» »

modificiranje ohisja..

modificiranje ohisja..

Skatey ::

Torej odlocil sem se da si bom malo 'modificiral' moje ohisje... ne bom vtikal notri nobenih novih ventilatorjev ali cesarkoli ker jih ne rabim.. ampak si želim kišto samo lepo prebarvati, ter kakšen lep motiv gor narisati..

glede tega pa imam par vprašanj:
- kateri sprej je najbolje kupiti (znamka, kakšna cena)

- kako je najbolje sčistiti stranice.. da jih pošmirglam, al da jih sam z ksnim razredčilom umijem ?

- najboljši način nanašanja spreja, da se bo prijel...

- kako je najlažje spraviti kakšen motiv na ohišje, če ni glih 'tag', ampak da je tak bl kompliciran...

tnx, za udgovore...

Skatey

jRk0 ::

Sprej kupi akrilni, znamka ni tolko pomembna. Pa glej da bos zunaj barval, ker se z akrilom v kakem zaprtem prostoru se zastrupis in lahko umres. Mat barve je lazje barvat, ker ne rabis tolko pazit, da je cisto enako pospricano, saj se ne svetijo pr svetlecih pa moras pazit na enako nanesenost po celi povrsini.

Stranico umij z nitro razredcilom pa je v bistvu dovolj, lahko pa po zelji tudi malo posmirglas s kakim bolj finim, da ne bo nekih risov potem.

sprej seveda pol fajn zmesas pa pol nanasas ne preblizu lepo vodoravno po vsej povrsini potem pa malo navpicno pa tak, lepo v plasteh, da ne bos naenkrat samo enega dela barval.

za motiv pa ce dobro rises vzames kaki dober airbrush al pa si raje nardis en model na karton pa pol nastavis, pa samo posprejas.
You fuck up once, you loose two teeth.

Skatey ::

ja na stranico bi rd narisal ksno slikco.. pa me zanima a je airbrush drag, kok prblizn.. pa ce ga mugoce lah kdo pusod, ku ga ma ?

tnx..

msmiha ::

air brush je zelo drag če ga greš kupit. Ne splača se ga kupit pa če maš 10 kišt za poštrihat. Najboljše je da narišešš gor z alkoholnim flomastrom. Preberi si članek na S-Tju o barvanju ohišja.-
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

jRk0 ::

Air brushi boljsi, ki lepo tanko spricajo ven so dragi, glavno za to da ti lepo dela pa je kompresor!

sicer pa si lahko kupis kaki airbrush od revella za modelcke barvat , kakega malo drazjega.

ce pa ti kdo posodi pa tolko boljse...
You fuck up once, you loose two teeth.

Roadkill ::

Kok pa stane en tak sprej?

TESKAn ::

Kolkr vem, ti pri Kosu v Lj tut poštrihajo kišto po želji...pejt vprašat, če štrihajo pa kolk stane.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Skatey ::

Pri 'Kosu' ? ke pa je to u lublan.. a misls kos computers mogoce ?.. no dej povej ke je.. pa bum sou uprasat.. kaj nrdijo kej..
tnx..

TESKAn ::

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OldSkul ::

Ja verjetno ti to tudi mastno zaračunajo, si sploh ne upam pomisliti koliko.
Mislim, že pogled na njihov cenik!?!?!?
Recimo ena zelena ledica 400 SIt.Ma jih brcnem v rit!

Skatey ::

torej sem se pozanimal v kos komputersih.. in zadeva je taka.. tip je rekel da lahko das njim ohisje ter da ti ga oni pobarvajo, ter narisejo gor kakrsn motiv pac das..
najprej je neki mutil da ksne prblizne cene ne more dati, pa se je potem le spomnil in mi rekel da je tm prblizn 10 - 15 jurjev... ter da cene potem padajo glede ne to kok barve porabi.. kok je velko ohisje & ta stuff.. zej kok se da vrjet..(who nows?) ce ma kdo izkusne nej pove...
oni poslejo motiv njihovmu umetniku ki preuči sliko, ter te pol obvestijo o nadalnjem.. umetnik to naslika z airbrushi & evrything tko da je lepo nice..
tok mi je razlozu po telefonu mudel..
ma kdo kak komentar ?

dela ::

ma jas ti priporočam da si sam pobarvaš. Lahko je nevem kaki umetnik pa pol neboš niti pol tak zadovoljen kot če bi sam naredu...
pri kos computers pa so itak malo čudni...
kdo bo te cold cathode za 16k kupo, pa dajte no!
upam da se bojo zbrihtali ko noben nebo nič kupo tam...

the_unborn ::

Edina stvar pri KOS, ki se mi dopade je una guma za plexi montirat, sicer je mal draga ampak bom verjetno vseeno kupil. V tem primeru je pleksi v isti liniji kot stranica, right (ce sem prav videl)?

TESKAn ::

No ja, 10 - 15k za uredu poslikano ohišje - se meni niti ne zdi tolk zlo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231791 (1165) kitara8
»

Izrez Raznih motivov v ohišja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
956332 (3845) DimmniBurek
»

Guma za pritrditev okna

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122037 (1708) m.i.h.a.
»

izrez + gumica?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321334 (754) m.i.h.a.
»

katero ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
251545 (1170) viper

Več podobnih tem