» »

Slike vaših računalnikov

Slike vaših računalnikov

Temo vidijo: vsi
««
34 / 44
»»

Berni_01 ::

kaj je po tvojem bolše? bol smiselno se mi zdi tako... da vleče pod grafično not, in pri procesorju (kjer vpihava vroč zrak grafična in cpu hladilnik) da piha vn...

Nwanko ::

Bom še jaz prilimal update ko mrežice za hdd in psu bay pobarvam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

freesty ::

Berni_01 je izjavil:

kaj je po tvojem bolše? bol smiselno se mi zdi tako... da vleče pod grafično not, in pri procesorju (kjer vpihava vroč zrak grafična in cpu hladilnik) da piha vn...


Boljse, da dobi graficna svez zrak, ker CPU ma tak vodno...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

KlemenL ::

Kako zanimivo, če gledaš današnji design , vodno hlajenje, ohišja,... ter nato slike iz 1 strani te teme...Zares lepo:D

BorutK-73 ::

KlemenL je izjavil:

Kako zanimivo, če gledaš današnji design , vodno hlajenje, ohišja,... ter nato slike iz 1 strani te teme...Zares lepo:D

Včasih je bilo vodno hlajenje za računalnik tujka. Veliki hladilniki, ogromno bakra, obične cevi..

Klemen97 ::

Nekaj mojih stvari:

Map ::

Se da dobit to sliko, ki jo imaš nad monitorjem, kje na internetu?

cole-22 ::

AthlonEE ::

Po enem letu potrpežljivosti in iskanja komponent (nekaj je rabljene robe - grafična, plata, rami, trdi disk), sem končno dokončal moj budget-ish build. V mirovanju zelo tih, med igranjem zelo glasen :D.






Komponente so:
Matična Gigabyte ga-990fxa-ud3 rev. 4
Procesor AMD FX-8320, OC 4.5ghz@1.5V (stock 3,5ghz)
Hladilnik Thermalright true spirit 140 power z dodatnim ventilatorjem
Ram Corsair Vengeance pro 2x4GB 1600MHz CL9
Grafična Sapphire 7970 3GB GDDR5, GPU 1100mhz (stock 825), ram 6400mhz (stock 5500)
SSD Samsung 840 evo 120GB
HDD WD green 500GB
Napajalnik OCZ Modxstream 600W
Ohišje Fractal design Define R4 + 2 dodatna FD silent R2 140mm ventilatorja
Osvetlitev NZXT LED Kit white 2m

gddr85 ::

tole je pa mal hudo zvijanje grafe, se mi zdi :|, zgleda kot da bo vsak cajt poču pcb :D

AthlonEE ::

Vem ja :/ meni tudi ni všeč, sem mislo da kabli "vlečejo" grafično dol pa je isto če jih odklopim... Backplates FTW :)

gddr85 ::

to je potem tolk težka al kaj, ker tud grafe brez backplate (večina) se ne upogibajo tko močno

Janac ::

PCB verjetno počil ravno ne bo, lahko pa daš med ohišje in grafo neko leseno palčko in jo podpreš, podobno kot jo priloži TUV company pri devil 7990.

AthlonEE ::

Sicer pa zdaj malo bolj natančno gledam slike in na slikah res dosti huje zgleda kot v resnici. Verjetno zaradi kota fotoaparata.

gazibo ::

tanek ribiski lax, na en konec navezes grafo, drug na strop kiste.

s7design ::

Pozdravljeni,

spodaj si poglejte slike mojega Desk PC-ja "S7 Desk". Prvič ko sem videl slike Desk PC-ja me je zelo fasciniralo in sem si zelo želel da bi si tudi sam naredil takšno mizo, in tako sem se sedem mesecev nazaj odločil, da bom mizo tudi naredil. Bila je zelo zanimiva izkušnja veliko tega sem se naučil v teh 7 mesecih. Sicer je miza kot miza končana ampak je še dosti detajlov katere je treba poštimati da bi bila zadeva top. Sicer je v mizi trenutno testni sistem in sicer Pentium 4 3.0 HT, 2 GB rama, GTX 285, 200 GB disk in 60 GB SSD, ampak je miza opremljena in pripravljena za vgradnjo do 3 grafilčnih kartic in je celotno vodno hlajena z 480mm readiatoirem, tako da lahko sprejme tudi najbolj zahtevne sisteme. V kratkem čaka moj osebni PC selitev v mizo. In to je i7 3770K, 2x intel 330 SSD v raid 0, 2x AMD 7950 3GB crosfire, 8 GB dominator CL8 RAM-a.


več slik in podroben opis same izdelave, sicer v angleščini lahko najdete na spodnji povezavi
http://www.overclock.net/t/1521831/buil...

lahko pa tudi like-te na moji FB strani ;)
https://www.facebook.com/srdjan.cervenj...


Začetek



























Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

galu ::

#izbrisani

ta debata, če že kam, spada sem: Predragi/smešni oglasi
Tako to gre.

promixer ::

Še moja malenkost:





| Phanteks Enthoo Pro | GTX 970 G1 Gaming | i5 4690 | ASRock H97 Pro4 |

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

[st.slika http://s28.postimg.org/x8g4hzpff/20141029_161010.jpg]
[st.slika http://s28.postimg.org/uwcpy527v/20141029_161200.jpg]
[st.slika http://s1.postimg.org/e26lvrrpp/20141029_162433.jpg]


Skopiraj tole v svoj post ;)

dj_uro ::

tale Phanteks Enthoo Pro je bil pri vrhu, ko sem prejšnji teden kupoval novo ohišje, no na koncu sem se vendarle odločil za FD R4... Ampak je tudi tale Phanteks orng zadevca =)
vw-klub.si

gddr85 ::

tud torbica ni švoh

promixer ::

ma lih se mi je ujemala tkrt s čevli, pa sm meu roza :D
| Phanteks Enthoo Pro | GTX 970 G1 Gaming | i5 4690 | ASRock H97 Pro4 |

AthlonEE ::

Sem za kolega od kolega vrgel skupaj en 400 evrski build. Mislim da je kar uspelo glede na budget :)





Athlon 860k
8GB crucial sport 1600mhz
Asus a88xm-a
Msi R7 250x
CM N200
Seagate SSHD 1TB
Corsair VS450

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Steinkauz ::

Če boš še komu sestavjal, raje G3258 :
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-G...

dottor ::

Kako sovražim prekratke 4/8 pinske MB kable in ohišja brez lukenj... Jaz jih ponavadi speljem pod ploščo ali pa pod grafično mimo IOja gor do priključka.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SuperVeloce ::

Mah, za igre je najbolje iz nemčije kupit in se stisnat tistih 50eur za najcenejši i3. Veliko bolje kot pentium.

dottor je izjavil:

Kako sovražim prekratke 4/8 pinske MB kable in ohišja brez lukenj... Jaz jih ponavadi speljem pod ploščo ali pa pod grafično mimo IOja gor do priključka.

Res ja! In to se včasih dogaja v ohišjih, ki imajo samo matx dimezijo...

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

SuperVeloce ::

Dej poglej kakšne game benchmarke, ko majo cpu teste zraven... kakšen techspot ali podobno. i3 je precej boljša zadeva. Še posebi ko pomisliš, da average fps ni vse in znoriš ko se ti dogajajo fps dropsi. Ja procesor je dražji, čez 100eur, ampak na celoten budget je to nekih 10-15% več denarja za precej večje zadovoljstvo.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Jaz za 100€ CPU stisnem FX-6300 not. Res da imajo plošče zastarel čipset ampak za normalnega uporabnika je par USB 3.0 priključkov dovolj, PCI-E 2.0 vs 3.0 je pa sploh nepomembno pri garfičnih v cenovnem razredu 150-200€.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

AthlonEE ::

Se strinjam da je 3258 dober čip ampak osebno bom še naprej fural 860k za budget builde. 3258 ima boljši single thread, 860k pa 2 jedri več. Kaj je boljše je odvisno od situacije... Oba marsikje hvalijo (linus, jay, ToT, OC3D...), čeprav se mi zdi da je vseeno več govora o 760k/860k kot o 3528. Čip se sicer ne bo navijal, vse bo ostalo na stock, nadgradenj verjetno ne bo. I3jke pa v takšen budget build nebi dal, ker bi povzročilo preveč kompromisov drugje (disk, grafična, ram...).

To da ohišje nima 4/8 pin cutouta je res sitno, ampak za 33€ ne moreš pričakovat vsega :). Pa tako ali tako ni šipe, če bi bila bi se bolj potrudil s cable manegmentom. Napajalnik sicer ima dovolj dolge kable... O FXu pa bi mogoče premislil če bi bila ATX kišta, matx plate za fxe so pa grozne vse po vrsti.
FX-9370 | 16GB HyperX 1866mhz | MSI GTX 1070 Armor
Gigabyte ga-990fxa ud3 | Fractal design define R4 | True spirit 140 power
OCZ 600W 80 Plus | Sasmung 850 Evo

madness777 ::



maticb492 ::

Kolikor jaz poznam svojo pumpo mora biti tole katastrofalno glasno :D

Js jo mam po domače obloženo:


Če se je stvar kje dotikala kovine so se vibracije čutle na steni in tleh :D Tak ko je pa obložena pa notri v ohišju z peno okol pa je kar sprejemljivo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

neon21 ::

Pri luli kosmati :D eni pa mate mašine prave :D

Klemzz ::

Evo še jst sm mal update naredu, NZXT SOURCE 340 in PHANTEKS PH-TC14PE

NejcSSD ::

Lepa.
Od matične tisto mavrico še obleč :D
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

cole-22 ::

cole-22 je izjavil:



Še par slikc...



Janac ::

A za SSD ni prostora, da ga maš kar na X-Docku?

cole-22 ::

Je plac. Smao mi tko dobr zgleda...

Oktan ::

Res lepo :)

fireX88 ::

to ohišje pa pogosto vidim :)
očitno sem naredil dober nakup :)

Slik pa ne bom dajal, ker nimam tako lepo znotraj ohišja :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

madness777 ::



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

SuperVeloce ::

Makina! specsi pa so (nek z77 + 3770k + 2x 7970 ugibam)?
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

PrimozR ::

Hm, svoje čase se je priporočalo iz pumpe neposredno v blok speljati vodo, ne v radiator (ker naj bi ta pobral preveč pritiska).

maticb492 ::

PrimozR je izjavil:

Hm, svoje čase se je priporočalo iz pumpe neposredno v blok speljati vodo, ne v radiator (ker naj bi ta pobral preveč pritiska).


Nekam čuden loop je tole ja. A se ne da ponavadi tako da je rezervar nad pumpo, da pumpa vleče iz njega pa da v rezervar pride že ohlajena voda(tako imam jaz)? Če prav vidim pumpo potem vleče iz rezervarja in gre do radiatorja.

Mislim saj verjetno ni kaj hudega če se voda ne segreje preveč, ampak nekje sem bral da je slabše za pumpo če v njo pride topla voda (logično).

- Življenska doba: 50.000/hrs at 25°C

Zdaj a se tu gleda temperatura vode tudi pa ne vem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Assass1n ::

Med najtoplejšim in najhladnejšim je razlika v T vode je 2°C če se ne motim tako da ni važno. Tudi jaz imam kontra drugače...
Kupi karbon folijo in obleči cf mostiček, rabiš samo enega :) bo veliko lepše.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

cole-22 ::

Evo še malo drugače...
Frankencolestein modifikacija :D






-Intel 4790K@4900MHz,
-Gigabyte Z97X-UD5H-BK ,
-Gigabyte GTX 980 SLI
-16gb Corsair Vengeance,
-SSD 240gb Kingston, 3TB HDD,
-Corsair HX 1000W
-Asus XONAR HDAV 1.3 DELUXE

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Assass1n ::

Na 4.9 si ga spravil vau fouš nemal. Zelo lepe slike si naredil, pa blok ni pravilno obrnjen, če to kaj vpliva na T ne vem nisem testiral, po navodilih pa ni.
Huda mašina.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

m0LN4r ::

4.9 24/7 prime? Al cinebench 3x run pa crash?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

cole-22 ::



Blok je ok obrnjen.

gddr85 ::

mogoče glih tolk, da v winse boota? :D:))
««
34 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320572553 (29953) hariscorale
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215029 (43348) nergac
»

Prototip ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9244363 (34233) ingeniero

Več podobnih tem