» »

SUV študija

SUV študija

Veselinko ::

Me prav zanima, kakšen bo v realnosti...hahahah

8-)

koyotee ::

V realnosti bo imel 16" platišča pa 1.6 dizl motor.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

Hehe, svabi, z izjemo mercedesa, se dolgo ne bodo imeli dizajna na tako visokem nivoju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Unknown_001 ::

Dr_M je izjavil:

Hehe, svabi, z izjemo mercedesa, se dolgo ne bodo imeli dizajna na tako visokem nivoju.


Ironija.

Kie rišejo švabi. Googlaj "Peter Schreyer"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Pro_moted ::

Unknown_001 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Hehe, svabi, z izjemo mercedesa, se dolgo ne bodo imeli dizajna na tako visokem nivoju.


Ironija.

Kie rišejo švabi. Googlaj "Peter Schreyer"



Mercedese ( sedaj ko so končno nečemu podobni ) pa Slovenci ! Švabe pri dizajnu nazaj drži tradicija in njihovi zvesti kupci. Z dizajnom ne tvegajo in niti jim ni treba, niti ne upajo. Medtem ko KIA in podobni tega problema nimajo. Začnejo z praznim listom papirja in naredijo , kar si zamislijo. Z dizajnom enostavno morajo pritegniti kupce, ker neke lojalne baze kupcev nimajo. Najnovejš primer KIA Stinger.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Lešnik je res Guru za dizajn. Definitivno človek ki bi si ga lahko marsikdo vzel za vzor.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RejZoR ::

Veselinko je izjavil:

Me prav zanima, kakšen bo v realnosti...hahahah

8-)


Včer sem videl eno tako srebrno Kio. Minus orjaške gume, ki jih nikoli nimajo nakoncu. Vse ostalo pa je izgledalo skoraj enako.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SimplyMiha ::

Ampak res, kaj imajo fetiš na gume?

RejZoR ::

Jah, vse izgleda bolj fancy, ko na risbi gor nabiješ orjaške gume. V oraksi s takimi niti zavijat ne bi mogu, ker bi drgnile ob blatnike...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

smacker ::

Kje si ti videl tako kio včeraj??

Pro_moted ::

Verjetno je videl tako :D , ki pa tudi ni slaba, vsaj v živo.

 1

1

AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Unknown_001 ::

Meni je pa to ful grdo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

smacker ::

Pro_moted je izjavil:

Verjetno je videl tako :D , ki pa tudi ni slaba, vsaj v živo.

 1

1


"Skoraj isto, sam gume ma manjše" xD

RejZoR ::

Sej bi se mi zdelo smešno če ne bi vedel, da so cestni avti vedno povsem drugačni od konceptov. Kdor še vedno verjame pravljicam, da bo končni produkt kadarkoli enak konceptom priporočam, da se zbudite. In ja, možno da je bil ravno ta. Če pogledaš masko in osnovne linije je zadeva mogoče mal faceliftana trenutna Sportage. Al pa zgolj celo koncept trenutne. Btw, pa tko nizke linije strehe ne boš nikoli videl na SUV-u. To čist vedno naredijo pri konceptnih slikah skupaj z orjaškimi gumami, da ne izgleda kot en VW Caddy...

In kdor pravi, da je tole grdo, moraš avto vidit v živo. Hyundai i30 2017 mi je bil na slikah izjemno grd, ampak ko sem ga videl v živo, kot da ni isti avto. Slike dostikrat delajo krivico designom...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

smacker ::

Priporočam da se ti zbudiš. Videl si avto, ki je še komaj koncept, pa še naprej vztrajaš pri tem :D Valda na cesto ne bo prišel tak kot je na skici, je pa trenutnemu sportagu podoben ravno tolk kot je golf mk7 podoben golfu mk2. Če ti temu rečeš "mali facelift" pol so ti tak vsi avti že 30 let isti. Če bi malo pobrskal (desni klik na sliko => iskanje z google), bi videl da gre za Kio Stonic, ki bo tekmec toyote CH-R in Nissan Juka, torej bo verjetno bistveno manjši od Sportage.
Slike kr dobro prikažejo avto, samo moraš ločit med risbo koncepta in sliko dejanskega avta. Pa seveda malo prostorskih predstav rabiš.

RejZoR ::

30 let isti... Ja, če si die hard fan VW Golfa, ki je že ves čas isto sranje in ker nimajo jajc naredit koraka naprej, ker se bojijo, da jim bojo vsi Francli in Micke pokazal srednji prst, če se ne bojo držal zakoličenih konzervativnih prijemov pri designu. Zato pa imam rad Korejce, ker imajo jajca in eksperimentirajo. Samo poglej evolucijo Korejcev od neuglednih škatel izpred desetletij do neuglednih napihnjenih oblik izpred desetletja in pol do trenutnih, ki so res noro lepi. Kaj pa Golf? razen tega, da ni več škatlast se je spremenilo bolj malo. Še vedno povsem enak, 30 let star koncept. Yawn.

Kar pa se tiče podobnosti in tvojega bevskanja, pogooglaj si Kia Sportage 2017, odstrani v mislih orjaške gume in privzdigni linijo strehe. Nakoncu dobiš mal drugačne luči in odbijač. Ampak jezst sem na cesti verjetno videl Scanio šleparja in ne skrajno podobnega SUV-a...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

RejZoR je izjavil:

30 let isti... Ja, če si die hard fan VW Golfa, ki je že ves čas isto sranje in ker nimajo jajc naredit koraka naprej, ker se bojijo, da jim bojo vsi Francli in Micke pokazal srednji prst, če se ne bojo držal zakoličenih konzervativnih prijemov pri designu. Zato pa imam rad Korejce, ker imajo jajca in eksperimentirajo. Samo poglej evolucijo Korejcev od neuglednih škatel izpred desetletij do neuglednih napihnjenih oblik izpred desetletja in pol do trenutnih, ki so res noro lepi. Kaj pa Golf? razen tega, da ni več škatlast se je spremenilo bolj malo. Še vedno povsem enak, 30 let star koncept. Yawn.

Kar pa se tiče podobnosti in tvojega bevskanja, pogooglaj si Kia Sportage 2017, odstrani v mislih orjaške gume in privzdigni linijo strehe. Nakoncu dobiš mal drugačne luči in odbijač. Ampak jezst sem na cesti verjetno videl Scanio šleparja in ne skrajno podobnega SUV-a...


Sam potem to ne bo več golf. Na koncu bo tako kot pri hrošču. Prišel bo nek čisto nov avtomobil z novim imenom. Kot zamenjava.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Han ::

A na koncu se golf še vedno pelje občutno bolje kot konkurenca...

smacker ::

Unknown_001 je izjavil:

Na koncu bo tako kot pri hrošču. Prišel bo nek čisto nov avtomobil z novim imenom. Kot zamenjava.

Kako novo ime ma hrošč? :O

PaX_MaN ::

Veselinko je izjavil:

Me prav zanima, kakšen bo v realnosti...hahahah

8-)

Lepa slikca, ampak avtor nima pojma o avtih, ker so takšni avti prepovedani saj so okna premajhna da bi nudila potreben razgled.

Unknown_001 ::

smacker je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Na koncu bo tako kot pri hrošču. Prišel bo nek čisto nov avtomobil z novim imenom. Kot zamenjava.

Kako novo ime ma hrošč? :O


Dobil je naslednika. -> Golf. Osnova za hrošča je bila pretežka in predraga. Rabili so nekaj bolj praktičnega in ven je prišla škatlica, ki je bila praktična, lahka, tehnično bolj napredna, bolj ekonomična in cenejša za izdelavo.


Hrošč - Kafer pa je večkrat zamenjal ime. In sicer prvo je bil Kdf, nato Kafer - beetle, potem je bil new beetle, zdaj je pa spet beetle. :))

Han je izjavil:

A na koncu se golf še vedno pelje občutno bolje kot konkurenca...


Dokler se ne usedeš v Audija, nato v BMW in na koncu v Mercedesa.

Sem pa vozil novega golfa pa moram rečt da sem bil razočaran. Ne pelje se nič bolje kot Caddy.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Nehaj kozlarije pisat, ker me ob branju sili na bruhanje. Golf ni noben naslednik hrošča, ker so prvega hrošča izdelovali vse do leta 2003, ko je prišel nov model. Golf je samo drug avto iste znamke. Hrošč/beetle/kafer ima ime že od druge svetovne vojne (dobesedno).
V tvoje testiranje golfa in caddya se ne bom spuščal, ker itak nima smisla.

Unknown_001 ::

smacker je izjavil:

Nehaj kozlarije pisat, ker me ob branju sili na bruhanje. Golf ni noben naslednik hrošča, ker so prvega hrošča izdelovali vse do leta 2003, ko je prišel nov model. Golf je samo drug avto iste znamke. Hrošč/beetle/kafer ima ime že od druge svetovne vojne (dobesedno).
V tvoje testiranje golfa in caddya se ne bom spuščal, ker itak nima smisla.


Kdo piše kozlarije? Volkswagen je potreboval zamenjavo za hrošča. Morali so narest nov avo iz nule, ker beetle ni bil več ekonomičen za proizvodnjo. Da ne omenjam da so se skoraj pokopali s tem modelom, ker ljudje novih niso več kupovali, ker je še stari povsem dobro služil. Iz tega razloga je nastal golf, kot novo ljudsko vozilo. 2003 so hrošča (tastaro generacijo) izdelovali samo še v Mehiki. Tako kot so golfa 1 v JAR in staro Jetto na Kitajskem. To je potem postal avtomobil za drugorazredne države.

Ne vem kaj sanjaš, če ti je pa slabo pojdi k zdravniku.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

smacker ::

neekonomičen za proizvodnjo => selitev v mehiko, kjer ga prodajajo revežem? Malo si pomešal vzroke in posledice ;) Saj bi ti razložil, ampak je preveč offtopic za to temo.

Unknown_001 ::

smacker je izjavil:

neekonomičen za proizvodnjo => selitev v mehiko, kjer ga prodajajo revežem? Malo si pomešal vzroke in posledice ;) Saj bi ti razložil, ampak je preveč offtopic za to temo.


Tehnologija je zastarela in neprimerna za sodobne potrebe. Ni šans karkoli posodabljati, ker bi več zmetali preč kot za razvoj v novo vozilo. Iz tega stališča tudi moj vidik, zakaj je postal ta avtomobil neekonomičen za proizvodnjo. Ni bilo več kaj za spreminjat, avtomobil je bil v primerjavi s konkurenco zastarel in nepraktičen že v sami zasnovi. Na koncu se je izkazalo da se golf bolje prodaja, lažje je bilo ta nov avto posodabljati in tako je šlo naprej. Moraš pa tudi upoštevati da danes pri toliko naročilih ni glavni strošek tehnologija ampak ČAS. Ne pravi švaba kar tako Zeit ist Geld.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21135883 (5763) LeQuack
»

Avto za 22000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15317832 (12805) Timurlenk
»

Najboljše lestvice za zanesljivost (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7514065 (12086) krneki0001
»

Nakup avtomobila/hatchback (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10718706 (15037) Utk

Golf 5 - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21451641 (47862) BigWhale

Več podobnih tem