» »

Airbrush - vodna osnova

Airbrush - vodna osnova

dottor ::

Za kolegico iščem airbrush za barvanje tekstila in usnja. Kar sem gledal so barve na vodni osnovi, pa me zanima če ima kdo kak pripročen airbrush s priloženim kompresorjem za priporočat? Našel sem tega od revella (revell airbrush base set), pa ne vem kako je z barvami na vodni osnovi, ker so njihove barve po večini na osnovi razrečila (alkohola), čeprav dobiš aqua mix čistila zraven, me zaniam za ostale barve ki niso njihove:



Še link do izdelka:
https://www.revell.de/en/products/airbr...

Prav tako bi me zanimalo kje zadevo kupit in ali ima kdo kej izkušenj z airbrushi? Ker gre za darilo nebi lih vzeli neke zadeve ki dela na pol, finance pa načeloma tudi niso nek problem oz. tam do ene 100EUR.

Hvala.

PS: Še to sem najdu za podoben denar:
http://www.airbrush.si/sl/airbrush-komp...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
  • spremenil: dottor ()

koli99 ::

Sam uporabljam (oz sem, sedaj na stranskem tiru) Sparmax DH-103. Copic se lahko razstavi in kompletno ocisti, medtem ko pri teh cenejsih variantah je ciscenje omejeno. Prav tako ima dozator z vrha in dolijes barve ravno toliko kot jo potrebujes.
Kompresor pa sem narocil z ebaya za cca 80 eur. Tako da ce zberes 150-170 eur bo zadeva precej boljsa kot tisti revellov komplet.

dottor ::

Hvala. Ta drugi link ki sem dal ima podoben airbrush v kompletu kot tega ki si ti omenil + set za čiščenje. Iščemo pa že sestavljen set zaradi priročnosti.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airbrush

Oddelek: Loža
143260 (2959) JOKER
»

Airbrush

Oddelek: Loža
71631 (1430) siegmund
»

Spet makete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19413228 (9560) ŽirC
»

modificiranje ohisja..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131409 (1080) TESKAn
»

Barva za sliko

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5937 (844) AtaStrumf

Več podobnih tem