» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 315
»»

Tatmrmm ::

To je mišljeno za oglase, ki zahtevajo preveč denarja za izdelek.

Tukaj so trije:


http://www.bolha.com/oglas1275757436

(kdo bo plačal 150 EUR za Odyssey mobitel z VGA(0.3) kamero..)


http://www.bolha.com/racunalnistvo-osta...
(45 EUR za hladilnik, ki lahko shrani samo piksne?)


Tema predvsem namenjena, da bi opozorili ljudi, da lahko nekatere stvari dobijo za ceneje.

Gray_Warden ::

če bi rad opozoril ljudi da lahko nekatere stvari dobijo ceneje pač predlagaj cenejšo alternativo, kaj se da dobiti za manj denarja.

mobitel je sicer drag vendar na amazonu stane toliko: http://www.amazon.com/Odyssey-Quadband-...


glede hladilnika pa predlagam da kupi tole: http://www.mimovrste.com/artikel/323004... , namesto tistega za usb.
Why so serious?

KoMar- ::

Nedavno je nekdo za Petrol Klub kartico s 1000 točkami hotel 100 €. Napisal je, da je na kartici vrednost 1000 € LOL. Glede na to, da za 50 točk dobiš 1 € cenejše pranje, to pomeni, da je taka kartica vredna največ 20 €.

s1m0n ::

Tudi takšni morajo obstajat in tudi takšni obstajajo, ki to kupijo :)

bozicek ::

Odvisno kaj gledas
Imas recimo skuter znizan iz 1800€ na 1500€ za 600 tock.
Se pravi, ceprav bi njemu dal 100€ bi ti se zmeraj potem dobil skuter za 200€ manj
Darila letos samo za poredne

KoMar- ::

Sicer samo ugibam, ampak tak skuter ziher dobiš kje drugje tudi za 1500 €...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

#000000 ::

Jest bom pa tko reku, če se dajo dobit ceneje in jih lahko dobiš, potem idi pa jih kupi in prodajaj po nižji ceni kot drugi.

martincek1 ::

Bolj zanimiva je druga stvar. Recimo da želim kupiti rabljen Samsung Galaxy S2 na bolhi in so telefonu v rangu 400€+. Če ustvariš par novih računov in iz vsakega ponudiš Galaxy S za 300€, bodo drugi primorani spustiti ceno, da se zadeva prodaja.. glede na to da 3/4 folka na bolhi ne pusti niti svojih kontaktnih podatkov, ko neko zadevo prodajajo >:D

#000000 ::

Zanimiva se mogoče zdi tebi, ampak dej probi za foro, boš vidu da efekta ne bo. Jest včasih kej prodajam ponavad kak pokvarjen laptop in vedno dam neko normalno ceno, pa me vedno kličejo eni te isti ter godljajo v polomljeni slovenščini da se to doobiii na ebaju za sitne pare in da sem predrag, al pa da oni to dobijo fuuul pocen. Vsekemu rečem ja majstr pol pa kr na ebaj al pa tja k je fuul pocen, zadnjič se mi je en celo malo zagovoril in reku da tam kjer je dobil fuul pocen ne more več ker mu človk ne dvigne telefona :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

dzinks63 ::

Še ena cvetka na bolhi: NVIDIA GT 9600 OC SLI 512Mb 3x : 390€

bluefish ::

Heh, preračunano je že ena predraga, človek bi pa kar cel komplet na enkrat prodal.

Bananovec ::

Kje lahko tipa udarim po nosu, pardon *khm*, mednožju?
S temi karticami sem bil zadovoljen, lahko sem igral igro v 3D,

Celo sem presenečen, da je lahko pognal kaj več kot pa 2D Super maria. Ne, celo 3D igre je igral. Wow! Tip gre še celo dalje. Zatrjuje namreč (ne dobesedno), da grafa podpira DX11.

Me spominja na en dogodek, ko tipu prodam dvojedrnega prenosnika za 140€. Pa mi zacvili, dej mi spust še 10€ dol. Pa mu ves jezen ceno spustim dol (hotel sem se namreč rešiti čimprej tiste kante), zatem pa kupec celo ugotovi, da je kupil dvojedrnika - wtf=wow=awesome man.
Sovražim retardirane kupce in retardirane prodajalce. Sam prodam po pošteni ceni in tudi kupim po pošteni ceni, nič preveč ne barantam, če je v resnici toliko vredno. Ampak ne, vedno moraš najti posebneže, ki bi radi veliko muzike za malo denarja (in obratno).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dr_M ::

Pazi to:

Cena nove na Ebayu je 140 Eur+carina, kar znese 160 EUR na kartico + poštnina, zato se nakup izplača, ker sem preračunal.

:)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pšenični ::

Bistvo marketinga je, da trg določi ceno.

Če men hoče kakšen model en navaden cegu kupit za 10.000 evrov, mu ga z veseljem prodam in mu zraven ponudim še zastojn bon za kavo npr. v Šparu.

Blinder ::

http://www.bolha.com/nvidia-graficne-ka...

Če jo je kupil 2 mesca nazaj bi lahko vedel kolko je dal zanjo a. Kupuje močnejšo 2GB kartico - to je en fail da proizvajalci zraven imena grafe napišejo še količino pomnilnika, laiki potem mislijo, da je to merilo za performance.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Loocas ::

Nč ne kupuje 2GB, sam blefira.

GeForce ::

Mah, teh oglasov je polno. Kupujem 775 socket matično in nekdo prodaja Q9550 + P5Q PRO oboje izven garancije za 300€. Saj je cena malo smešna ali je to res toliko vredno? ;)

GeForce ::

Sem bi lahko linkal 3/4 iPhone sekcije na Bolhi + takšne, takšne in takšne cvetke.

Gray_Warden ::

bolha zadnje čase itak tako šteka da je že rahlo neumno tam kaj kupovat/prodajat ker preden karkoli najdeš izgubiš živce že ko stisneš search in traja 10 ali več sekund da se kaj zgodi.
Why so serious?

hojnikb ::

dzinks63 je izjavil:

Še ena cvetka na bolhi: NVIDIA GT 9600 OC SLI 512Mb 3x : 390€

Hehe, sej ne, da se 9600gt ne da dat v 3 way sli :D
Moja grafa za 1/3 cene, poje vse tri za zajterk 8-)
#brezpodpisa

Janac ::

in iskanje ne najde niti podobnih izdelkov ki jih iščeš.

l.p

Adrijan0 ::

hojnikb, tip je celo neki u oglasu omenil, da neke kombinacije niso možne.. :D Verjetno pod uplivom kakih substanc človek lahko kaj takega napiše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Dr_M ::

Ocitno imamo tudi tukaj komedijante :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bananovec ::

Vsi oglasi tega uporabnika:
http://slo-tech.com/profili/43189
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Volk| ::

Ta je pa svetoven, folk prodaja SG2 od 350€, ta pa hoče imet 550€. Pa še oglas tak napisan, hehe

KLIK
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

LuGi ::

Kje so časi ko sem zanj dobil 500€ =) Aja maja >:D

DOOM_er ::

misleš da bi 15 bal sena sprejel?
Robots will steal your job. But that's OK

Bananovec ::

Volk| je izjavil:

Ta je pa svetoven, folk prodaja SG2 od 350€, ta pa hoče imet 550€. Pa še oglas tak napisan, hehe

KLIK

Za to je kriv retardiran folk, ki Samsunge prodaja pod ceno ali pa poceni prodaja prešvercane, stare, z malo garancijo Samsunge. Da jim hebem vse po vrsti. Tako moj Samsung GS1 star 5 mesecev ni vreden niti 200€. Če ne bi bilo prekletega Bolha marketa, bi ga bilo občutno lažje prodati. Med drugimi lahko krivim tudi člana tega foruma ;-)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

McNato ::

Enkrat se boste pač morali navaditi da rabljen telefon niti približno ne more imeti podobne cene kot nov. V Nemčiji so cene rabljenih krepko pod 200 EUR (ebay.

Dr_M ::

Wau, pa HD5870 so tut po 300€. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mihco ::

nevem kaj se zgrazate nad posameznimi oglasi...v rubriki racunalnistvo so cene 90% oglasov smesne(drazje kot nove ali par 10eur nizje). Sicer pa tudi ST ni imun na bebce, ki ne poznajo razlike med rabljenim in novim. Nekateri tudi ne razumejo sistema barantanja. Cloveku ponudis 350EUR in nakup se isti dan za izdelek, ki ga sam prodaja za 370EUR in dobis odgovor da sem prizadet, ker ze ima 2 ziher kupca za 360, cez en mesec ko robe seveda se vedno ne proda pa le to ponuja za 340 ali manj. Taksnim kekcem se le nasmehnem...

s1m0n ::

Ja počasi bo potrebno razument, da je rabljeno rabljeno pa če tudi nekaj dni!
Gledam DDR2 pomnilnik pa so rabljeni za 10-15€ cenejši od novih (novi 55€, rabljeni 40-45€) pa so rabljeni po leto in več :)

#000000 ::

McNato je izjavil:

Enkrat se boste pač morali navaditi da rabljen telefon niti približno ne more imeti podobne cene kot nov. V Nemčiji so cene rabljenih krepko pod 200 EUR (ebay.


Ti si dal link do avkcije, kar ni podatek iz katerega bi lahko sklepal po kolko se prodajajo v nemčiji.

Najdi oglas s fiksno ceno oz. več njih, šele potem si sestaviš neko sliko po kok približno se prodajajo v nemčiji.

St235 ::

Gray_Warden ::

Why so serious?

Dr_M ::

Ja in kaj ti to pomaga, ce je bidanje? Cena bo sla cez 200€...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

St235 ::

oba, ki sem ju postal sta sofort kaufen.

#000000 ::

Lakotnik prvi link je potekel in ne pošilja v slovenijo.
Na drugem pa ga dobiš za 265

St235 ::

In? a z bolhe pa vsi pošiljajo v nemčijo?

Cena rabljenih Samsung S1 je med 200 in 300€, in na bolhi ni kaj dosti drugače. Pri nas je poplava teh telefonov, zato v tem primeru malenkost nižje cene kot v DE. Ceno rabljenih artiklov določa ponudba in povpraševanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

#000000 ::

Ne vem za bolho, ampak če na ebayu prodajalec napiše da prodaja samo v nemčiji pot je to to. Sicer se lahko pošlje mail in vpraša če bi poslal tudi v Slovenijo, ampak ponavadi je odgovor ne ali pa je strošek pošiljanja prevelik in se ne splača več.

Veliko folka gleda cene na ebayu in sploh nima pojma kaj piše poleg in kolkop je poštnine ter DDV in carine na koncu, ampak enostavno najdejo najcenejšo ponudbo ki je lahko celo začetna cena avkcije, ampak ker ne znajo eng ali nemško potem tega ne vedo. Pol pa gnavijo folk ki prodaja karkoli da na ebayu je pa full pocen oz. skor za đabe.

Bananovec ::

McNato je izjavil:

Enkrat se boste pač morali navaditi da rabljen telefon niti približno ne more imeti podobne cene kot nov. V Nemčiji so cene rabljenih krepko pod 200 EUR (ebay.

Seveda ima tudi nemški 24 mesecev garancije, ki jih lahko uveljavljaš v Sloveniji ...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

St235 ::

Konkretno pri Samsungu - da imaš garancijo.

Ampak kako vez ima to s tem, da je tvoj S1 prepoceni? na bohli je kup ponudb v rangu 200EUR, ki imajo garancijo. Zakaj bi bil tvoj več vreden?

#000000, debata govori ravno o obratnem, da prodajalci ponujajo Samsunge po prenizki ceni, ne da jo kupci neutemeljeno zbijajo. Ker če pogledaš cene so na bolhi nižje od Ebaya.

Za to je kriv retardiran folk, ki Samsunge prodaja pod ceno ali pa poceni prodaja prešvercane, stare, z malo garancijo Samsunge. Da jim hebem vse po vrsti. Tako moj Samsung GS1 star 5 mesecev ni vreden niti 200€. Če ne bi bilo prekletega Bolha marketa, bi ga bilo občutno lažje prodati. Med drugimi lahko krivim tudi člana tega foruma ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Bananovec ::

Moj je več vreden, ker:
-je star manj
-bolje ohranjen
-ima vsaj 14 mesecev več garancije od večine ostalih
-ima posodobljen firmware
-ga lahko kupcu prinesem skoraj na dom
-nisem preprodajalec, ki zavaja s podatki
Če pa zaradi teh 6 trditev ne dobim 30€ več za telefon, pa srčno upam, da ostalim na Bolhi ki prodajajo več kot leto stare SGS1 po enaki ceni kot jaz + samo nekaj mesci garancije in slavnemu preprodajalcu (;-) - kriv za nizke cene tudi na Slo-Tech) pocrkajo vsi bodoči mobilniki.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

St235 ::

Ne razumem najbolje kako je lahko preprodajalec kriv za nizke cene. ponavadi je ravno obratno, ker poceni kupi in dražje prodaja.

Shark-357 ::

Ko smo pri SG1, sem ga kupil za 150€ pred slabim mesecem za tasta. Tisti, ki ste v zadnjih mesecih kupili SG1 po polni ali delno sponzorirani ceni ste se pač malce opekli... Je..t ga bi pa vzeli SG2 ali kaj drugega...

Blazz ::

smešni oglasi niso samo na bolhi, so tudi tu:



recimo!

Bananovec ::

Lakotnik29, če boš kdaj imel posle s preprodajalcev za malo večjo vrednost (vsak par k€), boš razumel kakšna golazen je to. Naša družinsko podjetje je na žalost prisiljena na čase prodati tudi takim.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dr_M ::

Raje pribijem svojga SGS na steno z velikim zebljem, kot da ga prodam za 200€ ali manj. Odplacal sem ga tocno polovico od 360€ in zdej mi bo en idiot reku, da ni vreden nic? Raje drag okrasek na steni, kot da ga dam za drobiz.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ramon dekers ::

DR M sprijazni se da je elektronika ratala poceni in tudi dejansko 200€tvoj telefoni ni vreden. Zakaj? Ker se modeli štancajo kot po tekočem traku, funkcionalnosti pa že daleč ni več.
Včasih so bili računalniki zelo, zelo dragi. Človek jih je potreboval za delo, igre... Danes, pa je vse samo še preseravanje. Kaj pa ti bo GS1, 2...pa naprej nove verzije. Še nevem kakšen poslovnež bi se lahko zadovoljil z n95.

galu ::

Tako. Tehnološki trg že od zdavnaj več ne dela produktov za '5 let in več', ampak za leto, mogoče 2... Potem pa pride čisto nova zadevca ven in opustijo vso podporo za prejšnje. S tem tudi prisiliš 'starce' naj kupijo novo stvar (zapravijo še več), pa čeprav bi jim star telefon z več supporta komot zdržal dlje.
It's not ECONOMY, it's COUNTER-ECONOMY.
Tako to gre.
««
«
1 / 315
»»