evo mene
26) vip 1141 1.628 years 12 hr 30 min 01.6 sec Wed Jul 31 19:07:22 2002 Slovenia
v kratkem bom dodal se 6 paketov :) :)

DeLonghi ::

uhhh, spet sem padel eno mesto nizje...grrrrrrrr:)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

SubOrbit ::

eno vprasanje glede cmd-line clienta. ce ga nekje sredi procesiranja ustavis (restartas masino), ali potem, ko se spet prizge nadaljuje od tam, kjer je koncal ali od zacetka?
ker pri meni je bilo cca. 60% narejenega, potem pa restartam, sedaj je spet na 4% in estimated time je 7 ur, tako kot je bilo na zacetku procesiranja data unita.

McHusch ::

men nadaljuje tam kjer je ostal

DeLonghi ::

Vcasih se mu sklofta, pa zacne DRUG paket racunat, tisti, ki je ze na 60% pa caka na nadaljnjo obdelavo...tako da nic bati, lahko ta paket rocno preveris na state.sah, kateri je..ti pise 60.000n
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Dr_M ::

hehe
189) IT-monsters 8 110176 101.595 years 8 hr 04 min 39.8 sec
190) Slo-Tech 327 110164 141.855 years 11 hr 16 min 48.0 sec
zadni trenutki :>>

Zavo ::

Pravkar mi je naredilo prvi paket na Athlon 1800+, skupaj pa je porabil nekje 18 ur!

Something is strange here!

Moja kišta je prižgana 24ur na dan, samo ko se vklopi screen saver na XP, mi noče več obdelovat podatkov, čas CPU-ja pa vseeno teče!

Screen saverja pa ne morem izklopit!

Pizda...

Tomi ::

Logično, da je nekaj narobe, in sicer si daj dol text klienta, Seti Gate/Queue/Hide in imej čas nekje 4-5 ur. To pa je normalno.
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Da ne bo kdo dobil raka, ker celo noč spi zdraven prižganega računalnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

ABX, ne bluzi. Skoraj vsi, ki teženejo Setija, to delajo v službi, na faksu in tako naprej.. Sicer pa, če človek da kaj nase, ne bo imel računalnika v spalnici, oz. spal ne bo v istem prostoru, kot ima računalnik.
Drugače mi pa nekaj povej, imaš recimo doma radiouro ali TV?
Danes si prav pošteno tečen.
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Sem v službi in nimam kaj počet, sej čez 20 minut grem domov.

Drugače doma poleg pc-a nimam nič, vse je letelo ven iz sobe (oz. stanovanja, odkar živim sam).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

DeLonghi ::

Kako hitro vam v povprecju izracuna vas proc seti paketek?
link: http://pages.tca.net/roelof/setispy/set...

Za bolj detajlni pregled nad izracuni paketkov pa tale link:
http://www.setiatwork.com/cgi-bin/wkyst...

Zaprosil bi admine ali moderatorje, da bi mogoce tale zadnji link lahko dali poleg emblema Seti na nasi uvodni strani? Mislim, da bi s tem ljudje bolj preverjali svoje paketke (predvsem, ker se dosti gre za tekmovalnost)
Bi slo?

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Zavo ::

ABX ne skrbi, ne bom dobil raka, ker mi kišta 24ur na dan v službi laufa!
Eno vprašanje, če zdaj zbrišem grafično verzijo SETI-ja in si naložim tekstovno mi bodo ostale že obdelane date?

d0rK ::

Uuuuu..Jay...54. paket..:D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opteron in Seti@Home

Oddelek: Novice / Procesorji
332877 (2877) frenk
»

Duroni (morgan) +Seti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
583640 (2827) Boško
»

SETI@home = ?

Oddelek: Loža
191385 (1131) krneki
»

SETIhome, HE HE...! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
381617 (1016) Loki
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876703 (4728) Loki

Več podobnih tem